Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
6. aug 2009

prva bola mici 😀 😀 😀

dobre ranko inak prajem 😀

veam - no ved ja som uz netrpezliva co ti tam povedia 😀

peggyyy
6. aug 2009

dobré ránko

vierka
6. aug 2009

ahojky pegy ako? 😀

veam
6. aug 2009

Pegg a mala uz ma kolko?ake miery?

peggyyy
6. aug 2009

vierka super a ty?
veam netuším, do poradne idem 17.8. a asi mi bude robiť kontrolný uzv tak až potom, ty si na tom ako?

petkaerdal
6. aug 2009

dobre ranko aj ja prajem
mne kocky este spia 😕 😕 uz si to krasne natahuju

peggyyy
6. aug 2009

petka tak to máš super a od koľkej už spia?

vierka
6. aug 2009

petka - dobre ranecko... tak to je slusne, ked si uz zacinaju zvykat na dlhsi spanok bez papania 😀

pegy - ja tiez super, prave tlacim do seba jablcko 😀 AFP testy nam dopadli super, tak sa tesime... a cakam kym budem nieco citit 😀
tak to som potom zvedava ake bude mat mala uz niery, ale pocitam ze uz velmi slusne 😀

peggyyy
6. aug 2009

vierka ja som zožrala dve obložené žemle a zapila ich kávou 😀 , no keď ma príjmali do nemocnice v 24tt tak mala malá okolo 720g a 30cm, takže uvidíme, teším sa že testy sú v poriadku
veam ty už máš pre malú nejaké veci?

veam
6. aug 2009

No ja netusim vobec,mne este nehovoril nic take...hej mame uz skoro vsetko,my sme rychly 😀

peggyyy
6. aug 2009

veam ty si teda šikulka ja nemám ešte nič 😅

veam
6. aug 2009

Mozno ani ja by som nemala po takej skusenosti aku mas ty...ja si stale myslim ze pojdem skoro rodit,tak to preto 😀

Baby kuknite na toto

https://www.youtube.com/watch?v=_PHnRIn74Ag

😀 😀 😀

vierka
6. aug 2009

pegy - ja som mala na ranajky len velky jogurt s cerealiami, potom to jablko a keby nieco tak mam v sufliku este nejake tycinky... a tesim sa na obed, lebo kolegynka donesie pecenu kacku a opekane zemiaky k tomu 😝 😀 tak si nechavam miesto, inak by som bola uz davno natlacena nejakymi zemlami 😅
no tak to uz bude mat ucite tak 1200g - podla mna 😉

veam - ved nabuduce sa opytaj na velkost babatka... neviem ako je to s tou vahou, ci na to treba nejake specialne utz alebo co 😒

peggyyy
6. aug 2009

ale už sme si dali aspoň robiť komodu a cez víkend by mal dať manžel do kopy postieľku 😀

veam
6. aug 2009

Pegg no teda,tak sa vytesujes co?kocik uz mate vybrany?

vierka
6. aug 2009

pegy - ved pomalicky mozete chystat, ved mas uz krasne tyzdne za sebou 😉

my chceme konecne tiez vymerat jednu stenu v detskej a dat si spravit cenovu ponuku na komodu a keby sa nam ta cena pacila, by sme si ju dali hned spravit, ved kym ju vytvoria - bude aj mesiac trvat (lebo to chceme na mieru) a nad nu take policky... a potom by som pomaly zacala zvlakat aj veci od segry, to uz by som mohla vediet aj pohlavie, tak by som hned brala veci bud pre dievcatko, alebo pre chlapca 🙂

peggyyy
6. aug 2009

no vybraný ako vybraný, viem kde ho pôjdem kúpiť ale majú tam velikánsky výber takže sa uvidí až na mieste ale určite viem, že nechcem trojkolku

peggyyy
6. aug 2009

vierka ja väčšinou veci podostávam takže ani nemám čo moc chystať, my sme si dali robiť komodu v/š/h - 1m/1,2m/0,6m s piatimi šuplíkmi a výjde nás na necelých 5000,-

veam
6. aug 2009

Vierka a co by ste chceli?dievcatko ci chlapceka?

Pegg my sme kupili trojkolku a super sa s nou karuje

peggyyy
6. aug 2009

veam kamoška má taký a vravela že by si ho už viac nekúpila, a celkovo mne sa akosi tie trojkolky nepáčia, ja mám radšej klasiku ale každý má iný vkus 😀

veam
6. aug 2009

Pegg jasne 100ludi,100chuti...ja som pocula na ten kocik len same chvali

peggyyy
6. aug 2009

dnes ideš na koľku do poradne?

veam
6. aug 2009

o 17.15 som objednana,ale ideme skor,lebo Skalica je od nas tak 30km

peggyyy
6. aug 2009

tak držím palce aby bolo všetko v poriadku, idem si ja ľahnúť majte sa zatiaľ 😀

veam
6. aug 2009

ok dakujem

vierka
6. aug 2009

pegy - no ved aj ja budem mat velmi vela veci po segre a dalsiu cast veci podostavam... a na mne zostane kupa len kozmetiky, kociku, madrac do postielky a mozno este nejake drobnosti 😅
no tak to bola super cena... ja odmeriam a vymyslim tu nasu a potom dam vediet kolko vysla nas 😉
tak pekne oddychuj teda, uz som ta asi nestihla 😅

veam - uprimne??? ja dievcatko a mangel chlapca 😀 my sme priklad klasickej rodiny v tomto 😀 😀 😀
ale nakoniec to bude vsetko jedno, hlavne ze babo je a ze bude zdravucke a hlavne NASE 😀

veam
6. aug 2009

Vierka jasné najdolezitejsie je aby bolo babatko zdrave,to ostatne uz neni take dolezite...som teda zvedava co nosis ty pod srdieckom 😀

vierka
6. aug 2009

veam - no ved jasne 😀 ale urcite nie si zvedavsia ako ja... mne to normalne uz zerie ze co sa vo mne skryva 😀

veam
6. aug 2009

A co mam hovorit ja?keby bolo na mne uz by som sa nechala prekvapit az do porodu...

petkaerdal
6. aug 2009

ahojte,
pegg,tak o tej 20-21 idu spinkat,o 4 ale este stale krmime a potiahnu do 8,len nech im to vydrzi
cez den mi uz vobec nechcu spavat,tak uz treti den skusam ich dat o tej 12 spinkat,lebo aj vidim,ze su unavene a aj zaspia pekne,taky rezim si uz vytvaram

veam aj ja som uz mala v takom tt takmer vsetko kupene ,uz aj poprate 😀