Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
3. aug 2009

baby diky za komplimenty 🙂
mala je uzasna, tak dobre spinka a papa, uz ma 5,1 kg 🙂

petka, vy chodite nakupovat na Slovensko, my do Rakuska 🙂
Preco ta Aylin trapi? Co ma plackavu naladu?

emka1
3. aug 2009

... od babulky nemate zatial ziadne spravicky ??? 😕 😕

mauzos
3. aug 2009

Poi Sofia je zlatunka 🙂
Mici Samko rozkosny, pekne sa drzal 🙂

aj ja som zvedava, co je s Babul 😨

veam
3. aug 2009

Janula a zajtra zacinam 28tt... 😀 😀 😀

Emka aj ja som nemohla maso ani citit a ani ladnicku otvorit,uz som utekala...to prejde samo,je otazne kedy ale prejde to neboj 😀

Dnes sme boli pre kocik,tak som sa z neho vytesovala u nasich... 😀

veam
3. aug 2009

Pozerala som forum a babulka zatial este nic...

mauzos
3. aug 2009

Veam gratulujem ku kociku. Takze si si ho uz aj vyskusala? Spokojna?

Tak co s tou Babulkou? 😠

mici11
3. aug 2009

Baby diky za komplimenty 🙂
Veam posli link, ktory kocik ste presne kupili 😉

Pisala som Babulke sms, ale neodpisala 😕 , snad zajtra sa ozve ona, ale jej drahy.

petkaerdal
4. aug 2009

ahojte kocky,dobre ranko..u nas je od vcera uprasano 😀

poi,zo Slovenska nakupujem len veci,co tu nedostanem a co ja velmi rada papam,napr. pali pastety 😀 ,ale mali sme to aj ako taky vyletik,no prisli some domov o 23

baby,mne dneska baby vstali o 6 😕 😕 😕 😕 😕 juj,keby im to tak ostalo 😀

mici11
4. aug 2009

Dobre ranko,

Peti pekne ti prespali, myslim, ze uz im to zhruba ostane. Samko uz druhy tyzden vstava okolo 5:00 az 5:30, takze super.
My tiez svagrovi, ked ideme za nim do Krakowa nakupujeme veci co tam nemaju napr. horalky, kofola, fernet 😀 😀 😀 a hlavne rozhliky, poliaci totiz rozky vobec nemaju 😕 😅 chapete???

Jaj taka som zvedava co je s tou Babulkou

mici11
4. aug 2009

Inak Samko ma dnes presne 2 mesiace 😉 a ideme na poradnu, tak som zvedava kolko bude vazit 😉

mici11
4. aug 2009

Baby kukla som do augustoviek a :

3220g a 50cm. Uz som tata. Pohlavie zatial nepoviem nebolo by to fer voci mamine ktora este haja a doktori ju davaju doporiadku. Zvlastny pocit mat v naruci take male a este k tomu vlastne.

Ale je to Ninka, uz som sa docitala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Takze velmi gratulujem Babulke a aj tatovi a tesim sa s nimi 🙂 🙂 🙂 🙂

mici11
4. aug 2009

Je velmi kraaaaaaaaaaaaaasna a dobre som tipovala, ze bude Ninka 🙂 🙂 🙂 🙂

veam
4. aug 2009

Ahojte...

Mau ano som spokojna,je super a lahko sa s nim naraba,je to system clik-clak a tie kolecka niesu take tvrde,su pogumovane...

Mici ten kocik mam v novom albume,tak kukni...

Idem pozret Ninku,takze aj ja som dobre tipovala...

peggyyy
4. aug 2009

takže babulka je už mamina, supeeeeeeeeeeeeeeer 😀

mici11
4. aug 2009

Veam ty bosorka presne ten som chcela jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 🙂 Je peckovy

janula13
4. aug 2009

mici akurat sa aj ja tesim, tiez som tam mrkala uz vcera a teraz citam..
krasna babulka, blahozelam z celeho srdca, ku krasnej dceruske, takze je to holka a tajomstvo je fuc 😀
blahozelam rodicom...

veam
4. aug 2009

Takze babulke z celeho srdca gratulujem,mala je krasna... 😀 😀 😀

Mici 😝 😝 😝

emka1
4. aug 2009

Ahojte, takze babulkovci maju kocku 😀 😵
Srdecne blahozelam obom ku krasnemu prekvapku 😵 😵
ja som tipovala chlapceka, moj tip nevysiel, ale nevadiiiii, oni maju ten najvacsi poklad konecne pri sebe.
Hlavne nech je zdravucka a nech im robi len samu radost.

janula13
4. aug 2009

aa vierka dakujem za palceky na zajtra, mam sa co pytat dr, stale sa pytam normalne si to pisem 😅 dufam ze 4kg by mohli mat, pred 2tt mali 3,8 a 3,7kg...a kedze priberat sa ma vraj 150gtyzdenne a ak to moji dodrzia, tak sannca je 😀 ..a uzi si to 3D v HC, je tam super 😀

loginka
4. aug 2009

teraz som si to v augustovkach precitala, je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, uz som jej poslala SMS
Ninka je zlatulinka 🙂 Snazivec perfektne reportoval 😉 Ktovie ako je na tom teraz mamina, ale urcite je prestastna 🙂

vierka
4. aug 2009

ahojte babulky 😀 ja dnes trochu neksor, bola som na krvicke u dokiho na tie triple testy - zajtra budem mat vysledky poobede 😀

babulka - gratulujeeeeeeeeeem, malinka je krasnucka a super, ze ste obe v poriadku... tesim sa 😀

ja sice uz neviem co som typovala ja, ale mozem sa tvarit ze slecnu 😀 😀 😀

janulka - tak aj ty si bola v tom HC??? tusim ste tam boli vsetky, tak to je dobre, ze to ma vynikajuce referencie... ja idem vlastne az o mesiac a pol - takze je to este dalekooooooooooo 😲

vierka
4. aug 2009

jo a este som zabudla:

mauzos - vsetko najlepsieeeeeeeeeeee k narodeninkam 😀 vela stasticka, lasky a zdravicka pre celu tvoju rodinku, nech sa vam dari 😀 😀 😀

loginka
4. aug 2009

veru mauzos, vsetko najlepsejsie 🙂 🙂 🙂

janula13
4. aug 2009

mau ty mas narodky, mne to uslo??? tak vsetko len to naj, hlavne vela lasky a stastia a radosti z prckov, vela optimizmu a dobrej nalady a nech ta ten tvoj humor neopusta 😀
inak ja som vedela ze na tej foto nie je tvoj mm, len som nevedela kto to je... 😝 ale sestra sa aspon pobavila 😀

tvojka
4. aug 2009

Ahojte,

Babulkovci gratulujem k Ninke!Ja som tipovala správne 😀 .Tiež som zvedavá na podrobnejšie info...

Mau,všetjo naj k narodeninkám,nech ťa chlapi poslúchajú 😵

My sme boli v poradni,tak Eliška má 5,3kg a 59cm a Sárinka 6,2kg a 63cm 😉 .Nejaké mám nadrozmerné baby 😀 😀 .Mali sme aj očkovanie do oboch nožičiek,to bolo kriku,ešte doma vzlykali,chúďatká moje.Dala som im tam octanový obklad a šupla im Panadol sirup,teraz spinkajú.Večer ešte ideme na klbiky,tak máme dnes rušno...

vierka
4. aug 2009

tvojka - ked budu takto rast dalej, tak za chvilu mozu ist aj do skolky a zapadnu tam 😀
stepili ich malinke, tak verim ze obkladiky zaberu a ze ich to uz nebude boliet... a ako vidim, tak vas caka este dnes dalsi lekar, dufam ze u neho nebudu traumatizovane este tymi injekciami 😅

tvojka
4. aug 2009

Vieri,nie,tam ideme len na sono klbikov.A dúfam,že to bude ok,lebo v týchto teplách som ich prestala baliť naširoko,tak som to snád nepohnojila 😅

mici11
4. aug 2009

Tvojka baby maju kraaaaaaaasne vahy, my ideme na poradnu o 14-tej, tak som zvedava kolko bude mat Samko. Pred 3 tyzdnami mal 3980g a 57 cm.

Mau prajem vsetko naj naj naj k narodeninkam cmuk cmuk.

vierka
4. aug 2009

tvojka - podla mna si tym nic nepokazila... pozri sa, Petka tusim vobec ani na siroko nebalila a baby maju nohy ako modelky 😀