Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
6. máj 2010

jaj a este som chcela, ake topanocky a kde ste kupili prckom?

jvo
6. máj 2010

ahojte kocky 😵 Jani to v tom tvojom pase mozem gratulovat? ci to tam je tak omylom ci nieco mi uslo? 😉 Topanocky mame my klasicke papucke celokozene s takou penovou podrazkou od Batu a na von z humanicu a sandalky na leto z protetiky
A dnes mame jeden rok ani neviem kedy to stihlo ubehnut 😀

janula13
6. máj 2010

jvo uslo nieco nam ocividne 😀 nie je to omyl 😉

mauzos
6. máj 2010

Jani 😲 to vazne? Tak gratulujem 😵 Normalne si mi vyrazila dych 😀 😀

Jvo velka gratulacia k prvemu rociku 😵

jvo
6. máj 2010

Jani tak to gratulujem drzim palceky nech vsetko dobre dopadne aj ked to bude asi troska tahsie 😵
mau dakujeme

babulka123
autor
6. máj 2010

jvo.. veeelka gratulka k 1 rociku.. fakt to strasne leti .. my sme mali teraz 9 mesiacov a ani neviem ako to ubehlo..

janulka.. no som v zivom soku.. ale tesim sa s tebou .. veeeeeelmi gratulujem.. cmuuuk

janula13
6. máj 2010

dakujem babulky, zvykam si na to..
jvo este raz vsetucko naj krasavici 😀

janula13
6. máj 2010

jvo dufam ze fotecky z oslavy budu 😀

jvo
6. máj 2010

jani jasne, oslava je az v sobotu tak potom hned dake dodam 😀
babul dakujeme a o tej rychlosti ani nehovor tusim skratili rok a dake mesiace vynechali 😀
kocky z FC nepamatate si ako to bolo na prvom pohovore v ktorom stadiu cyklu sa tam islo? znama sa chysta a ja si to uz dako nepamatam, viem ze MM robili spermiogram a mne vysetrenie a muselo to byt daky ten den len uz neviem....

mici11
6. máj 2010

Janulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa co to citam....no normalne som odpadla....gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......dufam, ze ta po lete budem nasledovat 🙂

mauzos
6. máj 2010

Jani ako si to tu rozbehla 😀

janula13
7. máj 2010

Ranko...
Mau no dufam ze ma v tom nenechate samu 😀 Micka na teba sa veru spolieham, ze to nepotiahnem sama, to by ma piclo 😀 verim ze sa zadari aj vam🙂

jvo
7. máj 2010

jani keby to bolo take jednoduche pridam sa s radostou aj ja 😀

mauzos
7. máj 2010

Jani ja ta necham, nam stacia dvaja 😀
Mici drzim palce 😉

jvo
7. máj 2010

pridala som dake fotos su v blogu z augusta 😉

janula13
7. máj 2010

Jvo, tak to nechaj na nahodu ako my a nikdy nevies 😀 mala je super, teda vlastne aka velika uz a na tej svadbe paradna 😀
mau ma nestvi, ved aj nam by stacili, ale zase co budeme trocharit 😀 Micka ma zachrani, ja to viem..Petka ta ma posle niekam... 😀

mauzos
7. máj 2010

Jvo nadherna je mala, v tych satockach mala princeznicka 😵

Jani ako sa hovori nikdy nehovor nikdy 😉 Ale fakt som spokojna s terajsim poctom 😀

babulka123
autor
7. máj 2010

jvo strasne je zlata..
pocuvaj, videla som ze mate taku tu nahradnu vlozku v kociku .. kde a za kolko si to kupila??? dakujem

emka1
7. máj 2010

caute kocky,

po vyse mesiaci som opat tu 😅 😅 .
Vobec nestiham chodit sem MK, mala ma zamestnava na plny uvazok. Obcas ak mam 5 sekund pre seba, tak si popozeram na nete narychlo co potrebujem, ale velmi vas nestiham citat, co mi je luto 😖 ☹.
Stiham chodit aspon na FB, asi si vas popridavam nedzi friends, ak mozem, a budem mat o vas rychlejsie infosky (napisem vam do IP). Tam mam aj fotky, sem na MK ich nestiham davat.

S Lenkou sme si uz nasli aky-taky rezim a po porode som sa uz dala tiez celkom dokopy, aj ked este trochu spinim. Mala je zlata, ale meni sa kazdym dnom, zo zaciatku to bolo take nevinne babatko, ktore len papalo a spinkalo, teraz uz prejavuje aj svoje negativne emocie - najma ked je hladna, vtedy spusti taky krik, akokeby nejedla od narodenia (podla hesla : "teraz alebo nikdy") 😀. Rada sa nosi na rukach, bez toho ani nezaspi. Bojim sa toho, ze ju od toho neodnaucim, uz teraz je tazka, a neviem ako ju budem potom nosit, ked bude mat 7-8-9 kil 😖

Cele doobedie je na mojich prsiach nalepena a cuca kazdu chvilku, asi dobieha noc, lebo klop-klop spavame celkom fajn, podari sa mi ju uspat okolo 20-21 hod., potiahne si 5-6 hodin, nacucka sa mliecka z prska a opat ju okolo 3-4.00 hod. ucicikam, rano vstava okolo 6.00 hod, ale to sa ju snazim este na prsku uspat do 7.30 - 8.00, nech si este pospim s nou aj ja.
Doobeda si hadze zopar slofikov a po obede ju v kociku ucicikam a potiahne tiez take 3-4 hodinky, vecer sa s nou drahy hra a kupeme ju kazdy druhy den.
Buduci tyzden ideme do poradne, pred tyzdnom mala 4,40 kg a 57 cm, mala riadne pribera, ma necelych 6 tyzdnov a vela veciciek vobec nevynosila, ved tocim stale len pyzamka, ked mi ich okaka, hodim jej nove a tak dokola. Neznasa ked jej davam nieco cez hlavu a na hlavu, preto ani bodynka jej nedavam, snad ked bude vacsia, a bude uz vediet drzat poriadne hlavicku.
Stale sme na materskom mliecku, aj ked zo zaciatku sme museli 1-2x denne dat trosku UM, lebo som mala malo svojho mliecka a opat teraz po 6 tyzdnoch sa mi zda, ze jej moje mliecko nestaci, lebo po napapani z prska place a cuca si prsteky,

No a obcas sa trapime aj s prdikmi, kaka do kazdej druhej plienky, len tie prdiky idu tazko ... chudatko ked vidim ako sa trapi, a kopka a tlaci ...az mi je do placu ☹. Davam je Sab Simplex, asi to obcas zabera.

janulka - super prekvapkooo, co ?? 😵 srdecne blahozelam a velmi sa tesim 😵 ... nech vsetko dobre dopadne, budete velka rodinka. Po umelom takto prirodzene, paraadicka 😵

jvo - mala je kraaaasna 😅

pozdravujem vas kocky : mici, petka, babulka, mau, vierka a aj ostatne, ktore obcas nakuknu .... veam, peggyy🙂

petkaerdal
7. máj 2010

Ahojte,
to co tu citam,az sa mi dych zastavil,Janulka????? to ako???? 😕 😕 😕 😕 😕 gratulujeeeemmmmmmm,cmuuukkk,to grckanie ti chybalo? 😀 😀

upratujem ,snazim sa,ale nie kazdy den 😀

petkaerdal
7. máj 2010

Jvo,gratulujem Emmke k prvemu rociku

my sme uz boli na nakup,pripravujeme sa na oslavu,tusim sme my na rade 😀

jvo
7. máj 2010

kocky dakujem za gratulacie
babul podlozku mam z http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=489844 je obojstranna dala som si na kazdu stranu inu latku + chranice na popruhy tie co idu cez plecia v tych farbach a stalo to tusim 600 Sk posielala som to v ceskych korunach v obalke za par dni som to mala doma nasla som na nu link tu na konovi da sa zohnat aj v obchode taka univerzalna od emitexu ked si hodis do googlu podlozka do kocika emitex tak ti ju najde ale maju take divne farby, stoji to tolko isto a takto mam aspon taku co sa mi pacila, latky ma stale nove ak si sikovna usijes aj sama ale mne take nieco nehrozi 😀 a som s tym velmi spokojna ked sme mali cez velku noc crevnu chripku ako mala petka tak mala mi grcala v kociku takto som oprala podlozku a bolo inak by ogrcala cely kocik to by som musela prat cely potah a hlavne je to dobre teraz ked furt nieco zuje v kociku tak lahsie sa opere podlozka a kocik sa tolko nezaspini....

babulka123
autor
7. máj 2010

jvo veeelmi pekne dakujem.. dam si spravvit lebo ten kocik vyzera ako hnoj.. pravidelne v nom olovrantujeme vonku.. hehehe

vierka
10. máj 2010

caute baby 😀

co to tu ciiiiiiiiiiiiitam??? 😀

janulka - gratulujeeeeeeeeeeeeeeem z celeho srdiecka 😀 tesim sa s vami 😀 dufam, ze k dvom nezbednikom pribudne teraz mala princezna 😀
tak vam sa zadarilo ani ste neplanovali??? ja som nechala teraz veskeru ochranu na mangela - tak dufam, ze sa nejako skoro nezadari aj nam 😅 lebo antisku som este nechcela, ze keby sme chceli nahoodu druhe, tak nech zase roky nemusime cakat, tak uvidime 😀

mici - Samkovi sa musi plavanie urcite pacit, ja normalne ked vidim tie deticky pod vodou, tak sa urcite budem bat toho mojho ponorit 😀 😀 😀 my budeme chodit raz za tyzden - poobede v utorok (8 tyzdnov) - zaciname o dva tyzdne, zajtra tam ideme pozriet ze ako to tam vyzera a co vsetko si treba nosit zo sebou 😀

jvo - dodatocne aj my zelame malej Emuske vsetko len to naj, naj, najsamlepsie k jej rocku, nech je stastne a zdrava a aka je uz z nej krasna princezna 😀

emka - no teraz ti to dieta bude rast strasne pred ocami 😀 a utekat to bude ani nebudes vediet ako, ved maly mi este pred nedavnom stikutal v brusku a teraz ma uz sticuje za vlasy 😀 😀 😀
a na FB som aj ja, tak dufam, ze sa tam najdeme 😀 poslem ti IP 😉

peggyyy
10. máj 2010

zdravíme maminy.....janulka gratulujeme aj s malou Veronikou a držíme palce 😀

peggyyy
10. máj 2010

kto ste na FB hoďte mido IP vaše mená..sa tam nájdeme... 😀 😀 😀 , tam som častejšie ako tu

janula13
10. máj 2010

dakujem vieri aj tebe peggy, som taka unavena, no cim to je? a straaasne vela jem 😀 napisem zajtra-snad 😝

mauzos
10. máj 2010

Jani a este negrckas? 😝

janula13
11. máj 2010

mau no uz mi je vselijak, ja nechceeem to co bolo predtym.dnes som uz predychala, porazi ma ak sa to rozbehne ako vtedy... 😝 mau ako prebieha to vase oddudlovavanie?

mauzos
11. máj 2010

Jani drzim palce, aby si toto tehu lepsie znasala, 😵

My sme zatial oddudlovani len cez den. Na spanie musia mat a aj do kocika, ked chcem aby tam pospali. Prebehlo to celkom dobre, take 2-3 dni pytali dudel a potom si uz ani nespomenuli. Teraz ked sa zobudia hned mi davaju dudel 🙂 Inak su daleko lepsi cez den, lebo predtym si ich uz len kradli a plakali kvoli tomu, teraz je klud KLOP KLOP. Len neviem ako im ich zrusim na noc, uz mi zase celkom pekne spia, semtam aj celu noc a nechce sa mi do toho vrtat 😒
Rozmyslas ze im tiez zrusis dudle?