Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
31. aug 2009

caute babule 😀

dneska tu asi ja moc nebudem, v praci mame povinnu dovolenku, takze musim byt doma aj keby som nechcela 😀 ale ja chcem 😝 😀 tak idem flakat do TT, idem s krsniatkom do kina na rozpravocku a potom ideme dat s mangelom navrhnut tu komodu do nabytkarstva a ked nam zavolaju za aku cenu by to bolo a bude to slusna cena, tak to rovno potvrdime nech to vyhotovia... a asi dame rovno robit aj skrinu 😀

veam - tak ty mas takeho sikovneho tatina, no super 😀 a dneska si budes teda mangelika riadne uzivat 😝 😀

petkaerdal
31. aug 2009

mici,moje zaspinkali jedna o 19 tiez a druha o 22 do 4,teraz zase driemkaju 😀

vcera sme boli s drahym vonku,konecne a bola inak dobra kosa,musim ist babam kupit nejaku vetrovocku alebo nieco teple.

mici11
31. aug 2009

Peti no Samko teraz spinkal 30minut, a teraz je v lehatku a kuka na telku, idu rozpravky. Asi by nemal, ale potom chce byt na rukach, snad trosku nezaskodi 😒
Veru riadne sa okosilo 😒 aj ja som uz dokupila nejake vecicky teplejsie, ale vela dostal od svagrinky 😉 . Ani fusak a overal zimny nemusim kupovat. 🙂

peggyyy
31. aug 2009

vierka to ideš sem k nám alebo si si našla niečo iné?

babulka123
autor
31. aug 2009

mici.. maly je neskutocny.. vlasacik.. cmuuuk mu daj od svojej svokry..

pekne ti spal.. ta moja kukucka v poslednej dobe taha do 7-8 vecer a potom ked ma spat tak kukuckuje do 11.. vcera znova.. musim jej to nejako narusit.. v noci sa naje a zaspi .. ale tuto noc nacvicovala somnou skoro hodinu.. des.

nevies poradit ako to zmenit?? dakujem

mici11
31. aug 2009

Babulka diky 😉 Samko tiez posiela cmuk svokruse aj nadejnej snubenici 😀
Babulka cize mala ti spi vela cez den potom je hore do jedenastej?Lebo takto to mal Samko tiez v jej veku, ale v noci sa budil len raz a nedalo sa mi s tym vela spravit, ale skus ju zabavit cez den nejako, i ked mne sa to moc nedarilo. 😅 Do 6 tyzdnov dieta nema ziadny rezim ani nerozoznava den a noc, tak neviem.A teraz mi Samko praveze skoro vobec cez den nespava, aj teraz som ho uspala pri uspankach, ale zas to bude len nejaka polhodka ☹ a bude hore, ale padne 19 - 20:30 a spinka jak polienko 9 hodin v kuse.. Som ti moc neporadila.... ☹

A mudre knihy pisu, ze babu sa ma robit rezim po 6 tyzdni zivota, tak neviem. My mame rezim ako taky cca 3 tyzdne 😅

mici11
31. aug 2009

Peti pridala som fotecky na facebook 😉

mici11
31. aug 2009

To som chcela napisat do IP no co uz 😀 , dnes som trosku mimo 😀

petkaerdal
31. aug 2009

mici ja pridam tiez fotky zo vcera,potom cucni tiez 😉

mici11
31. aug 2009

Baby idem na prechadzku potom sa ozvem pa

loginka
31. aug 2009

baby dvojickove, poradite, ake mate kociky? ste spokojne? co odporucate pri vybere?

janula13
31. aug 2009

logi ahoj, ja vrelooo odporucam Bumbleride, je super, nema chybu, ovladam ho jednou rukou, tie velke kolesa su na nezaplatenie, bola som mesiac na dedine u mamy a tam by som teda s umelymi nepochodila..a vojde mi do vytahu a je skladny a este aj pekny 😉

vierka
31. aug 2009

caute babulky 😀

pegy - nesli sme tam k vam, boli sme v jednej predajni v TT kde sme si davali robit aj barovy pult, aj komodu do spalne... tak by mi mala v stredu zavolat cenu a keby sme s tym boli spokojny (s tou cenou) tak to rovno objedname tam a do 3 - 4 tyzdnov by sme to mali mat hotove 😵

a dali sme si pocitat cenu na vanilku kobinovanu s orecovym drevom 😀

loginka
31. aug 2009

janula a tato verzia aj s autosedackami?

http://www.prenasedeti.sk/product/americky-koci...

tvojka
31. aug 2009

Logi,my máme Easy duo Walker,tiež sme spokojní.Ako Janka píše,tie veľké kolesa sú výborné,ľahko sa ovláda,po nerovnom terene kludne prejdeš.Len tá cena neni až taká super,ale je fakt kvalitný.
http://www.kocarky.cz/kocarek-easy-walker-duo-w...
Mimochodom zdravím všetky,ja som tu dnes mala celodennú návštevu,tak som sa vám nemohla venovať...

mici11
31. aug 2009

Aj ja zdravim vsetky 😉 specialne Janulku 😉 aj Tvojku,Loginku, Petulku, Mau,Vierku, Veam, Babulku, Peggyy 😀

janula13
31. aug 2009

logi my sme kupovali bez autosedaciek, lebo ja by som to nevyuzila, ja pouzivam autosedacky len na prevoz v aute, inak vanicky..ale cena sa mi zda dobra aj s autosedackami, romerky su vraj dobre..ja mam ine..nas stal 18900 bez nich, inak mame vsetko co tam ponukaju..a ako pise tvjka, velke kolesa su super....aj tvojkin som zvazovala, ale jednak rozhodla cena a jednak aj to ze nas ma aj polohovatelne nohy, ked tam babo spi, myslim ze tvojkin ma tuto chybicku, je tak tvojka? 😉 myslim ze oba su velmi dobre...

micuska ahoooj... 😉

a este logi , daju sa kupit aj ine, lacnejsie autosedacky ktore nan pasuju, len neviem presne ake, my sme to skusali, sadnu tam, tusim babypoint ...

babulka123
autor
31. aug 2009

baby my sme dnes boli vybavovat , mame uz svoj 1 preukaza.. a sice poistenecky, potom sme sa boli ukazat u tatika v robote, reklamovat stolicku a potom u svokrovcov. ked sme dosli domov tak kym som obriadila ninku tak som bola uplne K.o.

a teraz uz babulka od 20:30 spinka tak uvidime.. Mici.. hehehe ideme vo vasich slapajach.. len dufam ze bude cez den viac spinkat ako tvoj Samko..
ale poviem ti tak zvyka si na ohradku, mam ju v nej cez den a super.. velmi dobra vec.. mozem len odporucit.. lezka, kuka , spokojna.. a ja tiez lebo viem ze mi nikam nespadne... heheh teda neskor..

tvojka
31. aug 2009

Janulka,ano,má tú chybičku krásy,žial.Už som na to veľmi zvedavá,ako to prekusneme...ešte cca 2 mes a sme v šporťáku,to ale letí!
Mimochodom,dostala si sms?

Babul,kukla som ti do pasu,že Ninka má 4týž???To kedy stihla? 😲

Mici,čaves!

mici11
31. aug 2009

Tvojka 😉 a ako sa maju princeznicky? Stale kojis?
Babulka, verim, ze ti Ninka bude lepsie spat cez den ako nas Samko. Ohradku nemam, ale mame cestovnu postielku, tak budem pouzivat to ako ohradku 😉

tvojka
31. aug 2009

Mici,máme sa dobre.Aj s Eliškou už je lepšie,viac sa s nou dá komunikovať,vie sa zahrať s hračkami...Už nám po 2 noci začala debatiť-po papkaní v ranných hodinách(okolo 4-5h) hned nezaspí,ale sa točí v postielke a žvatle asi 15min. 😉
Kojím stále,postupne skúšam nové potraviny-jem paradajky,začala som trochu mliečnych výrobkov.Minulý týž som si dala ošúpanú hrušku a večer sme mali rodeo,takže to už jest nebudem 😔
Kukla som tvoj album,Samuško je už aký veliký!Waw!

mici11
31. aug 2009

Tvojka, tak to mas dobre,ze aj S Eliskou sa uz da komunikovat. Samko pri nocnom teda lepsie povedane rannom papani kedze vstava az okolo 6:00 hned zaspinka, potom vstane o taku hodinku, hodinku a pol a uz spinka malicko.
Paradajku som skusila aj ja a v pohode. Ty si nejedavala mliecne vyrobky? Ja stale a vela, v podstate na tom zijem. A hrusku som neskusala, ale uz ani neskusim. A co melon? Skusala si? Ja nie, ale chut by bola. Inak kojim stale, ale uz aj dokrmujeme nutrilonom. Mali sme trochu problem a Samko aj schudol, takze tak. Ale papa denne 6 - 7 krat a dokrmujem 2 krat, takze prevazne kojim a dufam, ze ja dlho budem.
No Samko podrastol 🙂 Aj ja som pozerla uz minule tvoj album, uz mas velke kočky 😉 🙂

loginka
1. sep 2009

dik baby za rady 🙂 obidva vyzeraju dobre, (len ta "symbolicka" cena), dufam, ze sa budu dat aj niekde obzriet

este sa mi pozdava aj Marco
http://www.prenasedeti.sk/product/kocik-pre-dvo...
a tento First wheels
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=120...

tvojka
1. sep 2009

Logi,
ten Marco je veľká krava a ťažký,nestabilný.A First wheels má malé športové sedačky.My sme boli s Jankou na výstave v Brne,bola to paráda vidieť tie kočíky naživo.My sme si tam ten náš aj objednali.Jankin tam ale nepredávajú.Táto výstava bude zas v oktobri,tak choď kuknúť http://www.vystava-dvojcata.xf.cz/

Inak dobré ránko všetkým 😉

mici11
1. sep 2009

Dobre ranko a pekny dnik, dnes tu budem az vecer o hodinku odchadzame k nasim na dom. Tak zatial pa

babulka123
autor
1. sep 2009

tvojka.. keby som ja vedela.. vcera som nad tym uvazovala ze to je uz mesiac.. strasne to leti ..des.. ale co uz .. vychutnavam si to..

loginka
1. sep 2009

dik Tvojka, to je super tip!!!! 🙂

babulka123
autor
1. sep 2009

mici nejako som to dnes zariekla.. mala mi spala len doobeda 3 hod. a potom len hodku co sme boli vonku.. inak som mala pocit ze len kojim.. des..
dufam ze v noci bude spat..

ozaj baby ako rychlo po CS ste dostali mrchu?? ja mam pocit ze mi ani nedosestonedelovala a uz ju mam . brusko ma boli a tusim som zacala aj viac krvacat.. tak som zvedava co z toho bude..

inak este jedna otazka, ak by som chcela prejst na um, je potrebne nejako zastavit vyrobu mlieka u mna??

petkaerdal
1. sep 2009

ahojte,babul ja som dostala hned za par dni mrchu a tiez ju mam od porodu silnejsiu.

dneska to tu ako viazne

babul,ja som vyrobu mlieka zastavila,asi bude treba tabletky,kym sa tvori,pokial nezmizne same,sa ti prsia naleju,ja som mala az hrce,musela som masirovat,na zastavenie stacia 2 tabletocky a hotovo,prestane sa tvorit.

babulka123
autor
1. sep 2009

peti nestras.. ja som mala taku silnu ako svina pred porodom .. este silnejsiu a vykrvacam heheheh