Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

peggyyy
9. sep 2009

ja ešte nie, ale asi ma už teraz vypíše no mám ešte v robote 54 dní dovolenky tak to budeme musieť nejako poplátať...a teba nevyšetruje zdola v každej poradni?

peggyyy
9. sep 2009

5 dní nie 54 som sa sekla 😀

veam
9. sep 2009

Nie nevysetruje ma na kazdej poradni,minule ma vysetroval a predtym dlhsie nic...my budeme tiez riesit s dokim MD tak som zvedava odkedy ma da...som si hned myslela ako mozes mat tolko dovolenky...inak aj ja mam este tak 20dni,ale tu si brat nebudem,potom ju poziadam o preplatenie

peggyyy
9. sep 2009

mňa vyšetruje zdola v každej poradni od začiatku....inak ako mimino? bojuje bojuje? 😀

veam
9. sep 2009

Pegg mozno preto ze ty si iny pripad...neviem...no bojuje,chodi z jednej strany brucha na druhu,to sa mi vzdy tak zavlni pupok,no zlate...dufam ze teraz uz budem chodit castejsie do poradne...a co mala?

peggyyy
9. sep 2009

ja mám pocit, že malá bude nejaký vlkodlak, teraz keď je taký pekný mesiac sa nevie akosi spratať do brucha...cez deň sa to dá ale čo robí večer keď idem spať tak to je hrôza, mávate aj štikútku?

veam
9. sep 2009

No nieco mi hovor,nase tiez vyvadza najviac rano a vecer...stikutku nemame,mozno neskor,uvidime...vy mate? 😅

peggyyy
9. sep 2009

no my mávame, začne mi skákať brucho a je to 😀

veam
9. sep 2009

Baby kuk sem,celkom dobre ceny http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky

veam
9. sep 2009

Hej?zlate...a ako dlho to trva?

peggyyy
9. sep 2009

chvíľu, minútku dve a je po tom

veam
9. sep 2009

Mne sa akoze tiez obcas trasie brucho,ale neviem ci to je stikutka...a vybava uz nakupena?

peggyyy
9. sep 2009

ešte mi chýba kočík, a potreby na kúpanie a kozmetika a také drobnosti...ty už máš všetko?
inak tie pampersky 42ks po 8eur majú v Maďarsku po 6eur

veam
9. sep 2009

Ja uz len odsavacku hlienov a take drobnosti...hej?a kde v madarsku?

peggyyy
9. sep 2009

no vidíš ja už odsávačku mám
neviem kde to mi kúpila kamarátka, zatiaľ somsi vzala 3 balíky na skúšku

veam
9. sep 2009

Tak sa spytaj kamosky a daj mi potom vediet,ak budes taka dobra...budem rada,to je super cena...o chvilu budeme mamy,boze ako to leti...ake mas pocity?

peggyyy
9. sep 2009

zatiaľ také normálne akosi si to zatiaľ neuvedomujem no akurát včera som vravela manželovi, že by somis mohla pomaly začať chystať tašku ak by náhodou

veam
9. sep 2009

No mala by si uz,ty pojdes zrejme skorej ako ja...ja sa tak tesim na poradnu,konecne uvidim babo po mesiaci...dufam ze mi uz povie aj ake ma miery a kolko vazi...

peggyyy
9. sep 2009

no podľa koníka mám 49 dní no ja si myslím, že pôjdem koncom mesiaca...no to som zvedavá aj ja aký ste veľký

veam
9. sep 2009

Uz koncom mesiaca?Som teda zvedava,sa tesim na malu Veronku...a vy ste aky velky?

peggyyy
9. sep 2009

aj ja sa na ňu veľmi teším.....ja neviem aká je malá...somsa nespýtala a teraz mi tak skoro uzv robiť asi nebude aby som sa ho spýtala...no mám kamošku sestričku u ženskej a tá mi podľa tých mier čo m ám v knižkje povedala, že malá je taká akurát...takže asi tak 😀 😀 😀

veam
9. sep 2009

Boze ja ked vidim tie male mimina,sa normalne bojim,strasne malicke sa mi zdaju,sa budem bat si ho aj chytit 😅

peggyyy
9. sep 2009

zvykneš si a budeš s tým nakoniec narábať jak s bábikou....inak hoď aktuálne foto som na teba zvedavá

veam
9. sep 2009

No budem musiet si zvyknut...hodim az ked ma moj odfoti,ja sa sama neviem,ale myslim ze brusko mi nejako nenarastlo od poslednej foto

peggyyy
9. sep 2009

my sme sa včera s mužom smiali lebo som sa nakrémovala a ležala som s odhaleným bruhom on si ľahol vedľa a vypučil pupok ako ja, no už len chýbal niekto kto by nás odfotil 😀

peggyyy
9. sep 2009

čo dobrého budete dnes papať?

veam
9. sep 2009

Myslim ze u nas by to bolo podobne...ja ale ked si lahnem nemam skoro ziadne brucho,sa mi to vsetko akosi rozvali do bokov a chrbta

peggyyy
9. sep 2009

😀 ... to aj mne ale keĎ somtak dobre najedená tak to vytrča

veam
9. sep 2009

ja budem papat co si najdem,varit sa mi dnes nechce a moj neni doma,pride az vecer...

peggyyy
9. sep 2009

ani mne sa variť nechce, ale mám strašnú chuť na vysmážanú cukinu so zemiakmi, môj príde až zajtra, takže som sama