Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
18. máj 2009

robi to urcite,ved 2 babenka su riadny tlak,dneska pri uzv mi uz az po macke behala s tym uzv,mala ma az tak nizko hlavicku,takze sa ani necudujem,ale ved lezim,tak som si povedala,ze budem do konca 35tt a potom sa uvidi,
ved ma za to dneska aj pochvalili,ved aj v nemocke ma nechali len lezat,aj jedlo mi nosili,len aby som nevstala,takze to svoje robi az moc

veam
18. máj 2009

Este vladzes v pohode?ci uz ani nie?

petkaerdal
18. máj 2009

vies co,aj hej,bo som stale doma,ale mam problem uz chodit,musim sa drzat draheho,ale nikam nechodim,tak to nevnimam,z postele ma ale dviha za ruky 😀
mam problem sa ale aj osprchovat uz a ked sedim na wc,tak dost blbe,lebo brusko pri sedeni zavadzia

veam
18. máj 2009

Chudatko,,,ale neboj uz nepotrva dlho a male budu vonku a budes sa len tesit... 😀

veam
18. máj 2009

Petka idem si ja uz lahnut,akasi som unavena,asi z toho jedla...dobru nocku prajem a pohladkaj baby za mna v brusku,pa

petkaerdal
18. máj 2009

ved uz to nejako tych par dni zvladnem 😉
idem aj ja,papa aj ty pohladkaj male 😉

mici11
18. máj 2009

Ako ste sa pekne rozkecali 😉 Ja som pracovala a potom sme mali navstevu tak som sa vam nevenovala.
Veam brusenko mas este malinke 🙂 😉 Inak na vyprazanom syre s varenymi zemiackami a tatarkou slapem cele tehu 😀 to jedine som nikdy nevyvracala.

Dobru nocku a pa zajtra 😉 🙂

mauzos
18. máj 2009

ahojte a dobru noc 🙂

veam
19. máj 2009

Dobre skore ranko...

Mici malinke ale mam uz konecne 😀

petkaerdal
19. máj 2009

dobre ranko
veam,ty co nespis? 😀

mne sa dneska dobre spinkalo,taka burka sa nam tu prehnala

ako sa mate?

a mici ty sa nam venuj castejsie,ked tu potom uz tak casto nebudes,nech sa ta este uzijeme 😀

mici11
19. máj 2009

Ahojte zlaticka,

Veam ved ono zacne rast ani nebudes vediet ako 😀 😀 😀 Ja mam pocit ze uz mi nemoze narast ani o 1mm, alebo ze mi uz praskne 😀
Mau ahoj, ako chlapciatka? Ozaj kedy si bola s nimi prvy krat na prechadzke? Vraj sa odporuca 2 tyzdne nejst von.
Peti ja ani neviem ci u nas bola burka, spala som az do 11:00 😅 Ale medzitym som bola aspon 100 krat cikat. Vsetko ma boli, hlavne krize. A malinky kopka kade tade 😀 ,ale to rada vydrzim.

petkaerdal
19. máj 2009

ahoj mici,az 100x si bola cikat? 😀 😀 😀
tusim sa ti uz spat da,ja som dneska spala celkom dobre,ale niekedy sa mi neda zaspat vobec
ja som dneska viacej troska na nohach a krize som veru pocitila dneska prvykrat

myslis,ze uz brusko nema kde rast? este bude neboj,este sa natiahne 😀 😀

mici11
19. máj 2009

Peti presne 100x 😀 😀 😀 😀
No v noci som nevedela zaspat a potom ma taka unava drapla, ze na WC som chodila ako v tranze a hned padla znova do postele. Ale teraz som ako mechom udreta, idem si dat kafe, lebo musim makat.
Ved toto, ze sa este natiahne mi je jasne, ale neviem kam 😕 😅 Po porode mi bude trcat az po clenky 😀
Ozaj v auguste ideme znova na svadbu, uz na 4 😅 Sice ja sa moc svadbovat nebudem, ale aspon trosku pokukam.

petkaerdal
19. máj 2009

mici,no teda,ved ty si fakt stale na svadbe,ja som za svoj zivot bola na svadoibnych hostinach 3 a z toho boli 2 moje 😀
ty budes mat brusko po clenky? co potom jaaaa??? 😅 😅 😅
vcera sa ma jedna pani pytala,ze v ktorom som tt v cakarni,ja te 34tt a ona ze fajneee brusko a ja len tak ,ze ale ja tam mam deticky dve 😀 tak ja som uz dobre velkaaaa

pijes normalnu kavu? moze sa to v tehu?

pointka
19. máj 2009

mici ahoj, a co ty ides makat?
ja som nebola na svadbe okrem mojej snad sto rokov, odkedy sa prestali robit take masove svadby ako kedysi 🙂

petka aj ja pijem normalnu, ale len 1x denne malinku a taku slabsiu, ja si robim presso.
jedna sa moze denne 🙂

mici11
19. máj 2009

Peti za poslednych 5 rokov sme neboli na ziadnej svadbe, teraz v kuse 😀 😀 😀 Ked sa nemozem ani vytancovat, ani vypit 😀 , ale nevadi viem sa aj tak zabavit.
No ja mam stale nizky tlak, a ohladom kavy mi doky povedal, ze jednu denne a este navyse s mliekom ako pijem ja mozem kludne. Alebo zvyknem latte. Normalnu s kofeinom. Ale viac ako jednu denne nepijem. No ale pri kojeni nebudem moct ani jednu, som zvedava ako budem fungovat. Ale co uz zase nechcem aby mi siel kofein do mliecka.
No Peti ved poviem drahemu nech ma pofoti a uvidis ake ma brusko ja 😅

petkaerdal
19. máj 2009

ja kavu nepijavam nikdy,ani pred tehu,len kapucko,keby si jednu dam,tak nespim aj 3 dni z kavy 😖

my sme taka mala rodina,ze u nas bola jedna svadba iba

ty si mala kedy svadbu poi?

mici11
19. máj 2009

Pointka ahoj, ano idem makat, ale ja makam doma za PC. Drahy ma firmu tak mu pomaham kym mozem. No my sme mali svadbu v auguste a odvtedy sme boli na dalsich 3 a znova v auguste ideme 😅
A ako sa citis, kedy mas kontrolu?

petkaerdal
19. máj 2009

to mici tie svadby ste mali vsetko v rodine?

ty ides zajtra co ? na kontrolu?

mici11
19. máj 2009

Peti 1 v rodine moj brat, dalsia kamaratkina a dalsia draheho najlepsi kamarat. A dalsia bude draheho brat 😀 Cize mame toho dost 😅
No veru zajtra mam kontrolu, uz sa neviem dockat. Keby nieco poslem ti sms, OK?

petkaerdal
19. máj 2009

ok mici,posli sms,ale myslim,ze ty sa este vratis domov,este nas neopustis 😝

aj poi ide zajtra na kontrolu,tak vam moc drzim palce 😉

petkaerdal
19. máj 2009

Janke ste nepisali nikto?

petkaerdal
19. máj 2009

tak som pisala Janke,ked odpise ,dam vediet,co nove

mici11
19. máj 2009

Ja na Janku nemam cislo, tak som zvedava co ti odpise. A samozrejme na nu velmi myslim a pozdravujem ju. No Peti uvidime 😉

petkaerdal
19. máj 2009

tak odpisala,ze zatial sa drzi,dokonca v piatok prednosta nadhodil,ze aj domov by sa mohla este dostat,ale cez vikend mala vysióke teploty a hnacku,tak ju sleduju teraz. Domov ze ani nechce ist,lebo ze tam nebude mat gynipral a ze ked nebude,tak porodi do 24 hodin ,krcok ma 2cm a otvorena na prst presne,ako pred 2tt

petkaerdal
19. máj 2009

nevedela som,ako to mysli s tym porodom,tak som jej pisala este a zevraj jej CTG stale aj napriek gynipralu ukazuje silne kontrakcie,cize je stale na nom asi napojena a ked odpoja,zevraj by porodila...tak jej drzme palce moc,zevraj si praje velmi vydrzat do toho 25.5,to zacne 36tt ....pozdravuje vas

pointka
19. máj 2009

mici zajtra idem a petka ti uz povie, ako som nervozna 🙂
nemozem ostat v nemocke, aspon do konca maja musim tiez makat ☹ potrebujeme peniazky ☹

strasne sa bojim na kontrolu, ci je vsetko OK, uz mam traumu. Ja sa citim perfektne, len ci je vsetko ostatne ok /placenta, prietoky, ozvy, velkost, voda... ) bojim sa, fakt 🙂

petkaerdal
19. máj 2009

poi,plne chapem tvoje pocity,ja som takto bola predvcerom,ja najviac na ten krcok som mala strachy,ale verim,ze to bude u teba dobreeee zajtra🙂

pointka
19. máj 2009

ja sa krcku nebojim, neboli ma, keby sa tam nieco dialo, tak to kvoli tym stichom citim. teda dufam, ze sa naozaj krcku bat nemusim 🙂
ach nech uz je jun a termin porodu 🙂

mici11
19. máj 2009

Pointka chapem ta aj mam furt obavy ci je vsetko OK. Ale verim ze zajtra bude vsetko OK, budem na teba mysliet. No ja by som uz chcela pocut od dokyho ze idem rodit, teda ze som sa viac otvorila. lebo ja som uz hrozne nemotorna a puchnu mi dost ruky. Keby si mozem vybrat tak by som chcela rodit v piatok 😀 Ale hlavne aby bol nas malicky v poriadku.
Peti dik za info o Janulke, pekne sa drzi, myslim ze do toho 25-teho urcite vydrzi.