Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
23. jún 2009

peti ja nesteriklizujem, len umyvam horucou vodou, ale sterilizujem minimalne 1x denne, ako mi napadne, aj teraz som, v nemocke mi povedali ze staci ze umyjem horucou vodou..
inak aj nasi maju sem tam taky pupacik a ked tak citam tak asi tie potnicky, ie vela, len sem tam a tiez na tele, ale to tak jednu-dve, teraz tusim nijake...
fii, tak to mojich tusim este obleciem, moji su len v tych pyzamkach a nic pod tym, a pod dekou, ale nemam pocit zeby im bolo zima v byte mame podla teplomera 25C, a snazim sa ich uz trosku otuzovat, dr povedala ze mozem...
babul, tak sa konecne zapojis, uz sa tesim strasne ti to leti, pri sebe som to tak nevnimala, ku koncu sa mi to strasne vlieklo...
tvojka, male su naaadherne, aj ja chcem uz porobit nejake krajsie foto, a hlavne v tej slonovinovej a ciernobielej, lebo chcem aj zaramovat na stenu potom zavesit chcem stenu takych rodinnych fotografii..ale ked ja nestiiiham, ja este nemam jedinu spolocnu foto s malymi, nebolo kedy ma odfotit 😅

petka to neocikal moju tvar, ale vlastnu, ale uz trafil aj moju mamu, maju poriadny dostrel potvory tie ich hadice...

mici11
23. jún 2009

Tvojka ano som spokojna mamina 🙂 😉 Inak nas Sanko presne tak vypusta mliecko ako tvoje princeznicky. Ale on si neodgrgne vzdy ☹ Priznceznicky mas kráááááááásne, rastu ako z vody.
Peti myslim, ze ten vytok je Ok. a su to urcite potnicky aj Samko mal presne take ako ty pises. Potierali sme to liehom a pekne to zmizlo.
Janulka ja Samka na spanie obliekam presne ako ty pises. Nezda sa mi ze by mu bola zima. Nas Samko sa ocikal sam do tvare, ako som mu zdvihla nohy 😀 , no ale mna celkom slusne okakal 😀
Baby ako ich ukladate spinkat? Na chrbatik ci na bok???

Babulka uz to mas za par, neviem sa dockat tvojho babatka. 🙂 😉

petkaerdal
23. jún 2009

Jani,tvoji maju dobry dostrel,ked maju pipik,moje robia len fontanku,ale vzdy,ked nemam pod nimi plienku alebo akurat vytiahnem,gauc uz je cely ocikany,mozme vyhodit 😀
ja sa aj podla toho riadim,ci mne je zima,ja som sice stale zamrznuta,ale ked len tak sedim bez pohybu,veru ostalo mi chladno,tak som dneska vytiahla body s dlhym rukavom a zakryvam ich len po brusko na noc paplonikom

ja som doteraz sterilizovala po kazdom piti flasky,ale uz od vcera nie,tak 2x za den vysterilizujem,ale inak len tiez umyvam uz...

mici,dufam,ze ten vytok je ok,nikdy som nemala problem s vytokmi...

babul,dik za radu,kuknem v tescu tie vaky

teraz mi Selin vypila prvy krat 150 ml mliecka,super...a okale ma otvorene,nespinka

janula13
23. jún 2009

no ja koncim, uz na mna ide unava a caka ma nocna...ideme sa kupat, to sa zase zapotim, nasi placu pri tom ako kedy, ale ked ich utieram tiez rev, potom hned ticho, ako kedy a ako ktory...najlepsie je ked je uz natrety vonavy a idem dat plienku a on sa ocika, na porazenie...idem, jakub uz 2hodiny vyplakava a mmho tisi...

mici11
23. jún 2009

Samka ked kupem tak pohoda, obliekanie a vsetky procedury okolo rev jak o zivot, ked zacne papat tak sa ukludni a po papani o chvilku zaspinka. Kupeme ho pred papanim cca 20 - 20:30. Prave ideme na to 😉
Peti tiez som este nikdy nemala vytok, tak snad je to OK.
A ako teda baby ako ich ukladate spinkat? Na chrbatik ci na bok??? Ja na bok ale po chvily je na chrbatiku a hlavu ma na bok.

babulka123
autor
23. jún 2009

heheh a konecne budete vediet co skryvam v brusku co ??? ja by som to uz tiez rada vedela..

mici11
23. jún 2009

Babenky ak mate este v IP ten link kde ma nas Samko fotecky, tak tam kuknite ak chcete pridali sme nove fotky a aj jedno video, bolo to pred kupkanim.

Ano Babulka ja uz to chcem veeeeeelmi vediet, ale tipujem to na Ninku 😉 🙂

Dobru a hlavne kludnu nocku vsetkym.

vierka
24. jún 2009

dobre ranko baby....

bozeeeeee, tie vase deticky rastu ako z vody, ved takymto tempom budu zachvilu maturovat 😀 ale zvladate to super a obdivujem hlavne dvojickarky... ja som chcela ist z FC s dvomi, ale teraz som stastna ze cakam len jedno 😀 musi to byt dost, ale vy to zvladate, ste super zeny 😀

petka - tak to ma mrzi, ze je to takto s tym mlieckom a mali ste taku hroznu noc... hadam to bude dnes lepsie 😉

petkaerdal
24. jún 2009

dobre ranko
tak ja zase strasim od 4 rana s takym 10 min. spankom,ale ani sa mi dneska nechce spat

mici,ja davam stale na bok,ale vzdy sa daju na chrbatik...a tvoj Samko ma ten krk tak vykruteny? ze ich to neboli sa cudujem,ja som tak skusila lahnut,nezaspala by som veru 😅

ahoj raketa,v praci si?

petkaerdal
24. jún 2009

a ja to babulke tipujem na Lukaska 😀

vierka
24. jún 2009

petka - ahojcek... no clovek si potom asi uz aj zvykne na ten deficit spanku, ale verim, ze sa to coskoro zlepsi 😀
no ja som uz v praci, robi mi sice problemy vstavat, ale inak pohoda... o chvilu ma caka skolenie, tak tu zase cely den nebudem moct byt 😒

a co by som ja typla babulke??? asi chlapca, ked je tu tak vela bab v poslednej dobe, tak nech maju aspon riadnych frajerov 😀

mici11
24. jún 2009

dobre ranko,

Vierka ty si teda podarena 😀. O chvilku to aj teba caka. Inak ja som tiez chcela dvojicky, ale tiez mi staci jedno 😀 , teda zatial 😉

Ahoj Petulka, mi sme dnes vstavali o tretej ale zaspali sme az o pol piatej Samkovi sa chcelo zabavat. Tak som ho dala lzkat na brusko, rozpravala som mu, spievala a potom zaspinkal. Vstal o osmej, prebalili sme sa napali a spinkame zase. Ale ked vstane, bude hore aspon do jednej - druhej. Ale mam uz doma to lehatko, takze dnes ho vyskusame 😉 A nemuselp by prsat, isla by som s nim von.
Peti aj ja davam stale nabok a tiez sa pretoci na chrbatik a ma tiez ten krk vykruteny 😒 tiez by som tak nevedela zaspat. Ale sem tam otoci sam od seba hlavku aj na opacnu stranu, ale len na chvilocku. Zajtra ideme na sono mozgu. A potom este nozicky na buduci tyzden. U nas sa chodi po dovrseni troch tyzdnov. To ma Samko zajtra a ideme v pondelok.
Inak ja spavam denne 5 - 6 hodin. Snazim sa trosku pracovat, aspon hodinku denne.

tvojka
24. jún 2009

Ahojte,
aj ja straším od 5h.Babám sa nejak nechcelo spať.Teraz mi Sári zaspala na pleci,ale už ju nevládzem držať,tých 5kg cítiť 😝 .Naše baby na bruchu nechcú byť vôbec.
No idem ju položiť,možno sa ešte vrátim,ak bude spať... 😕

mici11
24. jún 2009

A

mici11
24. jún 2009

Ahoj Tvojka, Samko chce byt na brusku, len chvilu, spat ho tak nedavam. Ale zacina sa mu to lubit, lebo dviha uz hlavicku a vytesuje sa z toho 😀

petkaerdal
24. jún 2009

ahojte,tak mne sa podarilo zadriemat na pol hodku,ale uz sme zase hore,teraz som ich az ulozila,tak hadam zaspia

mici aj mne tocia same hlavkou,ked lezia,ale ked spia,tak len ja jednej strane,musim ich to odnaucit 😝

tvoja,tak aj ty si strasila rano ,ja od 4,vlastne od 3,ked drahy odisiel do prace 😅 ,inak cely den som potom taka nijaka,ze nedokazem ani nic porobit,len tak sedim a kukam na tv

uz place,tak asi nespi..padammm

petkaerdal
24. jún 2009

Vierka,tebe nebude robit problem vstavanie,ty uz budes zabehnuta 😀

tvojka
24. jún 2009

Tak aj ja som si zdriemla cca hodku...Teraz už mám na pleci napapkanú Elišku,zatial bez plaču,tak hádam tentokrát nebude 😅
Mici,baby tiež dvíhajú hlavu,ale jedujú sa,strčia hlavu do podložky a mrvia sa tam,alebo si začnú cucať ruku a kašlú mi na pasenie koní 😝

babulka123
autor
24. jún 2009

heheh pekne .. vidim ze sa tu tipuje o 106..
noo ja si tiez myslim ze to bude chlapec.. ale po poslednej poradni .. no nieviem ... mozno aj ta baba.. no uvdime... heheh uz to chvilku vydrzim .. takto je to napinavejsie..

vierka
24. jún 2009

tvojka - no 5 kg, to uz je riadna babizna, uz s tym musis mat aj problem...

babulka - a ako sa tvari lekar pri vas, ked on to vie a vy este nie??? urcite sa tvari tajomne 😀

petka - no len uz ako budem ma materskej aby som sa nenaucila este vyspavat kym sa to narodi 😅

janula13
24. jún 2009

ahojte buntosidla, tak nam sa naopak zadarila noc, o 21 sa napapali, buntosili samozrejme, potom zaspali tak ze sa o 2rano mrvil len jeden a tak som zobudila aj druheho, prebalila pokakane prdelky a napapali sa, matus sa ani nepogrckali a pekne zase zaspali, o 5.30 zase spapali, ale potom spali s takymi prestavkami, plakali, boleli bruska, teraz po krmeni o 9 spali obaja spolu na lehatkach ale kubko uz vymysla, ale idu zase papat..fakt kolotoc..ale stihla som aspon polievku a ryzu k masku, tak aspon je navarene..inak mm je doma a pomaha mi, spekulujeme, ze zacnem nacvicovat krmenie smaa a naraz nejak, aj ked nevieme ako s tym odgrgavanim,,,ozaj a zajtra ideme na to gastro, tak to si privstanem, co tk ci tak robim,,a v piatok ockovanie...
mici nam to sono hlavicky este nikto nerobil ani nespominal 😕
inak aj ja ked ich supnem na brusko, tak jakub to celkom dobre znasa, ale matusko uz nie, on na bok musi ist, ale tiez dvihaju hlavicku a tocia ju zo strany na stranu, aspon si pocvicia...no idem , hladosi budu papat ale to musim samozrejme spachtosa matusa zobudit...

babulka123
autor
24. jún 2009

vierka ale prd.. praveze sme boli pred tyzdnom na poradni a neviem co ho to napadlo kuknut ze co to bude.. a pritom vie ze nechcem vediet ale ze no dobre..
a hovori mi ze ani on s 20 rocnou praxou by si momentalne netypol ze co to bude .. raz to vidi tak raz tak .. ale vraj na 100% som tehotna.. hovorim si super, v 33tt .. heheheh no nasmiali sme sa, ze to nase dieta to robi na schval.... tak som rada.. ale zacinam uvazovat aj nad moznostou ze by to bola baba lebo doteraz som bola presvedcena o tom ze to bude chlapec..
takze preto je to teraz este viac zaujimave...

janula13
24. jún 2009

ozaj a otazocka, hlavne na teba MAU, viem ze pouzivas aj ty tie lehatka, odkedy ich pouzivas, nasich tam uz davam, len sa bojim kvoli chrbtici ci im to nejak neskodi kedze by mali byt na rovnom a pevnom, tie lehatka mam sice narovno al;e predsa su v nich taky trosku utopeni, kedze su makkucke, ale paci sa im v nich, zaspia tam a mam ich pri sebe cez den a nemusia byt sami v spalni apredsa su len v inom prostredi...ty v nich aj krmis vsak

tvojka
24. jún 2009

Babulka,ja tipujem dievča 😵

Mici,kukla som fotky aj video,malý je krásny!To háro má perfektné!Mne sa už ani nechce veriť,že aj naše baby boli také kúštiky 😲 .A to majú len 2mes...hrozne to letí,najradšej by som zastavila čas.

Jani,len pekne trenuj,aby si potom nebola v strese.Ale nič sa nestane,ked ich nebudeš krmiť naraz,nie?

tvojka
24. jún 2009

Janka,chcelo by to nejaké nové foto do albumu 😎

janula13
24. jún 2009

hej tvojka chcelo, chcelo 😀

vierka
24. jún 2009

babulka - vazne si tehotnaaaaaaaaa????!!! no supeeeeer, ja to tak zo srdiecka blahozelam, konecne sa ti to podarilo 😀 😀

janula13
24. jún 2009

tvojka mas to tam na zelanie..a ficim, prebalit akrmit a samozrejme najprv oboch zobudit...

babulka123
autor
24. jún 2009

vierka dakujeeeem heheheh

tvojka.. nooo uvidimeeeee..

inak baby cim prikryvate poklady ? mate paplony alebo deky alebo ako ???a co v zime.. som nad tym teraz tak uvazovala..

mici11
24. jún 2009

Tvojka dakujeme za pochvaly 🙂 🙂 🙂 no haro ma riadne 😉 Tvoje prinzecnicky su uz riadne slecny, krasne su.Veru veru leti to, onedlho nam uz zacnu papulovat 😀
Janulka pozrela som si fotecky, velmi su zlatucky. Ja som dala Samka dnes prvy krat do toho lehatka, pol hodinu sa mu pacilo a potom zacal mrnkat, zobrala som si ho na ruky a hned zaspinkal.
Inak to pocasie je hrozne, zas nepojdeme von ☹ , aj vcera sme boli len na balkone, este ze mame fasa balkon.