Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
8. sep 2009

ahojte,

tak konecne zaspalo moje vrestadlo 😅 Som ani netusila,ze tak dokaze kricat.O 13:00 mu to pichli a krical 2 hodiny,tak ze sa az zachadzal,ani jest nechcel len na rukach byt, tak so ho mojkala. Trosku sa ukludnil a zaspinkal, som zvedava dokedy. Horucku ma 37,4 takze zatial neriesim.Aj mu to riadne opuchlo, tak sme davali obkladiky.
No a vazime 5250g ☹ cize mu musim dat viac krat nutrilon, ako moje mliecko, teda viac dokrmovat.No co uz.
Baby a dk za rady,ste zlate.

Mau ked pojdes tym vrtulnikom, tak ma vyzdvihni 😉 stretko by som brala

mici11
8. sep 2009

Tvojka s tym mliekovodom ☹ este ze sa ti to uvolnilo. Inak pred tebou mam respekt, tak dlho kojit dvojicky 🙂 klobuk dole.Si sikulka

petkaerdal
8. sep 2009

mici,juj,hadam bude dobre,moje tak neplackali.

mici a ty by si dosla na stretko? ty to mas tiez dalej,vsak?

mauzos
8. sep 2009

mici, petka posle vrtulnik a po ceste ta vezmem 😉

neboj, to ho prejde, je to normalna reakcia, zajtra uz nebude o nicom vediet. Drzim palce.
Inak my mame tiez teraz veselo, Tomi ma sopliky a Lukimu sa este stale tlaci ten druhy zub, tak si ich striedame na rukach, lebo su stale umrncani.

mici a preco myslis, ze treba viac dokrmovat? ja by som to nerobila, ci ti vobec nepribral? nevies to nejak odsledovat kolko si vytaha?

mici11
8. sep 2009

Peti no spal pol hodinku a placka ☹
Asi by som prisla, mam to 125 km, nie je to az tak velmi daleko, da sa to nspravit za hodinu a pol.

mici11
8. sep 2009

mau na minulej poradni mal 5500 g takze schudol , kojim ho stale ale vecer mam prsniky prazdne.Nutrilon uz papa skoro 2 tyzdne,ale len 2 krat za den. Chcela som to rozkojit, ale bol unaveny, nervozny na prsniku kazdu hodinu, ani von sme nechodili ☹ Takze tak...Odstavit uplne ho nechcem, kojim budem co najviac, ale ked mi schudol, tak ho radsej dokrmim

petkaerdal
8. sep 2009

mici,to mas skoro,ako ja ,ja som za hodku v BA,tiez by som dosla,len babule,co to tam poznaju,nech nieco navrhnu kde a kedy,kym je este tak teplejsie.

stale placka? asi ho to boli 😢
tak nic ti neostava,ked uz nemas moc mliecka,ale aspon 3 mesiace si kojila,ked ho nechces odstavit,tak na noc davaj nutrilon viac

mici11
8. sep 2009

Peti no kym je takto pekne tak by to slo 😉 Peti pred spanim mu davam nutrilon a potiahne svojich obvyklych 9 hodin 😉 Cez den ho kojim vela vela a na mojom mliecku vydrzi hodinku ☹

pointka
8. sep 2009

Mici, boze pri tvojom prispevku som trpela spolu s vami, mna to caka o dva tyzdne, moje chudatko ☹

Inak baby, ja som sa dnes vazila s malou a vyzera, ze ma 7,5-8kg! Dobre zivene ditko 🙂 To ta rakuska Beba 🙂

mici11
8. sep 2009

Poi no Samko to nezvladal prave najlepsie, ale teraz uz spinka od 19-tej, horucka mu vystupila tak som mu dala panadol sirup. Som zvedava ako bude spinkat.
Tvoja mala ma krasnu vahu, nas Samko ma 5250g, musim si ho vykrmit

mici11
8. sep 2009

Poi ale su deticky, ktore to zvladnu lavou zadnou 😉 vraj tych je viac. Sofinka mozno bude kludnucka 🙂

mici11
8. sep 2009

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat... tu si mozte pozriet kolko maju vazit nase dietky. To moje by mohlo trosku pribrat, primer je 6 kg a my mame 5250 g ☹

petkaerdal
8. sep 2009

tak my sme sa prave vratili domov,boli sme si dat grilovanu rybku,mnam..
poi,tak rakuska beba sa osvedcila 🙂

dobru noc baby,idem do hajan

mici11
8. sep 2009

rybku by som sa dala mnam

dobru.....

vierka
9. sep 2009

dobre ranko baby 😀 ja uz nejako cez den nestiham ani prisievat 😅

chcem sa opytat hlavne tych co si nechali zaslat taky ten kolotoc, alebo nieco podobne co by malo fungovat na dobierku z inzeratov... lebo ta pani z toho Senca sa mi neozvala, tak by som si to dala asi odniekal zaslat, len vazne neviem ci mozem ludom doverovat, ze si dam poslat kolotoc za nejaku tisicku na dobierku ho vyzdvihnem na poste a on by potom nefungoval - nejako sa toho obavam... ja som skor za take osobne prevzatie...
a novy sa mu nechce kupovat lebo je to zbytocne na taku chvilu dat tolko penazi 😅

petkaerdal
9. sep 2009

ahojte,dobre ranko.

Vierus,neporadim,ale bala by som sa,tiez by som volila radsej osobne prevzatie.

mici11
9. sep 2009

Ahojte,

taki Samko nastatsie prespinikal celu noc i ked mal taky lahky spanok a dost sa prehadzoval. Zobudil sa o siestej a znovu zaspinkal teraz. Trosku mrauka, ale len trosku. Snad uz bude dobre.
Vierka no asi by som to neriskla,tiez osobne prevzatie preferujem 😉

mici11
9. sep 2009

to taki malo byt takze, tie moje preklepy 😀 😀 😀

petkaerdal
9. sep 2009

mici,tak dobre a uz je kludnucky? nemal teplotu?

moja spali pekne,ani neviem,kedy zaspali v postielke,spala som skor nez oni 😀 a teraz su hore.

petkaerdal
9. sep 2009

mici a kolko vypije Samko mliecka z flasky?

mici11
9. sep 2009

Peti teplotu mal vecer 37,4,tak som mu dala panadol sirup.Teraz je kludny. Peti s flaky vypije 160ml a tvoje baby kolko?

pointka
9. sep 2009

mici a kde si mu merala teplotu? v konecniku?
lebo mne sestricka povedala, ze ak meriam teplotu v konecniku je tam zvysena teplota o 0,5 stupna a kedze babatka mavaju beznu teplotu okolo 37, tak 37,5 v konecniku merana teplota je normalna.

veam
9. sep 2009

Dobre ranko...prave som sa zobudila

Vierka ja som uz velakrat kupila veci na dobierku a bola som spokojna,to je o dovere... 😵

mici11
9. sep 2009

ahoj Poi, nie mame digitalny teplomer, len sa prilozi k celu.Tam sa uz neodratava nic.Viem, ze teplota 37,4 este nie je teplota, ale bala som sa aby mu v noci nevystupila, tak zato som mu dala panadol sirup.Ale az pred spanim.Dnes ma 36,2 😉 Snad uz bude dobre. Poi a tebe kolko vypije Sofinka?

petkaerdal
9. sep 2009

mici,moje max 135,viacej sa nevmesti,piju malo,ale priberaju,ja mam ale mliecko dlhsie sytiace,mozno je to v tom,je aj na tvojom mliecku pisane,ze dlhsie sytiace?
ako pise poi,teplota v ritke je vyssia,mne dr. povedal,ze az od 38 sa ma nieco dat.

veam,dobraq ranko,co dneska tak neskoro,ved ty si ranne vtaca 😀

peggyyy
9. sep 2009

ahojte tak čo nového, veam kedy máš poradňu?

mici11
9. sep 2009

Peti nie je sytiace, lebo my davame nutrilon AR kvoli grckaniu. Ale je aj taky nutrilon, no ale nam vyhovuje teraz tento, je super,ze nie sme stale pogrckany 😀 😉

veam
9. sep 2009

Petka no strasne zle uz spavam,stale sa budim,rano som bola uz o 6.30 hore do 7.30,to drahy dnes odchadzal neskor do prace a potom som si este trochu schrupla... 😀

Pegg zajtra idem ale az poobede...ty ako?este nerodis? 😀

peggyyy
9. sep 2009

veam zatiaľ som celá ja idem do poradne v piatok ráno na pol deviatu, tak som zvedavá čo mi povie...tebe bude robiť uzv alebo už ti robili?

veam
9. sep 2009

Pegg hej ten velky utz mi bude robit a asi aj vysetrovat z dola,ci sa neotvaram...ty uz si na MD?