Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
2. nov 2009

ahojte idem sa troska pochvalikt... dnes od pol 8 do 6:15 rano... v kuse..
v noci len mrnkla tak som jej dala dudel a prykrila som ju lebob sa mi zdala chladna a ze idem na wc a uvidime co bude... a ona spala dalej, hovorim si ze dobre, ved aj tak o nejaku pol hodku bude hore.. no a trt , ja som sa zobudila a ona drichmala... hehehe o 6:15 som jej dala mlieko a tym som ju zobudila .. som blba ja viem ale ked mne to sprvaila 1x tak somm v soku ze musela byt hladna ....

veam
2. nov 2009

Dobré ránko...

Babulka mala ti krasne spinka,len tak dalej 😀 ...a uz ju nebud 😀

Vierka tak aj ty budes mat cierny kocik?Pekny... 😀

No este som teda tu,este nic...ja som povedala ze uz asi budem tehu furt,ked mi hovoria ze mi to tak pasuje,no co uz... 😀 😀 😀

veam
2. nov 2009

Emka ako ti tie tt rychlo pribudaju...drzim palce na utz a potom daj vediet,co to skryvas za zazrak 😀

mauzos
2. nov 2009

ahojte 🙂

Babul super 😵 zlatusik Ninka. Kludne ju nechaj spinkat, keby bola hladna, zobudi sa. Ja som tiez bola prestrasena, ze musia byt hladni, ked prvy krat prespali celu noc, ale Dr. ma ukludnila, ze ich kludne mam nechat spinkat.
U nas dnesna noc hroza, Tomimu som od druhej asi kazdych 20 minut davala cumel, trapia ho tie zubale hnusne ☹ Luki pekne spinkal do 6,45, ten uz to ma za sebou.

mauzos
2. nov 2009

Veam 😲 to snad nie 😀 😀 Ale za chvilku si to tehu mozes zopakovat 😉

veam
2. nov 2009

Mau ja si to tehu tak skoro teda nezopakujem...keby mi byvalo fajn,tak mozno ano,ale s takym tehu ako som mala ja nie...manzu som uz o tom informovala

janula13
2. nov 2009

kukam kukam a veamciatko si este zuruje v brusku?no co uz s vami...tak cakame s tebou dalej 😀

Mau ty ma tak pobavis tymi tvojimi komentami 😀 teba by som fakt chcela raz stretnut osobne 😀

inak ja som strasne nevyspata, som hore od 4, kubik si zase spravil rano, hral sa do 5, potom sa mi ho podarilo uspat na hodku a to vstal uz aj matusko...v noci som 2x krmila kubka a raz matuska, ten bol hore ani som nevedela, isla som len skontrolovat ze ci sa neodkopal a on oci vytrestene a usmev na tvari...porazi ma z nich, kde sa rozdavali tie spave deti..

ozaj babule myslite ze som spravila zle ked som im vcera 1x dala jablkovu vyzivu a zlopli cely vacsi poharik..im strasne chutila a spapali aj 125g kazdy spenatu 😀 skusila som dat kazdemu a keby mam viac tak si este daju a to sa este dorazili mlekom zase.

a asi hlupa otazka, ale a j ked budu papat len prikrm aj vtedy treba dat odgrgnut?

a este mau, ktoru variantu tej stolicky mas a je stabilna?oaj a ako zbadam ze uz maju dost toho prikrmu, ved nasi vzdy zladuju kolko dam, oni akoby nemali mieru.. 😅

babul super uces ma ninka..tiez by nasim mohla dat skolu spania..

a este vam vsetkym spia v postielkach cez den? nasi nie, ti v kociari zatial iba 😝 lebo ked sa mi zobudi, tak ho este dokazem ukolisat ☹

babulka123
autor
2. nov 2009

mauzi budem vediet.. len my toprislo divne ... lebo este tak nespala a od pol 8 vecer sak to je dost.. ale co uz.. asi jej to staci.. uvidime co bude.. uz zas spi asi hodinu a pol.. dnes ma tusim spaci den.. u nas sa tusim rastovy spurt prejavuje tym ze nonstop spi.. heheheh

veam
2. nov 2009

Mau som zabudla napisat ze dnes v noci sa mi snivalo ze som bola u teba na navsteve... 😀 😀 😀

mici11
2. nov 2009

Ahojte,

Babul krasne ti prespinkala, presne tak spinkaval aj Samko.Teraz spi od 20:00 do 5:00, hlad ho zobudi, ale dnes musel mat strasny lebo uz o 3:00 vstal a caj nezaberal ani dudel, tak som mu dala mliecko a spal do 7:00. Takze aspon, ze tak. Ale prva variantajeho spania sa mi paci viac.
Mau tie zuby, to je teda....ze? Nech to uz ma ajTomi a Samko za sebou.
Veam neboj raz musis porodit 😀 😀 Ale uplne ta chapem, bola som v podobnej situacii, baby co mali termin po mne uz porodili a ja staaaaaaaaaaaaale nic,...
Janulka ahoj moja, myslim, ze si nespravila zle, ved boli spokojni, nie?

Ozaj po prikrme vam deti piju este aj mliecko? Samko po banane nechce, az o taku hodinku...

babulka123
autor
2. nov 2009

no baby ja neviem m.. co sa tyka spanku tak Ninka bola vzdy divna. hehehe ale len nech jej to pekne ostane..

inak Ninka tiez spava v kociku cez den , v posteli alebo tak .. ale v postielke je len v noci aby vedela ze tam sa spi dlho.. {heheh zobrala si to k srdcu}
ale mam pocit ze si tak zvykla na kocik ze na posteli ma problem zaspat.. tak aspon vecer {spanok cca od pol 5 do pol 5} ju uz davam do postele.. do nasej

ksivcova
2. nov 2009

Ahojte,odkedy možu detičky papat banan ?

mici11
2. nov 2009

ksivcova nam dokyna uz dovolila, Samko nema problem so stolicou, tak ze mozme 😉 Papame ho od 4,5 mesiaca

mauzos
2. nov 2009

Janulka tie noci ti nezavidim, ja som dnes uplne grogy ☹ A to som tu vcera mala kamosku, tak sme si aj nieco dali ... ved mali spia celu noc, tak nie je problem 😀 No a drahy mal nocnu, tak som dobre dopadla 😖
Jani myslim ze pokial to popapali a nevyvrackali to, tak je to v poriadku. Male babatka na rozdiel od dospelych vedia, kedy maju dost. Ja im zvyknem davat po 2dc kazdemu a vacsinou popapaju. Ale ked uz sa zacnu odvracat od lyzicky a vypluvat, tak viem uz maju dost.
Jani ja davam odgrgnut na konci, ale nie vzdy si grgnu.
A dnes sme mali prvy krat batat - sladky zemiak s mrkvou a brokolickou a veeelmi chutilo 🙂

Ja mam tu Fabulu oranzovu s myskami, model 2008. Stabilna je, ma to pevnu konstrukciu. Ve dis ju pozri niekde v obchode, maju ju skoro vsade, je to jeden z najpredavanejsich modelov. Model 2009 sa v nicom nelisi, len su vo viacerych farbach a je drahsi na tej stranke.

Veam a ako si sa u mna mala? Uz si bola aj s malou? Nebalil ju moj Tomi? On je velmi zatazeny na blondiny, tak ked bude po tebe, tak ma po chlebe 😀 😀

ksivcova
2. nov 2009

S čim si začinala krmit?

mici11
2. nov 2009

Zacinali sme s mrkvickou, potom zemiak, potom spolu zemiak a mrkva a teraz sme papali banan 😉 Jablko a vyzivu zatial nemame papat, lebo sme grckavi 😒

mauzos
2. nov 2009

ksivcova vacsinou sa zacina mrkvickou, druhy je zemiak. Kazda zelenina samostatne par dni a potom skusit dalsiu. Moji vsak vobec zeleninu nechceli, zacinali sme s prikrmami niekolko krat a nic. Takze ja som zacala ovocim, to im chutilo hned a teraz uz popapaju krasne aj zeleninku 🙂

tvojka
2. nov 2009

čaute,
tak som včera len nakukla a prečítala vás,no nestihla som reagovať...

Veam,to ťa ešte baví??? 😀

Jani,baby mi v postielkach tiež spia len v noci,cez den bud v kočíku alebo v našej posteli.

My sme včera začali mrkvou,no teda žiadna sláva...Sári naplo hned ked som jej dala do úst a triaslo ju a Eliška sa potom vrhla,že ide jesť niečo čo aj my-z misky a hned pochopila,že to neni mlieko.Síce ju začalo nadrapovať až po pár sústach,ale nechcela to ,otáčala sa a vytláčala mi to jazykom 😝 .Ale zababrali sme len podbradník a to som na vaše rady ich pozakrívala plienkami a seba dala do starých vecí 😀 .Eli síce mala mrkvu aj v nose,ale inak sme to prežili bez ujmy.
Teraz varím dalšiu dávku,tak som zvedavá na dnešné číslo...

tvojka
2. nov 2009

Jáj a k nevyspatiu...baby mi už asi týžden pekne spali ako kedysi,že papali 1-2x za noc a hned po papaní spali dalej,tak som sa tešila,že sme sa vrátili do normálu...A dnešná noc=horor.Sári papala 2x a Eliška 4x,ale bolo to s velkým revom,nevedela som,či ju bolí bruško,či zuby,tak dostala aj Espumisan aj gel na dasná...No bola som hore skoro celú noc.MM ma len ľutoval,ale čo narobí,ked on ich nenakojí 😅 -musím vstať ja.

ksivcova
2. nov 2009

A mrkvičku len uvari rozmixovat a tak davat?

veam
2. nov 2009

Mau no dobre bolo,male bolo este v brusku,tvoj manzel nebol doma,chvilu som sa pohrala s chalosmi a isla som... 😀 😀 😀

Mici aspon niekto ma chape... 😀

Tvojka ani si nevies predstavit ako velmi ma to bavi... 😝

babulka123
autor
2. nov 2009

tvojka zajtra alebo dnes je spln.. a vraj na dievcatka to velmi posobi.. hehehe u nas opacne....

mauzos
2. nov 2009

mrkvicku uvaris najlepsie v pare a rozmixujes 😉

Veam a co si sa na navsteve zdrzala len tak kratko? Ci uz si sa ponahlala rodit? 😀 😀 😝

Tvojka to iste robila aj moji s mrkvou, len ich napinalo, vypluvali, Luki sa aj povrackal ☹ Drzim palce, aby si to mala lahsie ako ja.

babulka123
autor
2. nov 2009

baby je to mozne.. mala spala od pol8 do 9, o pol 10 som jej dala jest a o 11 znova zalomila.. a je tvrda uz hodinu ..

veam
2. nov 2009

Mau neviem uz,ale tusim som sa uz zobudila z toho sna...

Babulka ty jej davas urcite nejake prasky na spanie 😀 😀 😀

janula13
2. nov 2009

mau dakujem za komplet odpoved...no grcnut si aj grcli, kud boli na bruchu, ale len tak za lyzicku, oni mali tu vyzivu a este aj 130ml mlieka stiahli...dnes som im dala len vyzivu, tak cca po 100g odhadujem, teraz sa chystam na zeleninku, domacu, tak som zvedava na to fiasko, uvarila som zemiak, cuketu a mrkvu...lebo kupovane mam len s maskom a to im este nechcem davat...mau ty uz davas masko?

ked tak citam mozno sa mi matusko budi tiez kvoli zubkom, sem tam zo spanku zaplace, ja mu nedavam nic, len dentinox, ale to len oblize a chce viac potvora mlsna, nemam pocit zeby zabral...ale s nim sa to da v pohode vydrzat, ale kubik je dnes jedos, zato zuby nikde, ale sliny mu idu prudom a celu past si pcha do pusy, tam mozno nieco vylezie a mozno to tiez ospravedlni tie noci...rozmyslam ci im neskusim dat na noc ten viburcol cipky, co to spravi, ale mam dojem ze na kubka nic nezaberie..

tvojka vidim ze sme obe vyspate aj mau solidarne tahala s nami...zeby ten spln posobil aj na chlapov? 😀 ja tiez krmim ako ty, jendneho 2x a druheho 1x..ale aj to mi je vela...medzitym este par krat podat dudel a je rano a ja neviem ci som hore ci spim 😀 ale verim ze aj ja sa dockam a nasi dospeju k lepsim nociam...mozno casom a ked budu uz zubati 😀

janula13
2. nov 2009

veam gulas sa gulas, ci prehovaras babo nech uz ide von?ale ber to tak radsej neskor ako prilis skoro 😀

mau ja asi objednam tie zelene stolicky, my to tu mame do zelena 😀

veam
2. nov 2009

Janula gulam,gulam co uz narobim...snad to uz nebude dlho trvat...

janula13
2. nov 2009

veam tak prehovaraj 😀

janula13
2. nov 2009

micka tak grckosi by nemali jablka?tak im to asi zatrhnem, stale im ujde a ja neviem preco, ci su prepapani, ci co...musim sa popytat dr v stredu ideme na poradnu..

tvojka neboj oni si zvyknu, nasim chutilo od zaciatku, zraci pazravi..

ozaj ako by sa prejavila alergic reakcia na ovocie? sice pochybujem zeby mali po jablku..ale vcera aj dnes som si vsimla ze maju take cervene flaky po bokoch hlavy, a teraz neviem ci z toho ze nervovali, lebo chceli papat rychlejsie..uvidim, skusim ich vynervovat pri zelenine co nebude problem, ci im tiez tam nabehnu 😀

inak mau pri vyzive ani my nepotrebujeme ez tak podbrados, ale pri zelenine veru hej, mozno sa aj tam budu slusne spravat 😀