Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
13. okt 2009

petka tak dufam ze budete vsetky ok, a v dobrom zavidim ze ti tak spinkaju, snad to tak ostane, u nas je to stale divoko, kubik sa mi dokonca zobudil uz o 23.30, potvora potvorska, a potom o 4.30 a uz mal rano, nie a nie zaspat, tak sme buntosili, matusko spal pekne dalej...ten by prespal aj celu noc, keby ho nekrmim...a potom konecne zaspal po hodke asi a spal do 7, ale aj to sa budi a musim kolisat a spi so mnou, len ho natahujem, aby spal zarovno s matuskom...
a dnes len vrndzia, dokonca aj matusko..ale co uz esteze je tu mama a ja upratujem skrine...

mau super foto, aj petka ma krasne kocandy, dnes som konecne kukla FB...

tvojka tak aj ja by som spalaaaaa...

janula13
13. okt 2009

ozaj peti, volala som na recepty na nutrilon, tak mi daju zase 1, povedala mi sestricka ze to nie je len podla veku ale aj podla vahy...to som nevedela, ale ze ak chcem ze mi daju 1, tak super...

janula13
13. okt 2009

juj a kukla som Samka maleho, ten je uzasnik uzasny, micka to je fesacisko 😉

babulka123
autor
13. okt 2009

jvo .. hehehe mozem zacat s tvojim planom lebo dnes bola taka odpalena ze uz spi.. inak chodi cca o pol 8 spavat.. takze .. hehehe uvdime co bude zajtra.

mauzos
13. okt 2009

Peti ja mam Dentinox, ale je ich vela. U vas su na predpis?

Janka to prvy krat pocujem, ze je to aj podla vahy. Nam praveze Dr. nechcela dat skor 2, lebo ze pekne priberaju, tak im je zbytocna dvojka. Ani tvoji nevyzeraju podvyziveni, tak neviem ako to myslela 😲

mici11
13. okt 2009

Ahojte,

No konecne som sa sem dostala, od nedele vecera sme boli bez netu 😠 , nieco nam menili a tak....
Peti tak ty si chora? Uz je lepsie?Tak baby ti uz prespinkaju celu noc?
Janulka ahoj moja, tesim sa ze ta tu vidim 😉 . Inak mne Samko od soboty kaka tiez take redsie zlte. Neviem preco, predtym mal skor tvrdsie. Papa sice od nedele zemiacik, ale poredsie kaka od soboty vecera, tak neviem. Inak zemiacik mu neskutocne chuti 😉 len sa tak zalizuje 😀 Ja som zacala zase davat na noc kasu, lebo sa mi Samko budil okolo pol tretej, ked som mu dala len nutrilon a to nikdy nebolo. Po kasi spinka celu noc 😉
Inak som tiez zvedava co narobi ta zmena casu aj u nas. Teraz Samka kupkam o 19:00 a o 19:30 papa a hned potom spinka.
Inak tato kosa je riadna, bola som so Samkom vonku doobeda hodku a pobede hodku a mala sme teda dost ☹, ale on si aspon pospinkal.Ja mu zatial obliekam vetrovecku a take zateplne gate su k tomu a pod to body, mikinku, pancuchy a dala som mu zimnu ciapku. Samozrejme deku a taky nanoznik, co je na hlboky kocik. A zajtra ma - teda uz dnes ma snezit 😅

Inak Jani ty si Samkova najvacsia lichotnicka, dakujeme a Samko ti posiela veliku pusinu 😉A tvoji chalani su tiez neskutocne peknucki 😉

Vsetkym ostatnym cmuk a zajtra snad poklebetime 😉 🙂

petkaerdal
14. okt 2009

ahojte,dobra ranko,

tak dneska sme sa zobudili az o 7 😕 ,ak neratam to,ze som ale 100x v noci vstala k nim a strcila cumel 😀

ten gel mam tiez zen isty,nieje na predpis,platila som to cele,to len dostanem recept,aby som asi nezabudla,ako sa vola 😀

mici,mne uz je lepsie,ale kaslisko mam este divoky 😖 ,ale dievcata su uz ok 🙂
a o zime ani nevravte 😠 riadna kosa

mauzos
14. okt 2009

Ahojte 🙂

Babul 😀 teraz to zase ty posuvas opacne, musis ju zacat ukladat neskor a nie skor 😀 😀

Mici to si musela mat riadny abstak 😠 Som rada, ze Samkovi zemiacik chuti, nasi vobec nechcu. Varis ho v pare? Davas mu len taky suchy, alebo davas do neho aj prevarenu vodicku?

Peti super, ze ti baby konecne prespia. Neboj to cumlikovanie casom zmizne, oni si zvyknu, ze papat im nedas, tak sa prestanu budit. Aj u nas to tak bolo. Mne dnes Luki pospal do 7,30 a Tomi do 7, uz si to asi sami posuvaju 😉

A kosa fuj, strasna, ale aspon ten uragan uz prestal. Dufam, ze dnes uz nebude prsat a budeme moct ist vonku ☹

veam
14. okt 2009

Caute babiska.... 😀

Petka zelam skore uzdravenie... 😉

Inak aj u nas je riadna kosa,asi okolo 8stupnov cez den a strasny vetrisko aj doma mame zimu,uz zase zacinam mat soplisko,asi budem musiet uz pustit ohrievace...som vam este zabudla napisat ze mi skace tlak,mam ho nejaky zvyseny,tak mi kazali si ho merat 3krat denne a zapisovat...

mici11
14. okt 2009

Ahojte,

Mau ani nevrav abstak jak hovado 😀 .Zemiacik varim v pare a davam aj prevarenu vodicku, lebo ked som dala suchy bol taky husty. Takto je to skor ako kasa a lepsie sa mu to papa.
Peti som rada, ze baby v poriadku. A co si davas na kasel?
Inak Samkovi opat odchadza hlas ☹ Vcera sme boli trosku vonku, zakryty bol tak, ze ho ani nebolo vidno a predsa...Co budeme doma sediet?
Samko vstava stale o 5:30, som zvedava co bude po zmene casu 😅
S tou kakou neviete preco to moze byt? Ma taku redsiu zltu...Vam ake kakaju? Zase debata o kakackach 😀 😀

mici11
14. okt 2009

Veam ahoj, ty nam uz pomaly rodis 😕 Kosa je aj u nas, ale u nas uz kuria, u vas nie???

veam
14. okt 2009

Mici bodaj by som uz rodila,ale nerodim bohuzial...neviem ci kuria este som nepustala ohrievace,su vypnute odkedy som sa nahnevala na nedoplatok 🙂

petkaerdal
14. okt 2009

mici,davam si sirup a pijem caje.
u nas sa tiez kaka vseliako,raz riedke ,raz huste az tvrde,podla stravy a ked dam vypit ten napoj ovocny,tak kakaju riedne.

tak u nas sa kuri cely rok,aj v lete,staci potocit kohutik,takze ja kurim uz vyse tyzdna.

tvojka
14. okt 2009

Ahojte,
Mici,kde videla Janka nejaké aktuálne foto?Ja som kukala na tej vašej stránke a posledné sú tuším z júla 😕 .Aj ja chcem vidieť 😎

Peti,tak to je paráda,že prespia noc.Aj u nás bolo túto noc lepšie,medzi 20-6h papala Eli 2x a Sári raz.dúfam,že ich to mrzuté obdobie už prechádza.Aj včera cez den boli celkom fajn.

Veam,veru,už to máš za pár.Teším sa,že pribúdajú nové prírastky.

Mau,u vás už nefúka?!Tu mi ide baby odfúknuť na balkone,ale naobliekala som ich,tak hádam nepomrznú 😅 .A čo tie vanové sedačky?Neodpísala si,či ich už používate.

Janulka,prečo v noci budíš Matúška na papanie,ked by prespal celú noc? 😕
Ved si urob o robotu menej a nechaj ho spať.Priberajú pekne,tak snád z toho neschudne 😀

janula13
14. okt 2009

ahojte, tak ja zase nevyspata, klasika ☹ kubik uz o 00.30 hore, ale dala som caj a dudel a spal do 3.30 ale ako na potvoru sa mi o 2.30 metal v postielke matusko, kopal nohami do vzduchu az sa zobudil, tak sa napapal a spal do rana...takze som sice krmila kazdeho len raz, ale tiez poskakujem pri postielkach a podavam dudle a kontrolujem co su to za zvuky, matusko spal do 7, jakub tiez, ale zase mal o 5 budicek a potom ho musim zobrat do postele a ucicikat, inak by zobudil cely barak...ale nadranom sa budia treba podavat dudel, teda ako kedy, ale co uz snad sa to zlepsi...

Tvojka, ja mu davam lebo mi je luto mu nedat kedze kubik ho predbieha a je tucko... a raz som nedala a samozrejme zobudil sa o pol hodku, takze sa to bojim risknut..ale asi skusim...nevadilo by to az tak vlastne keby kazdeho krmim len raz za noc...aj ked nie naraz..

inak babule kubik mi strasne vyvadza ked papa mlieko, nechapem to stale, ruci ako o zivot, kasu vypil v pohode, tak rozmyslam ze mu asi nechuti, skusila som mu tam dat za lyzicu kase a spapal...myslite ze je to mozne?

janula13
14. okt 2009

inak vcera dooost smakovala brokolica 😉

petka ty davas uz aj ovocie?a samozrejme zelam skore uzdravenie...som rada ze babulky nechytili...

Tvojka ja som pozerala foto samka ako papa mrkvicku na FB...

mau a ked doupratujem tak snad zmaturujem aj s foto....aj ked dneska sa podarili dobre...

babule co mate dve babatka aj u vas je taky randal ked kecaju obaja? 😅

babulka123
autor
14. okt 2009

mauzi .. ja viem ale vcera to bolo vynimocne.. nevedela spat cez den.. uvidime co bude dnes.

petka uz som aj ja chora.. takze cakam kedy to dostane ninka..

a pridlaa som nejake foto tak kuk ak chcete.

babulka123
autor
14. okt 2009

janulka ale ti tvoji su rozkosni.. zaradime do poradovnika potencionalnych zenichov.. len dufam ze Miciin Samko to neporiesi hned.. hehehe ved ten je uz sloubeny..

janula13
14. okt 2009

😀 mauuuu foto 😀

micka dakujeme za komplimenty, aj tebe babulka, ideme omrknut nove od Ninky...nuz, ked je slubena Samkovi , neva, my uz mame naslubovane nevesty kade tade 😀

janula13
14. okt 2009

babul, tak ta posledna nema chybu... 😀 😀 😀 skoda ze ja to nasim nemam s cim spravit... 😀

jvo
14. okt 2009

ahojte kocky, babul paradne fotecky 😀
ja sa tiez pochvalim Emmka dnes prvy krat konecne papala ovocie a zjedla cely banan na desiatu teda aspon ja som to brala ako desiatu ale ona to zobrala ako obed a teraz nechce zeleninku s maskom 😲 tak asi desiatu my vynechame a budem jej davat ovocko na olovrant teda ak si to do zajra nerozmysli...
ta zima je inak strasna vcera sme boli poobede troska vonku a skoro nas odfuklo

babulka123
autor
14. okt 2009

ja hlasim ze uz 2 hodky spime na balkone.. zababusena.. dospava vcerajsok.. zlaticko moje

janula13
14. okt 2009

babule no zakrikla som to, dala som im domacu brokolicu s karfiolom a taky rev, hned som dala kupovanu a po par lyzickach zase rev, tak uz len mlieko...vam ked nieco nechcu, predúpokladam ze nerevkaju, ci?normalne ma to vykolajilo, ved vcera ju tak zlopli a dnes? 😅 uz sa im bojim nieco dat ☹ a tak pekne to zatial slo...

petkaerdal
14. okt 2009

Jani,tak mne tiez revkaju ,ked nechcu,ja im nedavam kazdy den,tak kazdy druhy skusam a ano skusila som uz aj ovocie,ale cez flasku som dala vyzivu,kedze nevedia papat z lyzicky este dobre a ta vyziva je riedka,tak som dala do flase a vypili ju,odvtedy som nedavala ovocko

tvojka
14. okt 2009

ked sa to tu rozbehlo s tými fotkami...nejaké som pridala 😉

veam
14. okt 2009

Baby ale mate krasne a milene tie vase deturence vsetky...aj ja uz chcem mat to svoje pri sebe 😉

janula13
14. okt 2009

tvojka boze ake su peknucke, pokochala som sa, asi sa dam este nahovorit na dve babule 😀 😀 😀
aj ked ma ti moji dnes pekne vytacaju, tak len predychavam 😠

petka a ja ze mojim nieco je, ale aj tak nechapem rev akoby ho na noze brali, a vcera sa tym isiel zadusit...ozaj pisala si ze mala ma 7,2, pana beka to co papa, ved to mate o kg viac ako my 😅 matusko mal tiez takmer 2,2kg pri narodeni a teraz ma "len " 6,3 😀 .

ozaj kedy je tak vhodne zacat s ovocim, tak po mesiaci so zeleninkou?

jvo
14. okt 2009

tvojka kraaasne su 😵 uz su to velke kocky

janula13
14. okt 2009

ozaj babule deturence vam uz sedia???ked som to videla na fotkach, ci je to len pozovanie? 😀

mici11
14. okt 2009

Ahojte,

Veam uz chvilku vydrz i ked viem podla seba - posledne dni sa neskutocne vliekli 😅 a to som tam lezala tyzden dopredu 😒. Inak s tymi nedoplatkami...susede ca tam byvaju 8 a urcite stale kuria, lebo tam mali babo vracali 13000,- a nam co sme mali v detskej radiator vypnuty uplne a v kuchyni len na 3 a doplacali sme 3 000,- tak si to povaz.....no comment
Tvojka no na Samkovu stranku sme uz davno nenahrali ziadne fotky, dnes to snad napravime...ale su na FC, ako pise Janulka 😉
Babulka Ninka je nasa 😀 nevesticka, inak ake by uz mali vlasate deti 😀 😀 😀
Janulka chalani ti riadne narastli a su velmi peknucky, Tvojka tvoje princeznicky su na spapanie 🙂 😉
Jani Samko len tak trosku sedka, skor pozuje 😀