Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

tvojka
17. máj 2009

Ahojte,
aj ja prajem peknú nedelu 😵 .Dnes nám svieti slniečko,poobede pôjdeme na prechádzku.

Peti,pribrala som 17kg a teraz mám na sebe z nich už len 4kg.Ale hovorím,chutí mi,tak neviem,či tie 4 pôjdu ešte dole,alebo k nim niečo ešte pridám 😅
S kojením je to náročné na čas,lebo kým jednu nakojím(cca 20min),predtým vždy prebalím a potom odgrgnúť(čo sa nám nie vždy podarí),tak prejde trištvrte hodina.Potom druhú a stále dokola.Ale nesťažujem sa,som rada,že mám dosť mliečka.A navyše aj odsávam,tak aj to zaberie čas...

Peti,na zajtra držím palce.O kolkej ideš,nech viem,kedy mám čítať správičky o tebe...

petkaerdal
17. máj 2009

tvojka,urcite schudnes,ked nie teraz,tak neskor...inak kamoska vryvela,ze pri kojeni dost chuti papat

ja pojdem rano na 8,nech tam dlho necakam,ale asi mi budu robit aj ctg ,dufam,ze sa vratim,ze sa mi to lezanie vyplati,chcem byt tyzden este domka aspon
a dik za palce 😉
tak to kojenie je teda narocne,chcela by som to aj ja skusit,uvidime
a prebalujes teda pred kojenim? niekto prebaluje aj po papkani som citala

mici11
17. máj 2009

Ahojte babenky,

Ja len ze som Ok, len nestiham. Vecer si vas docitam a napisem. Zatial cmuk 🙂

petkaerdal
17. máj 2009

dneska kolko prispevkov uz 😕 😀 sa lepsite kocky 😉

petkaerdal
17. máj 2009

mici kedy ides na kontrolu?

pointka
17. máj 2009

Ahoj veam, vidim, ze nemocka trosku pomohla 🙂 Dalo sa to zvladnut?

tvojka
17. máj 2009

Peti,prebalujem pred kojením,aj ked je to o držku,lebo väčšinou už plačú od hladu.Ale po kojení ich nadhadzovať,vyzliekať a obliekať,to sa akurát povrackajú a kojenie vyjde nazmar 😝

Mici,ty už by si sa mala hlasiť častejšie,že si ešte doma 😎

veam
17. máj 2009

Peti budem drzat palce,aby ta nechali este chvilu doma lezkat,doma je lepsie...

Poi no nastastie som to tam zvladla,hlavne ze mi je lepsie uz...bola som inak na izbe s jednou babou v 38tt co caka dvojicky,ta teda mala brusisko a druha kocka bola v 30tt ta caka dievcatko a jedny dvojicky uz doma ma... 😀

petkaerdal
17. máj 2009

tvojka,tak budem aj ja tak robit,tusim aj mau tak robi,ze prebaluje pred
a potom sa nepokakaju hned po papani?

veam dik 😉

tvojka
17. máj 2009

Peti,netuším,kedy sa pokakajú,lebo si prdkajú stále a vždy ked ich prebalujem sú aj pokakané,takže fakt neviem...

babulka123
autor
17. máj 2009

baby kuknite .. fotky mojho synovca..
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

marione74
17. máj 2009

ahojte, som si prave pozrela Tvojkine aj Mauzos deticky, boze aki su krasni aj chalani aj baby, dvojicky maju svoje caro to je fakt 🙂 Jaj vy stastne maminy, aj ked to musi byt narocne 🙂

petka, mici nakukam ci este drzite pokope dva v jednom 🙂
aha, vidim ze aj pointke sa to uz blizi...
drzim palceky ked to pride 🙂

veam
18. máj 2009

Ahojte,dobre ranko...ako sa dnes mate?kde ste vsetky?

Chcem sa vas spytat kedy je najlepsie kupit kocik?

tvojka
18. máj 2009

Ahojte,

Babul,malý je krásny a fakt ako pekne priberá 🙂

Marionka,veru sme šťastné maminy,teda hovorím aj za Mauzi,ale myslím,že sa nemýlim 😅 .Mať dvojičky je síce náročné,ale kedže som jedno dieťatko predtým nemala,tak neni s čím porovnávať a tak sa to asi aj lepšie znáša.Ale našťastie sú väčšinou dobručké,aspon zatial.Aj teraz si sladko spinkajú.
Verím,že si vdačná aj za to jedno babatko,čo máš v brušku,neboj,roboty bude dosť aj s ním. 😵

Veam,ja si myslím,že máš na kočík ešte čas.My sme kupovali tuším v nejakom 24tt(cca),ale kúpiť dvojičkovský kočík nebolo také jednoduché ako kúpiť kočík pre jedno dieťa.Už máš nejaký vyhliadnutý?

Všetkým pekný dník!

mici11
18. máj 2009

Ahojte babenky,

Ozyvam sa az teraz a aj som si vas docitala. Mali sme velmi rozbehany vikend. Zeby posledny vo dvojici 😀 ??? Inak od vcera mi celkom slusne puchnu ruky a nohy, to som do teraz nemala. A mam pocit, ze sa uz nezmestim do koze 😅 uz by som najradsej sla rodit. Kontrolu mam v stredu tak uvidim co povie doky.
Babulka maly je peknucky, podrastol 😉
Marionka este som cela, dufam, ze uz nbie dlho 😉 A ty sa ako citis?
Tvojka budem sa ozyvat castejsie a keby nieco poslem sms mam cislo na Babulku a Petulku 😉 Inak mas moj obdiv, ze zvladas kojit dvojicky. Ja by som chcela kojit tiez co najdlhsie, tak uvidime.
Veam ahoj, ja sa mam uz velmi predporodne 😀 a ty ako? Uz ti nebyva tak zle?
Mau chlapci su velmi zlatucky 🙂
Petulka ako zlaticko?
A co je s nasou Janulkou??Je s nou niekto v kontakte?

petkaerdal
18. máj 2009

ahojte
tak som domka 😀
pochvalili ma za lezanie,krcok sa mi zväcsil,ma 14mm,ale ja si myslim,ze to zle odmerali
kontrola zase o 2tt
budem ale lezkat nadalej
baby mna uz normalne uzv vysetrenie boli,ako mi chodi po bruchu a ked mi robila zo spodu,skoro som oci vytlacila,taka bolest
precitam si vas neskor,musim si oddychnut,v tej nemocke je vzdy velmi vela ludi a to cakanie ma vycerpa

petkaerdal
18. máj 2009

mici,citim sa podobne asi ako ty,najlepsie mi je len ,ked lezim,dneska som myslela,ze umriem v tej cakarni,chodenie katastrofa,ako kacica,nevladzem uz,drahy ma taha za ruky

verim ti,ze by si to uz aj mala za sebou,lebo aj ja mam uz taky pocit,ale ja nemozem este 😅

mici11
18. máj 2009

Ahoj Peti,

Som rada, ze ste v poriadku 😉 Som nevedela, ze krcok sa moze zvacsit 😕 Mne zo spodu uz sono nerobia, len cez brusko, ale ked ma vysetruje uz tam mam vsetko velmi citlive ☹ Uz sa naozaj neviem dockat porodu, uz nech je streda, som velmi zvedava co mi povedia.

petkaerdal
18. máj 2009

mici,ja si myslim,ze to bolo zle odmnerane,aj dr.,ked som lezala povedal,ze co sa zmensi raz sa predsa nemoze zväcsit,iba tak zastavit,ale zase cm je dost,tak neviem,kazdopadne sa to aspon nezhorsilo a ja som doma,co ma tesi veeelmi
mozno to nakoniec aj pekne potiahnem este,ak sa nic nestane

verim ti,ze sa nevies mici dockat,lebo ked ja nelezim,tak sa citim hrozne,to brucho mi rastie zo dna na den a citim sa fakt nieekdy zle,najlepsie je len ked lezim...

som zvedava aj ja na teba,co ti povedia v stredu

a ako ti mici meraju dlzku krcka? ako vedia ,ze sa skracuje? mne robia vzdy sono z dola a aj prstom ohmata asi ci je mäkky

mici11
18. máj 2009

Peti zo spodu mi robil sono cca pred mesiacom inak, len cez brusko.Krcok mi inak ohmatava len rukou. Tak neviem.....
Teraz som sa naobedovala a mam pocit, ze mi ide brucho prasknut 😝 Vsetko ma uz tlaci

petkaerdal
18. máj 2009

a mici mna uzv cez brusko uz velmi boli 😔 zatinala som zuby dneska,este ked tak fajn pritlaci
teba to neboli?
a mala som pocit ,ze s tym sonom mi az medzi nohami behala,ta jedna ma tak dole uz hlavicku 😅

mici11
18. máj 2009

No sono cez brusko ma neboli, mam ho mozno trosku citlive, ale inak pohoda. Ty tam mas dve babulky, tak mozno zato to mas citlivejsie a viac ta to boli.

petkaerdal
18. máj 2009

boli ma to dost mici veru,uz minule bolelo,to preto,lebo predtym ked sedim aj hodku v cakarni sa mi baby ulozia,potom sa zrazu natiahnem na postel a kym sa zase baby nejak neulozia dobre robi sono a to tlacenie na ne boli,uz dneska som povedala ,aby pockali,tak trosku pockali,ale moc nepomohlo
a este mi ostalo na vracanie,ked som si zrazu lahla,musela som lezat na boku a tak robili sono,normalne ma tam zalial pot 😅

co porabas? ja som si trosicku zdriemla

mici11
18. máj 2009

Peti ja som trosku pracovala. lebo uz asi dlho nebudem pomaht drahemu, nebude cas. Tak sa snazim robit teraz. Idem sa trosku vyvalit a pokracuijem v praci. A zjedla som prave pikao, nejedla som to 100 rokov. Som zvedava kolko som pribrala za tyzden, lebo mi nejak chuti 😀 😀 😀 Budem mat co zhadzovat

petkaerdal
18. máj 2009

mici niesi sama,co bude mat co zhadzovat 😖 ,ale ved nejako zhodime
pikao som si minule kupila aj ja a mam doma salko este,uz som po nom kukala 😀

no veru,uz sa ti to krati,uz pomahat manzovi asi nebudes,ale budes mat krajsiu robotku nie 😀

mne chutilo cele tehu jest moc,teraz mi tiez chuti vselico mozne,ale hlavne,ze nie sladkosti moc

mici11
18. máj 2009

Veru Peti budem mat krajsiu robotu 😉 🙂 No ja mam na sebe 11 kil a sladke som nejedla, ved vies az na vcerajsi nanuk a dnesne pikao 😀

veam
18. máj 2009

Ahojte...

Tvojka ja viem ze mam este cas na kocik,ale len sa pytam preventivne 😀

Mici tak za chvilu uz budes mamicka konecne,hej ja sa mam uz lepsie...

Petka super ze si domka 😝

petkaerdal
18. máj 2009

mici 11kg je podla mna super,uz si na konci..ja to potiahnem isto na 20kg 😅 ,ale ja som fakt jedla moc,neodolala som,potom zalozime temu na dietu 😀

petkaerdal
18. máj 2009

veam ajoj 😉

uz ta laka nakupovat? ja som skoro nakupovala,neodolala som

marione74
18. máj 2009

ano Tvojka, pevne verim ze mimik co mi ostal v brusku bude zdravy 😔 , tak nech Ti tie posledne tyzdne, alebo mozno dni co najskor ubehnu a nech uz je den D tu 😉
mici, celkom dobre sa mam, len neviem co so sebou na pnke, a to som este len 2 tyzdne, je mi tupo, nudim sa, len vylihujem 😒
No a doteraz som nemala chut do jedla ani na sladke a od minuleho tyzdna som sa nejak rozjedla, stale nieco tlacim, musim prestat, lebo priberiem vela ☹