Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
8. jún 2009

Ako ako sa citis?stale je ti fajn?kedy ides na kontrolu?v stredu?

pointka
8. jún 2009

Ahojte, prisla som vas pozdravit.
Ja som stale cela, aj som rada 🙂 este necele dva tyzdne, verim, ze vydrzim 🙂
Vsetkym, co mate kontroly tento tyzden drzim palce 🙂

Petka a ty ako? Zvladate? Este nemas nervy na dranc? 🙂

babula
8. jún 2009

ahojte kocky, pekný start do nového tyzdna.. 😉

vierka drzim palce na stredu a tesim sa ze uz bude zmenený pas 🙂

weam a o kolkej vstavas,ked tak skoro zaspis? ja mam opacny problem, ja som na PN, takze rano som väcsinou do 9 v posteli a potom sa mi niekedy vecer nechce spat. ale vzdy zaspim len skoda ze idem 4x za noc na WC a to ma moc nebavi... 😒 no ale vydrzime...

pointka Sofinka sa este nepyta? mozno si to nacasuje presne na termin...

petka super,ze uz ste dobre nastelované a na to tutu-mutu pozor, lebo teraz mozes otehulkovat raz-dva 😵

veam
8. jún 2009

Poi uz som sa zlakla,ze sa nieco stalo,ked si sa neozvala...som rada ze je vsetko ok

Babula vstavam okolo siedmej,takze prespim skoro 12 hodin a niekedy si zdriemnem aj poobede 😝

babula
8. jún 2009

no tak to si dobre pospis 🙂 ja tiez potiahnem aj tych 10 hodin, no uvidim co bude neskor 😀

veam
8. jún 2009

No zakial mozem spavat na bruchu tak sa mi spi dobre,uvidim neskor,to uz sa mi dobre spat nebude,to bude horor pre mna...

babula
8. jún 2009

a to sa ti da este spavat na bruchu? ja spim sice len na boku alebo na chrbate, ale uz aj teraz mam niekedy problem najst si miesto...

veam
8. jún 2009

Hej este sa mi da spavat na bruchu,sice nie uplne celkom,iba tak na polovicu,ked lezim uplne na bruchu tak ma to uz tlaci...

peggyyy
8. jún 2009

ahojte baby hlásim návrat z poradne, všetko ok, malinké rastie vyzerá to vraj na chlapca no ruku do ohňa by doktor za to nedal, takže až na 3D zistíme čo toje 😀 6 dní budem brať čípky do pošvy kvoli kvasinkám, dúfam, že to potom zmizne

petkaerdal
8. jún 2009

ahojte baby,
nejako nestiham konikovat 😅,ale to preto,ze mame este behacky ohladne papierov a tak...
inak baby su velmi pokojne,prespia mi aj 4 hodky,v noci len raz hore,takze sa da,ale aj tak padame dole nosom od unavy 😀

poi ,nervy na dranc? 😀 to sa neda pri tych mojich babikach 😉
ako sa mas ty,co nove?

petkaerdal
8. jún 2009

veam ,no krvacam ,ale velmi slabo ,po cisarskom sa krvaca slabo,vystihla som,ked som nekrvacala a slo to,hihi 😀
Vierka,no viem,ze zazraky sa deju,musim to nejako poriesit,aby nahodou 😀

babulka123
autor
8. jún 2009

ahojte, tak ja sa hlasim po 2 dnoch..
vikend super, uzila som si volno..
len vcera vecer mi zacalo tvrdnut brusko , asi tak kazdych 10 min tak som bola nervna, v noci nic a dnes znova, tak som bola u dr. vraj tam su nejake slabulinke kontrakcie ale neotvaram sa co je ok.

takze zatial magnesko, zobral mi krv, mala som nejake zapalove veci zvysene, tak znova zajtra na krv, a podla vysledku sa uvidi... ak bude zas zvyseny tak nemocka az do porodu...

najviac ma vystrasil s tym ze prcek mal rychli tep, snad len z toho ze tesne predtym mi robil dooost bolestive vysetrenie.. ale pravdu povediac sa bojim ako cert... fnuuuk

vierka
8. jún 2009

veam - zatial este dobre sa citim... dnes po obede sice trosku tazko, mozno preto, ze tam bolo dost cesneku, ale zatial v pohode 😀 a na kontrolu ideme v stredu 😀

pointka - tak ty si este pokope? nakoniec budes aj prenasat 😀

babula - no to si pis, ze ho zmenim, hned ako sa dostanem k najblizsiemu pocitacu 😀
tak a co v noci nabehas na WC mozes este dospavat ked si doma... ja nastastie v noci este necikavam, to vzdy vydrzim, ale mangel sa mi uz teraz smeje, ze cikam aj to co v sebe nemam 😀 lebo ja som doteraz cikavala tak maximalne 3 krat za den, tak teraz sa na mne len smeje 😀
a ja zatial tiez tak na polobrusku este lezim 😀

babulka - tak si mala takyto vikendik... tak super, ze sa este neotvaras, musis to nejako este dobojovat aj s prckom, vy to urcite zvladnete 😉

pointka
8. jún 2009

vierka, prenasat nebudem, lebo buduci piatok nastupujem do nemocky na sekciu ak dovtedy neporodim 🙂

Petka, mam sa fajn, keby som nemala brucho ani neviem, ze zachvilu rodim 🙂 Ale zatial sa vobec nechystame. Malej je u mna dobre 🙂 Krmi sa jedna radost, teda ja sa krmim 🙂 Uz mi moj muz zakazuje jest, lebo som uz jak sudok 🙂
To co som nepribrala cele tehu, priberiem teraz 🙂
To mas dobre, ked ti male takto krasne spinkaju 🙂 Kedy idete na kontrolu?

petkaerdal
8. jún 2009

poi,ale uz aj tebe sa to riadne krati,uz to mas za par,velmi sa tesim na foto malej 😵 😵 😵
na kontrolu ideme v stredu k detskemu,tak som zvedava,co tam bude,ideme prvykrat...

inak sa fakt cely den nezastavim,ked nie okolo diavcat,tak domacnost... 😝

pointka
8. jún 2009

Ja si este uzivam nicnerobenie a vegetenie 🙂 este chvilku 🙂
Zacinam mat cim dalej vacsi strach ☹ dufam,ze vsetko dobre dopadne.
Petka drzim vam palce na kontrolu. Si velmi unavena uz? V noci sa aspon trosku vyspis?

veam
8. jún 2009

Baby pridala som nejake foto z utz,ak chcete pozrite... 😀

pointka
8. jún 2009

veam ako pekne rastiete 🙂 vychutnaj si este par tt, ze vidis cele babatko 🙂
ja moju vidim uz len po kuskoch 🙂

veam
8. jún 2009

hej rastieme,ale teraz neviem kolko malo,lebo dokimu to blblo...Poi dolezite je ze vidis 😀

pointka
8. jún 2009

tak iba niekedy, ak mi ukaze dokina, uz tam velmi niet co vidiet 🙂
dokina pomeria, co potrebuje, uz mi ani fotky nerobi, neni z coho 🙂
Ale dufam, ze zanedlho uvidim nazivo 🙂

vierka
9. jún 2009

dobre ranko baby 😀

poitka - tak to uz mas potom vazne len za par 😀 neboj sa, vsetko dobre dopadne - ved vsetkym to doteraz dobre dopadlo a ty sa k nim o chvilu pridas s krasnou princeznou 😀

petka - aj ja idem zajtra k dokimu, tak vam budem drzat palce a potom si mozme napisat ako to komu dopadlo 😀 aj sa budete niekedy chystat do tej TT??? 😀

mici11
9. jún 2009

Ahojte zlaticka,

V prvom rade velke dakujem, ze ste na mna mysleli a aj za gratulacie 🙂 🙂 🙂 Trosku sme sa potrapili, ale uz je dobre.Rodila som 4 hodiny, bolo tak ze nakoniec skoncime sekciou a zrazu to slo veeeeeeeelmi rychlo. Na druhy krat som ho vytlavila.Inak kontrakcie bolia ako slak Od vcera sme doma. Ale nemali sme mliecko, tak sme len prikladali a dokrkmovali glukozou ☹ uz bol veeeeeeeelmi hladny. A vcera rano sa mi tak spustilo, ze si musim aj odsavat a mala som aj horucku. Snad uz bude dobre a mohlo by sa mi aj sitie zahojit. Inak maly je velmi dobrucky, krici len ked chce jest 😀 Trosku sme zlty tak berieme vitamin D a opalujeme sa cez okno. V piatok ideme na krv, ci bilirubin ustupil.Verim, ze hej.Baby poslem vam link do IP kde su fotky nasho Samka, je ich len par, ale postupne pridame. Precitam si vas neskor, teraz nestiham. Ozvem sa cmuky

vierka
9. jún 2009

mici - este raz velkaaaa gratulacie ako ste to cele zvladli a ako tak citam, tak mas mliecka aj na rozdavanie 😀 maly je uuuuuuplne rozkosny 😀 dakujem za link 😉
tak si teraz uzivaj ten vas pokladik a nenechavaj ho dlho plackat ked je to taky hladosko 😀

veam
9. jún 2009

Dobre ranko...

Mici aj ja este raz gratulujem a prajem vela zdravicka...konecne ste teda doma,tak si to tam pekne uzivaj aj s malickym...malicky je krasny,super... 😀

mici11
9. jún 2009

Vierka, Veam velmi pekne dakujem 🙂 Akurat zaspinkal po papani. Inak vecer ho nakojim o pol deviatej a vstane az o pol druhej a potom az o pol osmej rano. Je uplne dobrucky 🙂

vierka
9. jún 2009

mici - tak to je super, ze ti takto pekne prespinka... aspon si maminka moze dobre odpocinut s nim 😀
je rozkosnyyyyyyyy 😀

babulka123
autor
9. jún 2009

ahojte, hlasim ze krvicka kontrolna je odovzdana poobede budu vysledky tak drzte palce... cmuuk

mici .... 😀 😀 😀 😀

mauzos
9. jún 2009

ahojte 🙂
mici maly je zlatunky a aky vlasacik 🙂 Teba nepalila zaha v tehu? nejak nepamatam, ze by si sa stazovala.
Rychlo vas pustili, pekne si to uzivajte a malicky nech rychlo odzltne. Krasne ti prespinka 🙂

babul drzim vsetky prsty, aj chalanom som nakazala 😀 😀

babula
9. jún 2009

ahojte, mici gratulujem aj ja ešte raz, a mohli by ste aj mne poslat link nech sa pokocham... 😵
veam pekne ste narastli, ešte ti nepovedali co to bude?alebo ani nechcete vediet dopredu? ja idem do poradne v 16tt , myslite ze to by uz mohla dokina vidiet? nam je to osobne jedno co to bude, len som strasne zvedava...

vierka zajtra drzim palce, ja by som mala ist zajtra zubarovi a toho sa taaaaaaaaak strasne bojim,ze dufam,ze to prezijem ☹

babulka este chvilku vydrz, lahnut nohy hore a krpec urcite bude spokojny a zdravucky...

baby vy tu mate tusim same dobre bábätka, tak dufam,ze sa to v tejto teme nalepi na kazdu 😀

petkaerdal
9. jún 2009

ahojte
maci,gratulujeeem,maly je rozkosnyyy 😉

poi,no vcera som sa vyspala dobre,uz sme padali dole nosom,spali sme cely den,ked spali baby

pozri foto na pokeci,nove 😉

ty sa ako citis,kedy ides ku dr.?