Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
26. máj 2009

ja ju mam zakrytu,aby sa neprasilo,este ze som si to pripravila,lebo by som uz nevladala teraz,len tu druhu nemam

uz mas doma aj tie hniezda?

mauzos
26. máj 2009

ahojte 🙂

snad Mici vazne nesla po vcerajsom tutu mutu rodit s tym sviezim dychom 😲

petkaerdal
26. máj 2009

ahoj mau,no neviem,ved by uz hadam napisala sms 😕

mau nevies,ci je hnacka na konci tehu normalna? mna uz 3 dni prehana 😢

mauzos
26. máj 2009

peti neviem, ja som cele tehu chodila casto
pisala mi janka, idem po mobil a napisem vam, co pisala

petkaerdal
26. máj 2009

ja som tiez chodila castejsie,aj 2x denne,ale teraz mam normalnu hnacku,nieje asi infekcna,co som sa docitala na nete,lebo nechodim kazdych 10 minut,ale idem tak 3-4 denne,ale iba voda 😢 😢
musim ti zajtra povedat dr. radsej

no pis,som zvedava,co ma Janka nove

mauzos
26. máj 2009

takze citujem Janku:
Ortiel po dnesnej velkej vizite, domov nehrozi,krcok spotrebovany, babatka velmi nizko, otvorena na neviem kolko, ze len do mna pinknut a rodim a ze mam este tyzden vydrzat. Nuz tak mam na male, tak zase sprisnim lezanie, lebo uz som trochu polavila. Tak cakaj sms, ked mi to vypukne. Pozdrav bandu 🙂

mauzos
26. máj 2009

trvalo to trochu dlhsie, lebo drzim Lukiho na rukach na odgrgnuti 😀
peti mozno si zkombinovala nieco s niecim, co by sa nemalo. Pri tych chutkach by som sa ani nedivila

petkaerdal
26. máj 2009

takze ta to ma na male teda,ale ved uz sme obe za vodou,hadam 😅 aj tak to krasne dotiahla s tym krckom,vcera veru toto nepisala ...takze krcok uz nikde 😅
boze,ja som zvedava,ci ja ho vobec mam ,zajtra mam ist na kontrolu 😅

petkaerdal
26. máj 2009

mau,praveze som jedla jedno cez druhe aj predtym a nic...pocula som,ze zena sa pred porodom cisti,tak ci to neznaci bliziaci sa porod 😖

mauzos
26. máj 2009

az dnes jej to povedali na velkej vizite
peti zeby si ho niekde stratila? 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
26. máj 2009

mau a zvladas to uz s chlapcami aj sama ,ked je muz v praci?

petkaerdal
26. máj 2009

mau,no stratila,ved som mala uz len 4mm naposledy,pred 2tt,ako ma domov pustili

mauzos
26. máj 2009

dnes mal Vlado nocnu a mali ako na potvoru boli kazde dve a pol hodiny hore. Inokedy prespia aj 7-8 hodin v kuse. Takze velmi vyspata nie som, ale co uz, musim zvladat. A povedala by som, ze je to lepsie ako ked tu boli nasi. Mali su kludnejsi, ked sme sami. Aj teraz tu boli par dni a stale bolo nieco treba s malymi narabat.
Idem do obchodu a dokoncit varenie. Zatial pa

petkaerdal
26. máj 2009

asi im ocko chybal,ked boli nepokojni
ok,papa

pointka
26. máj 2009

tak som znova prezrata 🙂 zase cestoviny a palacinky na to, nevladzem dychat 🙂

janka sa pekne drzi, tak snad ten tyzden to este vydrzi fakt. drzim jej palce.

petkaerdal
26. máj 2009

poi,ja sa dneska citim ok,zatial,ako som ti pisala rano..jedla som,ale s mierou,mozem aspon dychat 😀

pisala mi Janka,ze ma nejaky cudny pocit,akoby sa to malo spustit dneska,ze to strasne citi dole,na krcku...a ze nieje na to pripravena...
to niesom ani ja este 😅 😅

pointka
26. máj 2009

chuda, ale ved uz aj keby, uz by boli OK nie?

petkaerdal
26. máj 2009

urcite by boli ok,ved uz je v 36tt,nemyslim,ze nieco hrozi...

tvojka
26. máj 2009

Ahojte,
nemám vás prečítané,len som postrehla info o Janke,tak držím palce,nech to dobre dopadne!!!

My sme boli dnes v poradni,teta doktorka z nás bola unesená,aké sú krásne a ako pekne priberajú,že ich vládzem nakojiť obe...Sárinka má 3700g a 55cm a Eliška 3420g a 54cm.Všetko je v poriadku,tak sa tešíme.Nabudúci týž ešte ideme na kontrolu so Sárinkiným uškom,čo sa im nepozdávalo v pôrodnici,tak dúfam,že to dobre dopadne.

petkaerdal
26. máj 2009

ahoj tvojkasom rada,ze ste v poriadku a ze krasne priberate 😉
tak tuez dufam,ze usko bude ok 🙂

uz si poslala foto zabiek do Fc?

babulka123
autor
26. máj 2009

baby.. nebola som tu lebo som nemala net.. co to tu citam janka nam rodi??? ale sak uz aj v pohode.. uz je po 36 tt nie? kraaasne to aj tak potiahla.. snad by to uz aj bolo lepsie..

petkaerdal
26. máj 2009

ahoj babulka,este nerodi Janka,ale uz je otvorena,krcok ziadny...ale ona to ze citi,ze porodi

babulka123
autor
26. máj 2009

petka.. nooo ale aj tak si myslim ze to nevadi.. pri jej postave a dvojickach ti otvorene poviem ze sa veeelmi cudujem ze to potiahla az tak dlho.. no a o tebe .. hehehe to ani hovorit nebudem..
tebe to tam tiez krasne svieti.. nieco som citala a neboooj tie hnacky mozes mat aj z toho tepla co su teraz... aspon ja to mavam pravidelne kazde leto .. heheheh aj ked teraz to nejako stagnuje a co by som za to dala sa poriadne vy... heheheh

ja som zas narastla.. mam pocit ze moje brusko je zo dna na den vacsie a vacsie a uz to aj citim na nohaviciach.. ale co uz.. nejako este musim vydrzat aspon 8 tt a potom to uz bude ok. { dr. vravel ze v 38 mi prcka vyberie}
ale mam pocit ze uz teraz sa tam nezmesti.. heehhe prave teraz to kopalo aj hore aj dole.. no natiahnute to tam musi byt krizom vselijako.. a mame stikutku..

pointka
26. máj 2009

ja uz som z toho tepla a jedla uplne grogy, chcem ist domov ☹ dnes nevladzem

babulka123
autor
26. máj 2009

pointka .. neboooj dockas sa.. aj konca prac. doby.. aj dazda.. oz zajtra..

mici11
26. máj 2009

Ahojte zlaticka,

V prvom rade veelke sorry, ze sa ozyvam az teraz, ale vstavala som o 6:00 s drahym, siel do prace a ja som zalahla a zobudila som o 12:15, to sa mi uz daaaaaaaaaaaavno nestalo, no nechapem. Musela som sa rychlo dat do poriadku a ist povybavobvat nejake veci a tak. Nedavno som prisla a idem rychlo nieco varit, lebo okrem croisantu a latte som dnes nic nemala v ustach. Krize ma bolia o dusu a picha ma do zadku, sorry za vyraz.
Marionka UTZ iste neskodi, mne tiez robili kazde 3 tyzdne a tehu knizku mam od akcie srdiecka, od 7tt. Uz iste zajtra aj tebe daju.
Mau pozerala som si tvoj album aj Tvojkin, mate krasne deturence, velmi sa mi pacia. Hlavne fotecky Mau, kde mas chalanov vedla seba, su uzasni 🙂 🙂 🙂 Tvojka princeznicky maju pekne vahy. Mas moj obdiv, ze ich stihas obe kojit. Aj ja chcem kojit a aspon pol roka. No uvidime.
Takze Janka ma este aj predbehne??? Ale uz je ozaj za vodou.
Peti ahoj zlatko, somz vedava ako zajtra dopadneme. Aj Poi ma kontrolu, ze?
Babulka ahoj, ze sa aj ukazes 😉 To ti ta prava vravi 😀 😀

pointka
26. máj 2009

miciiiii nerodiiiii 🙂

ano aj ja mam o 11:00 idem, ty mas o kolkej? ja mam zajtra poradnu aj UTZ, tak si snad drzme palce navzajom, tebe aby si sla rodit, mne a Petke, nech nas pustia domov este, ze je vsetko v Najlepsoim poriadku 🙂

babulka123
autor
26. máj 2009

mici.. ale mas pravdu zanedbavala som vas.. az sa hanbim.. ale od zajtra to snad bude lepsie..

petkaerdal
26. máj 2009

mici nam nerodiiiiiiiiii tedaaa 😀 😀

mici,Janka ta hadam aj prebehne este

poi,ty ides teda skor,ako ja,ja az poobede zase,ale okolo 15-16,takze sa budem rano znervoznovat
ja som tiez drogy,ale z toho lezania a zratia 😖

mici11
26. máj 2009

Poi 😉 ja idem rano na 9:00, UTZ mam aj ja, ale to stale doky ho ma v ordinacii. OK dohodnute, vy dve idete domkov este na chvilku a ja idem rodit. Inak celkom by sa mi pacilo rodit v piatok 29.5.2009 co vy nato?? 😀
Babulka ok tesim sa, ze nakuknes medzi nas castejsie 😉 Co ta tvoja nestastna lonova kost? Boli?