Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
22. dec 2009

ahojte zlaticka...
mici viem si predstavit aka parada to bola pre samka ja sa chystam zajtra ... som zvedava co na to ninka povie..heheh
jvo.. naaaaadherne fotky... mala je uzasna..
vierka.. kraasna..

my sme boli vcera cely den u kamosky a vecer ked sme prisli domov ninka bola uplne odpalena, spala len 3x45 min co je na nu velmi malo.. ale zato v noci spala do 4.45, potom som jej dala mlieko ale ona ze prebrata.. kukam na nu , neplakala tak som ju nechala nech si vyprava ked ma chut.. a ona sa prevratila na brusko a zaspala a spala do pol 9!!!!!! takze som vyspata do ruzova..

inak niekto {myslim ze JVO} sa ma pytala na kocik.. ten PP Pliko je super som s nim velmi spokojna ale presvedcila som mareka ze kupime este jeden , na von, pliko si necham ako golfac do auta alebo na navstevy..
takze cez sviatky ideme kuk tento a ja sa z neho velmi tesim , patri medzi najvacsie sportaky na trhu..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7431738

tvojka
22. dec 2009

zlatíčka,
klasicky nestíham...
Januli,krásny odkaz!!!Fešáci sú to velikí!Ozaj,čo tie fotky,čo vás fotil kamoš?máte?ukážeš?

Vieri,krásne fotky!Budete mať peknú spomienku 😵

My sa chystáme robiť stromček dnes večer,ked deti pospia,tak som zvedavá na zajtrajšie ráno.Už sa na to teším.Sári už teraz híka nad výzdobou,všetko by samozrejme dočahovala,ale nemôže 😀

Babul,ten kočík vyzera parádne!To naše dvojičky si môžu len snívať o takom priestore 😔

Ozaj,Jani,Peťka,už vozíte deti v šporťákoch?

Mici,Poi,Veam,ahojte!!! 😵

tvojka
22. dec 2009

Jvo,prepáč,teba som nepozdravila!!!hamba mi 😅

babulka123
autor
22. dec 2009

tvojka.. presne o to mi islo.. co najvacsi priestor..

janula13
22. dec 2009

JVO ja ta nemam na Fb a chcem vidiet fot ☹

janula13
22. dec 2009

Tvojka dakujeme za kompliment fesaci mozno ale draci 😉 ja ich mam este vo vanicke ale je na doraz hlavne ked im dam tie ziimne skafandre je to len otazka casu...

Micka ty si aka sikovnica ja tu mam bordeel, ale len cakam na mm nech zoberie prckov von a povysavam a umyjem podlahy, oni sa boja vysavaca 😀

baby ja by som tak spala...Tvojka ty sa uz vyspis, lebo ja nie a neviem co s nimi...

mici11
22. dec 2009

Jani diky, ze sikovnica 🙂 😉
Inak samko ma cely den 37,5 ☹ a ma trosku sopliky, dufam, ze nebude chorucky ☹ na prve vianoce ☹

vierka
23. dec 2009

ahojte baby 😀

jvo - krasne fotecky, malinka je hotova modelka 😵 a strasne sa mi pacia na detickach take suneckove nozenky... akoze nechcem aby si to brala ako urazku ale je to take rozkosne take male faldiky 😀 uz sa tesim na toho nasho ako mu budem tie falsiky boskavat stale 😝 😀

no baby, napisem vam ako sme dopadli v pondelok na poradni... najhorsie bolo ze som tam prisla o 10.15 a odchadzala o 14.30 😅 ale vsetko ostatne bola pohoda... Tlak, moc, ozvi v poriadku, maly je otoceny hlavickou dolu, ma 2540 g - co neviem ci je malo alebo vela, tak to beriem tak ze akurat a dufam, ze nebudem rodit slona 😀 som pekne uzatvorena, krcok 1,5 - 2 cm... doktorka to videla najskor na ten januar - zeby 14-teho??? 😀 😀 😀 dalsia poradna opat v pondelok 😀

a keby som sa sem nahoodu uz nedostala, tak vam chcem zazelat naaaaaaadherne sviatky, hlavne vela, vela, vela pohody a lasky do vasich domovov 😀 a proste krasne si ich uzite aj so svojimi vytuzenymi a vybojovanymi pokladikmi a nech sa vam proste dari 😀 cmuk 😝

mici11
23. dec 2009

Ahojte,

No Samko ma dnes uz len 37,1 tak snad bude Ok.
Inak leje ako z krhly, otras ☹ 😠

Vierocka v 36tt mal Samko presne 2500g 😉 skoro rovnako ako vas Patrik 😉 a narodil sa ako 3050g babo 😉 to akurat stacilo 🙂 Asi zato som ho vytlacila na druhy krat. A myslim, ze toho 14-teho by to slo 😀 😀 😀

Dakujeme ti za prianie a ked sa sem ani ja nahodou nedostanem tak Vam tiez prajem tie najkrajsie vianoce a vela pohody. Vsetkym velke cmuk a hlavne vasim pokladikom a tehulky pohladkajte svoje bruska za mna a Samka 🙂

vierka
23. dec 2009

mici - tak to velmi rada citam, ze malemu uz ta teplota klesa... verim, ze nebude chorucky a ze to prejde uplne... a inak aj u nas leje, este dobre, ze som dnes cely den doma 😖
no ved ja verim, ze do toho 14-teho za tie tri tyzdne este podrastie... lebo plienky mame az od 3 kg a nebudem predsa kupovat mensie 😀 😀 😀
a dakujeme tebe aj Samkovi za krasne zelanie 😵

mici11
23. dec 2009

Kto ste na FB, pridala som nove fotecky, ak chcete kuk 😉

petkaerdal
23. dec 2009

Ahojte,krasne vianocne sviatky Vam prajeme 😉

my skoro rano ideme na Sk,uz sa tesim,paaa

petkaerdal
23. dec 2009

Jani,mozme vymenit na par dni deti,aby si sa vyspala,ja sa uz budim skor,ako baby,ja mam uz aj nadspate 😀,konecne

pa

mauzos
23. dec 2009

Nech čaro Vianoc spríjemní chvíle pohody v kruhu rodiny
a nech nastávajúci rok prinesie Vám všetkým veľa zdravia,
šťastia a splnenie aj tých najtajnejších želaní 😵
Z & V & L & T

tvojka
24. dec 2009

Aj my vám prajeme krásne Vianoce,veľa zdravíčka a nech si pod stromčekom nájdete to ,po čom túžite 😵 😵 😵

babulka123
autor
24. dec 2009

zlaticka .. vsetko len to naj ... hlavne vela zdravicka.. to je najhlavnejsie.. a potom vsetko ostatne po com velmi tuzite.. cmuuuk od Ninky aj MAreka a samozrejme odomna...

babulka123
autor
24. dec 2009

a ninka vam praje stastne a vesele v albume.. cmuuk

mici11
24. dec 2009

Prajem krasne vianoce, vela lasky a pohody a samko vas vsetky a vsetkych bozkava 🙂 😉

mauzos
25. dec 2009

ahojte 🙂

Tak ako vase dietky prezili prve vianoce? Nasi s nami poslusne sedeli za stolom, az som sa divila, aki boli dobri. A rozbalovanie darcekov sa im tiez pacilo, hlavne sustanie baliaceho papiera 😀 😀

mici11
26. dec 2009

Ahojte,

My sme prezili vianoce podobne ako Mau. Samko sedel v stolicke za stolom, nechal nas aj najest, rozbalovanie darcekov sa mu tiez veelmi pacilo, dostal toho neurekom, ani nejdem rozpisovat....boli to kraaaaaaaaaaaaaaasne vianoce 🙂 🙂 🙂

No a ja sa upesne prezieram, som zvedava kolko priberiem 😀 😀 😀 , ale ved raz za rok mozem, no nie? Co na tom ze 3 dni 😀 😀 😀

mauzos
26. dec 2009

Mici pri tvojej postavicke sa mozes prezierat kludne aj tyzden 😉

Ale je tu mrtvo uz par dni 😒 Co ste robili v tom hroznom pocasi? Dnes uz u nas pekne svieti slniecko, tesim sa poobede kocikovat, dufam ze to vydrzi.

vierka
26. dec 2009

caute baby 😀

tak to je super, ze ste si takto pekne uzili vianoce s drobcami a oni moc dobre vedia, ze Jezisko rozdava darceky len poslusnym detom, tak preto tak pri stole posluchali 😀

my sa mame dobre, pohodicka, mangelik doma, vsade kopec jedla 😝 navsteva rodin a tak 😀 len skoda, ze nie je ten sneh 😅

petkaerdal
27. dec 2009

Ahojte,tak my sa trapime s horuckou aj dneska,uz od vcera rana ma Aylin 39,6,vzdy zrazim dole,ale zase vyskoci,mame prvy zub,neviem,ci je to tym zubom,ked je uz vonku a ci jej ide dalsi,ale zajtra pojdeme k dr.uz sa mi to nezda ☹
bay,co maze uz zubkate deti,nemali tak vysoke teploty?

tvojka
28. dec 2009

ahojte,
tak u nás Vianoce boli dosť netradičné...Pri modlení pri sviečke sa Sárinke začala kriviť pusa,tak som musela robiť šašky,aby sa nerozplakala.Večeru sme zvládli po polievku,ale deti už nechceli sedieť v stoličkách,tak sme išli rozbalovať darčeky a potom ich uložiť spať a pokračovali sme kaprom...Neva,hlavne,že sme zdraví,nie?Baby dostali veľa darčekov,chudence nevedeli,čo sa robí,tolko papiera okolo nich a stále sme híkali nad niečím iným 😀

Peti,Sárinke včera vyliezol druhý zub a zvládame to zatial dobre,s občasným plačom,ale inak bez teploty,hnačiek(ktoré by som jej aj dopriala,kedže sa nevie vykakať)...Ako ste dnes dopadli u dr?želám skoré uzdravenie!

zdravím všetky 😵

petkaerdal
28. dec 2009

ahojte,
tak sme boli u dr. a su to zubky,Aylin ide 5 zubov naraz 😕 😕 😕 z toho ma uz dva vonku,preto tie vysoke teploty,od rana sa uz ale drzime na max. 38,2..tak dufam,ze uz nestupne,brali jej pre istotu aj moc a vsetko ok,ziaden virus v tele nema,ale kasleme stale este 😢

tvojka super vianoce,u nas podobne,tiez sme odbiehali k detom🙂

janula13
28. dec 2009

ahojte,
tak sa hlasim spat boli sme u mamy, ale sme vcera odisli, kedze bola chora a bali sme sa ze to chytia krpci alebo my..nooo a zrejme sme neodisli dostatocne skoro, lebo v noci jednak rev a jednak zacali kaslat a rano teplota, tak sme boli aj my u dr...tak dychanie ciste, tak len sirup na kasel a nieco na teplotu, ale nie zbytocne, teraz maju 37,7, lebo tiez to moze byt aj zubalmi, tak pockam ci stupnne a az potom dam nieco..este aj mm je chory,tak si viete predstavit ten lazaret chorych chlapov 😝

petka ty provokater, ze nadspate.. 😀 ja mam pocit ze uz ani nespim...vazne ja neviem co im je, jakub sa trosku polepsil mam pocit zato mi v noci stale place matusko a ja netusim preco, place zo sna niekedy...a budi jakuba tak mam co robit..a kope nohami a mixuje hlavou...nemyslim ze je to zubami...a bojim sa ci nema nejaku alergiu, lebo v kakanici mava take hlienovite casti..ale to poriessim az v pondelok ked sa vrati nasa dr dnes ju len zastupovala.
chudacik aj teraz vzdycha zo spanku...a ppotvorka stale sa neprevaluje, akoby sa mu nechcelo, on je cely nejaky cintlavejsi odkedy hnackoval..tak uvidim co povedia na neurologii, normalne sa zacinam bat...tak potom drzte palce babulky...

peti skore uzdravenie a rychle zazubenie...jakubovi idu uz tiez aj horne aj matusko ma naliate dasna...
zdravim zvysok, aj ked nie menovite, lebo nechcem na nikoho zabudnut... 😉

petkaerdal
28. dec 2009

Jani ahoj
a chlapci pri zubkoch nemavaju teplotu? inak ten kasel moze byt tiez pri zubkoch,dneska mi to dr. vysvetlovala,tym,ze idu zuby je oslabena imunita a mozu kaslat a aj soplit,je to v poriadku,moje kaslu uz treti tyzden
a od kolko mas davat cipky od horucky? mne povedali od 38,5 v ritke
Jani,nadspate uz nemam ani ja,Aylin tiez zo spanku place a stale sa budi,aj cely rezim jedenia je uz pokazeny,co jej skusame aj v noci davat,ked sa zobudi 😖

dneska som sa presne pytala dr. na testy na alergiu,kedze ja som alergik a povedala,ze tak male deti alergiu nemaju,ze to nic neukaze,ze az okolo roka,ty si sa nepytala?

a mne sa Aylin tiez vobec neprevaluje,ale dr. ju pozeral a usudil,ze je vsetko ok.

jvo
28. dec 2009

ahojte kocky vidim ze mate vsetky starosti so zubkami tusim len ta nasa je stale bezzuba 😅 a pri tom co citam neviem ci mam byt rada alebo sa bat ze potom jej pojdu vsetky naraz
ale zato je to sikovnica uz sa vie sama posadit 😀 na FB som dala videjko
zdavim vsetky a prajem skore uzdravenie 😵

pointka
29. dec 2009

jvo, nie si sama, aj my sme bezzube 🙂
pozdravujem vas vsetky. nasa sa sice posadit este nevie sama, zato v choditku beha ako pojasena 🙂

vierka
29. dec 2009

ahojte baby...

petka - 5 zubkov naraz 😕 ty kokso... tak drzim palceky aby co anjskor ti neposlusnici vysli a aby malej klesala teplotka 😉

tvojka - no aj ked to u vas na ten stedry vecer nebolo porade ako to ma ist, tak urcite to boli tie najkrajsie vianoce... a viem si predstavit ako ste hikali viacej nez male 😀 😀 😀

no my sme mali vcera poradnu, som sa divila, ze za ten vianocny tyzden som nepribrala ani deko 😅 nejake slabe vianoce 😀 😀 😀 ale pritom som jedla ako za 4, nie ako za dvoch 😀 ale inak je vsetko v poriadku, som uzamknuta na 6 zamkov, krcok sa drzi na 1,5 cm, maly je otoceny smerom k unikovemu vychodu, ale zatial sa mu v brusku velmi paci 😀 tlak v pohode, moc cisty, streptokoka nemame, tak sa vytesujem 😀 dalsia poradna o tyzden v utorok 😀