Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
21. sep 2009

jvo.. parada..

baby osvedcilo sa mi dat malej jest pred kupanim, potom asi tak hodku pockat a potom kupat.. taka bola spokojna uz 2 den.. marek s nou neskutocne blbol..

aaaa..nudila som sa , ako ste mi kazali tak som namastila hlavu a vycesavala.. a kuknite co z toho vzniklo.. hehehmcmuuuk

mauzos
21. sep 2009

Janulka Matuskovi vsetko najlepsie k prvym meninam 🙂 Posielam mu pusinku a samozrejme aj Jakubkovi.

Mici skoda s tym mlieckom, ale aj tak si dost dlho vydrzala.

Peti kasu robim vzdy inak, kazda ma inu konzistenciu. Teraz do babanovej davam do 180 vody 7 odmeriek kase.

Babulka 😀 😀 😀 super fotecky.

Pridala som fotky stoliciek.

petkaerdal
22. sep 2009

Dobre ranko,tak u nas sa od pol 4 nespi,Aylin uz takto dlho nestrajkovala,az teraz zaspala 😖 ,dneska budem mat tazky den 😅

petkaerdal
22. sep 2009

mau ,chlapci su rozkosni v tych stolickach 😵
aj ja mam take body,len v ruzovom 😉

veam
22. sep 2009

Ahojte...Petka tak vy uz buntosite?aj my,ale male zatial este len v brusku 😀

Baby kto mi poradi?Kde sa mam obratit na preplacanie dovolenky,na aky urad?moja veduca povedala ze nemam na to narok. 😖

veam
22. sep 2009

Mau chalanom sa zrejme paci v stolickach,pekne su...

Babulka zase som sa z chuti zasmiala,ty robis s nou divy 😀

mauzos
22. sep 2009

Ahojte 🙂
Dakujeme za pochvaly 😵 Peti nakupy z Tesca? 😀 😀

Veam aku dovolenku myslis, normalnu?

veam
22. sep 2009

Mau ano normalnu,co mi ostala v robote skoro cela

mauzos
22. sep 2009

no to ti musia preplatit v robote. Ci uz mas ukonceny pracovny pomer, ci ako?Nechapem kto iny by ti to mohol preplatit 😉

veam
22. sep 2009

Nie nemam,som stale zamestnanec,bola som na PN a od dnes som na MD...ja viem ze v robote,ale moja veduca povedala ze nemam narok podla nejakeho paragrafu a ja si to chcem niekde zistit ci ma pravdu

mauzos
22. sep 2009

no viem ze pri PN sa krati dovolenka, ale neviem o kolko ... ale ak ti este vyjde, tak ti ju musi preplatit ona. Skus pozriet zakonnik prace, tam to bude urcite napisane. Popripade daj dotaz tu do paragrafov, alebo pokukaj, ci tam uz taka tema nie je 😉

mauzos
22. sep 2009

inak gratulujem k MD 😉

mauzos
22. sep 2009

Veam tu som ti o tom nasla temu, tak postuduj, popripade sa tam opytaj, su tam baby uctovnicky, urcite poradia http://209.85.135.132/search?q=cache:2CS1VZPHPq...

mauzos
22. sep 2009

hodila som blby link a este som aj natiahla stranku, sorry. Takze tu je ten spravny https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

veam
22. sep 2009

Mau dakujem velmi pekne,idem to pokukat...

petkaerdal
22. sep 2009

mau presne tak,z tesca,aj s Jankou mame nejake oblecko rovnake 😀

u nas je dneska krasne slnecno 😀
od dnes mi ide moj drahy do prace,tak budem zase sama na baby

kasicka nam na spanok nepomohla,baby neprespia aj tak,ale aspon im chuti,vcera pekne spapali obidve

veam,tiez gratulujem k MD

veam
22. sep 2009

Petka vdaka...

No ja budem mat doma manza asi tak 2tyzdne,bude asi na PN,isiel k dokorovi...

tvojka
22. sep 2009

Veam,mne povedali že až po skončení materskej mi ju môžu preplatiť.

Inak dobré ránko,aj my sme boli skoro celú noc hore...o 23h Eliška,1:30h Sári,4h Eli a 5:30h Sári.A 6:30h sme už mali budíček 😝 😝 😝

mauzos
22. sep 2009

Peti manzel je uz zdravy? 😝

Tvojka nezavidim, ale to je dan za kojenie.

peggyyy
22. sep 2009

no baby za tri týždne mi vyberú steh a potom by to už malo ísť raz dva.... 😀

tvojka
22. sep 2009

Peggyyy,no super,teším sa na Veroniku.Ale neni to až také isté,že to pôjde raz dva...známa potom ešte skoro prenášala 😅

Mau,veru,je.čo narobím.Možno keby prespali celú noc,tak už dávno nekojím...lebo práve v noci sa vylučuje najviac prolaktínu,teda ked v noci kojím a baby mi stimulujú bradavky...

Teraz spia na balkone a ja som si umyla hlavu a urobila kávičku.Kto sa pridá?

mauzos
22. sep 2009

Tvojka pridavam sa, tiez som si prave urobila, len na balkone som ja a nie mali 😀
No veru tak je to s tym kojenim, ale stoji to za to to nespanie 😉

A ja sa musim pochvalit, ze Luki mi prave popapal 100 g hruskovu vyzivu, normalne som nechapala, ako mu pochutila. Tomi tiez dost popapal, uz je to lepsie, tesim sa. Urobila som to nakoniec tak, ze som dala skor, ako zvyknem davat mlieko a mlieko som im uz nedala a dam im az o hodinu neskor, ako zvyknu papat. No uvidim, ci vydrzia. Tak by mi to potom presne vychadzalo ze o 10 vyziva a o 12 mlieko, neskor zelenina ... ak sa ku nej samozrejme nejako dopracujeme ☹ Cize by mi konecne vychadzalo 5 davok denne a nie 4.

pointka
22. sep 2009

Ahojte, davno som vas tu nebola pozriet.
Mau pekne stolicky a este krajsie deticky v nich 🙂

My ideme zajtra na to ockovanie a do poradne, uf, normalne mam stres, ale som nachystana. Hlavne som zvedava, kolko mala uz vazi.

Inak dnes mi mala spala od 19:30 do 7:30 a to sa jej ani zobudit nechcelo. Bola potom hore asi hodinku a zase ju tahalo na spanok. mam doma maleho drichmosa 🙂

peggyyy
22. sep 2009

tvojka no doktor mi povedal, že do dvoch týždňov by som mala porodiť

tvojka
22. sep 2009

Poi,tak sa zajtra držte a potom daj vedieť ako ste to zvládli.A tiež som zvedavá na tú vašu astronomickú váhu...
Spachtoša ti závidím,ale samozrejme by som tieto moje opice nevymenila 😀

Mau,tak pekne im výživka zachutila 😉 .Teda baby,vy tu už tuším všetky máte režim spania a papania,len my nie.Jani,podpor ma,že ani vy ste ešte nenašli režim 😅

veam
22. sep 2009

Pegg no super,sa tesim na malu...bola si na poradni?

peggyyy
22. sep 2009

veam no včera som mala poradňu, a za tie plienky somjej písala na facebooku no zatiaľ sa mi neozvala, dám ti potom určite vedieť, ty máš kedy poradňu

mauzos
22. sep 2009

no takze sme hodinu dlhsie nepotiahli, ale aspon pol hodinu, urcite im to postupne posuniem na tu dvanastu 😝 Potom sa vysalili a uz spinkaju. Ja musim ist pratat, fuj ako sa mi nechce, zase mame horuco v byte 😠

Poi dakujeme za pochvaly 🙂 Neposlala si mi ten link na MMB na utierky, asi si nepostrehla ze mam aj ja zaujem.

Tvojka neboj, aj vy budete mat rezim ... my tiez este nemame bohvieaky a sme starsi od vas 😉

Peg tak drzim palce aby Dr. mal pravdu.

Veam dozvedela si sa nieco o tej dovolenke?

veam
22. sep 2009

Pegg ok dakujem,potom daj teda vediet...ja mam poradnu az 8.10.,snad dovtedy neporodim 😀

Mau pisala som do profesie a tam mi odpisali,ze teraz mi ju preplatit nemusi,ale pri skonceni prac.pomeru ano

petkaerdal
22. sep 2009

ahojte,
veam,tak teraz tvoj manzel je chory? tak nebudes sama,moj bol tiez 2 tyzdne doma,ale dneska uz ide 😖

mau,noooo,uz je zdravy 😉

tvojka ,naozaj perna noc 😅 ,ani mi nemame este nocny rezim,dneska som od 4 hore,tak niesi sama 😉

poi,super,ze Sofia prespi takto celu noc,brala by som to tiez 😀 a daj zajtra vediet,ako ste to zvladli,drzim palce,aby to Sofia zvladla super