Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
13. nov 2009

petka dakujem 😉 no vidis, maminkino varenie im chuti...ved preco aj nie..nasi dnes zlopli aspon tych 200g, no hruza a matus by si este dal a kedze som mala zase pripravene mlieko, tak som ho nevyliala a kazdy si este tak po 60dal...ale stve ma kubko, rev ako tur po takych par lyzickach, papap uz aj on pekne naucil sa a teraz toto, nechapem, cely je zly odkedy som u mamy ked som bola sama ved uz sa pekne dalo aj krmila som samam a papal lepsie neviem co mu je, ruci po kazdych 3-4lyz, myslela som ze prdiky sa mu posuvaju tym oapanim a boli ho to tak mi ho este aj luto bolao, ale dnes som spravila pokus, kedze som uz nervovala aj ja, dala som to do flase na kasu a klud a cucal a cucal..takze od bolesti to nebolo...nechapem ved mu davam rychlo, tym to nie je, uz som aj rozmyslala ci ho neboli ta lyz a ci nejdu zuby ,a el ved to by ho asi aj cumel bolel..alebo len trucuje...tak neviem co s nim..napr doobeda papal pekne az pri poslednych lyz zacal...neviete poradit?
no to sa mam na co tesit ked sa vratime to ma porazi, myslite zeby vnimal ze sme tu na nich dve a chce to zneuzit, zeby bol taky mazany?no kym ho vratim do normalu tak zosediviem asi 😅

a noc des ahruza, robi si budicek uz o 3.30, no stoji ma to nervy, a este k tomu sa mi budi aj matus alebo zaplace zo spanku...ale ten ma narok kedze mu idu zubale..no idem si odychnut..

petkaerdal
13. nov 2009

Janulka,ja ti neporadim,ale mne tiez niekedy Aylin reve popri papani,ale som zistila,ze to preto,lebo ju nebavi byt v polohe akej je,musim ju zabavat pri tom,skus mu hrkat hrackou pri papani,ci ho ta neuputa a nebude papat,ja to robievam takto ,ked reve..a inak tiez som par x davala z flase zeleninu 😅
dneska su moje nejake pokojnee,ani neviem,ze ich mam 😀

veam
14. nov 2009

Dobre skore ranko...uz buntosim,ze by ma zobudilo dieta?

Baby nechcela som vas rozplakat,ale bolo to tak ako som pisala...uz je to za nami,uz som na to zabudla 😀

peggyyy
14. nov 2009

veam čo nemôžeš spať? 😀 ako sa cítiš a čo malá?

petkaerdal
14. nov 2009

dobre ranko

veam,co tak skoro hore 😀

my sme od 7 hore 😀

veam
14. nov 2009

Pegg citim sa uz celkom fajn,az na to ze som este taka slaba ako caj...mala je celkom dobra,v noci spinka tych 6hod,potom papa a zase zaspi a zobudi sa az skoro rano...a co tvoja?

Petka sak aj ja sa dockam 😀

veam
14. nov 2009

Pridala som nejake foto malej,tak kuk 😀

mauzos
14. nov 2009

Ahojte 🙂

Veam mala je nadherna a ta rozkosna pusinka 😵 Sranda aky velky je ten dudel 😀

Tomimu sa konecne prerezal zubok, este druhy a snad sa s nim zase bude dat vydrzat, lebo teraz je to strasne ☹ Lukimu asi tiez idu uz horne, lebo je zly a dasienka ma trocha navrete, takze to teraz mame vesele 😝

Peti takze male nakoniec take spachtosky? Ze do 7,00 dobre su 😉

emka1
14. nov 2009

ahojte peggyyy a veam 🙂
mate rozkosne slecinky 😵 😵 , aj ja uz sa tesim na tu nasu.

Vcera sme boli u manzelovho znameho, ma dve male dcerky a ponukol nam za par eurosov vela detskych veciciek a vychytavok, tak sme od nich odchadzali s plnym autom 🙂
Vybavicku pre babatko uz ani nemusim riesit, mam plnu krabicu rozkosnych dupaciek, bodyniek, bundiciek, rifliciek, podbradnickov, plienok, vsetko pekne zachovale veci. Zobrali sme od nich aj autosedacku, polohovacie lehatko, hraciu deku, hojdacku, kojaci vankus a kopec malych drobnosti. Tak sa z toho vytesujem 😅.
Potrebujeme dokupit uz len postielku, kocik a par veci a mame pokoj.

Zaciatkom decembra idem na 3Dcko, dufam, ze nam doki dievcatko potvrdi 😅 ... aby sme nahodou nemuseli naseho chlapceka obliekat do ruzoveho 😀 😀

petkaerdal
14. nov 2009

ahojte,
veam mala je uzastna 😵 😵 kojis ? mas mliecko?

emka,tak si super nakupila,ono tie prve vecicky sa vobec neznicia,aj ja mam vsetko zachovale

veam
14. nov 2009

Ahojte...dakujeme za komplimenty a kde ste zase vsetky?co sa vobec cudujem ze?ved je vikend

Emka urcite sa ti dievcatko potvrdi a to si teda super nakupila,ani nebolo treba chodit daleko,co?uz sa tesim na foto z 3D... 😀

veam
14. nov 2009

Petka kojim,ale musim aj odsavat,mala si nevie vytiahnut vsetko mliecko a potom je hladna,ale aj dokrmujem nutrilonom...ona je pohodlna a leniva ako tatko 😀

mici11
15. nov 2009

Ahojte,

Mam trosku hekticky vikend, tak nestiham 😅
Veam mala je naaaaaaaaadherna, aj ti pekne spinka, super 😉
Vecer vas kuknem, teraz odchadzame cmuk cmuk

mici11
15. nov 2009

Waw kde ste vsetky???? 😅

petkaerdal
15. nov 2009

mici ja som tu,len nemam co pisat 😀

jvo
15. nov 2009

vsetci boli cely den vonku ked bolo tak kraaaaasne teda aspon u nas normalne teplucko

loginka
15. nov 2009

veam, gratulujem ku krasnej dcerenke 🙂 tak si sa natrapila, ldobre ze clovek na to rychlo zabudne a tesi sa sa z toho zazraku

mauzos
15. nov 2009

ahojte 🙂

Tu sice lialo, ale aj tak sme boli doobeda vonku a poobede sme mali navstevu. Malych sme uz ulozili, tak uz som tu.
Ale klasicky cez vikend tu nikoho niet 😖

petkaerdal
15. nov 2009

tak uz asi vsetky deticky spia a tu sa to zbiera 😀

jvo
15. nov 2009

kocky mali ste niektora kase od Hami? budu teraz v tescu v akcii ak kupis dve tak za 2,24 tak ci sa to oplati alebo su bleee

jvo
15. nov 2009

samozrejme to je cena potom za jednu 😀

mauzos
15. nov 2009

jvo ja davam Hami a v pohode, viac im chutia ryzove ako tie psenicne, ci ake su to 😀

mici11
16. nov 2009

jvo hami su dobre, mala som aj bananovu, marhulkovu mnam. u nas nechutila len nestle ble ble.

petkaerdal
16. nov 2009

Ahojte,

baby davate detom aj rajciny? lebo v poharikoch od 4 mesiacov su rajciny,tak asi mozu

ozaj a kde je Vierka? ta sa tu dlho neukazala 😕

pointka
16. nov 2009

petka, moja mala papala od hippu - pasta bambiny - cestoviny, paradajky, cuketa, dokonca tam je oregano a bazalka, velmi jej to chutilo a nemala ziadne prejavy...

petkaerdal
16. nov 2009

ok,ved aj ja to davam,ale doma som este nerobila
ty aj doma nieco uvaris alebo len kupovane davas?

mici11
16. nov 2009

Baby vam zjedia dietky kupovane zeleninove prikrmy v pohode? Lebo samko nie, trasie ho z toho..Inak ked som to ochutnala ani sa moc nedivim..Takze zeleninu musim varit ci chcem alebo nie, ale nevadi aj tak je to zdravsie. Co sa tyka vyzivy ta je dobra kupovana 🙂

babulka123
autor
16. nov 2009

ahoje, som spat v samorine.. domov zlaty domov..

ninka zvladla zapis uplne v pohode, kuk foto, ja som sa dala ostrihat lebo mi neeeeeskutocne padali vlasy.

spanok sa nam tak pokazil ze zaspat ani za svet sama, cez den zasadne v kociku, postel ani postielku uz neskusam lebo je to zbytocne, v BA bola v noci aj 5x hore, dnes zaspala az o pol 10 , o 2 som ju musela prebrat lebo sme jej 3x odsavali sople, stresne ake ich ma.. dala som jej mlieko zaspala zobudila sa o 5.30 tak som ju zrusila ze este ee, dala som jej trosku cucnut caju a spala do pol 9.

no a teraz lomi na balkone uvidime ci to pojme ako prvy ranny spanok a bude spat pol hodku alebo to zobere ako obedny spanok a bude tahat svoje obvykle 3.5 hod. ja uz neverim nicomu. heheheh

mauzos
16. nov 2009

ahojte 🙂

Babul krasne fotky a novy uces ti ubral 10 rokov, super 😵

Mici ja som len raz skusala kupovanu zeleninu a popapali. Ale ja im varim a pekne papaju.

Peti paradajky nedavam, tusim az neskor by sa mali. Musim pokukat.

babulka123
autor
16. nov 2009

mauzi dakujeeeem velmi pekne