Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

loginka
2. aug 2009

ja som tu tiez, zatial 🙂
vcera sme boli na takej prijemnej prechdzke na pezinskej babe, tam sa normalne dalo dychat 🙂

mici11
2. aug 2009

Ahojte,

Tak ja som teda super nevyspata. Vcera sme mali to krstenie, dopadlo perfektne. Aj maly to zvladol v kostole, len 2X zakrical, inak pozeral dookola, ze co sa deje. Potom sme isli do restiky, teda je to ranc, je tam perfektne, su tam kone, sportove aktivity, bazen.....Bolo nas 17 a boli sme tam az do vecera. Bolo fakt skvele, ale unaveny sme velmi. Drahy este spi, maly vynimocne tiez a ja upratujem. Maly dostal aj kraasne dary, vela hraciek, zlaty naramok a retiazku, vkladnu knizku 🙂 😉 a dost euracov, tie mu tam vlozime 😉 .
Varit nastastie nemusim, ideme k svokre na obed. No a v stredu zacnem balit a stvrtok odchadzame do toho Krakowa. Musim si oddychnut, len neviem kedy.

A vy ako travite nedelu?

veam
2. aug 2009

Mici tak maly je teraz velky bohac,cooo?Potom dufam,ze pridas aj nejake foto z krstu aky bol herec. 😀

Ja sa chystam o chvilu k rodicom.

mauzos
2. aug 2009

ahojte 🙂

tak ja mam konecne trochu cas a docitala som vas, boli ste riadne akcne. Nasi komplet vsetci spia, som zvedava dokedy, tak vyuzivam chvilu volna. Je tu super, pocasie tak akurat, ani horuco ani zima, uplne prijemne a hlavne vo vnutri je prijemne chladno. Mali krasne spinkaju, skoro cely den su na cerstvom vzuchu, tak ich to zmaha 😀 😀 Ja som tiez ako mechom udreta, je tu totiz aj nizky tlak a na mna to posobi velmi uspavajuco. Ale uz je to lepsie ako prve dni. Ked budem mat cas vecer, rpidam aj nejake fotecky 😉
Inak cestu zvladli mali uplne perfektne, bud kukuckovali na stromceky alebo spinkali 🙂

janula13
2. aug 2009

som spat, ideme kupat..
precitam neskor..

len ze babulkaaaaa drzim palciska, vsetky co doma mame a velmi sa tesime na tvojho prcka a mysliiiime na teba silnoooo

mauzos
2. aug 2009

jeeezi Babul, vsak ty zajtra rodiiis, veeeelmi budem na teba mysliet a drzat palce aby ste boli ty a male v poriadku. Dufam, ze snazivec napise aj tu k nam dobru spravicku 🙂

Jani vitaj spat, dlho si sa nezdrzala 😉 Dufam, ze uz budes mat uz viac casu sem chodit 😉

babulka123
autor
2. aug 2009

ahojte zlaticka.. dakujem velmi pekne za palce.. velmi to budem potrebovat lebo sa troska bojim ale hovorim si ze ked ste to zvladli vy .. zvladnem aj ja..

troska diskomfortu prezijem.. vsak je to normalne..
neviem ci marek bude davat vediet aj sem .. ale urcite najdete info v augustovkach.. mam tam cisla na viacere baby takze .. ale mam aj na janku, petku, mici., jvo.. nebojte.... urcite sa vcas vsetko dozviete.. cmuuuk ozvem sa ked prideme domov.

mici11
2. aug 2009

Ahojte,

V prvom rade Babulka zajtra drzim palciska a budem na teba veeeeeeeeeeeeelmi mysliet a netrpezlivo cakat infosky.
Veam no je riadny bohac 😀 , fotecky pridam zajtra 😉
Mau som rada,ze sa mate fajn a ze cesta bola OK.
Janulka vitaj doma 😀 😀 😀

vierka
3. aug 2009

ahojte babulky, dobre ranko 😀

tak ja som cez vikend doliecovala "chorobu" a malovala som konecne toho slona a na net sa mi v takom teple ani moc nechcelo ist a parit sa za stolickou 😀

no mne to meranie NT robili v 12 tt - mam v knizke napisane NT 2,0 - tak dufam, ze je to dobre, lebo podla mna keby nebolo, tak mi na to doki nieco povie... a zajtra idem na krvicku na tie tripple testy - tak to budem mat asi tak o tyzden vysledky z toho...

babulka - straaaaaaaasne moc drzim palce - urcite to zladnes 😉
a tesim sa na spravicku co sa vlastne v tebe skryvalo 😀

pointka
3. aug 2009

Ahojte. Co nove? My sme boli 4 dni u nasich, tak sme si trosku oddychli 🙂
Babulka drzim palce!

pointka
3. aug 2009

Pridala som fotky, kuknite 🙂

mici11
3. aug 2009

ahojte,

Poi Sofinka je nááááááááádherná 🙂
Babulka myslim na teba 🙂
Pridala som par fotiek s krstu, ked chcete kuk.Ostatne pridam neskor na Samkovu stranku.

Vierka ahoj, uz je lepsie? Nt mas samozrejme ok, norma je do 2,5 🙂 😉

Kde je Petulka?

emka1
3. aug 2009

ahojte kocky,

po tyzdni som tu opat, uzivala som si este tyzden dovolenky bez netu, ale dnes som uz opat v praci a zarezavam po 2 tyzdnoch slastneho volna 😖

babulka - velmi na Teba vsetky myslime a drzime palce, a sme zvedave na to 9 mesacne prekvapko, co si skryvala v brusku, som zvedava, ci vyjde moj typ 😉

kocky - ja dnes zacinam 7tt, este min.tyzden mi bolo super, vsetko mi chutilo, papala som za dvoch ale od soboty mi je pekne blbo, cely den len predychavam ... hroza, doteraz som netusila ako moze byt tehotnym kockam zle, ale uz to viem .... 😖
nevraciam nastastie, len ta neprijemna tazoba v zaludku ... brrr
najlepsi je pocit, ked mi je zle od zaludka a zrazu zacnem byt hladna, tak to fakt neviem co mam od radosti robit 😀
vadia mi vone, jedlo mi chuti uplne inak .... dufam, ze to nebude dlho trvat
k dokimu idem prvy krat az v piatok - snad uz bude vidiet aj srdiecko 😅
baby, mate nejaky recept ako zvladnut toto blbe obdobie ?

veam
3. aug 2009

Ahojte dievky....

Babulka moc drzim palce a tesim sa 😀 😀 😀

Mici maly bol zlaty a takisto Poi mala je zlata-uz sa tiez pekne zagulacuje 😀

Emka na to asi nieje ziadny recept,to treba pretrpiet,skus povedat tvojmu dokimu,mozno ti na to nieco da-torecan cipky alebo nieco take,mne to teda ale nepomohlo...srdiecko uz by malo byt vidiet.

Vierka ako sa mas?zarezavas?

Petka kde si?

emka1
3. aug 2009

ahoj veam

vdaka za radu, skusim sa dokiho popytat ... spominam si, ze Tebe byvalo velmi zle, kedy Ti to preslo ?
vierka - ahoj, Teba toto blinkave obdobie obislo ?

idem si vas precitat

veam
3. aug 2009

Emka ja som s tym lezala v nemocnici,davali mi infuzie toho torecanu-to mi celkom pomahalo,grckanie mi preslo az tak v 5.-6-mesiaci,dost dlho ma to teda drzalo,no nic prijemne to nebolo...snad ty grckat nebudes 😵

janula13
3. aug 2009

mau ja sa posnazim, ja som nemozna, som zase sama tak sa zase musim zabehnut, dnes idem na gyndu, fuuj, hrozim sa toho ze sa bude vo mne vrtat a este aj boliet to bude, ale co uz...
a v stredu ideme na poradnu na prevazenie, to som zvedava na tu vahu, kubko sa mi zda dost tazky, matusko je taka modelka pri nom 😀 co ma stve ze stale maju soplik, tak som zvedava co dr povie, stale odsavam, kubkovi vcera isiel dokonca krvavy soplik, tak som dala pokoj, ale soplik ma,...a dnes od rana vrndzia, ale teraz spinkaju, akurat ked uz by mali vstat a ist papat, lebo o chvilu odchadzame..no teda neni to stranda este som len stihla poprat a trosku upratat a seba skulôturnit a zase aby som krmila...

emka tak to vuiem co prezivas, ja som mala nevolnosti do 4mes, potom presli, ale teda bolo mi hnusneee, ved babule vedia, ani ne zeby som grckala, ale zo vsetkeho ma napinalo..zaklad je nesmies ostat fakt hladna, to je najhorsie..na nevolnost aj mne dali torecan, ale som ho nebrala, ked som si precitala letak, su aj homeopartika, skus, nepamatam si nazov, opytaj sa v lekarni, potom vraj zazvorovy caj, ci najest sa v posteli predtym ako vstanes, nejaku piskotu...ja som skusila vsetko co sa dalo, ale nezabralo nic 😀 ale preslo to same zaciatkom 4mes...
Mici ahoj, idem mrknut foto, aj pointkinu sofinku, kym mozem 😀

veam, marnost, kde si uz nabrala 27tt, na chvilu tu nie som a uz toto??? 😕 😕 😕
Tvojka, vierka, petka ahojte 😀

vierka
3. aug 2009

caute babule... ja som dneska prudko pracovala 😀 a este som aj debatila so sefom, ze ako to bude v mojom zastupovani a vyzera to tak, ze budem zaucat niekoho noveho....

pointka - mala je rozkosnaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 take krasne slniecko male 😀

mici - hej, je uz lepsie... sem tam este zakaslem, ale da sa... na nete som si tiez zistila tu hodnotu NT a takze uz viem ze som v norme, tak sa tesim... lebo myslim, ze keby tam nieco bolo, tak mi to doki povie...

veam - jasne, zarezavam... ale rano v praci som zacala sprchov a zmyvanim vlasov, lebo sa nam doma pokazil kotol a nesla nam tepla voda, tak som sa sprchovala a zmyvala v praci 😀

emka - no mne nastastie zle nejako nebolo... par krat ma naplo, ale to je cele... sem-tam sa mi teraz stane, ze ma napne z nejakej vone, ale dokazem to rozdychat... a jedine mi je zle ked sa vecer tak riadne natlacim 😅 ale vacsinou v takychto teplach mavam len lahku veceru lebo mi ani jest nechuti, ked som z celeho dna taka vystavena...

janulka - v stredu drzim palce na prevazenie.. ale verim, ze to budu uz ineeee vahove kategorie 😀

petkaerdal
3. aug 2009

ahojte,tu som veam,tu,idem si vas docitat, male su hore,Aylin,ako stale nervaci sama zo seba,tak tu mam placu a zacina mi to robit uz aj Selin,

dneska mi baby spali do 8.30,super som sa vyspala 😀

rozmyslam,ze vecer skocime do BA do tesca sa pozriet,ale neviem,ako v tej horucave

😖

emka1
3. aug 2009

veam, janulka - vdaka za rady, niekedy je to lepsie, niekedy horsie, fakt je stastie ze negrckam, lebo to si neviem predstavit, keby ma to chytilo v MHD 😖
O tom zazvorom caji som citala, kedysi sme si ho na jesen robili doma, ale nebol nejaky extra chutny, tak neviem, mozno tie homeopatika vyskusam. Uvidim co zaberie.
najhorsie je to v noci, ked potrebujem ist na WC a potom na mna toto predychavanie pride a nemozem 2 hodiny zaspat 😖
nechuti mi nic jest, akurat ranajky si davam sladke - rohlik s dzemom a kakao, aby som mala dostatok cukru v krvi, ale zeby som to zjedla z chuti, o tom hovorit nemozem 😖
no, a najviac mi chutia polievky - zeleninove, tie su uplnym balzamom na zaludok, asi mi ich bude drahy varit v kotloch 😀 - a maso nemozem ani citit 😅
janulka - mas krasnych chlapcov, taki mali cervickovia chutni su z nich 😉

petkaerdal
3. aug 2009

emka,tak ti zacina byt zle? ja som nastastie nikdy nevrackala,ale tiez mi byvalo,patri to k tehu,musis vydrzat 😀

Jani ahoj,aj moja ma stale sopliky,tiez odsavam stale..

mam tu krik,tak papa

peggyyy
3. aug 2009

ahojte babule
babulka držím palce

vierka
3. aug 2009

no ja som sa skoro minule potyckovala v jedalni u nas v praci 😀 ale nastastie su to akoze kolegovia, tak by som nevyzerala asi nejako divno ako keby som tyckovala niekde na namesti 😀 😀 😀

pegy - ahojcek, a ty ako moja? ako sa vam dari???

peggyyy
3. aug 2009

ahoj vierka no my sa máme super, som bola dnes v poradni a všetko je v poriadku tak sa z toho teším....tebe ale pribúdajú tie tt 😀

vierka
3. aug 2009

no tak to sa tesim s tebou, ze je vsetko v poriadku, tak to ma byt 😉 ved este zopar tyzdnov potiahnes a potom bude mala na svete 😀
veru leti to jak dive, ved aj ty uz mas tych tyzdnov neurekom 😀

peggyyy
3. aug 2009

no ja zajtra končím 28tt, chystáš sa aj na 3D?

vierka
3. aug 2009

no este 12 tyzdnov a malinka bude na svete - to ubehne ako voda 😀
ano, uz som sa minuly tyzden objednala - ideme 20.9. - to by som mala byt v nejakom 22 a pol tt 😀
tak dufam, ze to bude akurat a nase bejby bude krasne vidiet 😀

peggyyy
3. aug 2009

ideš do Hlohovca?

vierka
3. aug 2009

ano, idem do Hlohovca - kazd hovori ze je tam super, ma odtial pekne fotecky, tak tam idem aj ja 😀

peggyyy
3. aug 2009

tam je to super aj ja som tam bola..idem si ľahnúť...taks a maj 😀