Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
3. júl 2009

mau,na pohlad sa ani nezda,ze by bolo hustejsie

mici ,tiez mi tak spapaju 90-120
tak zobudili sa o 4,po 4 hodinach,najedli a zase spia,v noci budu asi buntosit,ale to mi nevadi,pojdeme na Sk,v aute zaspia

ozaj baby,akurat som sa chcela spytat,ci uz mate to porodne vybavene,ja mam tlaciva doma ozarene,ale este som nezaniesla,do pol roka sa to moze tusim

mau,potrebovala si k tomu aj rodne listy?

petkaerdal
3. júl 2009

je to obmedzene do pol roka ,nie na rok

mici11
3. júl 2009

Ahoj Tvojka, no nas samko ma aj dudlik a vodicku zvykne sem tam z flasky a pekne chce aj prsnik.Ale viem ze vacsina deti potom prsnik nechce ☹ . Ja som bola so segrou v meste a s kamoskou, takze zato tie nakupy 😉 Ty to mas tazsie, to je jasne. Zda sa mi ze do pol roka ci roka treba odovzdat tie papiere, ale nie som si ista, niekde som to citala

mici11
3. júl 2009

Ahpj Peti tak super ti prespinkali, mliecko im zjavne chuti. Takze 90 - 120 takze dost som odsala tomu nasmu drobcovi, diky. Rodny list kopiu urcite potrebujes

mauzos
3. júl 2009

ano kopie im treba nechat a original k nahliadnutiu. Kopie chceli ku kazdej jednej ziadosti 😠

mauzos
3. júl 2009

ozaj peti, zabudla som ti pogratulovat, ako pekne spinkaju 😉

tvojka
3. júl 2009

No do polroka to stíhame 😀 .Ale nie,snád budúci týžden to mm zanesie.Ja som totiž bola len tento týž na gynde,čiže som to nemala potvrdené,niežeby nám peniaze nechýbali 😉
Peti a ty to dostaneš,aj ked žiješ mimo a deti sa nenarodili na SK?Vyznelo to ako keby som závidela...ja len informatívne,jasné,že doprajem.Aj keby chceli dať viac!
A teším sa,že ste zrejme došli na príčinu vašich nepokojov,tak pekné spinkanie cez den aj v noci.Moje baby dnes spia ako medvede,celý den,len jedia a spia.Som zvedavá,čo budú robiť v noci 😕

mauzos
3. júl 2009

Tvojka oni si to asi vymenili dnes s mojimi ☹ Moji su zase dnes taki nedobri, som sama a uz mi rohy rastu. Chcela som popratat a navarit a namiesto toho s nimi trcim cely den na gauci a mam na rukach raz jedneho a raz druheho, lebo inak ricia. Takze preto tu dnes cely den oxidujem 😀

petkaerdal
3. júl 2009

mau,dik 😀 spinkaju,konecne mam oddych
aha,tak potrebujem kopie,tak to musim pockat,tie budem mat az za 3 mesiace ja,hadam to stihnem vybavit

tvojka,hej ,teda mala by som dostat,kamoska dostala,ved na to ma narok kazda slovenka a ja mam este obciansky 😀 a je jedno ze zijem tu...

mau,kartu poistenca si nepotrebovala,ci ano? lebo co viem,tusim nemusim mat(ani nemam),pokia je stat v unii

petkaerdal
3. júl 2009

tvojka a nevadi,ze deti sa nenarodili na SVK,to su peniazky na matku,nie na dieta,len dufam,ze nebude vadit,ze maju rakuske obcianstvo,ked predlozim tie rodne listy 😕

uz aj moje spia od rana a noc mi vadit nebude,aspon dnesna,lebo ani ja spat nebudem 😝

petkaerdal
3. júl 2009

ozaj baby s dvojkami,neuvazovali ste nad kupou jedneho samostatneho kocika? ja uz mam objednany,ked niekde treba ist len s jednou,uz sme mali 2x taku situaciu,tak som taky obyc. objednala..

mauzos
3. júl 2009

peti ja prave hladam nejaky na nete. Tiez chodim castejsie s Tomim po lekaroch a nemusim tahat obidvoch, alebo ho nosit v klokanke, uz je tazky. Aky si objednala? Daj link

mauzos
3. júl 2009

peti vraj stacia tie ziadosti, potvrdenie od lekarov a prelozene a overene rodne listy. Teraz som sa pytala jednej kocky z Irska

veam
3. júl 2009

Ahojte...

Peggyyy je v nemocnici,zajtra ju budu zasivat...vsetky vas pozdravuje.

petkaerdal
3. júl 2009

mau tento som si objednala,je to sice sportovy,ale da sa dat do uplneho lahu,uz som nechcela hlboky kupovat a aj som pocula dobre ohlasy na tuto znacku

http://www.hravo.sk/product_info.php?cPath=310_...

petkaerdal
3. júl 2009

dik za info mau 🙂

mauzos
3. júl 2009

peti vyzera velmi dobre, ja tiez chcem uz len taky nejaky sportak, hlboky uz nechcem, nevyuzijem.

mauzos
3. júl 2009

pozdravujem peggy a drzim palce 😵

jvo
3. júl 2009

ahojte kocky ja len tak na rychlo lebo mi asi pukne hlava mam hroznu migrenu este ze mala uz spi to bude asi z toho pocasia
chcela som sa opytat tie ktore krmite drobcov umelym mlieckom maju zelenu stolicu pripadne aj smrdi? lebo ta nasa ma, zo zaciatku nemala ale teraz uz ma, pytala som sa na tu farbu aj dr. vraj je to ok ze to je z toho mliecka AR a aj na krabici je napisane ze je to koli tomu ze obsahuje nestiepenu bielkovinu len vsade citam ze detske hovienko nesmrdi a teda ta nasa ked sa tak riadne pos... tak to citit 😀
inak peti ja pouzivam flasky Avent aj mi ich odporucila dr. koli tomu ze aj kojim ze pri tych by nemala odmietat prsko a papa z nich dobre, ine som ani neskusala, dudku lubi velmi 😵 ale skor taku skosenu a mame silikonovu nie latexovu a mliecko papame stale bebu AR to som nemenila aj ked troska sem tam grckala ale zacala som jej davat homeopatika a tie tusim zabrali uz si grcne len sem tam
a este otazocka mau ty si tusim pisala ze ti drobec prespi celu noc, zvysila si mu davku jedla cez den o to co pred tym papal v noci? alebo kolko krat za den davate papat drobcom? totiz ta nasa je taka lenucha ze si ani jest nepyta 😀 zije asi z lasky 😵

petkaerdal
3. júl 2009

jvo ahoj 😉
nase kakali zlte len prvy tt ,odvtedy tmavo zelene,takze je to ok a tiez to priserne smrdi,citala som,ze stolica deti krmenych UM smrdi dost
jvo,prave ta AR start sa dava kojenym detom,ale ja nekojim ,tak nam uz bolo slabe,tak mame 1 pre nekojene deti od narodenia,uvidime,ci sa nieco zmeni

jvo
3. júl 2009

peti tak to si ma ukludnila aj som dufala ze to bude z toho mlieka, lebo aj tej farby som sa najskor zlakla lebo na zaciatku kakala normalnu taku zltu prazenicku ako sa vsade pise
a ja jej davam ale bebu AR 1 premium nie start tak snad to je taka co zasyti viac

petkaerdal
3. júl 2009

a predtym si davala start?

ja som to citala,lebo som sa tiez bala,ked sa im zmenila a je to ok 😉 ,nase tak kakaju uz mesiac
a fakt smrdi dobre ta kakacka 😀

ozaj,co drahy na hodinky? pacili sa?

petkaerdal
3. júl 2009

mau ,Aylin mi spi od 12 s prestavkami na papanie 😀 selin trosku bola hore

jvo
3. júl 2009

nie ja davam od zaciatku tuto ani som nevedela ze daka start je, davali nam bebu v porodnici povedali ze je to beba ha tak ked sme prisli z porodnice a mala som paniku ze mala malo papa a nepribera tak som draheho vyslala do lekarne nech kupi tiez bebu ha a doniesol tuto premium, potom ked nam dr. nakazala naozaj dorkmovat ze sa potvrdilo ze cicka nepribera tak sme povedali ze doma mame bebu ha tak nam ponukla ze daky rodicia im tam nechali 3 balenia za cenu jedneho lebo uz presli na bebu 2 tak sme si ich zobrali a potom som nasla ten link na tu kocku co ich predava tak lacno tak sme uz pri nej ostali dake vyrazne problemy z nej nema, kaka kazdy den, sem tam aj 2x niekedy sa stane ze sa zabudne a den nekaka, trosku grckala ale uz len sem tam tak ju menit ani nebudemem citala som ze ty si ich vyskusala uz dost
😵

petkaerdal
3. júl 2009

ja som uz vyskusala 4 mliecka,ale ostali sme pri bebe..len som zmenila z beba start HA na beba 1 ,ale je aj beba 1 HA..ale ta start je prave,ako prikrm pri kojeni a to som si na krabici vsimla az dneska a ta 1 je pre nekojene..a male mi boli uz hladne stale,tak od dneska mame tu novu

jvo
3. júl 2009

tak toto ich urcite zasyti a budu dobrucke ako na zaciatku
ozaj zabudla som, hodinky sa strasne pacili vsetkym sa chvali ake ma krasne tak sa to oplatilo 😀

janula13
3. júl 2009

peti tak verim ze to pomoze, my sme mali rusny den, boli sme po nakupoch, rano vystrajali, noc sa dala a teraz po prechadzke vecer reeev, tak sme nevedeli co im je, hlavne kubkovi, tak sme sa nastvali a necakali este hodinu na krmenie a nakrmili ich takmer o hidku skor a zjedli 120ml...tak mamchrobaka v hlave ci aj tych nasich netrapi hlad, ci ich to mlieko zasyti...ktovie ci kubo preto tolko nereve...uvidime, dnes 1x nejdeme kupoat, lebo matus odvtedy spi a kubko je hore aale nereve...tak som zvedava aka bude noc, ked cez den dost spali v aute a kociku....

babul dakujem za info, nevedela som o tom, nestihla som vvcera net, mali sme navstevu...
idem sa ogabat a preniest matuska dompostele z lehatka...a som zvdava co na nas chystaju v noci..

petkaerdal
3. júl 2009

aj si mu povedala,ako to bolo s nimi? 😀

JAnik ahoj
a nebude to u vas tiez ten vecerny plac,co pisala raz mau? ja som o tom citala a mavaju to deti a mavaju to niekedy aj moje,len tak placu aj hodinu a potom prestanu,nic im neni,placu len tak

inak mi Selin dneska vypila 150ml 😀

petkaerdal
3. júl 2009

Jani,vidis,ja som to takto robila stale,mne ked boli hore a plakali ,tak stale si pytali jest...ja myslim,ze tie zaciatocne mliecka pomaly budu slabe aj pre tvojich,ved uvidis ...ja som takto krmila cely den donemoty,ked nespali
ved vyskusaj na kubkovi,vzdy ked place,daj flasku a uvidis,ja som tak na to prisla,ze chceli stale pit,v noci ani nie,lebo ked zaspali,tak tolko hlad necitili,ale ked boli hore som aj kazdu pol hodku davala po 30-60

petkaerdal
3. júl 2009

ja sa doma tak nudim teraz,neviem,co zosebou,ked mi spia 😀

Jani,inak ja som nikdy nekrmila nejak podla hodiniek,ale podla hladu ,ty stale podla hodiniek krmis?