Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
4. aug 2009

tvojka super vahy, tak som zvedava aj ja na nasich co zajtra, nech prehupnu tie 4kilecka..my sme boli na klbiky teraz po 6tt a ok, ja som balila nasiroko len nejake 2tt aj to bola otrava..a teraz na kontrolu o 3mesiace az..aspon to...a dufam ze babulky to uz nebude boliet, musia vydrzat, co uz, ja ani neviem kedy mame dalsie ockovanie zatial mali len do ramena proti TBC...

veam
4. aug 2009

Mau takze aj ja sa pripajam ku gratulaciam,prajem ti vsetko len to najlepsie a nech sa ti splni kazdy tajny sen 😀 😀 😀

Tvojka super velke kocky uz mas...

Janula chalosi su krasny...

petkaerdal
4. aug 2009

ahojte,
tak aj ja gratulujem babulke 😵 ,ja som typovala chalana,no nevadi 😀

a tiez gratulujem mau k narodkam 😵 😵

veam
4. aug 2009

Petka ty to tu v poslednej dobe nejako flakas,nezda sa ti¨??? 😝

janula13
4. aug 2009

vaem suhlasim s tebou, petka, nasa tahacka to tu flaka, o mne ani nehovorim 😀 ale ja sa zabieham s malymi 😀 na to sa mozem vyhovorit, petka je uz skusena maminka co to super zvlada...
a dakujem za kompliment, neviem ci su krasni pre druhych, ale pre nas su 😀 a to si este nevidela sexy foto z vanicky...snad pridam, konecne sa im kupanie paci, neplacu 😀

mici11
4. aug 2009

ahojte, uz sme doma z poradne. Vsetko ok mame 59cm a 4650g, cize za tyzden priberame cez 220g, co je super.Ale niektore babatka v Samkovom veku uz maju poriadne caz 5 kg, tak mi na to dokyna povedala, ze deticky na UM priberaju ovela rychlejsie ako kojene.tAK SOM SPOKOJNA.

Ozaj dali ste ockovat deti proti rotavirusom?J to zvazujem, ale je to spolu 200€

mauzos
4. aug 2009

ahojte 🙂

Babulka veeelika gratulka k Ninke, vela zdravicka obidvom vam zelam, tebe vela mliecka a aby ste cim skor mohli ist domov k tatikovi 🙂
Kedy vlastne rodila? Nechce sa mi to hladat v augustovkach 😒

Dakujem vam za gratulacie, skoda ze si nemozme spolu aj pripit 😀

Jani, Lenka je bratova dcera, preto sa na tom tak zabavila, pubertacka 😀 😀

Tvojka, Mici super vahy 😉

Mici ja som sa na to pytala nasej Dr. a povedala mi, ze je to ockovanie zbytocne, lebo rotavirusy su len zlomok toho z coho moze mat babo hnacku. Tak dufam, ze ma pravdu 😉

veam
4. aug 2009

Mici super,maly pekne rastie... 😀

pridala som novu fotku mojho bruska,tak kuk 😀

mici11
4. aug 2009

Veam brusko rastie 🙂 pekne , ale ja som mala asi trosku vacsie 😀 zhruba v tt. Ved porovnaj, mam to este v albume.A diky aj samko pekne rastie 🙂
Mau diky, moja dr. povedala zhruba to iste co tvoja, takze ho nedame zaockovat. Potom mi vravela, ze v 15.mesiaci sa da zaockovat proti kiahniam, dala mi letak,ale to mam este casuuuuuuuuuuuuuuuuu na premyslanie 😀
Veru velka skoda, ze si nemozeme pripit, za jeden by som si aj dala 😀 alebo aj za dva 😀 😀 😀

petkaerdal
4. aug 2009

ahojte,no flakam veam,bo sa hram inak,robim si videjko z mojho tehu a s detmi,ale uz je hotove,tak som tu
u nas je super zima,sedim vonku a popijam si vinko,male mi dneska cely den takmer spinkaju,,,takze pohodicka doma

petkaerdal
4. aug 2009

veam,pekne sa uz gulatis 😀 😀

mici11
4. aug 2009

Pocuj Petka nedrazdi s tym vinkom 😀 😀 😀 Zimka je aj u nas, ale aj riadna burka.

tvojka
4. aug 2009

Peti,kde sedíš vonku?Si na Slovensku?či ste kúpili ten domček?

Mici,ste takí akurát.My sme mali vo vašom veku E: 4,4kg a S: 5kg.Vy ste tak medzitým 😀

petkaerdal
4. aug 2009

mici ,nedrazdim,ja mozem ,ty nie 😀 ,trosku som si dala po dlhom case

tvojka no predsa na balkone sedim tu,nie na Slovensku,ale uz ma dazd vyhnal dnu

idem spat,drahy ma sichtu 😀

dobru noc baby

mici11
4. aug 2009

Tvojka diky 😉 ozaj sme medzi vahami tvojich krasaviciek 😉
Peti veru ty mozes, ja nie 😒 , ale nevadi ved vydrzim 😉

Dobru noc

vierka
5. aug 2009

dobre ranko babulky 😀

mici - podla mna to je super vaha 😉 jasne ze deti na umelom mliecku priberaju rychlejsie 😉
a ty si mala v 15 tt ake mini brusko 😀

veam - no to mas uz pekne brusko, ved uz sa ti to aj pekne krati 🙂

petka - tusim si prisla na vyhodu nekojenia 😀

peggyyy
5. aug 2009

bré ránko ja už nespím odpomaly od štvrtej malá kope a ja neviem akosi mám ľahnúť
mimochodom kuk foto 😀

vierka
5. aug 2009

pegy - ahojcek... esteze si doma.. ja si neviem predstavit ako budem vyzerat v praci ked budem celu noc hore kvoli kopancom 😅 ale tesim sa na to 😀
mala je krasna a ake uz mas pekne brusisko 😀 krasne, tehulkovske 😀
ako sa inak citis? chodis na poradnu castejsie kvoli tomu ze si bola v nemocke???

peggyyy
5. aug 2009

no chodím každé dva týždne a cítim sa celkom fajn až na tie kopance 😀
ty ako pokračuješ?

veam
5. aug 2009

ahojte...

dakujem za pochvaly.... 😀 😀 😀 ,kazdy si mysli ze uz idem o mesiac rodit a mne sa zda brucho male

Pegg aj ty sa pekne gulatis...

veam
5. aug 2009

inak aj nase sidlo rano dobre vykopava a nenecha ma spat 😀

peggyyy
5. aug 2009

ahoj veam, kedy máš ďalšiu poradňu?

vierka
5. aug 2009

pegy - no radsej nech ta pekne sleduju - aj ked je to dva tyzdne, ale nech to maju pod kontrolou 😀
tak to je dobre, ze sa citis celkom fajn...
ja v pohode, nestazujem sa - zatial 😀 v praci riesime moje zastupovanie pocas MD a robim si pomaly robotku - ved to uz mam skoro za par 😀

veam - no ved im treba povedat, ze si musia este chvilu pockat 😀 mna sa zase stale pytaju ci tam nemam nahodou dve 😀 😀 😀

no ja som uz netrpezliva - este tak dva tyzdne a mozno uz zacnem citit "motylika" v brusku 😀

veam
5. aug 2009

Pegg zajtra idem do poradne...

Vierka neboj sa dockas sa kazdu chvilu to uz bude...mne to zacalo okolo 19-20tt

peggyyy
5. aug 2009

veam ty tam ako často chodíš? a koľko si už pribrala?

veam
5. aug 2009

Ja 1krat za mesiac,ale teraz by som mala uz tusim castejsie...1krat za 3tyzdne,uvidim ci to tak bude...ja mam naspat tych 7kg co som schudla a uz aj 1kg navyse 😀

petkaerdal
5. aug 2009

ahojte baby
vam tie tt ako letia rychlo 😀

mne sa baby dneska zobudili 8.30 😕 ,ale v noci trosku vystrajali

Vierka,no prisla som aj na vyhodu netehu uz,teraz ja mozem vsetko a ty nie 😀

veam
5. aug 2009

petka no vidis ze prisli tie casy,kedy pekne spinkaju...tt utekaju noo...za chvilu tu budu dalsie prirastky 😀

peggyyy
5. aug 2009

veam tak to máš super ja akosi nie a nie pribrať

veam
5. aug 2009

Pegg a chybaju ti tie kila?Mozes byt len rada,ale vraj sa najviac pribera posledne 2 mesiace,tak este nekric 😀 ...ten test na tu cukrovku ti robili?