Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
4. apr 2010

emka .. gratuuuuuluuuujem. mala je uzasna.. a citala som si popis porodu sak ty si aka herecka.. super si to zvladla..

ostatne babulky zdravim vas..

len par veci o nas.. takze mali sme 6stu chorobu, pos...lo sa nam tym cele spanie v noci, ale snad uz bude lepsie,
od vtedy odmietala vsetky mlieka a mliecne vyrobky - bud sa pototot z toho alebo sa povracala, takze sme ostali na bezlaktozovom mlieku - smrdi jak hovado ale je jedine co vypije, akonahle jej dam nieco mliecne tak je zle.. noo pevne dufam ze to bude len prechodne..

dnes mame za sebou pad z postele na hlavku ale bola v pohode, tak snad nic hrozne, sestra dopadla horsie s Filipkom , bola v nemocke lebo maleho "sfukllo" na zem a mal otraz mozgu..

inak vsekto po starom ..

mici11
5. apr 2010

Ahojte babenky,

Tak konecne mam chvilku, tak idem rychlo napisat. V prvom rade velka gratulacia Emke, Lenka je krasna ako babika 🙂.
Dalej vsetkym vymesaciam vsetko dobre, aj my sme uz mali 10. mesiacov, neskutocne to leti............Samko ma dnes za sebou prvu sibacku, mame plno sladkosti, hraciek, oblecenia.....a aj nejake € :D. Ale samka to nejak zmohlo, lebo spi od pol osmej a to uz davno nebolo, kedze sa nam poondilo spanie uz davnejsie. Zaspava okolo desiatej , potom sice spi az do rana do 6:00, da si mliecko a spinkame este tak do pol osmej, a niekedy sme hore uz od siestej.... 😅
Mame stryri zubky a je neskuticne hyperaktivny....ale nevadi aspon, je sranda. A mame uz golfac, takyto http://dino.sklep.pl/nowy/pliko-p3-completo-peg..., takze mame dva, ale golfac chcem hlavne kvoli letu, tento co mame budem vyuzivat dalej, som s nim fakt spokojna. Svagrinka caka babo v auguste, tak potom jej ho posuniem.

Anka nam Samko capol 2 krat, no naststie tiez vsetko ok. Ale to uz davnejsie. A Filipko je uz ok?

Vsetkym cmuk 🙂

babulka123
autor
6. apr 2010

mici.. jeeeej aj my mame taky kocik ale cerveny.. hehehe
ale idem ho dat het, lebo ja mam 3 kombinaciu , ale ak sa nepreda tak si ho necham.. je super

filipko.. no ako tak je ok, su uz doma, len chuda asi ho stale ta hlava boli a musi sa mu aj tocit lebo nema ani zdaleka taku stabilitu ako mal.. ale vraj to trva take 2 tt kym sa da do normalu..

vy mate 10, my sme mali teraz 8 mesiacov, mame 2 zuby, a dalsie na ceste.. .. ani nehovor. uz si ani nepamatam ze som bola tehu strasne to leti.. a
mauziiiii vsetko len to naj k 1 rocku... to je ina paraaada..

janula13
6. apr 2010

ahojte zenusky, tak ako vyoblievane a krajsie? 😉 mne ani to nepomohlo 😝
Emka mala je krasna tak tomu sa vravi babatko, velika je, ale aka peknucka, isto sa z nej velmi tesite a porod si paradne zmakla, precitala som si 😀
babul tak uz aj vy mate tu 6 chorobu za sebou?U nas len jakubko, chvalabohu matusko nechytil...s mliekom sa to snad spravi. aj mne matusko niekedy nechce to mlieko o 17, ale kedze chlascu aj v noci stale tak ma dost mlieka aj nad limit... 😝 a pad z postele asi musi byt..inak to nejde, hlavne ze sa nic vazne nestalo... 😉
micuska ahoj, tak dodatocne vsetko naj samkovi k 10mes..sikulko maly...u nas aspon zaspavanie islo na lepsiu cestu, najprv na rukach, potom som prestala, len hladkala chrbatik a teraz sa dari asi tt ze dam matuska do postielky a ulozi sa sam, niekedy to trva niekedy rychlejsie, ale nemusim hladkat, mam pocit ze som ho tym skor rusila..a jakubko vacsinou odkvacne pri kasi....a noci stale veselo, ale zvykla som si, cez den normalne fungujem, ale dnes uz som spotena, stale ifch nahanam a jakub sa zacal stavat tak len cakam kedy sa riadne rachne niekde, aj ked vcera sa zadarilo, stale sa splha na fabulu a kydol na parkety, dobre to zadunelo 😅
a kedze neviem co som komu chcela tak zdravim vsetky clenky klubu..ozaj babule davate prckom uz nieco ine papat? napr pohanku ci pseno a co ja viem co este..ja som uvarila lupanu pohanku a papali a este stale im to mixujete?

janula13
6. apr 2010

ozaj a aky chlebik davate?ja este nedavam, len skusili nejaky u susedov a velmi chutil len tak nasucho..a pecivo?a maslo a sunku?vela otazok co?

janula13
6. apr 2010

jej a mau dakujem, ale velkonocne foto sme odflakli a ked som videla babulkinu ninku tak to ja fotim dobri suviks 😀 babul ninka je tam zlatucka

janula13
6. apr 2010

a pana, tak som sa chystala ze vas vsetky predbehnem a babulka ma predbehla...MAU vsetucko naj fesakom k prvemu rocku, nech vam nadalej robia taku radost, mate byt na co pysny, dielo sa vam podarilo 😀 snad tu oslavu rozchodia...este dnes si pamatam ako si porodila a ze uz rok..posielam pusinky zlatuchom.. 🙂

mici11
6. apr 2010

Ahojte,

No u nas sa dnes celkom dobre spalo. Janulka, dakujem za gratulaciu 🙂. Inak k tomu jedlu, ja davam samkovi rohlik a sem tam biely chlebik. Rohlik je jeho oblubene jedlo 😀 . Pytala som sa dokyny tmave pecivo, alebo cerealne sa ma davat az od roka, je tazsie stravitelne. Inak davam aj piskoty tie dlhe, marinu keks, sunarka kekse. A co sa tyka mixovania jedla, mixujem este ale nie do hladka, aj s hrudkami uz zje. Je podareny ked zuje. Maslo sunku som neskusala, uz mozem?
Babulka aj mne sa ten kocik paci, mame len sportovu cast. Len sa mi trosku tazsie ovlada, trojkolka mi ide lahsie 😀 , ale to je len o zvyku 😉 Som z neho fakt nadsena 🙂.

Inak samko mi vobec nechce mlieko, doteraz pil nutrilon AR, tak dnes som mu kupila nutrilon 3. Vy co davate, este AR? Inak grcne uz len sem tam.

Vsetkym pekny den 🙂

katkabg
6. apr 2010

Ajojte dievcata tak v prvom rade sa vam chcem predstavit...vola, sa katka a vidala sa som sa pred 4 rokmy za bulhara...sme stastny a pred 3 mesuiacmi sa nam narodila dcerka...chcem sa svami podelit o moj pribeh ktory je vlastne o mojom dramatickom narodeni dcerky a o tom ako sme sa obe druhy krat narodili.... Bol stvrtok vecer a ja som zrazu pocitila strasnu bolest v nadbrusku.myslela som si ze ma zaludok boli z fazulovej polie.ky...to som mala uz8dni do porodu....bolesti neustupovali a boli az take neanesitelne ze ma manzel musel odviest do nemocnice...po ceste som vracala cez okno auta...ked sme dorazili do nemocnice hned si ma tam nechali ale nevedeli co mi je...pozreli ma na ultrazvuk vypoculi tony babatka a rozkritie som mala len 2 cm...a tak si ma tam nechali stym ze to ma asi boli zaludok z tej polievky...rano som sa zobudila a isli sme opet pozret tony babatka...sdiecko jej bilo krasne bilo a tak mi rano roktory dali infuziu na podporu porodu...ta zabrala hned do hodiny a doktor ked som bola na rozokritie uz na 6 prstov prepichol mechur s poldovou vodou...a vtedy sa to zacalo...v plodovej vode som mala samu krv...a ihned ma dali na operacku...cisarsky rez nasledoval...uspali ma....pametam si ze som otvorila oci a ked ma prenasali hrozne ma bolelo brusko...myslim ta rana...bola som na izbe a netrpezlivo cakala ked mi donesu ukazat malu...a vsak stale si ma chodili pozerat doktory...niak som tomu nevenovala pozornost...nakoniec som sa dockala a ked prisiel zamnou moj manzel ukazali nam ten mali batoztek........dalej mam take vseliake spomienky...na ktore chcem zabudnut no sa neda...na dry den som sa zobudila a doktory okolo mna uz od rana behali...to infuzie...inekcie...lieky...ked pri mne nik nebol zavolala som s placom manzelovi a povedala mu ze nieco sa deje...tak to citim...a naozaj dialo sa....UMIERALA SOM...nastastie ja som to nevedela....manzelovi na otazku co je somnou povedal doktor ze proste nastali komplikacie a proste ze ma stracaju...uz som aj ja citila ze slabnem...krvacala som hrozne...a vtom bol asi najvecsi problem...moje trombocity rapidne padali a nik nevedel z coho...namiesto 130 co je normal som mala len 30...zistila som ze mi pichly inekcie za 80 000korun na zrazanie krvi...potom prisla dalsia rana...museli ma previest do nemocnice 200 od mesta kde byvam...musela som tam nechat malu a ist na transfuziu krvi...a tak ma tam previezli s jednou starou sanitko ze som myslela ze umrem po ceste ked sme presli cez niaku dieru a ked sanitka podskocila myslela som ze mi brucho rozpara...v tej nemocnici som stravila 3 hrozne dni...doplnali mi krv...akoze starali s tam perfektne ale bola som v miestnosti reanimacia a tam som zazila ludi ktory boli napoli zivy napoli mrtvy...bolo to hrozne ale po 3 dnoch si manzel po mna prisiel a odviezla nas sanitka opet naspet do tej nemocnice kde som rodila ...naspet za mojou dcerko...tam som stravila este 10 dni...potom som sla konecne domov...po 3 tyzdnoch som sa dozvedela celu pravdu...v ten den co som dosla do nemocnice s bolestou bruch...vtedy sa mi predcasne otrhla placenta a ziadna doktorka na smene si to na ultra zvuku nevsimla...krvacala som masivne do bruchacelu noc,ptreto som krvacala s nosa dasien brucha pri operacii,lebo mi padli nizko trombocity,a je veru zazrak ze mala celu noc prezila v mojom brusku s krvou a narodila sa nam ziva a zdrava...preto mi zaplatili taku drahu inekciu na zrazanie krvy...preto lebo doktory boli za vsetko zodpovedny a keby sa nam nieco stalo isli by do vezenia....tak to je moj pribeh...drzim kazdej tehulka palce...teraz som uz stastna...som predca ziva a stastna z mojej krasne dcerky.........katka

mauzos
7. apr 2010

Baby dakujeme za gratulacie 😵

petkaerdal
8. apr 2010

Ahojte kocky,kde ste vsetky?

co nove?

u nas stahovacka v plnom prude,detska nam vcera prisla,treba este jednu skrinu zlozit ,ulozit veci ,v stredu linka pride a vecer uz spime na novom..nervozna som nedockavostou 😀

tvojka
8. apr 2010

Ahojte,
zlatíčka,sorry,že vás zanedbávam,ale deti mi dovolia tak max prečítať vás popri hraní sa s nimi...
Teraz spia na balkone a ja v pračke opraté prádlo,na sušiaku suché,v dreze riad...ale tak na chvílu som dobehla.

Mau,prepáááč,takto oneskorene všetko naj tvojim zlatíčkam k rôčiku!Booože,aká nostalgia ma chytá,ked sa blíži ten rok,až mi je z toho smutno,že to tak rýchlo letí ☹

Peti,super,že už skoro bývate.Kedy uvidíme fotečky?A čo baby,ešte nebehajú?

Januli,noci stále zlé?Unás striedavo...teraz 2 noci po sebe Sári prespala celé,ale spala s nami v posteli(sama neviem prečo,či plakala a dala som ju tam,alebo mm?amnézia 😝
Eli túto noc vstala len 1x,minulú 3x.Predtým sme skoro nespali,mali sme ich obe u nás v posteli a spala som asi na 1cm štvorcovom.

čo sa týka jedenia,chlebík jedia každé ráno,väčšinou suchý,aby si ho mohli same davať do ust,sem tam maslový,ale to ich krmim ja.sunku nedavam,asi by sa ešte nemala,je to solene,udene...Rohlík im dať nemôžem,lebo si odkusnú velký kus a drhnú sa...Pšeno varím,pohánku som ešte neskúšala.Jani,ako si to varila,s čím?
Väčšinou mixujem,sem tam rozmagam vidličkou.
Eliška už sama chodí,ale musí mať istotu,že sa má čoho chytiť,ked pred dnou cuvam,tak prejde aj celú obyvku.Dnes som jej našla 5.zub.
Sári ešte poriadne nevie chodiť ani za ruky,ale odvaha jej nechýba,pustí sa a vykročí do prázdna...po pár krokoch väčšinou spadne,ale darí sa jej na riť.A strašne sa z toho teší,ked kúsok prejde.Zuby stále 4.
Baby sa začali nahanať,teda Sári nahána Elišku,je to ohromná zábava-pre ne aj pre mna.
Lezie mi na nervy,že v takomto peknom počasí trčíme doma,ale cez den som sama a ked sa večer dovalia ludia z roboty,už sa ide kúpať...a spať.Baby mi nechcú sedieť v kočíku,teda chvílu posedia a už by behali a zbierali kamienky,paličky,listy...Eli si včera na balkone šupla do ust hlinu a skoro zjedla mravca 😀
Tak tolko o nas,som sa ale rozpísala,čo???
Zdravím vás všetky!Ozaj,POI a JVO sa tu dáááávno neukázali,však?

janula13
9. apr 2010

Ahojte,
tak tojka ahooj 😀 tak ty mi pripominas samu seba 😀 tiez kopec roboty a stiham citat akurat a to sa s malymi aninejak nehram, len ich sledujem a usmernujem 😀 a ani sa nemam cim chvalit, mame doma staledva "plazy".aj ked kubko mi uz vyraba paniku, stavia sa a dava sa stale na kolena a na najnevhodnejsich miestach, uz ma jednu modrinku na cele, ale snad sa nauci"bezpecne"padat 😀 matusko je spokojny ako plaz, premiestni sa kde chce...akurat dobra sprava, boli sme v stredu na rehab na kontrole, ze nemusim nic cvicit ze to mam na nichm tak ,a to celkom potesilo, jednak som nestihala s nimi cvicit a potom som mala vycitky a potom ked uz to povie taka sekera ako je nasa rehab, tak asi sa nieco dobre deje..povedala ze vsetko je otazka casu ze jakub musi prist na to ako veci robit, svaly na to ma a matuskozase zosilniet...tak uvidime, ale nevadi mi to, aspon sa budem stresovat neskor co s atyka padov a udrzim ich este v kociku...
Mici, tvojka dakujem ze ste reagovali co sa stravovania tyka...ja tvojka varim pohanku ako ryzu, rozvarim a dam so zeleninkou a maskom, pseno som neskusala len kupila a kupila som aj nejake pohankove a ovsenne jemne vlocky, len neviem ako a kam to dat, hlavne ci uz mozem..nasi skor kostuju chlebik ako konzumuju, aj ked im chuti, zatial som im to davala skor ako dobrotu nie ako jedlo a maslo tiez nie ani sunku...mozno skusim aspon maslo..ake by mali mat, zivocisne ci rastlinne,inak tiez mixujem, ja si narobim mix zeleninu na tt do mrazaku a ptom len vytahujem a vylepsujem cerstvym maskom, ryzou cestovinou ci pohankou alebo rozkom rozmocenom v kuracom vyvare, to im velmi chuti 😀 ja chodim denne von poobede, aspon nabijem baterky, inak by ma piclo, hlavne ked je pekne...
petulik no super vy styevteda sikovni ze tak stihate aj so stahovanim, klobuk dolu...
tvojka noci veselo, ale som zvyknuta, aj ked tato mi dala zabrat a hlavne uspavanie akurat som si povedala ako fajn, matusko uz 2tt pekne sam zaspavala a vcera vy,yslal, vytacal ma, ani kasu nespapal, mozno ho brusko bolelo alebo neviem, on niekedy ani mlieko o 17 nechce......no idem,. hraju sa s dverami, tak cakam kto sa kde svacne ci privrie prsty...

janula13
9. apr 2010

ozaj a zabudla som zubne skore 😀 jakubko stale 7 a matyuskovi som vcera nahodou nasla 7 tiez 😀

jvo
9. apr 2010

ahojte kocky nebojte citam vas citam len dako nestiham (teda to by som ani nemala hovorit sak mam iba jedno dieta a vy po dve, teda vacsina 😀 )
No co u nas nove? Emmka by uz najradsej len chodila, mam problem ju udrzat v kociku teda pokial nespi ale sama este nechodi ale uz jej vela k tomu nechyba ale myslim ze sa troska boji ale sak to pride ved v podstate ma este cas, papa skoro vsetko co pride, uz ochutnala aj zmrzlinu 😀 zacina jej konecne chutit aj ovocie, velmi rada papa roztek, chlebik jej trosku zabieha ale v poslednej dobe uz popapa aj jedlo take nie uplne rozmixovane tak si ho uz pekne pozuje. Zuby mame len dva a aj to cerstvo asi 2-3 tyzdne 😀 alebo mozno troska dlhsie len ten cas tak leti ved to poznate. Najnovsie sa zacala jedovat ked jej nieco zoberiem alebo nieco chce a nemoze to 😀 (kde je to nase poslusne dievcatko 😵 ) no proste zacina ukazovat ze je osobnost......inak rozpravat zatial moc nerozprava ale mnam mnam na jedlo to ovlada na 100% aj mama povie len neviem sem tam ci to bolo mnam mnam alebo mama 😀 a uz vie aj haaa na havina
Bola aj chora, najskor mala zapal priedusiek a ked konecne po 2 tyzdnoch prestala kaslat tak sme par dni na to isli na ockovanie 3x hexavakcina tak o 3 dni na to cely den vracala skoro sme skoncili v nemocke na infuzkach ale nastastie ju to navecer preslo, to bolo vo stvrtok pred velkou nocou no a v piatok uz vracala aj moja mama a z piatka na sobotu aj ja 😀 takze sme mali dietnu velku noc....takze sme sa v poslednej dobe takto zabavali...
No to snad staci 😉 zdravim vsetky babulky aj maminky aj babuliakov samozrejme tu vidno ako je kazde dieta ine a individualne ze moc sa porovnavat neda ale maju spolocne jedno ze su to nase lasky a aj ked su niekedy zle nedali by sme ich za nic na svete 😵

janula13
12. apr 2010

Jvo, krasna veta na zaver 😀 ja snad napisem, len upratujem skrinu a este idem nakrmit drakov..ozaj pridala som nieco do albumu... 😀

jvo
12. apr 2010

Jani podareni su 😀 a kocik z vonkajsej strany mame aj my najradsej 😀 a riadne zubati ste , vidim ze to len ta nasa princezna je same dasno este 🙂 ale myslim ze jej uz pucia aj horne lebo je posledne dni ako vymenena 😅

mauzos
13. apr 2010

Jani zlatucki su, tiez uz poriadni nezbednici. Uz to nie su babatka kde ich polozis, tam ich najdes, ako si sa stale stazovala 😀

mici11
13. apr 2010

Ahojte babenky,

Tak opat mam chvilku, tak som vas docitala a idem aj napisat. Samko ma dost zamestnava, aj dokyna vravela, ze je riadne hyperaktivny 😅 , ale nevadi, robi nam radost. Uz skoro 2 tyzdne prejde aj sam nejakych 5 - 8 krokov, aj stoji chvilku sam. Vylezie vsade, vsetko otvara, tak sme namontovali take tie zabrany na uchytky tie proti detom 😀 😀 😀 , teraz sa strasne jeduje ze to neotvori. Zaspava stale az okolo 22:00, ale potom spinka do 5:30 dam mu mliecko, inak davam uz nutrilon 3, nie Ar a negrackame(len sem tam uz grcne), tak sa tesim a velmi mu chuti ten AR uz nechcel, a potom spime do nejakej 7:00 az 7:30. Okolo 9.00 ranajkuje bud chlebik s masielkom, alebo vacsinou rohlik, to je jeho oblubene jedlo. Inak dala som mu uz aj kinder sunku a veeeeeelmi mu chutila. Sam si hryzka aj rohlik i ked ma len 4,5 zuba ale ide mu to. Pekne aj prezuva. Potom mu dam mliecko a hrame sa a tak...Vascinou sme vonku ked je teplo, ale dnes ....je to des...
Inak ja mu uz velmi nemixujem , len tak rozpucim vidlickou. Inak pseno, pohanku to s cim varite? Ja som mu daval olen pohankovu kasu a teda velky uspech nemala 😀 😀 A co davate na pitie? Ja caje od hippu a vodicku, ale chcem kupitt ten bio detsky caj sackovy, len neviem ci to vypije....

Jvo ozaj pekna veta na zaver 🙂

Inak chodime kazdy pondelok a stredu na plavanie a minulu stredu sme sa uz aj ponarali, teda Samko a celkom mu to islo, tak sa tesim.

Vsetkym pekny den 🙂

petkaerdal
14. apr 2010

Ahojte kocky,
mici,tak mas doma akeho sikovniaka 😀
aj nase kocky daju posledne dni zabrat,su tiez velmi zvedave,nervacia,ked si kradnu hracky navzajom,je to s nimi velmi vesele,do toho stahovanie,no mam co robit 😀 ,ale ved uz finisujeme
kuchyna nahodena,dlazba tiez,vymalovane,detska a spalna stoji,dneska posledna noc na starom,posledne veci balim a rano vyrazame do noveho uz natrvalo 😀 ,asi prve dni budem mat dost roboty,vsetko vykladat,ale uz sa bude robit lahsie,ked uz budem tam,aj mi bude za straym smutno,ale velmi sa tesim na nove..hadam to s drahym aj oslavime vecer,hihi,nejaku romantiku si spravime 😀

mauzos
14. apr 2010

Peti len aby si mala este sil na romantiku pri tolkej robote 😀 😀
Super, ze uz zajtra ste v novom, tak nech sa vam tam dobre byva 😵

Mici Samko je neskutocne sikovni, nasi este nevedia sami chodit. Postoja iba ked sa zabudnu na par sekund a hned padaju na plienku 😀

mauzos
14. apr 2010

a samozrejme malo byt ze je sikovny, ja uz vsetko pisem v mnoznom cisle 😀 😀 😝

babulka123
autor
14. apr 2010

ahojte, no docitala som vas.. samko.. sikovnik.. kontruje ninke, ak chcete tak kuk FB - dnesne video..

inak co sa tyka spanku tak spime od cca 19.00 - 19.30 do tej 5.30.. ako kedy , cez den doobeda pol hod a poobede aspon 2 hod, 2.5.. ako kedy..
co sa tyka jedenia, nakoniec som bola velmi rada ze som nedala na vety typu nechce mlieko lebo jej idu zuby.. prd, ved zjedla ovocie, zjedla zeleninu vsetko ale mlieko nie, bud sa pototo alebo sa povracala , takze sme skoncili na bezlaktozovom a to vychlonce aj 180.. takze problem bude asi niekde inde.. uvidime, teraz ju nechavam bez mliecnych vyrobkov a ked skusim znova a bude sa to opakovat tak si budem vyzadovat gastro..

a vsetkym vam posielam veeeliky cmuk

janula13
14. apr 2010

babule ahooj...nemam sice take super video ako babulka-ninuska mi vyraza dych-ale aspon par foto...
babule tie co nakupujete v AT, ake mliecko tam kuujete a za kolko?my tiez uz koncime ako MIcka-Samko mi tiez vykonmi pravidelne vyraza dych-teda myslim Mickinho samka s NUtrlonom 2AR..tak neviem co dalej, musime pokracovat Nutrilonom?a kedze to uz budeme platit cele tak rozmyslam nad lacnejsim, pripadne nakup v AT..ozaj babulka kolko tam cca stoja tie hipp stavy?videla som foto tvojich zasob na FB 😀 a nasim velmi chutia...vidis a nevedela som ze existuje bezlaktoz mlieko, ked mal matusko hnacky chudak drulal len ryzovy odvar ato mu po case nesmakovaloa dr mi nepovedala ze kupte mu bezlakt mliecko..dobre vediet...
Mau dakujem, presne, uz ocenujem casy ked len lezali ako vrecia 😀 Jvo aj tebe dik, neboj, aspon vam zubky neskor vypadaju...vidis my mame robotu navyse, mame uz co umyvat..
Micka ja pohanku a pseno len uvarim do mäkka a pridam k zelenine a masku...
peti super, tak krasnu romatikus vecer a nech sa dobre zabyvate..cakame tie foto.. 😀

babulka123
autor
14. apr 2010

janulka.. nielen tebe ale aj mne.. hehehe
ja kupujem bezlaktozove francuzke. ninke velmi chuti.. a cenovo cca ako nutrilon takze pohoda..
co sa tyka tych vyziv, tak ja kupujem v Bipe, a vychadzali cca okolo 1 eura , ale ja som kupovala vacsinou ovocne, zeleninove poctivo varim doma..

janula13
15. apr 2010

babulka dik, zeleninove co varis doma?ty asi myslis prikrmy,, ved to ja varim tiez, aj ovocie maju len struhane cerstve na 90%, malokedy vyzivu aj tu maju domacu,a lebo keddostanu darom...myslela som tie pol litr stavy ovocne..tie kolko tam stoja...a mliko by som aj zmenila ak by bolo dobre a lacnejsie, lebo nasi ho este vydrulaju dost...

janula13
15. apr 2010

ozaj babul a paci sa malej to choditko?lebo ja som nasim prave objednala jdno a aj interaktivny stolik..

babulka123
autor
15. apr 2010

janulka.. no teraz uz ano. ale aj predtym , je tam kopec veci do ktroych moze buchat takze pohoda.. a ten stolik.. ja by som tiez brala ale ked je to tak drahe ako ...

a tie ovocne stavy , tak tie tam stoja tusim 1.06.. bezkonkurencna cena.. aj ked ja kupujem obcas v DM tie babylove a su tiez v pohode, ale hipp ma vacsi vyber.. ninke strasne chuti ten cucuriedkovy, ale uz konecne zacala pit aj granulovane caje..

janula13
15. apr 2010

babul nasi luchaju vsetko, len som citala ze tie stavy su lepsie, ved to aj da rozum, ved vsetko instantne a granulovane zavana chemiou, ale sem tam im dam aj granulovany, ked uz ich mam, ale planujem kupit ten co pisla Mici bio sackovy, verim ze zluchaju aj ten...stolik aj choditko som kupila z druhej ruky samozrejme, nove sa neoplati, zbytocne drahe to je, nechapem za co, kus plastu,,,tak som zvedava, ale kedze nic take nemaju, len taky kufrik co zdedili, tak sa tesim, snad zaujme, ten kufrik sa im dost paci...tak napisem, ako zaujalo, kubko sa snad s tym aj pomaly pusti chodit, stoji uz velmi casto a hlavne vsade 😀

babulka123
autor
16. apr 2010

janulka.. a odkial si ho kupovala, lebo ja som kukala na MMB a moc tam toho nebolo a co bolo tak drahe..

no nam nechuti nic co je bylinkove, takze uvidime, skor by som ju chcela naucit na cistu vodu ale nejako sa nam nedari, ale podla mna je to aj tym ze cista voda je dost tazka na zaludok..