Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
17. júl 2009

Tak to je dobre,vela chvali som nepocula na huggies,nemas s nimi skusenosti?

petkaerdal
17. júl 2009

sleep and play som nemala,ani neviem ,ktore su to 😅 prve som mala tie new born a potom tie 2,spokojna som bola,ale cena 😅 😅 😅 teraz mam tesco ,fialove a tiez som spokojna,ale tie tesco su take tucnejsie,ako pampers

podriemavaju uz,len im to trva,kym zaspia,raz jedna a raz druha mrnka

petkaerdal
17. júl 2009

a huggies nemam skusenost
napr. moja segra sa zase stazovala na pampers,ale ja nie..

veam
17. júl 2009

To asi treba poskusat co?A potom sa rozhodnut pre nejake...

petkaerdal
17. júl 2009

tiez si myslim,ze treba odskusat,ale vravim,ja som zatial problem nemala a podla mna su vsetky rovnake..
segra vravela,ze mala pampers precikala,ale to sa moze stat u kazdej myslim,ked babo moc nacika...ja menim dost casto,este sa mi nestalo,ze by precikali...teda raz,lebo drahy dal plienku opacne a mala ju mala az na kolenach a cez ritku vsetko von 😀 😀 😀

veam
17. júl 2009

Ti chlapi su ale cisla ti poviem,som zvedava na toho mojho...co inak porabate?manza je doma?

petkaerdal
17. júl 2009

veam,ved ty uz mas aky bachorcek,teraz som kukla foto,na tej s NB akoby som seba videla presneeee,aj teraz a aj v tehu 😀

veam
17. júl 2009

No to je este nic,musim povedat mojmu nech ma odfoti,uz zase narastlo...uz sa citim ako stokilova 😀

petkaerdal
17. júl 2009

manza bol doma,bol tu chlapec od svagrinej a teraz siel kuknut nejaky byt s mamou,tak som sama,ale pride...inak nic,rozmyslam,co podnikneme navecer,dala by som si aj vinko hadam

no ten moje je teda cislo,este doteraz sa ma pri prebalovani vzdy pyta,ze kde idu tie obrazky,ci na ritku..este stale nevie 😀

veam
17. júl 2009

😀 😀 😀

veam
17. júl 2009

asi tak casto male neprebaluje co?ked si to nevie zapamatat 😀 😀 😀

petkaerdal
17. júl 2009

ale hej,prebaluje,kazdy den aspon 2x,ale toto si ozaj nevie zapamätat..

petkaerdal
17. júl 2009

a ty co porabas veam? si sama?

veam
17. júl 2009

tak to je uz teda sila,mala by si mu to davat robit este castejsie,teda najcastejsie ako sa len da 😀

veam
17. júl 2009

Hej som sama,unavena z chodenia po meste...ale za chvilu je tu ten moj,dnes zaspim ako babo

petkaerdal
17. júl 2009

asi zacnem,nech prebaluje iba on,inak vzdy ,ked ide on prebalit je mala prave pokakana 😀 😀

petkaerdal
17. júl 2009

a co si bola na nakupoch?

petkaerdal
17. júl 2009

a meno mate uz na 100% ,Karolinka je krasne meno 😵

veam
17. júl 2009

No musela som ist pre balik do oriflamu-skoro nakoniec mesta,na postu,do obchodu-chcela som si kupit nejake lahke saty do tohto pocasia,nic som nenasla a nakoniec som sa este zastavila u mojej starenky...som uplne hotova,uz nejdem bez auta nikde 🙄

veam
17. júl 2009

No asi na 100% a este sa mi celkom paci Laura...dakujem

petkaerdal
17. júl 2009

no to ti verim,ja uz niesom ani tehu a je mi zle z toho tepla,von ani nejdem,len na vecer
mam tehotnu kamosku a ta dneska odpadla na tom slnku,radsej sa mu vyhybaj,lebo je to na porazenie
ale od zajtra tusim hlasia burky,nie?

petkaerdal
17. júl 2009

hihi,Laura je tiez velmi pekne 😉 pre dievcata su pekne mena,pre chlapca som nemala ani jedno vybrate,ani by som nevedela nejake dat asi 😀

veam
17. júl 2009

To neviem,nepozerala som pocasie,ale uz by fakt mohlo prsat,toto je strasne,neda sa vonku vydrzat

petkaerdal
17. júl 2009

citala som,ze maju byt hrozne burky

aha,mne pod oknami prave pristala helikoptera,nieco sa deje 😕

mici11
17. júl 2009

Ahojte,

Hlasim sa az teraz. Dnes sme boli kade tade, ale ja som poobede vyrazila s drahym konecne na motorku 🙂 😉 . Mamina bola so Samkom a my sme jazdili a jazdili, zastavili sme na nealko pivecko a zase jazdili. Bolo supeeeeeeeeeer. Neviem kedy sa zase dostanem na motorku.
Dobre som si prevetrala hlavu.
Veam plienky sleep and play mam teraz, prvy a posledny krat. Su velmi tenucke, hned su precikane aj prekakane. Mne vyhovuju najviac fialove tesco, ale pampers newborn boli tiez fajn.
Peti a co ta helikoptera? A u vas uz prehrmela nejaka brutal burka aj s krupami, ci nie?Nieco bolo v spravach...

petkaerdal
17. júl 2009

ahoj mici,ty sa mas,ze motorky 😀 😀 😀 aj ty si sama jazdila ?
zachranka to bola,ale obrovska je ta helikoptera 😀

u nas bola vcera burka,hromy blezky..ale rano zase hic..odvtedy nic.

petkaerdal
17. júl 2009

mici a pampers 2 si nemala?
ja som s tesco tiez spokojna,len mne sa nepaci,ze su take tlste 😀

mici11
17. júl 2009

Peti 2 som nemala. Dostali sme tie sleep and play, ale su veeeelmi tenucke. Tesco su tlstejsie, to je pravda, ale nam vyhovuju, aspon zatial. Ine som este neskusala. Ty si ake este skusala? Peti ja som sama nejazdila, mame tazku motorku, aj pred garazou som sa z nej strepala 😀 😀 😀
Aj tu by uz mohlo sprchnut ☹

petkaerdal
17. júl 2009

mici,ja som skusala este jedny,ale tie niesu na SK,ale take nieco,ako tesco,tie budem kupovat,lebo tesco tu nemame
tie 2-ky su tiez take tenke

ideme spat,dobru 🙂

mauzos
17. júl 2009

ja som zatial bola najspokojnejsia s Pampers newborn, tie boli super a tiez fialove Tesco. Vyskusala som Huggies a Libero, tie boli obidvoje onicom 😠 Teraz mam Pampers 2 a na noc uz davam DM 3, aj tie su dobre. No a zo sleep and play sa mi mali vyhadzali. Bola som nimi nadsena, lebo tak krasne vonaju, ale pouzila som na kazdeho len po 2 plienky a zvysok letel do kosa 😠