Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
15. júl 2009

baby tu je na zdochnutie, mame pootvarane vsetky okna a nic, ani slabucky vanok .... po burke ani stopy, mohla by k nam dojst v noci.

mici Samko je este malicky na kolotoc, tak od dvoch mesiacov ho mozno bude zaujimat 😉

peti ten link co som ti dala, su tie uspavanky. Stiahni si to, nasi pri tom spia ako buchty. Mici skus pustit Samkovi, ci nebude hajusat aj doma 🙂

mici11
15. júl 2009

Ahoj Mauzos, aj ja sim myslim, ze neskor ho kolotoc viac zaujme 😉 Ale hudbu ma velmi rad, takze tie uspavanky urcite skusim 😉
Ani u nas nie je ani stopa po burke, desne teplo fuj 😝

mauzos
15. júl 2009

mici aj nasim od narodenia pustame hudbu, bez toho ani nezaspia 😉
teraz som pozerala teplomer, vonku je 25 a v byte 29 a to mame okna durch 😲

vierka
16. júl 2009

ahojte babulky 😀

dneska mam tusim prvy prispevok, to nie je hadam ani mozne, ze tu skoro rano nikto nebuntosil 😀

peti - no u nas v praci je to tak, ze v kancli klimu nemam 😅 takze tu sa varim a ked idem do archivu, tak tam sice klimu mam, ale nemam ju ani zapnutu a je tam 20 stupnov... takze do archivu chodim v hrubych ponozkach a mikine a v kancli sa mi od tepla neda pomaly ani dychat 😕

a ten kolotoc je nadhernyyyyyy 😀 asi aj ja taky kupim co hned svieti, alebo kupim nejaky od vas, lebo vy ho uz vtedy nebudete potrebovat - he he he 😀 😀 😀
u nas vcera vecer bol riadny vetrisko a len mozno aj prsalo, ale to neviem naisto, lebo som spala ako drevo 😀

petkaerdal
16. júl 2009

dobre ranko
mici,tak musite este vydrzat so Samkom

burka vobec nepomohla,tak hodku bolo chladno,uz tu je horucava zase 😠 😠 uz by to leto mohlo pre mna aj skonict

aha,dobre mau,stiahnem to,skusim,dam vediet

mau a ty mas tie kolotoce dva? ved to je vsetko ake drahe,vcera som sa po niecom uz obzerala,nase mamky,to ako zvladali,ked sme take veci nemali 😕

Vierus ahoj

babulka123
autor
16. júl 2009

ahojte babulkuy.. idem dnes na poradnu v nemocke.. uz sa tesim ale idem az vecer o 7 .. neviem co budem robit dovtedy asi sa zblaznim.. hehhe

petkaerdal
16. júl 2009

ahoj babul,ani ty nespis??

baby,tak uz viem,co sme to mali za ockovanie,bol to rotavirus,mali ste toto aj vy?

babulka123
autor
16. júl 2009

peti od 5 som hore.. klasika mam poradnu tak som nervna..

celu noc sa mi snivalo ze som sa balila do porodnice.. hehehe
a videla si ? mne dnes nabehlo 37 .. ze aka parada.. ja sa tak tesim

petkaerdal
16. júl 2009

babul,ved uz si 37,super...ako to ubehlo 😀 😀 😀 tesim sa na foto maleho 😀

mauzos
16. júl 2009

ahojte 🙂

vieri pri tvojom opise pracoviska akokeby som citala nejaku moju kolegynu. Mame presne to iste, az na to ze ja do archivu potrebujem ist tak raz za rok 😉

my mame teraz v byte 27 a to boli celu noc durch okna, ani listok sa nepohol 😠

peti my sme mali najprv dva take obycajne, tie sme rychlo zrusili a kupila som do jednej postielky tento kolotoc a do druhej toho macka premietacku, ten je este lepsi ako kolotoc. Poobzeraj sa po tom u vas, tu som to nikde nevidela, je to z anglicka.

nase mamy nas asi nechali vyrevat a bolo 😀 😀

petkaerdal
16. júl 2009

aj ja som hore uz dlhsie,nudim sa,ked som takto skoro hore,spat sa mi uz nechce

vidim,vidim ze si uz 37

mauzos
16. júl 2009

babul drzim palce 🙂 a uz si zbalena, ked si celu noc balila? 😉

petkaerdal
16. júl 2009

mau,tak aj ty si tu? a co to je ta premietacka? ako to vyzera?

ja sedim vonku,popijam si kavicku,tu fajn fuka zatial,ale je horzne teplo... 😠

babulka123
autor
16. júl 2009

hehehehe dakujem.. ja sa strasne vytesujem.. si pamatam ako som si hovorila ze ked vydrzim do 30 ze aka budem herecka..

idem teraz do petrzky svagrinej.. budem cakat na vecer aby sme mohli ist s marekom k dr. ale az vecer, takze budem tam aby sa nemusel vracat pre mna..
ja sa potom ozvem teraz idem pobalit veci.. cmuuk

a potom sa vratim aj k tym kolotocom ..

mauzos
16. júl 2009

peti mam ju v albume https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... minule sme sa tu o nej bavili, necitala si? kupila som ju v aukcii za 20 € a je to velmi podobne ako kolotoc, ma to royne melodie - hra az 15 minut, rozne to svetielkuje, ten macko v prostriedku sa hojda a premieta to na strop farebne obrazky. Da sa to rozne zapinat, bud len hudba, alebo aj s premietanim, alebo len so svetielkovanim, alebo vsetko dokopy ... Malym sa to velmi paci

mauzos
16. júl 2009

a este som zabudla, ze ked babo place nejakych 10 sekund, tak sa to samo zapne. Zozadu to ma pasy na upevnenie na postielku, alebo sa to da hocikde postavit.
Urobila som tu dobru reklamu na to 😀 😀 😀

petkaerdal
16. júl 2009

mau,necitala som,neviem o tom,kuknem to

mozes prosim ta este raz pozriet ten link,ved mi to nejde,kde mam kliknut?

mauzos
16. júl 2009

peti musis dat Free user, zacne ti odpocitavat sekundy, musis pockat kym skonci. A potom stlacis to velke Download

petkaerdal
16. júl 2009

pokukam sa po niecom takom,ale v takom tepla sa ja von nevytrepem,asi nieco poobjednavam cez net

petkaerdal
16. júl 2009

to som aj klikla,ale nejako sa nic nedialo,idem este raz skusit..

co ti robia chlapci?

mauzos
16. júl 2009

no ved tak, popozeraj po nete

petkaerdal
16. júl 2009

len ked neviem,ako sa to vola,ale pokukam nieco

vierka
16. júl 2009

babulka - ze 37 tt - waaaaaaaaau 😀 ty uz by si mala byt veru pobalena a tasku nachystanu pri dverach, aby si ju mohla len schmatnut a ist 😀 drzim palce na kontrolu, potom daj vediet ako si dopadla 😀

mauzos - no ja kedze som archivarka, tak chodim do archivu aj kazdy den, aj tak na 3 hodinky a potom sa idem zohriat na slniecko 😀 😀 😀
a ten macko musi byt krasny, asi zacnem aj ja pokukovat po nete a hladat nejake akcie a aukcie 😀

veam
16. júl 2009

Ahojte...no dnes ste sa ale riadne rozpisali...

Ja pojdem o chvilu na nakup,kupit nieco na varenie,ale sa mi chce v tomto horku...sice obchod mam blizko,ale aj to mi da zabrat

pointka
16. júl 2009

Ahojte,
tak my sme vcera presli z Nutrilonu na mliecko Hipp, mate s tym niektora skusenosti? Snad asi Petka, nie?
Nutrilon nas zapekal a mala mala aj krce v brusku stale tlacila, tak skusame nove mliecko.

Ozaj baby ake mate nazory na sunar?
A este jedna vec. Myslite, ze je vhodne ist v takomto teple von na prechadzku, alebo radsej v tychto horucavach ostat doma v chladku? Mala doma je len v kratkorukavovom bodynku a ponozkach, zakryvam ju plienkou.

Baby vam tie tt pekne pribudaju 🙂 Teraz nestiham ani cas sledovat, strasne to leti. Vnimam iba rano vsatavanie a vecer kupanie a den je za nami. Vam sa to pekne krati, hlavne babulke 🙂 Zachvilku mas drobceka pri sebe.

vierka
16. júl 2009

veam - je horzne teplo, zase sa to zacalo zohrievat vsetko 😅

pointka - no prechadzky podla mna nezaskodia, ale chodit ked tak na ne hned rano, alebo potom neskor poobede, ked uz nie je "az take" teplo... a niekam do chladku, nejaky parcik, alebo tak 🙂

veam
16. júl 2009

No nam utekaju tyzdne a vam rastu deticky ako z vody... 😀

Vierka ja ani nic nemusim robit a som unavena len z toho tepla...

pointka
16. júl 2009

vierka, len aj v tom chladku je hrozne teplo, malu mam ledva oblecenu a cela je mokra, vcera sme boli u svokrovcov na dvore v chladku, aj tak chuda bola hotova. Asi dnes zhresime a nepojdeme von 🙂

No rastu, rastu, vcera sme boli v poradni, mala ma 4 kg a 54,5 cm, od porodu narastla 6,5 cm, co je aj vidno 🙂 56 velkost uz ledva oblecie 🙂

petkaerdal
16. júl 2009

ahoj poi,ja nemam skusenost,ja som ho mala,ale len 1 den sme ho davali a potom spät na Beba,tak neviem,povedat..ale kamoska ho dava malej uz 8 mesiacov a je veeelmi spokojna,tak uvidis...

my chodime von az navecer okolo 18-19...cez den nie,uz tu vnutri mam dost hnusne a nie von,ani ja by som to nevydrzala

aj nase maju uz cez 4 kila a 56 a 57 cm 😀 uz 56 neoblecieme,uz sme na 62

petkaerdal
16. júl 2009

aj moje su len v dobynkach a ani neprikrivam,aj tak su cele spotene,ja tu mam hotvu saunu 😠