Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
7. máj 2009

Ved to utecie ako voda moja,nestresuj sa a bud v klude prosim ta...takato nalada ti vobec neprospieva

petkaerdal
7. máj 2009

bola som celkom kludna uz posledne dni,uz som to brala tak ok,ze som tu,ale teraz mi je zase na nic z toho,ze nejdem domov

veam
7. máj 2009

Musis mysliet na baby,ze si tam kvoli ich dobru,lekari asi vedia preco ta nechcu pustit,bud radsej tam ako keby sa ti malo nieco prihodit

petkaerdal
7. máj 2009

ved ja viem veam,ze tu budem pod dohladom,ale je to na psychiku dost

ja viem,ze odtialto uz odidem len s detmi a myslim,ze aj Janka

veam
7. máj 2009

Ja ti verim Petka,ale ty si silna zena,ty to zvladnes a dobojujes tam az do konca...budem ti drzat palce

petkaerdal
7. máj 2009

no silna teda som neni 😔 to len tak asi vyzeram,viacej sili som mala pre ivf,ako tu lezat 😀

mna to prejde zase,len sa s tym musim zmierit,ze tu budem...

petkaerdal
7. máj 2009

a ty ako sa mas veam? kedy to ides lezat? som zabudla

mauzos
7. máj 2009

peti spomen si co vsetko si kvoli babulkam podstupila ... tak nejake 2 -3 tyzdne v nemocke je proti tomu nic. Je to kvoli nim, tak to musis tak brat. Inak vahy uz mate super, uz si za vodou. Moji mali skoro tolko a uz su valibuci 😀 Inak s tymi rozdielnymi vahami to vobec nbemusi byt tak ako ukazal ultrazvuk. Mne v den porodu ukazal, ze maju rovnake vahy a nakoniec bol medzi nimi rozdiel 800 g a to je uz fakt dost. Najlepsie je ak maju priblizne rovnake vahy, ale vidis my sme nemali a nic sa nedeje. Mensi Tomas uz pekne dobieha Lukasa. Myslim, ze do polroka budu rovnaki, ak ho aj nepredbehne 😀

mauzos
7. máj 2009

Veam veru drahy je strasne zlaty, stara sa o nich ako druha mama 😀 😀 Veru flasky super vec 😝
A posluchat posluchaju, su zlati, placu iba ked sa zobudia ze su hladni. Ale nejak sa zacali budit kazde dve hodiny, predtym pospali dlhsie. Takze kym jedneho dame dokopy, tak uz sa zobudza druhy 😲 Esteze aspon v noci pospia dlhsie ...

petkaerdal
7. máj 2009

mau ,ved ja viem,ale je to niekedy horsie a niekedy lepsie ,co sa psychiky tyka,ale ved to musim vydrzat,ved neujdem hadam 😀

a s tymi vahami,no co uz,presne som na teba myslela,nijako to neovplyvnim,ked bude jedna viacej a jedna menej vazit..co narobim,ked jedna je hladnejsia 😀 😀 😀

tak Tomasko uz Lukaska dobieha? super 😉 a bolo to tak moc vidno na nich,ze taky rozdiel ?
este ze mam uz doma vsetko nachystane a to moj stale vravel,ze mam cas 😠

veam
7. máj 2009

Mau to je super...

Petka no chcela by som ist v utorok na buduci tyzden...

Baby zabudla som sa doktora opytat ci mam brat este utros,neviete dokedy sa ma brat?dokonca prveho trimestra?

floskula
7. máj 2009

ahoj petka. ja som len chcela, ze na teba myslim, aj ked nie som na konikovi. kamoska bola v dvojcatami v nemocnici az 3 mesiace, este mala aj tehu cukrovku, ty to nejako zvladnes. ja som tiez taka, ze som najprv otravena a sklamana a potom sa s danym stavom nejako zmierim a zozbieram silu. podla mna to mas podobne. vsetky ta pozname ako si nas povzbudzovala, tak z toho usudzujem, ze kusok energie vytlacis zo seba este aj pre samu seba. 😉

mici11
7. máj 2009

Ahojte babenky,

Mau super, ze drahy sa tak postara o dietky a pomaha ti 😉 Nastastie aj moj je taky. Este sa ta spytam, z porodnice ste ich brali v autosedackach?
Veam ahoj, ako dnes?

Petulka moja, hlavu hore, nemocka nie je nic moc, ale vydrzis a uvidis ako ti to rychlo prejde. Po tom vsetkom co mas za sebou, toto zvladnes 😉 I ked viem, ze psychika sem tam s nami zamava, vravim podla seba, ale to prejde a coskoro si aj s princeznickami doma. Mozno ozaj porodime naraz 😉 🙂 😀

Ak budete pisat Janulke (ja na nu nemam cislo) ze na nu myslim a ze ju pozdravujem.

babulka123
autor
7. máj 2009

ahojte.. pridala som foto bruska...

petulka.. vydrz.. baby pekne priberaju a to je hlavne.. ty uz to musis nejako ...
a prave som volala s jankou pozddrvuje vas, dostala infuzky a pomaha jej to , uz jej tak netvrdne brusko...

mici11
7. máj 2009

Babulka ahoj, jeeeeeeeeeej ako ti pekne narastlo brusko 😉 Pozrela som si aj Filipka je krasny 😉
Tesim sa ze Janke je lepsie 🙂

babulka123
autor
7. máj 2009

pockaj pridam estet foto filipka.. mam taku fajn..

babulka123
autor
7. máj 2009

aha nemam lebo je na MT a nemam kabel terz.. ale ked budem mat tak dam. heheheh

mici11
7. máj 2009

Ok tak ked budes mat isto pridaj tu fotecku 😉

babulka123
autor
7. máj 2009

heheh ale ja som objavila sestru, vcera si spravila registraciu.. susan11, tak povedala ze potom prida foto ona..

petkaerdal
7. máj 2009

ahojte,
flos,dakujem,presne si to opisala,najskor sa potrebujem s danou situaciou zmierit a potom to celkom zvladam

tak som sa konecne dozvedela,ze ja vobec niesom otvorena este,len ten krcok je 4mm,kontrakcie nemam vobec 😀

pisala som Janke,ta je otvorena,dostava tiez Gynipral,ako ja a domov tiez nepojde...

mici ty si to doma este uzi 😉

mici11
7. máj 2009

Peti no vidis, ja som otvorena na jeden prst, ale v mojom tt je to uz vraj normalka. Maly sa mixuje o dusu a potom zas cely den spinka a dpst sa mu stikuta. Moje zlatko. Ved cocskoro sa s nim zoznamim osobne 😉 😀 Uz sa neviem dockat. No uzivam si doma a aj nejake veci dorabam, kym so doma. Uz potom asi cas nebude. Teraz ua idem na kontrolu po tyzdni.
A mas aspon nejaku fajn spolubyvajucu?

babulka123
autor
7. máj 2009

ahojte.. troska z ineho sudka, nech pridete na ine myslienky... poznate ten stav ked vo flisovej minikine niekto zabudne papierovu vreckovku a vy ked idete prat to neskontrolujete."??????

prave ma skoro slak trafil.. cela pracka od toho , vsetko pradlo od tych malych zmolkov.. idem ma roztrhnut.. cistit to budem este 3 dni... mikina...no zrela do kosa.. juuuuj roztrhnut niekoho je malo.. pomoooooc

babulka123
autor
7. máj 2009

a nesmejte sa mi .. hehehehehe

floskula
7. máj 2009

babulka, mne sa to stalo viac krat a to je na porazenie, potom som dala este raz plakanie radsej, ale pomohlo to len na polovicu a doslova som par krat oberala tie biele ciastocky z kazdeho kusku a bola som pri tom zuriva ako tiger a hresila jak pohan.

petka, to je uplne skvele, ze sa este neotvaras, cim dlhsie vydrzis, tym lepsie, aj ked male maju fakt pekne vahy. ja som sa narodila v normalnom terminy a mala som len 2,40 a 47 cm a je zo mna kus zenskej 😉 , takze jedna z tvojich babuliek by ma uz teraz predbehla, keby prisla na svet.

babulka123
autor
7. máj 2009

hej hej .. vies si predstavit tie nadavky po celom byte.. heheh

tvojka
7. máj 2009

čaute baby,
pridala som nejaké fotky do albumu 😉 😉

babulka123
autor
7. máj 2009

tvojka su uzasne...

mici11
7. máj 2009

tvojka su kraaaaaaaaaasne, nadherne,vyzeraju velmi spokojne. Pohladkaj ich za mna 😉
Babulka tak toto sa mi uz stalo!!!!!nadavala som ako ani neviem co!! 😀 Tiez som jedno tricko musela vyhodit, makacka ozaj na 3 dni. No nezavidim ti ☹

petkaerdal
7. máj 2009

tvojka,kraaaasne su babulky 😉 😉

mauzos
7. máj 2009

tvojka no konecne si nam ich ukazala. Hlavne ze mna si bombardovala este ked som bola v porodnici 😀 Su strasne krasne tie tvoje babiky, maju neskutocne pusinky 🙂

babul to sa stava aj mne 😀 Hlavne zboznujem ked periem cierne pradlo a v niektorych teplakoch ostane vreckovka 😠