Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
19. aug 2009

Ahojte...

Vierka to si ho vazne pritlacila? 😀 😀 😀 No moj manza je vahy,takze je mu skoro vsetko jedno a je nerozhodny,takze vsetko je na mne a ja ked nieco chcem,tak to chcem a kupim to a hotovo a je mi jedno co hovori on.

pegg je k nemu aj vajicko?

peggyyy
19. aug 2009

veam tuším nie je , nie som si istá
som pridala foto do albumu

veam
19. aug 2009

Pegg no sme na tom podobne,akurat ze ja nemam take prsiska 😝

peggyyy
19. aug 2009

veam mne sa ani nezdá že by som ich mala nejaké veľké, možno preto, že ich vidím každý deň 😀 😀 😀

veam
19. aug 2009

No asi preto,tak ale snad budes mat vela mliecka...kedy ti doki stanovil termin porodu?

peggyyy
19. aug 2009

dnes budem mať výbavu do postieľky....ja sa tak vytešujem 😵

peggyyy
19. aug 2009

veam podľa PM mám termín na 28.10. a podľa pohybov na 11.10. a ty?

vierka
19. aug 2009

petka - ved ma poznas 😝 😀
takze ty takto vyuzivas oddychovy cas bab na upratovanie 🙂

veam - takze to sa bavime presne aj o mojom muzovi, on je tiez v znameni vah... takze sa na niecom dohadujeme, on spekuluje nad tym pomaly mesiac a potom aj tak povie, ved daj to spravit ako chces ty 😅 no ide ma roztrhnut vtedy 🙄 ked si predstavim, ze uz to mohlo byt daaaavno hotove 😀

pegy - stvorkombinacia za 160 eciek??? a co tam vsetko je??? 😕 😀
PK je Pezinok??? a kde tam???

peggyyy
19. aug 2009

vierka no Pezinok v OC MOLO, pri Tescu... naklikaj si do googlu lacnejsie nekupis a ten čo chcem ja je zn, PICCOLINO

veam
19. aug 2009

Pegg ja mam 3.11. ale dufam ze to bude skor...podla pohybov neviem,nehovoril nic

Vierka tak s panom bohom,ked aj tvoj je vahy...ale v niecom je to dobre.

vierka
19. aug 2009

peggy - jej dakujem, si zlaticko... hned to omrknem... ved PK nemam daleko od Cifera 😀

veam - no je to dobre v tom, ze aj tak je vzdy po nasom 😀 ale to trvaaaaa kym povie, sprav si ako chces 😀 😀 😀

peggyyy
19. aug 2009

veam ja rátam, že mala by sa mohla narodiť koncom septembra alebo začiatkom októbra ak teda vydrží

peggyyy
19. aug 2009

vierka no veď preto som napísala, že je to v PK a aj ti ho dovezú domov zadarmo

peggyyy
19. aug 2009

vierka ty si z Cífera? tak si daj spraviť komodu tu u nás v Báhoni na mieru ako ja...teraz koncom týždňa by som ju už mohla mať

veam
19. aug 2009

Pegg ti budem potom zavidiet,ze ty uz mas a ja nie... 😀

Vierka no presne,ale niekedy ma to aj serie ze mam vsetko na starosti ja 😀

peggyyy
19. aug 2009

veam a čo mi budeš závidieť?

vierka
19. aug 2009

pegy - a ty si z Bahonu??? 😀 sranda, som nevedela... a kto tam robi komody? dala by sa potom odfotit aby som videla ako ti ju spravili? a dodanie bolo kolko? 4 tyzdne? 😀 teraz budem mat na teba same otazky 😀
no ja by som si ten kocik doviezla aj sama a som sa prave zamilovala do ADBOR ARTE 3x3 hned ten cerveny - no proste naaaaaajs 😝 ale je uz vypredany ☹

veam - no niekedy aj mna, ale nie je nad to, ked to mam vsetko pod kontrolou 😀 😀 😀

peggyyy
19. aug 2009

idem si ja ľahnúť neskôr sa ešte zastavím

peggyyy
19. aug 2009

vierka no z Báhoňa som sa tu vydala 😀 máme tu stolára Stojkoviča manželova sesternica si u ňho dávala robiť dve komody pre dvojičky a je s nimi maximálne spokojná potom ju samozrejme odfotím.... my sme mu povedali, že ju potrebujeme čo najskôr a sú to tuším tri týždne ale to mal z toho týždeň dovolenku

vierka
19. aug 2009

pegy - dobre, hlavne si odpocin... pa zatial 😀

veam
19. aug 2009

Pegg ze uz budes mat pri sebe vonave babatko,podla mojho stastia este budem aj prenasat...

Vierka no aj to ,bohvie ako by to dopadlo,keby to mal na starosti on...aj tvoj je taky tichy a pohodlny?Moj nerad chodi na nakupy a navstevy

vierka
19. aug 2009

veam - ze tichy 😀 😀 😀 no ked je nastvany, tak riadne nadava 😀 ked je nahnevany na mna, tak sa oduje a nebavi sa so mnou a clovek z neho musi tyzden tahat, ze co mu je a potom to povie a je to taka blbost jak mraky 😀 no nakupy tiez ozundre, ale to podla mna 90% chlapov a je jedno co su za znamenie... a navstevy ako kedy, niekedy sa mu nechce a niekedy by flakal viacej ako ja 😀

peggy - tak potom, ked ju juknem, ze aku mas, tak mi mozes poslat do IP kontakt na neho, skusila by som mu zavolat, ze za aku cenu by to spravil keby som mu ukazala navrh a za aku dobu a by som sa rozhodla... 😀

mici11
19. aug 2009

Ahojte,

Vidim, ze riesite kociky, komody....az vam zavidim. To boli pekne chvilky ked som malemu chystala vybavu, este aj zehlit ma bavilo. Teraz to zehlenie 😠 😝

Peti ahoj, aj ja uz mam upratane, Samko driemka tiez. Potom sa napapa a chcem ist k nasim na dom, kym je pekne. Co budes porabat?

babulka123
autor
19. aug 2009

ahojte, prave som prisla z vonka.. bola som na socialke.. no bez vytahu na 2 poschodie.. ze aka parada s kocikom ..

este som si bola kupit nohavice lebo som teraz v tej blbej velkosi, tehotenske velike, netehotenske male... takze som si kupila jedny rifle a jedny take letne .. a staci.. sak to ide dole... nastastie.. mala sa tvari ze este spi a dufam ze este aspon hodku potiahne lebo zo mna tak leje.. potrebujem sa troska uuuuuukludnit...

a to nam este aj vypii zas teplu vodu, a pridu dnes svokrovci na navstevu.. takze ... asi tak .. a dnes nevarim .. som uplne mrtva..

mici11
19. aug 2009

Babulka no pekne, ze bez vytahu 😝 Takze mas aj nakup za sebou, super, ale ozaj nekupuj vela, lebo kila ti pojdu rychlo dolu. Ja som uz 2 - 3 tyzdne po porode zapinala vsetky svoje povodne veci 😉
Inak s tou teplou vodou des, my sme nemali pred dvoma tyzdnami celyyyyyy tyyyyyyyyzden, som sa nazohrievala, hlavne pre maleho.
Trosku zalahni kym ti mala spinka. Ja som to nerobila, lebo som akurat pomahala s robotou drahemu, alebo upratovala a tak, ved to poznas a potom som padala na hubu skoro ☹

petkaerdal
19. aug 2009

ahojte,babul bez vytahu? 😝 uf,necudujem,ze si sa spotila..

my sme trosku pocvicili hlavicku,lebo Selin je taka lenivucka,nepaci sa jej na brusku a teraz zaspinkali,tak mam chvilku veget,potom idem krmit...mam pocit,ze stale len krmim 😀

Vierka,chcela som ti usetrit pracu,ale asi ta to malovanie u mna neminie,vcera som pozerala nalepky na stenu,ale neboli pekne,tak cakame na teba,ked sa prestahujeme 😀

vierka
19. aug 2009

mici - je to proste potesenicko takto pekne vsetko chystat... ale mat uz tie pokladiky v rukach je este vacsie 😀

babulka - 2 poschodia bez vytahu??? ked to pojde takto dalej, tak sa naozaj coskoro zmestis do povodnej velkosti, este ti aj ta bude velka 😉

petka - no tusim uz nebudem zverejnovat fotky ako to vyzera 😀 alebo ze by som si spravila novy job a chodila malovat detske izby 😀

veam
19. aug 2009

Ahojte...

ja som sa teraz vratila z mesta,bola som na poste,u sesternici na kave a v tescu na mensi nakup potravin,samozrejme autom...fu to je mi zase ale horko,mohlo by sa uz ochladit na takych 20stupnov,to mi staci...
inak a ked hovorite o tom vytahu,teda schodoch,my byvame na 5.poschodi a bez vytahu,je to dobra makacka a to este nehovorim o tom ked budem este nosit hore baby... ☹

veam
19. aug 2009

Baby a inak v tescu maju vypredaj detskych veciciek,tak hura na nakupy 😀 😀 😀