Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
27. apr 2009

Ahojte babenky,

Ja som dnes neskutocne unavena. Cely den len polihujem, stale som v nocnej koseli 😀 Asi ten vikend mi dal zabrat.
Babulka no teda riadny zazitok mas za sebou 😕 Som rada, ze to bol plany poplach a verim ze nic podobne ta uz necaka.
Marionka neboj zvladnes vsetko 🙂 A ako sa mas?
Takze Tvojka bude uz zajtra mamina, velmi sa s nou tesim. A pozdravte ju aj odo mna.
Peti ahoj zlaticko, ja ti zablahozelam zajtra 😉 . Bude nejaky romanticky vecer s drahym?
Mau, Janulka ahojte

babulka123
autor
27. apr 2009

jvo.. drahy ma narodky 3.5 a poviem ti dieta s takou povahou by som btrala hned.. taky kludas. to si nevidela..
a vsetkym posielam cmuuk

petkaerdal
27. apr 2009

tak nam daj vediet,ok? 😉
ved tebe uz svieti krasna 39 ,az teraz som si vsimla,supeeeer 😉

petkaerdal
27. apr 2009

ahoj micka,neviem,ci bude nejaky romantikus vecer,ale hadam nieco sa udeje..hihi...

inak ja som dneska tiez nejaka unavena,nieje nieco s tlakom,citim sa tak blbo,hlava sa mi toci a aj boli,co mna nikdy nebolieva 😅

idem von nachvilku kuknut vanicku a autosedacky 😉

babulka123
autor
27. apr 2009

nooo a ja som hlbooooooko daleleko za vami .. hehe ze trapnych 25... ale nevvadi som vdacna za kazdy jeden dnik a hlavne po vikende co som mala..

jvo
27. apr 2009

babulka v to dufam aj ja ze ta nasa princezna bude dobrucka 😵 inak hrozny flegmatik a kludas som aj ja, tak hadam mame sancu
peti ani nehovor ani neviem ako rychlo to utieklo ale tebe tam uz tiez krasne cisielko svieti 😵 a urcite dam v stredu vediet ako sme dopadli som ja ja hrozne zvedava

mici11
27. apr 2009

Peti presne tak sa citim ako opisujes ty 😒 No nic budem len polihovat.
Jvo ozaj 39 tt, super aj ja uz chcem 🙂 Som zvedava co nam povies v stredu. Ja mam dalsiu poradnu 6.5. idem aj na prietoky.
Babulka ved 25 tt je super, nedavno si pamatam ze si tam mala 10tt 😉 🙂

babulka123
autor
27. apr 2009

mici.. hehehe .. to je pravda..

babulky idem varit.. cmiuk

petkaerdal
27. apr 2009

ahojte,
tak ja som spät z nakupov,3 obchody a som mrtva 😖 som rada,ze lezim
tak sme kupili uz aj vanicku,ale uplne obycnu,ziadnu tvarovanu a aj autosedacky,tak uz by sme mali mat vsetko pripravene,co som rada,lebo uz fakt nevladzem

kupila som este nejaku drogerku a pradlo pre mna do nemocky,zbalim tasku a budem uz len cakat 🙂

babul,ze trapnych 25tt,ved sa mi zda,ze ma dobiehas 😝 😝

mici,asi bolo nieco s tlakom,uz sa citim fajn,ale zase som unavena z nakupov

janula13
27. apr 2009

ahojte..
aj ja som dnes pisala tvojke, takze zajtra o 9 ju rozrezu ako vlka... 😀
petka vidim ze mame rovnake nalady, aj ja som sa skludnila, povedala som si ze ved robim co mozem a co sa ma stat sa aj tak stane..ja sa snazim...
mici tak zase pojdeme spolu na poradnu?ja dufam ze dovtedyto preckam doma, 30.4 mi uz zacina MD, skusim ju ukecat este o 2tt v tom 34tt, nech mi neskresu polovicu pnky..dnes som volala aj pediatricke tu v SC, ale nedovolala som sa, vraj je fajn, tak skusim zajtra...nasla som jednu velmi chvalenu aj v BA, ale asi bude praktickejsie mat ju zatial tu, ved uvidim ci nas vezme...
mauzi tie flasky som pozerala, myslim ze aj petka ichma, ale ved tie aventky comas nie su antikolikove?ja v tej sade co mi prisla vraj take mam, ten cumel by mal byt nejaky speci..myslim ze aj ty si to pisala...
babul ja chcem smotanovu tortu...

petkaerdal
27. apr 2009

Jani ajoj,
som rada,ze to uz aj ty tak beries,fakt nemalo vyznam sa len bat a tlacit a ratat kazdy den,snazim sa oddychovat,ale doma fungujem ja normalne...co sa ma stat sa stane aj tak ,ale ukludnilo ma aj to,ze uz budem 32tt a to uz je lepsie,ako 27tt ked som bola v nemocke,uz sme takmer za vodou 😉

ale mam taky pocit,ze do takeho 35-36tt to obe potiahneme 😉 mne by to uplne stacilo,neviem,ci by som to zvladla do nejakeho 38tt s tymito bolestami 😅

petkaerdal
27. apr 2009

Jani a flasky mam tie ruzove,s tym odsrobovavacim dnom dole z DM po 4 eurace

janula13
27. apr 2009

petka ja budem skakat po plafon, teda teoreticky, keby ukoncim 35tt, to by bolo super, musia ma k tomu nejak dokopat, jachcem aby mali ason tie 2kg, to je na mna dost 😝

petkaerdal
27. apr 2009

Jani a tieto autosedacky sme dneska kupili

http://www.bertoni-sk.sk/index.php?&kat=32

celkom dolu naspodu ta oranzova a su peknucke a boli v akcii za 40 eur,uplne budu stacit...tak sa vytesujem,ze som dobre nakupila

petkaerdal
27. apr 2009

Jani,ja si myslim,ze do toho 35tt to dotiahneme obe...poviem ti,mozno to bude zniet aj blbo,ale dlhsie by som ani nechcela,ja citim,ze moje telo uz melie z posledneho,vsetko ma boli,nevladzem uz 😔 ...kamoska rodila v 36tt a vsetko v pohode,ja by som to ozaj v takom 35tt brala,nech ma rozrezu 😝

janula13
27. apr 2009

super peti ste kupili, paci sa mi, ja na bertoni chodim, maju super ceny, posunula asom tu stranku aj kamoske, co nam chce kupit lehatka, nech kupi tam, maju dobru cenu a k valita je primerana..ona nam chcela kupit nejake drahe, za 2-3tis este aj s vybrovanim, ja take nechcem a nechcem aby tolko minala, ved treba dve 😀
inak co si sa pytala, brucho mitvrdne stale aj napriek magne, ved asi z toho sa mi tak skratil krcok..neviem ako by to vyzeralo bez magne 😅
ja uz mam autosedacky davnejsie, uz sme aj tie potahy poprali...a zajtra mi pridu veci z raja deti, uz su na poste...
a verim ti, ja mam uz dost tiez, zadycham sa pri vsetkom...keby, tak rodim aj zajtra, ale kedze este musia narast...

petkaerdal
27. apr 2009

Jani,ja som ti asi nepovedala,ze mne naposledy moj gyn.predpisal gynipral,maju to aj na Sk a poviem ti,ze ma brusho,ako vatu,mne ti netvrdne vooooobec,ked neratam,ze sa mi baby vytlacaju,fakt uplne mäkke,skus sa na to pytat,mozno ti to da a je to prave proti tvrdnutiu a kontrakciam...

prave som citala forum o tej znacke Bertoni,niesu moc baby spokojne ,hlavne s kocikmi..ze su labilne,ale tieto sedacky mi pripadaju super,podla mna aj tie lehatka budu ok,ceny maju fakt super a pozerala som dneska aj tie cestovne postielky,tie ja budem potrebovat pre SK a vypadali tiez dobre

som zvedava,co povies na tie sady z raja 😉

jasne,este nam musia narast deticky,ale ten 35-36 by som brala 😝 myslis,ze aj to by bolo skoro?

petkaerdal
27. apr 2009

Jani a nemas v albume tie autosedacky? asi som pozabudla,ze uz mas,si kupila? ci niekto daroval?

janula13
27. apr 2009

kupili sme naraz s postielkami, matracmi aj autosedackami, poslem ti link ake mame...idem najst,fotitsa mi nechce....na ten gynipral sa spytam, aj ked je uz aj pomaly neskoro..a tebe to nacopredpisal, ked ti netvrdne?peventivne?peti ja budem rada ked to v mojom stave potiahnem aspon do 34-35tt, ty si s tvojim krckom daj vyssie mety 😀 myslim ze v 35tt su uz pekne vyvinute ej pluca, tak by to malo byt ok...

janula13
27. apr 2009

peti tak tuto mame my, tu strednu...

http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

inak pozri si tam tie cestovne postielky, maju dobru cenu podla mna..

petkaerdal
27. apr 2009

Jani to mi dal,ako som tam bola po kontrole z nemocky,to ze som tam lezala a dal mi ,nejak sa nevyjdril,ale co som citala,je to na upokojenie maternice ,ale poviem ti,ze je to lepsie,ako magnezium ,ja si myslim,ze by to nebolo ani u teba este na skodu,ved na 4tt by si to este mohla mat,ja to jem 4xdenne...

ja nechcem ziadne vysie mety,nevladzem,ja pojdem rodit,kedy aj ty 😀 😀 😀

janula13
27. apr 2009

ale no, nebud skromna, en pekne tahaj kolko krcok da 😀

petkaerdal
27. apr 2009

tie su tiez peknucke,aj cena,ako nase..super 😉

petkaerdal
27. apr 2009

nie Jani,ti vravim,mozno to vyznie blbo,ale ja uz nevladzem ,fakt..ja by som si priala vydrzat do 36tt a potom ideme obe pod noze 😝

mici11
27. apr 2009

Ahojte, baby ja som fakt cely den prelezala a prespala. Idem si dat sprchu a idem asi zase spat 😀 😀 😀 Ale uz mi nie ja ez tak unaveno. Maly bol asi tiez unaveny, lebo dnes tiez skoro cely den spi, len teraz ma tak slabucko pokopkal.
Peti pekne autosedacky si kuúila, podla mna budu OK. Oranzova je velmi pekna 🙂 🙂 🙂 No my sme mali autosedacku ku kociku, da sa nakliknut na konstrukciu.
Jani ja si mysli, ze ty vydrzis dost dlho s chalosmi neboj 😉

mauzos
27. apr 2009

ahojte 🙂
co to tu vediete za reci petka s jankou? Chcete po zadku? Len pekne vydrzte minimalne do toho 37 tt a nevymyslajte hluposti 😠
peti super autosedacky, velmi sa mi pacia 😉
Tvojke som tiez pisala, uz by to chcela mat za sebou. Verim jej ☹ Uz sa tesim na spravicku, ze je maminkou 🙂

petkaerdal
28. apr 2009

dobre ranko kocky
drahy siel na 5 do prace,odvtedy strasim,neviem zaspat 😖

mici ,ty si ako spala,ked si prelezala a prespala cely den? 😕

dakujem za pochvalu autosedaciek 😉

tvojka ,myslim na teba,tvoje princezne maju krasny datum narodenia 😉 😉 😉

Jani,mau ,babul ako ?

mauzos
28. apr 2009

Peti ahoj. Chcem Ti popriat k narodeninam vsetko najlepsie, vela vela zdravicka, stasticka, lasky a hlavne, aby si este dlho vydrzala tehu bez bolesti a komplikacii a aby sa Ti narodili zdravucke a krasnucke babulky. Uz sa na nich tesim, ked ich uvidim. Posielam cmuky aspon takto na dialku 🙂

petkaerdal
28. apr 2009

ahoj mau,
dakujeeeeeeemmmmmm moccccccc 😵 😵 😵 😵 😵 si prva dneska 😀
uz mam 27 😝

mauzos
28. apr 2009

ty stara raketa 😀 😀 😀 Co by som ja dala za 27 😉

Tvojka uz je asi porezana, boze od rana na nu myslim a prezivam to znova s nou ☹