Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
11. jan 2010

od 13. do 26.1., je to 10.strana a na vrchu letaku je kura, paradajky, Tesco plienky atd.
Skus pozriet www.zlacnene.sk , tam by to malo byt, nam prisiel do schranky 😉

mauzos
11. jan 2010

no nenasla som ho ani tam 😕
budu tie velke Giant Pack 2+1 zdarma za 37,98

vierka
11. jan 2010

no nam tesco letak ani nechodi 😅
ale pozerala som na tom nete a celkovo som tam nejake plienky nevidela... maju aj nejake pre male miminka, alebo len tie active pre vacsie maju v akcii???

petkaerdal
11. jan 2010

Ahojte,
Vierka,no u mna to bolo tak,ze som ledva stihla do nemocky 😀 z nicoho nic to prislo,od rana ma boleli teda krize,ale to ma nenapadlo,ze uz to zacina a potom na poslednu chvilu som to stihla,uz som bola celkom otvorena 😀
u nas vsetko po starom,nic nove,akurat dneska su baby nejake divoke ,uplakane,noci mame v poslednej dobe fajne,takze ok

mau,dneska som uz dala baby len na tie puzzle,paplon som zhodila,ale mne sa to zda chladne,tebe neni zima na tom,ked sedis? lebo ja mam nohy ladove,ale ja som celkovov zamrznuta,bojim,aby nenachladli

a zajtra idem zase k zubarke 😅 😅

mauzos
11. jan 2010

Vierka pisu, ze rozne velkosti, ale zrejme uplne malinke nie ☹ Maju aj zelene Tesco v akcii, ale to som si nevsimla ake velkosti. Z tych tusim ani jednotky nemaju.

Peti nie je mi na tom zima, pekne to izoluje od podlahy. My uz to mame skoro na pol izby a mali aj tak chodia aj mimo toho, takze mne by uz aj bol zbytocny paplon.
Drahy bol dnes s Lukim na kontrole na kardio, chvalabohu vsetko OK, uz sa mu zatahuje ta dierocka na srdiecku. Tomimu bolo za nim asi smutno, tak stvorkoval vsade za mnou ako taky psik. Normalne som musela davat pozor, aby som na neho neslapla 😀 Sranda, bolo to uplne ako ked bol nas psik steniatko, vsade mne za patami.

petkaerdal
11. jan 2010

mau,trosku viacej som prikurila a je tu fajn,ja som presne prave preto zhodila uz paplon,lebo Aylin sa naucila cuvat po bruchu a furt bola mimo ihriska no a Selin ta je za par sekund tiez prec,odgula sa,tak dneska Erdal dokupil dalsie 3 balenia puzzle,lebo som mala len jedno a to bolo malo a tiez to mame po celej izbe ,je to fajn..uz ich nemusim stale nahanat..
no dvojky maju vyhodu,stale vedia,ze su dvaja,zahraju sa spolu..

super,som rada,ze Lukasko ma vsetko ok 😉
mne zase Aylin kasle,uz mesiac,par dni nic a zase sa vrati,stale inhalujeme,ale uz to nieje take strasne,ako na zaciatku

jvo
11. jan 2010

mau tak mam ten letak konecne ich napadlo urobit poriadnu akciu pozerala som ze aj kase a jedlo sa oplati tak hned v stredu rano utekam na nakup nech tam nieco este maju
tie puzzle su super aj my ich mame a na nich uz emmka od nedele stvornozkuje 😵 mimo na podlahe sa jej to troska smyka ale ked sa poriadne nauci snad to zvladne aj tam tiez chcem este dake dokupit nech je to cez celu izbu lebo aj tak je ned prec
mau a ta nasa nemusi ani poriadne stvorkovat ona sa za mnou priplazi 😀 normalne teraz je taka ze kam sa pohnem ide za mnou a zacala liezt na stol a vsade kde dociahne sa hned stvera minule skoncila s tanierom kolacov na hlave ....netusila som ze ma take dlhe ruky 😀

petkaerdal
11. jan 2010

jvo s tanierom na hlave? 😀 mne vcera Aylin stiahla na seba susiak s pradlom,len len som ho zachytila 😅

mici11
11. jan 2010

No letak tesco som uz videla, konecne poriadna akcia 🙂 . Zajtra uz zase konecne od vianoc ideme so Samkom na cvicenie na fit lopty, dnes bol dobrucky, ale stale som musela byt pri nom, a bola som na 3 -hodinovej prechadzke, skoro som odmrzla 😒

mici11
12. jan 2010

Dobre ranko,

Vierka ako, cela? U zlen 2 dni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
12. jan 2010

dobre ranko baby 😀 😀 😀

mici - 😀 😀 😀 ty tusim strihas meter za mna 😀 😀 😀

petka - ani nestras s tym, ze si ledva dobehla do nemocky... lebo sa bojim, ze ja dopadnem tak isto a budem tam potom za blondinku 😀 ale beriem to s rezervou, ze kym neporodim v taxiku, tak bude dobre 😀 😀 😀

mau - to je super, ze sa Lukimu uz zatahuje ta dierka na srdiecku - tesim sa s vami 😀 😀 😀

inak dneska nas caka o 13.00 poradna, tak som zvedava co bude.. za tyzden som opat na vahe nic nepribrala, tak som zvedava co na to doki 😅 a kazdy mi hovori, ze mam uz klesnute brucho, ale ja som si to vsimla az dnes rano ze je inde 😀 😀 😀

mici11
12. jan 2010

Veru Vierka uz som cela nervozna aj za teba 😀 Inak ja som posledne 2 - 3 tyzdne pred porodom nepribrala ani gram, dokopy som 12 kg, ty kolko 8? 😉

Ok baby idem cvicit so Samkom na fit lopty, ale unavena som ako kon, Samko si o jednej v noci zmyslel, ze uz je vyspaty a boli sme hore az do pol stvrtej....potom sme spali do siedmej, cize nic moc...

vierka
12. jan 2010

no ja som pribrala 10,5 a som zvedava kolko bude dnes vazit maly a kolko pribral za tyzden, dufam, ze mi ho zmeraju 😀

mici - tak prajem pekne cvicenie 😉

pre teraz sa lucim baby, idem do TT a ukazem sa tu az vecer pripadne zajtra rano, tak prajem pekny zvysok dniku 😵

tvojka
12. jan 2010

ahojte,
Vieri,držím palce,nech je vše ok!Máš na niekoho kontakt,kto nám dá vedieť,že rodíš?

Mici,uži si cvičenie a nezaspi na tej lopte 😀

Mau,dík za tip na plienky,musíme aj my nabehnúť,je to fakt dobrá cena...

Všetky vás zdravím!!!

tvojka
12. jan 2010

Jáj,zabudla som...Mau,teším sa ,že ste na kardiu dobre pochodili 😵 😵

janula13
12. jan 2010

ahojte dobroty 😀

Tvojka ked ta tu vidim musim sa aj ja ohlasit, vecra som nejak nemala naladu a aj mali boli trochu umrncanejsi...ale noc bola lepsia aspon to, aj ked viem ze to bola zrejme vynimka...a na lepsie casy si musim pockat..

mau velmi si ma potesila tou dobrou spravou, verim ze sa to uzavrie a bude ok, niezeby nebol, ale potesilo 😀

Vierka ty tu este matas?no ved uz sa nevieme dockat co to z teba vylezie..

babule ked tak citam co tie vase deti papaju tak nasi su dost chudaci 😝 ja im tocim zemiak, sladky, tekvicu, cukinu brokolicu spenat a zltok a masko samozrejme a ovocie papaju vyzivy od mamy teraz uz aj s keksikmi..ziadne cestoviny...nenasla som beszvajecne drobne ...kde to kupujete, bola som v tescu aj bille a nic...
no a kase samozrejme...

petkaerdal
12. jan 2010

ahojte
Vierus nic?
neboj isto stihnes prist do nemocky,jedine,snad nebudes priprad,ako Erdal,ten sa narodil v sanitke 😀

ja som dneska bola zase u zubarky,ma porazi ,za jeden zub tam pojdem uz 4x,este stale ho nemam spraveny 😠

tvojka
12. jan 2010

Peti,ved aj zubári musia z niečoho žiť-chudáci! 😠 😠 😠

Jani,ahooj!Ja som kúpila v tescu také malé slíže bezvaječné,to mám za chvíľu uvarené a je to jedno aký tvar,aj tak to pomixujem.Aj ja mám pocit,že točím dookola, a hlavne mi to pripadá všetko bléé,nejedlé.Sa ani nečudujem,že mi to nechcú jesť 😝 Ale dávam aj ryžu,ovsené vločky(s mäsom a zeleninou),krupicu.

Vierka asi už rodí,ked sa neozvala... 😕

mici11
12. jan 2010

Ahojte,

Tak ja az teraz...
Tvojka na lopte som nezaspala 😀 , bolo fajne, Samko je rad s detmi. A s cim varis, alebo teda podavas tie slize?Od kolkeho mesiaca sa mozu cestoviny?
Vierka????? Kde si????
Peti na ja idem k zubarovi na buduci tyzden, boli ma zub pod plombou.... 😠 😅 uz sa "tesim! ☹
Janulka ahoj zlatinko nase, tak ako, aj si uz trosku pospis?

No boli sme dnes na poradni mame 7290g a 70,5 cm a s urcitostou nam idu 2 dolne zubky, dalej dokyna nevidela, lebo Samko robil desny cirkus, ked mu to chcela pozriet, az sme nechapali,nikdy to nerobil 😅
No vravela, ze mozme papat jogurty, pytala som sa ze ake, tak vravela, ze co s najnizsou trvanlivostou a zo zivymi kulturami, aku znacku kupujete vy? Inak ja som kupila vola sa to ze Bobik, je to bez konzervantov, nieco ako milacik a zosmakoval cely teglik, chutilo mu velmi. A pytala som na obycajne detske piskoty a tie vraj mozem davat od ukonceneho 6-teho mesiaca, vy davate? Ja som davala bud sunarka keksy, alebo safari od hami.

Asi so tu uz sama tak dobru noc 🙂 🙂

mici11
12. jan 2010

no nie sama, som tu so svojimi preklepmi 😀 😀 😀

mauzos
13. jan 2010

Ahojte 🙂

Vierka co je? Dnes je este len 13., tak sup sup hlasit ze si 2 v 1 😀

Janka ja kupujem cestovinky u nas v Bale, alebo v Kauflande tam maju fakt dobry vyber. Ja ich nemixujem, kupujem take malicke.
Mici normalne namiesto zemiacika ich davam, cize si zvast urobim masko so zeleninkou a zvlast cestoviny a zmiesam to. A napriklad spenat robim s cestovinkou a s vajickom tak, ze dam vsetko naraz varit a strasne im chuti. Ked to je velmi huste, tak im zarobim uz do tanierika do toho trosku ich mliecka. Predtym so zemiakom ho velmi nemuseli a tento zbastia s chutou.
Tvojka ja zvyknem malym podusit masko na pore, sem tam pridam aj mletu rascu a hned to ma aj dobru vonu a aj chut.
Piskotku im davam do ruky a aj do vyzivky obcas, alebo do jogurtu.
Mici ten Bobik obsahuje tvaroh? Lebo ja som nic ine okrem Milacika bez tvarohu nenasla. Ale ved vyskusam aj nieco ine a ked nebude problem, tak uz budem davat aj ja.

U nas sa uz vo velkom stvorkuje, uz zacal aj Luki konecne a uz sa snazi aj dvihat, vie si uz aj sam sadnut a velmi ho to bavi. Fakt je to s nimi uz sranda, zacinam si to vychutnavat, ze su dvaja. Ked sa za niecim rozbehnu obidvaja naraz, super pohlad 😵

veam
13. jan 2010

ahojte babule.

Vierka kde si?sms nikde,ty tu este stale strasis??? 😀 😀 😀

petkaerdal
13. jan 2010

ahojte
mici tak isto mne zacal ten moj zub,bolel ma pod plombou,tak vyvrtala a nanovo zaplombovala,zub ale boliet neprestal,tak vytiahla korene a zub je mrtvy a boli ma dalej 😠 😠 tak hadam ty dopadnes lepsie zo zubom,boli taj na studene a teple?
piskoty ja este nedavam vobec,len tie safari..ale skusim,ked vravis,ze mozme uz 🙂

Vierka halo?????

mau,super to musi byt u vas vesele,aj ja chcem uz baby vidiet stvorkovat 😀

janula13
13. jan 2010

mauuu hod video aj my chceme vidiet tu srandu 😀

vierka
13. jan 2010

caute baby 😀

dakujem ze ste na mna mysleli, ale stale sme 2 v 1 😀 malemu sa nejako do tej zimy nechce, tak najskor budeme rodit asi v lete 😝 😀 to viete ako - baby v plavkach a kratkych sukniach, to ho uz nic neudrzi vo vnutry 😀 😀 😀

poradna super, moc negativny, tlak 120/80, mamicka sa na nic nestazuje, je jej dobre... maleho mi nevazila kedze mi ho vazila na minulej poradni, ze az nabuduce, inak prietoky a ozvy v poriadku... zase som za tyzden nepribrala ani deko, ale doktorka ma ubezpecila, ze maly urcite pribera minimalne 100 gramov za tyzden aj ked ja nepriberam 😀 takze si berie asi z mojich slaninkovych zasob 😀
a inak som zavreta, krcok stale na hodnote 1,5 cm... tak veru neviem neviem ci to bude zajtra 😅

no a kontakt mam na veam, tak dam vediet urcite jej, pripadne poprosim kamosku z inej temy nech vam sem napise keby nieco 😀

a dneska nam pride vecer konecne tatinko domov, tak sa velmi tesime 😀

petulka - to ma mrzi, ze sa tak trapis zo zubami 😔 to je asi to najhorsie ked cloveku robia neplechu zuby, jaaaaaaj 😅

mau - tak ty uz mozes robit s malymi normalne preteky, ze kto skor dostvorilkuje ku hracke 😀 😀 😀

mici - maly Samko veru pekne rastie 😀

mici11
13. jan 2010

Vierka????????????????????????????????????
Mau dik za rady 😉 Ten bobik obsahuje aj tvaroh, vcera ho spapal a v pohode, ale nebudem mu ho davat kazdy den, tak by to malo byt ok 😉 Dnes papal vanilkovy jogurt s piskotkami a tiez chutil, tak uvidime...Zajtra dam zase ovocko a vyzivu, Budem mu to striedat.
Pocujte a od kedy mu mozem dat zltok?
Peti no zub boli pri studenom, pri teplom ani moc nie...uvidim v pondelok, ale ja tak neznasam, ked mi vrtaju zuby ☹ No k piskotam dokyna povedala, ze lepok sa neodporuca do 6 mesiacov, takze uz mozem davat.
Jani, Veam ahojte

vierka
13. jan 2010

mici - co tie otazniky??? 😕 😅

mici11
13. jan 2010

Vierka ked som odoslala prispevok, tvoj som este nevidela, ale uz som kludna 😀 😀 😀

vierka
13. jan 2010

uz som sa zlakla, ze som nieco napisala za co si sa nahnevala 😀 😀 😀

emka1
13. jan 2010

caute krasky 😅

po 100 rokoch som opat tu 🙂
vobec na MK nestiham chodit, obcas len na sekundu nakuknem a hned zase frcim robit ....
Do nastupu na matersku mam este 4 tyzdne, tak v robote makam a finisujem s uzavierkami, nech odidem s kludnym svedomim a nenecham na kolegyni more roboty.
Inak sa mame fajn 😵 ... gulame sa a rastieme, mam pocit, ze cakame dvojicky, brusko mam poriadne velke ... urcite vacsie ako vierka teraz par dni pred porodom 😀
Mam aj nejaku novu foto z min.tyzdna, ale zatial som ju nevydolovala s mangelovho fotaku, tak to asi chvilku potrva, kym ju pridam do albumu 😀

Min.tyzden som mala poradnu, doki mi robil glukozovy test, nastastie dopadol OK, akurat mam v malo zeleza, tak mi nasadil 1 tabl. denne. V noci ma obcas chytaju krce do lytok, na to mi dal zase magnezko, ale inac v pohode, uz sa tesim na finale 😅 ... mala je otocena hlavickou dolu, takze v pravo hore v brusku pravidelne citim jej nozicky.
Hlavne sa tesim na prvy den mojej MD, ked uz nebudem musiet rano vstavat do roboty, lebo tie kazdodenne presuny mi uz davaju poriadne zabrat 😖
Inak v noci spavam uplne ako miminko, raz za noc idem na WC, ale potom pokracujem a neviem sa dospat 😅.
Malinka je v noci tiez maximalne kludnucka v brusku, vobec nebuntosi, niekedy ked jej asi prilahnem rucicku alebo nozicku, tak sa pomrvi, ale potom spinkame dalej.
Drahy dufa, ze bude mala po mne, teda co sa tyka spanku, lebo ja spanok priam zboznujem 😀
Tak uvidime ako to bude po porode 😀
Inak cez den byva castejsie aktivna, najlepsie je ked sa natahuje a vystrkuje ritku alebo nozicky, vtedy si mangel prilozi ruky na brusko a caka na kopance ... niekedy su to riadne šupy, ako hovori 😅

Vybavicku uz mam kompletnu, este sice nemame vyrieseny kocik, ale zatial ma to velmi netrapi, to chce poriesit drahy ..
Vcera som si nakupila aj veci do porodnice, takze si uz mozem preventivne aj tasku zacat balit 😀

Vierka - drzim palceky 😉, ako citam, tak sa citis uplne v pohode, no dufam, ze aj ja budem taka kludna par dni pred porodom .... 😅

Vsetky vas srdecne pozdravujem aj vase krasne sladke deticky 😵
ako sa ma peggyy ? a veam, vy dve s malou ste tiez OK ?