Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
21. júl 2009

jani tie fotky nemaju chyby

janula13
21. júl 2009

babulka prva zbadala...dakujem babulka, aj ty mas super bendzo 😀

mauuuu fotky...sice nie najnovsie, ale snaha bola 😉

vierka
21. júl 2009

janulka - no na malych je vdiet ako pekne priberaju, normalne sa zacinaju zagulatovat 😀
a ten podbradnik - Matisek se posral - no to nema chybu 😀 😀 😀

aj aj som pridala aktualnu fotecku bruska po veeeeeelkej vecery 😀 normalne mi tie rezance s maskom vyliezaju az cez usi 😝 😀 ale ked to bolo take dobreeeeeeeee 😝 😀

petkaerdal
21. júl 2009

Jani,chlapci su chutniiiiiiiiii 😵

petkaerdal
21. júl 2009

Vierus,uz pekne rasties
take tie ruzove bodynka mam aj ja 😵

vierka
21. júl 2009

petka - no veru pekne, pekne 😅 😀
ja som dostala aj modru sadu aj ruzovu, kedze este nevieme co to bude 😵

mici11
21. júl 2009

Ahojte, ja sa az teraz ozyvam, boli sme vonku a potom sme mali navstevu. Normalne sa tesim , ze bratova zienka rodila mesiac po mne, mozme spolu kocikat je to fakt super 😉
U gyndosa vsetko ok 😀 a bolelo to ☹ , tak mi povedal, ze som ostala nejaka fajnova 😀 robil si sradnicky. Ale vsetko mam pekne zhojene, sitie mi vraj ani nevidiet a maternica pekne stiahnuta. Predpisal mi aj antokoncepciu, co sa moze brat pri dojceni. A ze to sitie po case troska povoli, ale ze manzel bude spokojny 😀 😀 😀 No on hej 😅
Janulka chalani pekne priberaju, su velmi pekni a aky su okatiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 fesaci 😉 Super podbradnik 😉
Petulka, Vierocka, Babulocka, Mauocka 😉 , Veamocka 🙂 😉 😀 ahojte
Poi ahoj, som rada, ze beba malej chuti a ze z nej kaka 🙂 😉

janula13
21. júl 2009

dakujeme za komplimenty..dobruuu letim spat kym sa da...

mici11
21. júl 2009

Aj ja dobru noc 🙂

petkaerdal
22. júl 2009

ahojte,
dneska som prva 😀
dneska sme mali fajn noc ,vyspata som,baby pekne spinkali

vierka
22. júl 2009

ahojte babulky 😀

mici - tak to je super, ze sa to pekne hoji... a manzovi sa bude teda pacit?! - srandista 😀 😀 😀

petka - no ako sa hned usmievas ked si pekne vyspinkana 😀

mauzos
22. júl 2009

ahojte 🙂

no jani, normalne som ta vyprovokovala s fotkami? Su krasni, uz su velki oproti tym prvym fotkam 😉 super fotecky ...

vierka pekne banderko 🙂

mici tak to mas za sebou, super ze je vsetko OK. Pobavila som sa ze Mauocka 😀 😀

peti no vidis, noci budu stale lepsie a lepsie ...

janula13
22. júl 2009

dobre ranko...
petka tak vybuvana?ja ani ie, ale dalo sa, boli uz aj horsie noci...

mici tak hadam manzel oceni dobre vysivku co mas 😀 😀 😀 a dakujeme, kubko je taky okaty, matusko ani nie, a kubko sem tam aj zaskuli 😀

mauzos
22. júl 2009

jani coze ty tu tak zrana? Aj nasim zabiehali ocka donedavna. Pytala som sa na to dr., tak vraj do roka je to normalne, ze este nevedia tak ovladat tie svaly 😉

petkaerdal
22. júl 2009

som vybuvana,lebo som aj vcera spala do 14,tak mam energie dneska,uz mam aj obed navareny 😀 tak som akcna dneska...

aj moja Selin sem tam zaskuli 😀

vierka
22. júl 2009

no vcera jak som sa navecerala, tak mi to brucho uz aj tak zostalo, dneska si dokonca vidim cez prsia brucho co je u mna rekord 😀 😀 😀
a dnes som sa skoro pogrcala v jedalni - priiiiiiserne tam smrdelo file co bolo na obed, no hrooooza... tak som si zobrala svoj rezen a polievku a kolegyna co ma kancelariu vedla jedalne mi poskytla azyl a najedla som sa u nej v kancli 😅

janula13
22. júl 2009

peti ty sikula, ja som bola vonku s malymi, ohurovat miestnycvh obcanov, je mi smiesne ked sa tak na nas vsetci usmievaju a zastavuju nas a prihovaraju sa..aj dnes..a teraz idem balit veci, rozhodla som sa ze idem k mame, niezeby som to nezvladala, dnes uz mam pocit ze hej, vzdy chaosim ten prvy den ked som s nimi sama, ale mama sa tak tesi a vsetko chysta a pritom sme jej to neslubili ze uz nema srdce neist aspon skusim ci sa tam da fingovat, len to stahovanie, musime dvomi autami ist..a byvame pod lesom, chladocek, tak aj to sa oplati v tychto teplach..na kolko tam budem neviem, dokial nas neposlu spat 😀 ale net mam aj tam, tak hadam bue moznost pokecat..
no idem aj ja navarit, nech ma mm co jest ked tu nebudem...

janula13
22. júl 2009

mau jasne ze si ma vyprovokovala, to ty umis 😀

janula13
22. júl 2009

jezisi baby, ved ja balim cely byt...to je hruza co vsetko potrebuju dve deti..

jvo
22. júl 2009

ahoj mau prosim ta nemozes hodit link na tie dalsie pesnicky od toho canakyho? tie uspavanky mam ale spominala si este dake dalsie alebo dake detske pesnicky, dakujem 🙂

janula13
22. júl 2009

citam o sebe a ked fidim tie preklepy..nie fingovat, to nechcem..ale fungovat 😀

jvo tak aj ja sa prizivym, ked mau hodi link, my sme vcera teda zrusili zagorku sli uspavanky, neviem kto prv zaspal ci my ci oni 😀

veam
22. júl 2009

Ahojte kocky...kde ste vsetky,dneska to tu nejak zaostava...

Pegg a ty ako?kde si?

petkaerdal
22. júl 2009

Jani,aj mne sa stava na ulici to iste a kazdy nam kuka do kocika a vypytuje sa kadeco na deti a obzeraju ich
len si oddychni,pomoc pomoze,oddychnes si a aj manzel 🙂

a naco balis cely byt? ved nabytok nechaj doma 😀

tiez pri uspavankach od mau zaspim skor,nez babule 😀

veam,ja som zase drichmala poobede,ale uz som tu a tu nikde nikoho 😕

veam
22. júl 2009

Tak ty teda drichmes?dobre ti teda je...mne je zase zle z toho horka

petkaerdal
22. júl 2009

hej drichmem 😀
baby mi spia od rana stale,neviem,aka ma caka noc 😅
,normalne sa akoze nudim,drahy spal,tak som lahla k nemu poobede 😵
inak mame tiez horko
co porabas?

mici11
22. júl 2009

Ahojte ja zase az takto neskoro, ale ja fakt nic nestiham. Furt nieco robim, niekam idem....vacsinou so svagrinkou. Medzi nasim Samkom a ich malym je mesiac, vacsinou chodime spolu von a kade tade, mame rovnake kociky,len v inej farbe a tiez sa nas kazdy pyta ci su dvojicky 😅 .Kde na to ty ludia chodia 😀 Svagrinna uz dnes odpovedala, ze ano 😀 😀 Zajtra stiahnem fotky s fotaka kde su vedla seba a pridam ich.
No Jani drahy je s vysivkou spokojny 😀 a ja budem tiez ked to nebude uz take citlive ☹ .
Vsetky ostatne pozdravujem, zajtra nakuknem snad skor a pokecame 😉 🙂

Dobru noc

mauzos
22. júl 2009

ak by vam bolo malo, tak este pridavam
Pesnicky pre deticky http://czshare.com/761258/rKdS/Podhradska_a_Can...
Vesela anglictina 1 http://czshare.com/761485/LejE/Podhradska_a_Can...

ta vesela anglictina je bonus pre janku 😉

petkaerdal
23. júl 2009

dobre ranko
zase prva 😀
tak cakala som horsiu noc,kedze baby mi vcera prespali cely den,ale dalo sa,boli hore od 2 do 4 a zase spia 😀

vierka
23. júl 2009

dobre ranko kocky 😀 mne sa vecer uz ani pripajat nechce a uzivam si vyvalovanie na gauci 😀

mauzos - ako tak citam, tak tie pesnicky zaberaju skor na maminky, nez na deticky 😀 Mali by sme tej Podhradskej napisat, nech si premenuje nazvy na Pesnicky pre mamicky 😀

petka - tak to je super, ze ste mali taku dobru noc a ze baby pekne prespali... vcera boli asi unavene z toho tepla ked spali aj cez den...

janulka - Patka ma pravdu - nabytok nechaj doma 😀

no a po vcerajsom presedeni v praci z rozopnutymi nohavicami som si po praci kupila saty - su super elasticke, takze mozem kluuuuuuuuudne jest a pekne rast do sirky aj do hrubky 😀