Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
20. apr 2009

petka ja sm si ju nabalila tak zhruba,ked som prisla z nemocky...aby som potom nestresovala, ale to ju mam tak na pobyt v nemocke nie na porod 😅
idem surfovat ,paa

mauzos
20. apr 2009

baby nestresujte, ja som uz na konci tehu snad nemala miesto, ktore by ma nebolelo ... a aha, nakoniec som musela Dr. ukecavat, aby ma konecne odrodil v 39 tt 😀 😀
Peti asi by som to zvladla sama, ale takto mam cas trochu aj oddychnut. Mama navari a pozehli, takze nestazujem sa. Ale uz tu dlho asi nebude ☹
Jani kocik je super, aj ked Vlado ma k nemu skoro nepustil 😀 Normalne hrdy tato, tak sa niesol 😀 😀 Tasky do kocika este asi nema, vtedy mi pisala ze budu az v maji. Ja som dnes pobalila veci do normalnej tasky a hodila som to do kosika dole.
Inak ja sa tiez hocikedy divim, ako sa mi tam zmestili ti moji krpcekovia. A to su fakt malicki, ale pekne priberaju. Dnes mal Tomi 2310 g a Luky 2860 g. V stredu ked nas prepustali, mali 2220 a 2700. Museli sme im pokupit nejake oblecko, lebo vo vsetkom plavali ☹

janula13
20. apr 2009

mau ale my nie sme na konci tehu este..a strasi ma to moje otvaranie sa, ale neboj, neplacem preto do vankusa, ja som celkom v pohode, len dnes ma vsetko nejak boli, ale snazim sa byt v klude a nestresovat..
inak mne zajra mm donesie z posty oblecko co somobjednala, z toho kojeneckeho obleceni, objednala som 2 sady na odchod z porodnice, 56 a nejake vacsie dupky do zalohy,ked som uz objednavala..a este cakam na sady a veci z raja deti, ale tym to trva dlhsie..
mau kolko flasiek tak treba mat, stacia 2 male a 2vacsie?

mauzos
20. apr 2009

no ved to uz mas za par, ja som nemyslela ze uplne na konci tehu ma vsetko bolelo. Take jednoduche to nebolo 😀 😀 Kebyze ma toho 6.4.odmietol odrodit, asi idem do inej nemocnice 😀 😀
mojim krpcom je 56 obrovska, ved Tomi mal len 45 cm, terazx neviem kolko ma. Kupili sme v Tescu tu uplne najmensiu velkost, neviem teraz ako sa to vola, ale je to este mensie ako newborn.
Tie flasky zalezi na tom, ci budes kojit a aj ako casto budu chciet papat, aby si nemusela aj v noci sterilizovat. My mame 8 flias, ale ja uz vobec nekojim, iba odsavam.

petkaerdal
21. apr 2009

Dobre rano kocky 😉
Jani,ja nemam ziadnu tasku zbalena,ja sa nikam nechystam 😀 😀 😀
inak som tak vcera rozmyslala,ze v nemocke som bola v 28tt a teraz som uz v 30tt,ked to takto pojde dalej Jani aspon do toho 34tt,tak budem celkom rada...neboj,nejako to dotiahneme uz,to mame za par,mozme byt radi,ze sme neni na tom horie,niektore kocky sa otvoria aj v 24tt a lezia 😅
inak aj mna vsetko boli,ale uz si z toho ani nic nerobim,ma to tak byt,tak to vydrzime 😝
Jani tiez si objednala veci z toho kojeneckeho? budes spokojna,su peknucke,ja som teda velmi spokojna a tiez planujem prave odtial dve sady zobrat na odchod z nemocky
a z raja deti mi prisli hned veci,necakala som dlho

flasiek mam ja pripravenych 6 😝

babulka123
autor
21. apr 2009

babulky .. bre ranecko...
ja idem este hajnut lebo zas som od 6 hore... ale potom sa ozvem..c muuk

mici11
21. apr 2009

Ahojte babenky,

No to pichanie mam o nieco menej, len som stale unavena a drobcekove kopanceky riadne bolia. ale to rada vydrzim 😉
Trosku pracujem a budem len lenzkat, zajtra ma caka perny den... ☹

petkaerdal
21. apr 2009

mici ,keby si mi dala troska z tej unavy? 😝 aby som si pospala,dneska som zase zavrela oci o 3

zajtra myslis u lekara perny den?

mici11
21. apr 2009

Peti ja som sice unavena, ale spat sa mi neda bohvie ako 😒 Zaspala som okolo 1:00 a uz o 6:00 som bola hore. Ale lehnila som do 8:30.
Ano idem k dokymu a zaniest papiere na matersku, nieco pokupit.....Snad to zvladnem. K dokymu idem na 10:00.

petkaerdal
21. apr 2009

mici tak nejak,vcera som tiez citila unavu a nic,az o 3 sa mi podarilo a o 7 som uz bola hore 😠
to mame ale pripravu pre male 😀

co zvedava co bude nove u teba zajtra 🙂

mauzos
21. apr 2009

vam hovorim, ze spite, kym mozte 😀 😀

petkaerdal
21. apr 2009

a co mozme? ked nemozme 😠

sa nesmej 😠 ty mas aspon co robit,ked nespis,ale ja kukam na strop 😠

mauzos
21. apr 2009

tak dojdi na brigadu 😀 😀

petkaerdal
21. apr 2009

keby si nebola tak daleko by som aj dosla na prax 😀 😀 😀

mauzos
21. apr 2009

Peti ty kedy ides najblizsie na kontrolu?

petkaerdal
21. apr 2009

ja idem v pondelok ku gynekologovi a vo stvrtok mam termin v nemocke,do nemocky som mohla aj skor,ale som sa nejak nevytrepala,bojim sa...

mauzos
21. apr 2009

chodis uz kazdy tyzden na kontroly?
co s Jessicou, ako sa ma? nerozpravala si s otcom? Mne prave Michell spi na kolenach 😉

mici11
21. apr 2009

Aj by som spala, ale tiez sa mi neda. No co uz 😅 Juuuuuuuj uz sa neviem dockat zajtrajska 😉

petkaerdal
21. apr 2009

ma sa dobre mau,je tam s manzelom,ze je tichutcko a poslucha,chyba mi

nie ja nechodim kazdy tyzden ,minule som bola kvoli tomu,ze som bola v nemocke,ale normalne idem v pondelok po 5 tt a do nemocky po 3tt ,to idem vo stvrtok,ak tam uz vo stvrtok lezat nebudem 😅 😅 😅 ...
mne to tak vychadza blbo,ze aj mesiac ziadna kontrola a potom v jednom tt mam dve...
inak do nemocky mozem ist aj tento tt,ale nejdem,bojiiiiim 😅

mici,hned sa hlas zajtra,dufam,ze iba dobre spravicky budu 🙂

mici11
21. apr 2009

Aj ja dufam, budem sa sa hned hlasit, ale az po druhej....Mam nejake vybavovacky

petkaerdal
21. apr 2009

ok,ja som zvedava na seba v pondelok 😅
dufam,ze budem ok,
my stale malujeme,kazdy den troska,lebo ved drahy aj do prace musi,tak umyvam bodky po podlahe trochu. 😝

mauzos
21. apr 2009

mici drzim palce, aby bolo vsetko OK.
Peti som rada, ze Jessica je spokojna. Budete mat aj steniatka? Viem ze Ti musi velmi chybat. Ale neboj, pridu princeznicky a uz to budes brat inak.
Dnes nemame ziadne spravicky od Tvojky?

mici11
21. apr 2009

Ahoj Mau, dakujem 😉 no o Tvojke nic nevieme. A ani Janulka sa neukazala. Mali by si brat z teba priklad stihas aj pri dvojickach 😉 Co dnes porabali krasavcekovia?

petkaerdal
21. apr 2009

akurat som sa chcela aj ja spytat,ze ci dneska nic nove o tvojke? neviete nikto?

steniatka hadam budu,ked sa budu milovat spolu,ale ako poznam Jessicu,ta sa hned otrci 😀

mici11
21. apr 2009

No dnes tu bolo mlkvo ☹ , idem si dat sprchu a pozerat telku. Zajtra na mna myslite, ozvem sa poobede pa

petkaerdal
21. apr 2009

mici,tu je to uz posledne dni dost mlkvo,3 baby nam takmer vypadli ,coskoro pojdes aj ty a co ja tu sama,s kym budem pisat 😖 😖

myslim na teba zajtra 😉

pekny vecer vam tu prajem

mauzos
21. apr 2009

drobci su zlati a mam tu rodicov, tak stiham aj konika 🙂 Tomasko dnes vracka, tak sa bojim, ale snad to nebude nic vazne a prejde to.
peti ako otrci? Ze mu da alebo neda?

janula13
21. apr 2009

ahojte,
nevenujem sa vam?ospravedlnujem sa, jednak ma strasne bolia kosti a chrbat a jednak som sa bola skulturnit, zhodit srst naslepo a tak..to zase boli jatky a zurivo rozmyslam co na seba zajtra, mam na vyber asi 3veci...
pisala som s tvojkou, termin nema, ale bola na utz a male maju 3kg a 2,8kg, no krasa 😀 a drzi nam palce, aj tebe peti...

mici tak dufam ze obe zajtra dobre dopadneme, ja to mam tiez perne..ranoutz, potom poradna a potom este obvodakovi kvoli pnke...
ja somuz trochu nervozna a rano este len budem...drzte palce, dam vediet co najskor...
mau,ako fesaci, spinkaju?dnes som mm hovorila ze ten tvoj ich kupe, povedal ze aj on bude ak ja budem prebalovat 😀

babulka123
autor
21. apr 2009

ja sa dnes ospravedlnujem ale prisla kamoska a doslova ma uniesla k nej.. nasadila ma do auta a hotovo.. super, taka som bola rada... su to nasi rodinny znamy, sme krsny ich dcerenke.. tak som cele poobede sedela na slniecku na zahrade no parada..

len som nevedela mojmu krsnatku 2 rocnemu vysvetlit ze mam v brusku babatko a ze sa nemozem nahanat.. stale len behala za mnou ze UKAZ.. no ... tazko.. taka bola zlata.. teraz sme dosli domov a idem kuki nejaku komediu co marek stiaho... cmuuk zajtra sa ozvem

mauzos
21. apr 2009

Jani budem na teba zajtra velmi mysliet ... drz sa 😉
tu je dokaz, ze Vlado kupe https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... 😀 😀