Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
9. aug 2009

klukukukuk... ahoojte..

petkaerdal
9. aug 2009

ahoj babu,gratulujem,vela zdravia Ninke 😵

ako si zvladla cisarsky? ake to je,da sa?

pridaj fotky malej 😀

mauzos
9. aug 2009

ahojte 🙂

jeeej babul uz vas pustili? Este raz gratulujem a prajem vsetko dobre. Tiez ma zaujima, ako to prebiehalo, ci mas este bolesti.

Peti obdivujem ta, ze si sa dala sama na taku cestu a este k tomu na otocku 😉

babulka123
autor
9. aug 2009

babulky zajtra.. dnes nas pustili a bolo toho strasne vela na malu a neviem ju uz od 6 vecer upokojit.. ledva mi teraz zaspala na 10 min a zas je hore.. a pritom v nemocke som mala opacny problem a musela som ju budit na kojenie...
zajtra ked bude kludnejsia tak priadam aj foto aj napisem..

ale inak super, bolesti mam uz len mierne aj to len ked lezim na boku... cmuuk

mauzos
9. aug 2009

babul neboj, aj nasi boli prvu noc hrozni, je to velka zmena pre nu ... bude dobre. To je super, ze vas uz pustili a ze sa citis dobre. Tesime sa na fotky 🙂 Drzte sa a vydrzte 😉

vierka
10. aug 2009

dobre ranko babulky 😀

babulka - supeeeeer, uz ste doma... malinka bola asi nervozna zo zmeny prostredia, ale verim, ze to bude uz len lepsie... cakam na podrobnejsie infosky ako vam je 😵

baby, prosim vas, stalo sa vam, ze ste normalne sa v noci zobudili na to, ze mate straaaaaasny krc v lytku a rano sa zobudim a normalne ma cely den este pobolieva pomaly cela noha... je to normalne??? 😕 stalo sa mi to za posledny tyzden asi tri krat, naposledy dnes v noci 😅 su na to aj nejake masticky, alebo proste len nejako hlupo spim a lezim si na tej nohe??? 😨

veam
10. aug 2009

Ahojte...

Babulka super,ze vas uz pustili a aj ja este raz gratulujem k malej.Tesim sa na fotecky 😀

Vierka mne sa to tiez uz stalo,ale bolelo ma stehno a ta bolest mi vystrelovala az do krizov,ledva som chodila,ale preslo to same od seba...neviem cim to je,mozno babo tlaci na nejaky nerv alebo co.

vierka
10. aug 2009

veam - no veru neviem cim to je... mne strasne krc do lytka a normalne ma to este teraz pobolieva ked chodim... ved uvidim ci sa nieco vyjadria aj skusenejsie tehulky - teraz uz maminky 😀
a ako sa mas dneska?

tvojka
10. aug 2009

Ahojte,

Babul,vitaj doma!Aj naša prvá noc doma bola hrozná,ale ani nie tak baby boli zlé ako sme my boli v strese 😀

Peti,no ty si si teda dala...ísť domov na otočku...Fakt sa to nedalo vydržať?A verím tomu,že to deti cítia ,zmenu prostredia ,aj ja to vidím na našich.

Vierka,ked máš krče,môže ti chýbať magnezium.To sa v tehu vyskytuje a užíva ho skoro každá tehula.Je to aj proti tvrdnutiu bruška.Ja som ho užívala asi od 12tt,spýtaj sa na to dokyho.

Mau,ty si ešte u rodičov?

Jani a ty si už išla k mamine?Včera sme rozmýšlali,že sa pôjdeme prejsť na Slnečné,ale nakoniec nám to nejak časovo nevyšlo 😒 .Určite by som sa ozvala,či by ste nevybehli niekam na kávičku 😅

Zdravím zvyšok klubu 😉

veam
10. aug 2009

No celkom fajn,az na to ze sa budem nudit,muza mam uz v praci-mal dovolenku.A ty ako?

petkaerdal
10. aug 2009

ahojte,
Vierka stavalo sa mi to bezne,ale az ku koncu tehu,je to v tehu normalne,na to by malo tiez pomahat magnezium

tvojka,nedalo sa to vydrzat,plakali stale 5 hodin v kuse,aj v kociku,asi zmena vody,boleli ich aj bruska 😢

petkaerdal
10. aug 2009

Vierka ,ked citis,ze ides mat krc,treba chodidlo natiahnut smerov von a silno si rukami stlacit lytko,mne to vzdy zastavilo ,presne sa mi to stavalo v noci z nicoho nic a tiez ma to cely den pobolievalo 😖 ,je to neprijemne,dokonca som to mala aj po porode par x a potom to vymizlo

a skus si zvysit magnezium,asi mas malo

veam
10. aug 2009

Mamicky aj ja sa vas spytam jednu vec...niekedy ma normalne boli brucho,ale tak ako keby som mala na nom svalovicu,co to je?To je to tvrdnutie bruska?Falosne kontrakcie?

vierka
10. aug 2009

tvojka, petka - dakujem za info... na poradnu idem 27 - tak sa dokiho hned opytam... nebudem pre istotu nic brat bez jeho vedomia a doporucenia.... ved hadam to ustane a potom sa ho na to opytam...

veam - ja celkom pohoda, nechcelo sa mi dnes do prace, tak ale nejako prezijem... tento tyzden mam po praci taky flakaci, tak sa celkom tesim 😀

petkaerdal
10. aug 2009

veam,to neviem,pocit,ako svalovka som nemala,ja som mavala tvrde,dodnes neviem,ci to bolo tvrdnutie alebo ked sa babo vytlacalo a bolesti ,ako na menzes som mala..na tie si dajtee pozor,tie mne robili sarapatu

Vierka a ty magnezium neberies vobec?

vierka
10. aug 2009

petka - neberiem, doki mi nepredpisal nic... beriem len klasicky calibrum mami vitaminy co si kupujem...
ale poviem mu na poradni o tej nohe a na to magnesko sa opytam...

petkaerdal
10. aug 2009

na to sa urcite opytaj,to berie snad kazda tehula,najmä ku koncu je dolezite.

ked budes mat ten krc,chyt si rychlo silno lytko,mne to hned preslo.

vierka
10. aug 2009

urcite sa ho na to opytam a keby to pomahalo na tie krce, tak nech mi to da 🙂

ja sa snazim natiahnut nohu ked ma to chyti... potom to v pohode prejde.. len dnes som sa zobudila s tym, ze ma ta noha normalne bolela... ale uz som to rozchodila a uz neboli 😀

petkaerdal
10. aug 2009

tak dobre ,ze neboli uz
ja som to mala az uplne na konci tehu,ty nejako skoro 😅

veam
10. aug 2009

No uz som konecne tu,nesiel mi net...volala som aj do t-comu,ale nakoniec som zistila ze mi nejde wifi,takze som si natiahla kabel,skoro som sa uz on aj potkla...

Tak ja teda neviem co to mam,ale asi to je to tvrdnutie alebo co,,,zabudla som to povedat dokimu

petkaerdal
10. aug 2009

mne dr. povedal,ze sa to da tak poznat,ze tvrdnutie je,ked mas cele brusko tvrde,stuhnute a potom povoli a ked je to babo,tak to je tvrde len v jednej casti.

veam
10. aug 2009

tak to neviem,musim to sledovat ked ma to bude boliet

petkaerdal
10. aug 2009

ja som to na sebe nepoznala dobre,lebo som mala dve,ty to mozes poznat..

chcela by si uz mat malu domka? ja som sa nevedela dockat 😀

veam
10. aug 2009

No ani mi nehovor,uz by som isla najradsej rodit...ale z druhej strany sa aj bojim ake to bude byt mama

petkaerdal
10. aug 2009

tak trosku to bude isto na zaciatku tazsie,kym si zvyknete,ale po par dnoch to pojde,je to zmena ,cely zivot sa zmeni..

veam
10. aug 2009

No neviem si to este poriadne predstavit,ale tesim sa...uteka to ako voda.

petkaerdal
10. aug 2009

no uteka veru,ved si bola nedavno na zaciatku a ja tehula a uz moje maju 11 tyzdnov a coskoro ty budes rodit..leti ten cas 😀

veam
10. aug 2009

No ved to,zivo si pamatam ked tu tebe svietilo,ze 28tt a ani som sa nenazdala a uz si isla rodit,ibaze ty si isla skor,to na mna si asi este pockate dlhsie 😀

mauzos
10. aug 2009

ahojte 🙂

Vierka na tie krce si kup Magneziove tabletky, je to taka modra krabicka cena do 2 eur, je to na volno a urcite ti to pomoze. Ja som ich brala a super to zaberalo. Az potom som sa na to opytala Dr. a povedala, ze to je dobre brat, sama od seba mi neodporucila. Dokonca moja mama zvykla mat tieto krce, tak so jej ich kupila a odvtedy ich nema.

Veam tie zmiesane pocity sme mali kazda, aj sme chceli uz mat rychlo babatka pri sebe, aj sme sa toho bali, ze budeme maminami 😉

veam
10. aug 2009

A ake je to byt maminou?Uz ste mali niekedy take riadne nervy? 😀