Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
28. máj 2009

no Vierka,co ja viem,tak ziadost plati pol roka alebo rok,podla poistovne...ale neviem,ako je to,ked uz mas lieky vybrate..ved si zavolaj do poistovne a mozno sa s nimi nejako dohodnes

vierka
28. máj 2009

petka - vidis to, dobry napad... asi pojdem rovno do poistovne.. zajtra mam v praci pol dna volna, tak tam mozno skocim... polozim im tam lieky na stol a vybavim to s nimi 😀

petkaerdal
28. máj 2009

no ved s nimi sa nejako hadam dohodnes a lieky vratis do lekarne...

som rada,ze si v tejto teme,lebo si tvoj humor mi uz chybal 😵 😵

neboli ta brusko niekedy?
tak uz si skoncila dziga dziga? teraz budem mat ja za teba po porode 😀

pointka
28. máj 2009

baby, ja este sa nechystam rodit 🙂 este 2-3 tyzdne chcem vydrzat 🙂 takze na schody mam este aspon 2 tyzdne 🙂

mici, kedy si vysadila magnezko?
mici strasne ti drzim palce na zajtra a nech mas krpca uz cez vikend 🙂 a cakame tvoju sms!!!!!

petkaerdal
28. máj 2009

ja som sa vcera zabudla spytat dokedy ho mam brat 😕
tak neviem,pijes ho este poi?

Vierus ty nasad tiez magnezko

pointka
28. máj 2009

petka, este si davam magnezko. este ho nechcem vysadit, lebo uz mi dost tvrdne brucho a este nechcem aby sa spustil porod.

petkaerdal
28. máj 2009

ja stale neviem rozoznat,ci mi tvrdne alebo ci su to baby 😠 😠 😠
ja to proste neviem,stali si vravim,ze mi ale netvrdne

myslis,ze by sa hned spustil?

pointka
28. máj 2009

no ono, ked velmi casto tvrdne tak sa porod moze spustit.
no ja uz uplne rozoznam, kedy mi tvrdne, to ho mam uplne stiahnute akokeby do krca, uplne tvrde, tazke, ani chodit poriadne neviem ani sa vyrovnat.

babulka123
autor
28. máj 2009

ahoojte nechcem sa vmiesovat ale vraj po 36tt by sa uz nemalo brat magnezko.. .

pointka
28. máj 2009

babulka, mne doki na to dnes nic nevravela na magnezko

petkaerdal
28. máj 2009

ja to vobec nepoznam poi,ja neviem ci mi tvrdne 😖

inak aj ja som pocula,ze len do 36tt sa ma brat magnezko

babulka123
autor
28. máj 2009

aj mici to niekde pislaa.. ono ide o to ze to magnezko posobi na to aby sa uvolnili svali.. ale ak si telo na to zvykne tak to nieje dobre.. neviem skus sa spytat dr. ci je to dobre este brat..
a okrem toho ved ty si uz 37 tt takze pohoda.. o tyzden ak porodis tak je to uz uplne v pohode.

petkaerdal
28. máj 2009

babul presne tak som to citala,ono po vysadeni asi aj trosku trva,kym sa to da opät do pohybu a rozbehne sa porod...asi to nejde zo dna na den

babulka123
autor
28. máj 2009

petka.. neviem .. ale podla mna su to velmi ojedinele pripady ze to ide zo dna na den..
dokonca aj baba co bola v nemocke od 30tt kamoska.. tak jej vysadili lieky ze max na druhy den porodi a prd.. bola tam este tyzden, a ked jej rano povedali ze nech ide este domov tak asi hodinu na to jej to zacalo a porodila aj tak az na druhy den.. takze ... a hovorim to ju udrziavali na liekoch 8tt v nemocke..

mauzos
28. máj 2009

ahojte baby 🙂

som rada ze vam vsetkym tak dobre dopadli kontroly 😉

mici drzim palce, aby si porodila cim skor, aby si nemusela byt zbytocne dlho v nemocke a aby vsetko prebehlo bez komplikacii. Aby ste boli v poriadku ty aj maly. Uz sa musis hrozne tesit na ten svoj vytuzeny batoztek 🙂

babulka123
autor
28. máj 2009

ozaj a kde je mici .. sa ukazala len rano.. zebyyyy???

petkaerdal
28. máj 2009

mici este nic isto,to by uz pisala

baby,mna picha velmi v lavom boku,co to??? 😕 😕 😕 ale dost silno 😢

mauzos
28. máj 2009

peti mala ta tam picha prstekom 😀 😀

pointka
28. máj 2009

mauzos 🙂

no to magnezko vysadim koncom tyzdna, doberiem, co tam mam.
babulka, ja viem, ze uz je ok, ak by som porodila, ale este nechcem, aspon 2 tyzdne, nech ma mala pekne cez 3 kg.

mauzos
28. máj 2009

ja som brala magnezko az do porodu. Ale len, ked mi viac tvrdlo brucho, tak vtedy som si dala, cize nie kazdy den. Ale ma sa vysadit po 36 tt.

babulka123
autor
28. máj 2009

ja ho neberiem vobec.. a som spokojna.. hehehe
obcaaaaaas ked sa citim divne si dam sumive.. ale to je tak raz , dvax za mesiac..

marione74
28. máj 2009

aj mne dal doktor magnezko, mozno mi to pomoze proti tomu brneniu v brusku. A vcera a dnes ma dost pobolievalo, rano ked som isla na WC tak taky hnedy flak na WC papieri ☹ , kym to nebola krv tak som sa nechcela stresovat, tak som skoro cely den prelezala, potom uz nic, a teraz ked sa hodinku motala po byte tak zase spinim, hoci iba troska, bojim sa uz... zhodou okolnosti idem teraz na siedmy gynekologovi na ten utz co nevidel ten krk mimikovi odmerat predvcerom tak uvidim co povie...
Dufam ze mi to prejde, mam troska take pocity ako pri MS a trocha ma picha akoby vo vajecnikoch ci co, skratka take podrazdene podbrusko.
Vcera som dost chodila, tak si hovorim, ze mozno je to z toho ale bojim ☹ ☹ ☹
mozno je to koli tomu zamlknutemu dvojcatu ☹ hlavne aby to preslooooooooo....

peti, ake krasne velke brusko 😉
babul uz Ti preslo to tvrdnutie brucha a bolest hlavy?
mici, bojuj o par dni to mas za sebou 😝

marione74
28. máj 2009

atina, ty si teda frajerka, ze si ma nasla v tejto temicke, to sa Ti podarilo 🙂

atina
28. máj 2009

marione, bolo to lahke 🙂 bala som sa ze co je tak ticho kolo teba.
ale uz si ma updatla, takze vseko v poriadka 😉 dalsiu kontrolu spravim zas o par tyzdnov 😀
opatruj sa, a NEM STRESOVAT !!! 🙂
papa

babulka123
autor
28. máj 2009

marione.. noo dnes som to este nemala ale mavam to pravidelne.. takze asi pohoda.

ale prosim ta . hlavne ty nestresuj, daj si taky klud.rezim troska a uvidis vsetko bude ok.

marione74
28. máj 2009

jeej ty si tu 🙂
no snazim sa nestresovat, si hovorim, ze ved vela bab spini a krvaca, a nic, prejde to 😠

babulka123
autor
28. máj 2009

ja som krvacala presne cele 3 mesiace..

emilyz
28. máj 2009

marione nie si z veriacich snaziliek? Ak ano, ale ak aj nie, tak Ti velmi blahozelam 😉

mici11
28. máj 2009

Caute, Babulka tu som, nerodim 😀 , ale bola tu mamina so segrou, tak som sa im venovala. Tak tak Peti hned by som pisala, keby nieco 😉
No magnezko sa ma vysadit v 36 tt, ja som ho vtedy tiez vysadila.
Pointka diky 😉
Vierka tak aj vam to super vyslo, tesim sa s vami 😉 Inak keby si v poistovni nic nevybavila a tie injekcie nepotrebovala, tak je tu tema mam/nemam lieky tak skus tam 😉 .....
Marionka tak len lezkaj a nohy hore, podla mna to prejde, ale keby nahodou nie neriskuj a chod sa ukazat dokymu

marione74
28. máj 2009

ahoj emilyz, ano som odtial, ale aj tuto babenky niektore poznam ... tak som obcas zabludim, asi aj castejsie, lebo budem potrebovat rady skusenejsich a mudrejsich 😉

dakujem Ti, a ty sa ako mas? dlhsie si sa neukazala, ako sa Ti dari?