Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
1. máj 2009

dr.povedal,ze podrast moze ale o velmi uz nie,ale aspon sa ma pokusia takto udrzat

a povedal,ze si mysli,ze domov pojdem este,no som zvedava na rano teda
dam vam potom vediet

janula13
1. máj 2009

no vidis petka to su dobre spravy, ja som mala rusnu noc, stale som sa rozhodovala ci mam zobudit mm a ide sa na pohotovost, ale zvitazila asi mija lenivost aj ked stres to bol riadny..brucho mi tvrdlo asi 3hodiny a strasne casto, ale inak nic, nijake ine bolesti, tak som si povedala ze uvidim a dnes to bolo tiez este divoke, ale mam pocit ze uz v norme..ak sa to zopakuje uz nevaham a idem, nech ma radsej daju na ctg a pozru, co uz, nechcem este rodit...
myslim ze ked ma tam nechaju, tak uz do porodu..aj tie injekcie na pluca by mi mihli snad uz pichnut...
tak sa drz a papaj mrkvicku 😀

mauzos
1. máj 2009

no vidis peti a ty si uz chcela rodit. Sme ti hovorili, ze oni ta daju dokopy 😉
nenapises mi ako robis cesnakovu pomazanku? niekde si to nedavno pisala, ale nenasla som to ☹

jani to je hruza co sa ti deje. Uprimne ta lutujem, ze musis takto trpiet. Samozrejme aj teba peti 😢

petkaerdal
1. máj 2009

Dik baby
aj ty sa drz Jani ,ty mas bolesti,ja aspon tie nemam....este 2 tt by som si priala vydrzat

mau,este neviem,ci ma daju dokopy,dufam,ze mi rano spravia uzv a povedia,ci je nieco nove

uz mi tecie 4x magnezko...co je spolu 200ML...asi tu zhorim z toho 😖

mauzos
2. máj 2009

no peti co nove? Horim nedockavostou 😲

petkaerdal
2. máj 2009

ahojte
nic nove,sono nerobili,asi az zajtra

magnezko mam dalsie ,uz 5 na 10 hodin 😖 a ten gynipral mi pustili este pomalsie,bude mi to tiect asi 3 dni 😠

kontrakcie ctg neukazal...

takze nic take zatial

aylin
2. máj 2009

aho Peti. drz sa .. neboj,bude dobre 🙂
keby nebola chripka tak by sme ta prisli pozriet,ale nemozem riskovat s malou...
na skype ta nevidno?

petkaerdal
2. máj 2009

ahoj Aylin 😉
len napisem a vypnem,niesom cely den zapnuta...
som zvedava co nove po uzv...

mici11
2. máj 2009

Ahojte babenky,

My sme neboli vcera cely den doma, tak som sa neukazala. Dnes som nejak velmi unavena a mam pocit, ze mi kleslo brusko 😕 .
Petulka, takze tie infuzky mas na dlho, ze? Ale hlavne nech ti pomozu. Super, ze nemas kontrakcie, mozno budeme rodit naraz 😀
Mau ahoj, chcem sa ta opytat balis na siroko? A pohladkaj za mna fesacikov 🙂
Janulka ako sa citis dnes?
Veam, Babulka ahojte.

A ako sa ma nasa Tvojka s princeznickami?

janula13
2. máj 2009

ahojte, ja cakam na moju zlatu maminu, pride na otocku, donesie navarene a fici prec..
petisuper ze nemas kontrakcie to je zaklad...ajty si taka rozpalena po tom magnezku, zo mna priam salalo,mala som cervene lica ako marfuska 😀 hlavne ze to pomaha...inak ja s kolegynkousme si potom zvykli same zrychlit infuzku, ked ju niektore sestricky nastavili prilispomaly, samozrejme primerane, kolko som zniesla, psssst 😀
mauzi netreba ma lutovat, mam cosom chcela, len somnecakala ze to bude taketo, ale moze bytpredsa aj horsie, tak nemam co frflat, treba uz len vydrzat a potom si budeme aj my uzivat malych fesakov ako vy, ved uz to nebudena mesiace alena tyzdne, uz to nejak doklepem...som doma, snazim sa lezat kolko sa da, v stredu sa uvidi, dovtedy chcem vydrzat doma a potom nech si robia co chcu...pobalim tasky a uvidime..
inak mm dnes kupil tie antikolikove flasky mam , ale tie male, 160ml, nech mame doma pre istotu... 😀 fakt ho tie nakupy zacinaju bavit...z kazdeho obchodu mi vola a hlasi ceny plienok...ze v hypernove maju akciu narozne..a v dmku tusim na tie babylove...
micka oddychuj, ved uz mas 36tt v pase, tak uz ste za vodou, to hadam aj brusko moze klesat, aj ked neviem kedy sa to deje..

babulka123
autor
2. máj 2009

caute zlaticka,.. somm doma.. vcera sme boli u svokrovcov opekat.. tak mi bolo dobre na slniecku na stolicke.. teda v rybarskom kresle .. davali na mna pozor..

dnes sme boli troska po nakupoch v rakusku, teda len v Bipe , nejake prasky a tak a kupila som prckovi hrkalku dalsiu .. ako inak s opicou a kupila som si v akcii mali vlhcene obrusky... mame teraz dom a nejakych 12 bal. takze to nam bude habadej stacit..

petulka, janulka, mici .. ababy drzte sa, vsetky uz mate cez 30tt takze pohodicka nebooojte..

mauzi.. cmuk chalanom na licko

mici11
2. máj 2009

Janulka, ved ano 36 tt, ale chcela by som potiahnut aspon do 38tt, aby maly este pribral trosku 😉 No ani ja neviem, kedy ma zacat klesat brusko....
Babulka ahoj, takze vcera si mala fajn dnik 🙂 . Ja mam tych vlhcenych utierok 6 balikov, ty si lepsia 😀

Inak sledojem hokej, ja ho totiz milujem, ale idem to asi prepnut, lebo z toho asi porodim 😠

babulka123
autor
2. máj 2009

mici ja to uz ani nekukam... je mi z toho smuuuutno..

mici11
2. máj 2009

Babulka aj mne ☹ ☹ ☹

babulka123
autor
2. máj 2009

mali by ist peso domov.. normalne povedat viete co my koncime nema to zmysel a batohy na plecia a domov... nema vobec zmysel aby tam boli

mici11
2. máj 2009

No karta nam teda rozhodne nejde ☹ ☹ ☹ tak snad na buduci rok

babulka123
autor
2. máj 2009

hmm...

babulka123
autor
2. máj 2009

vies najviac ma mrzi ze kazdy vykrikoval aky mame bohovsky team , ako sme nabili cechov a neviem koho na pripravnych zapasoch... kurnik ja neviem ci hrali bez brankarov alebo co .. ale toto co riesia teraz vobec nevyzera ze by mali na to aby tam boli... juuuuj aka som nahnevana..

babulka123
autor
2. máj 2009

Petka ak budes na nete, kukni na album MIMKA 30... robila si teraz test..

mici11
2. máj 2009

Babulka ja som tiez nahnevana ,sklamana, smutna.........Uvidime co zahrame v pondelok.....

babulka123
autor
2. máj 2009

mici. ty sa skludni... heheheh ja viem ze teraz to tahas za 2 ale aj tak.. pozor.. s prckami budeme kukat az o rok.. tento rok nech su este tam kde maju byt.. cmuuk

mici11
2. máj 2009

Babulka 🙂 😉

mauzos
2. máj 2009

peti hlavne, ze nemas kontrakcie. Som zvedava co ti povedia zajtra.

Mici kazali mi balit nasiroko do mesiaca, ale musim sa priznat ze to flakam.Po mesiaci sa robi kontrolny ultrazvuk klbikov. Uz sme objednani na 12.5, tak dufam ze uz potom nebudem musiet.

Jani to je dobre ze to manzela bavi, aspon mas o jednu starost menej 😉 My mame tie flasky aj male a uz aj velke. Na tie velke sme mali zlavove kupony z DM. Dnes sme boli na prechadzke v Hypernove a videla som ze je tam plno plienok v akcii. My sme ale dnes nakupili v DM Pampersky aj Babylove (spolu 360 ks 😀 ), vyuzila som tie zlavove kupony. Nevosli nam ani do tej sietky na spodku kocika 😀 😀

Baby ze sa este viete rozculovat nad nasimi trapnymi hokejistami. Uz ste si mohli zvyknut, ze hraju o nicom 😠

marione74
2. máj 2009

ahojte, petka, mas nejake problemy? ja sem len obcas nakukam ale to zneje akoby si bola v nemocnici, co sa deje? 😖

Mne asi zacnu grcky, lebo ma cely den nejak napina a len tak polihujem, zacinaju mi vadit vsetky pachy.
Ale tesim sa, ze utorok zacinam 10tt, tak chvalabohu stvrtina tehotenstva uz bude za mnou... no skoro...stale sa utesujem ze do takeho 14 tt je to najrizikovejsie na potrat, ze potom uz je to lepsie 😒
Dievcata, mna inak chytaju strachy, ze ako to s tymi dvojkami zvladnem, tak tu uz chodim nakukovat na mauzos, ci este prispieva a budem chodit aj na janulku a na petku 🙂
Bojim sa ze budem ako spiaca mrtvola ze sa nevyspim cele mesiace a neviem co este.
Mauzos, ze je ta radost s deticiek vacsia ako ta namaha co nas caka? Hm, potrebujem sa namotivovat 😉

marione74
2. máj 2009

A este mi prosim poslite nejaky link kde by som nasla ake su najlepsie kociky pre dvojicky, autosedacky, a tak.. dakujem moc

marione74
2. máj 2009

ja viem ze je este strasne skoro a nechcem na take veci mysliet este, ale aspon jednym ockom chcem kuknut 😉
A pls este mi povedzte kedy zacne pri dvojkach rast brusko, asi skor ako pri jednom babatku?
Aby som vedela, kedy cca si budem musie zadovazit prve tehu nohavice.

mici11
3. máj 2009

Ahojte babenky,

Tak ako?
Marione ahoj, neboj zvladnes to s dvojkami, pozri na Mau ako jej to dobre ide 😉 . A tie gcky ta dufam obidu, ja som pregrckala skoro cele tehu a teda nic moc ☹ .
Mau dik za info 😉 U nas kazu balit na siroko do 6 tt a potom sa ide na kontrolu s klbikmi na ten ultrazvuk co aj ty pises a potom, ze sa uvidi.

Inak baby vcera v noci mi odisla ta hlienova zatka a trosicku ruzovy vytok ale len pri utreti. Inak mi nic nie je. Neviem ci mam ist na pohotovost, alebo nie. Co myslite???....

babulka123
autor
3. máj 2009

mici ..no pekne to ten hokej...
ja by som nesla, lebo po odideny hlienovej zatky to moze este dooost dlho trvat.. aspon co ja viem , ale samozrejme poznam aj take tie mega rychle porody.. hehehe nechcem ta strasit..

ale podla mna pokial nemas tvrdnutie, alebo kontrakcie, alebo nejaky tlaky tak sa este nic nedeje..

mici11
3. máj 2009

Babulka tak tak hokej 😠

Ale presne toto som potrebovala pocut co pises 😀 nemam ani tvrdnutie ani kontrakcie ani bolesti, takze na pohotovost nejdem, teda aspon zatial. V stredu mam poradnu, ale asi pojdem zajtra uvidim....A diky 🙂 😉

babulka123
autor
3. máj 2009

noo to je podla mna v pohode.. kamoska bola v nemocke a ked jej odisla zatka tak sa tesilaaaa lebo chcela uz rodit nooo a porodila asi o 2 tyzdne.. hehehe takze neboooj ale isla by som zajtra kuki dr.
samozrejme ak by sa nieco dialo tak sup sup do nemocky.. drzim ti palce.. svatka.. heeh