Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
23. júl 2009

Ahoj Vierka 😉

Tak mozes rast teda,ked uz mas satky kupene 😀

dobry noc az tak nebola,ale dalo sa 🙂

vierka
23. júl 2009

petka - ahojcek.. a dvoje saty mam od segry tehotenske, tak tie mozem tiez, lebo tie su sirokeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 este mi chybaju nejake kratasky a uz koncim s letnou vybavou pre tehu 😀
no tak ale baby slusne aspon spali, som si myslela, ze to budes mat omnoho horsie, ked prespali vcera cely den...

petkaerdal
23. júl 2009

Vierka zbytocne si toho moc nenakupuj,ja som kupila 3 gate a jedny som nosila,teraz neviem,co s tym

zase zacina ten hic vonku,ty sa tam uz pecies?

mauzos
23. júl 2009

ahojte 🙂

vierka ja uz som voci tym uspavankam obrnena, ale na malych to este ucinkuje 😉
presne ako ti pise Petka, tiez som nosila dookola jedny rifle. Ale teraz na leto ti treba toho viac ... ja som bola vlastne cele tehu v zime. Kamoska mi pozicala taku obrovsku ciernu perovku a teraz sa ludia z ulice divia, ze ci to kocikujem svoje, ze si vobec nevsimli, ze som bola tehu 😀 😀

peti tu je zatial este dychatelne, ale uz som sa mozno aj voci tomu obrnila. A tepla voda nas este stale neide, mali uz pustit o polnoci ... slak ma ide trafit z tej ladovej sprchy 😠

vierka
23. júl 2009

petka - no uz tu mam tak 30 stupnov, uz od deviatej 😀 ale bola som sa trochu schladit aj v archive 😀
no ja som si len vcera kupila saty a tie su elasticke, takze ich vynosim aj buduce leto... inak mam pozicane dvoje tehu saty od segry, jedna mencestraky na traky na zimu, kolegyna mi pozicala tehu rifle, jedny mam od segry tiez a od kamosky taku siroku bluzku pre tehulky... takze ja si kupim uz len tie kratase aj to chcem tiez take co vynosim aj po tehu... takze som este do seba nic neinvestovala 😀 😀 😀

mauzos - takze si uz obrnena voci tomu 😀
no ja vsetkych co poznam a boli kedy tehu, tak nemaju pomaly nic letne... ale ved do triciek sa zmestim este mojich, takze len nejake dvoje kratasky a mam vybavu komplet, teraz mam aj nejake troje saty do ktorych sa mestim, takze v pohode....
no a v zime veru neviem - mam taku uuuuzku budnu... mozno do kabatu sa vpracem, ale fakt neviem - nejake velke sance tomu nedavam 😀

babulka - to je kraaaaaaaaasny teplotny slonik do vodicky, ja milujem slonikov, kde si to kupila??? 😀

petkaerdal
23. júl 2009

mau,tak tu uz dychatelne nieje 😠 😠 uz plavame vo vlastnej stave 😀 😀

ale ved ladova sprcha v takom teple je fajn,nie? 😀 😀 😀 osviezi

mauzos
23. júl 2009

jasne peti, pokial nezamrznem, tak ma osviezi. Este stale neide, uz aj ja plavam vo vlastnej stave, polhodinu som odgrgovala Tomiho, uff 😖

jvo
23. júl 2009

mau dakujeme za linky prave to stahujem
no a k tym fotkam otvara mi to v programe Nero PhotoSnap Viewer alebo ich este mame v programe Picasa 3 tak viete ako sa tam zmensuju? ☹

jvo
23. júl 2009

ozaj Peti grckaju ti male stale? lebo ta moja hej nie vela ale vzdy si grcne uz jednu dobu bolo dobre ale zas zacala tak neviem ci si musi zvyknut na tu novu bebu alebo je aj pravda ze znova som jej zacala davat papat kazde 3 hodky tak neviem ci jej stiha travit ze ked som jej davala kazde 4 tak to bolo tusim lepsie len vtedy mi moc nepribrala ale zas teraz spapa viac tak neviem ci jej to mam predlzit zas na tie 4 hodiny len ked segra mi vravi ze ked bude potom jest aj ine tak bude jest 5 krat denne a takto by som jej dala iba 4 krat a ze nebude zvyknuta tak baby raddte co s nou...kaslat na trocha grcky?

vierka
23. júl 2009

ja som prave dostala od kolegu chladeneeeeeeee nealkoholicke pivo 😀 jsem spocena jak vrata u chlyva, asi sa v nom rovno vykupem 😀

babulka123
autor
23. júl 2009

vierka tu cez bazar.. aj kacicku pre sestru.. aje to super.. vcera som ho uz skusala.. heheheh

babulka123
autor
23. júl 2009

babby ja viem ze sa budem opakovat ale mne je taaaaake TEPLO... kto toto vymyslel.. naco to je dobre...

a poviem vam ze ani vam nezavidim lebo ja ked nemusim tak nic nerobim ale behat okolo deti v tomto teple to tiez nieje boh vie co ..

mauzos
23. júl 2009

jvo cez Picasu je to velmi jednoduche. Pooznacujes si fotky, ktore chces zmensit (ak viac naraz CTRL a lava mys).
Das Export uplne dole, tam si nastavis kde ti ma ulozit tie zmensene fotky a zmensis pocet pixelov na menej. A by si nieco nevedela, kludne napis IP a vysvetlim.
S tym krmenim neviem, ja krmim zhruba kazde 4 hodiny. Krmim podla toho ako si pytaju a takto sa nastavili sami, tak im to asi vyhovuje 😉 Emmka si pyta po 3 hodinach, alebo jej davas podla hodiniek?

vieri tak by som si dala, ale v chladnicke je len mineralka 😠

mauzos
23. júl 2009

babul za chvilu budes aj ty behat okolo drobca, tak si este uzi nicnerobenie v horucavach 😉

vierka
23. júl 2009

mauzos - bezpecnostny technik v praci mi ho zakazal 😠 tak si ho zoberiem domov... este ze som mala v zalohe nanuk - "jinak by jsem tady chcipla hlady!!!" 😀 😀 😀

babulka - je bohovsky!!!! ty vsetko nakupis cez bazar a vzdy je tam len jeden kus toho a mi ostatne ti mozme len ticho zavidiet 😅 ale myslim, ze by sa to mohlo dat zohnat v nejakom detskom obchode 😀

mauzos
23. júl 2009

bezpecnostny technik? 😲 mala si mu povedat ze si tehotna a musis dodrziavat pitny rezim ... ved ani v aute sa nemusis priputat a policajti to musia akceptovat 😀

jvo
23. júl 2009

mau dakujem za radu, ja som taka sikovna teda vdaka tebe tak mozte pokukat tu nasu princeznu 😀

mauzos
23. júl 2009

vierka prave som nieco objednavala z jedneho e/shopu, tak som ti kukla teplomer a cuduj sa svete, kuk sem http://www.bambini.sk/sk/product/839/topcom-bab...

babulka123
autor
23. júl 2009

mauzi... ano presne tieto mam doma.. za 11 euri 2ks.. prepacte.. hehehe

jvo
23. júl 2009

mau ja davam malej podla hodiniek lebo ona si dako nepyta a teraz aj v tom teple jej dako menej chuti, ani sa jej necudujem, no skusim zajtra kazde 4 hodky mozno to pomoze a kolko krat za den papaju tvoji drobci vratane noci teda ale tusim oni uz spia celu noc ze?

mauzos
23. júl 2009

hi Babul kukas Maf Story? Aj u nas sa udomacnilo euri 😀 😀

Jvo rozkosna je mala, krasne fotky, som rada ze som ti pomohla a dufam, ze uz teraz pridas castejsie 😉
Moji papaju 4 krat denne po 210ml a noc prespia celu 😝

jvo
23. júl 2009

no tak to su dobri papkaci 😵 ta moja spapa tak 130, no uvidim skusime zajtra kazde 4 hodky mozno potom spapa aj 150 a to by mozno aj stacilo na jej vahu ked ju zobudim aj 1x v noci to by jedla 5x za den....

mauzos
23. júl 2009

ona sa ti uz tiez nebudi v noci? Spapa menej do kopy za den ako je na krabici?

jvo
23. júl 2009

no v noci ju budim ja ona by asi aj spala do rana len potom sa bojim ze ked cez den nezie viac ako teraz tak bude malo priberat, na krabici je napisane 5x150ml pri 2 mesiacoch a pri 3-4 5x180 a ona papa tak 100-120-130 tych 6x teda nie vzdy posledne dni mi tak 1x nechce papat vacsinou okolo 13-tej lebo papa o 07, 10,13,16,19,02-03

mauzos
23. júl 2009

no ja by som ju nebudila ... potom si budes byt hlavu o stenu, ked bude mat tri roky a stale sa bude budit v noci na mliecko. Vies kazde dieta potrebuje rozne davky, nasi su velki chlapi potrebuju viac ako tvoja princeznicka. Podla mna preto papa mensie davky, lebo papa castejsie. Ved mozes skusit jeden den jej davat podla toho ako si vypyta, ze kolko spapa...

mauzos
23. júl 2009

nasi tiez na 10 tyzdnov zacali spinkat celu noc. Pytala som na to dr., tak ze je to super, ze ich nemam budit. Ak by boli hladni, zobudili by sa sami.

mici11
23. júl 2009

Caute baby,

No ja sa musim pochvalit, maly vcera zaspinkal o 20:30 a vstal o 5:30 normalne som nechapala. Napapal sa a spali sme este do 7:30. Som zvedava ako to bude dnes. Ale cez den skoro vobec nespinka, ma len take kratucke mikrospanky. Aj obed varievam tak, ze ho mam v lehatku v kuchuni a v kuse mu rozpravam, alebo spievam, pustam hudbu alebo jednou nohou kolisem 😀 . Ale nevadi hlavne nech spi v noci.
U nas v spalni je 28 stupnov, je to najchladnejsia miestnost v byte 😒 ☹
Inak bola som si kupit saty na tu svadbu, neskor pridam aj foto. Su kratke a viazu sa okolo krku. Lebo vsetky saty co mam doma su bude na zips vzadu, alebo korzetove a to je dost neprakticke pri kojeni. 6.8. odchadzame do Polska a vratime sa az 10.8.. Boze ked si predstavim to balenie 😒 ☹
Mau diky za linky, u nas aj tak vyhrava album Peter nagy detom a hlavne piesen o krave co nenosi kravatu 😀 😀 😀 Ale aj toto pocuva.
Baby poradte mi i ked je to individualne, kolko vam vypiju deticky ml? Lebo ja kojim ale, zvyknem si odsat, ked ideme niekam a zvykla som 120 ml, ale to uz mu je asi malo.

mauzos
23. júl 2009

mici nasi spapali v Samkovom veku tiez 120, niekedy 150. Ved uvidis ci este pyta, odsaj viac 😉
no tema balenie ... ja som si dnes zacala pisat zoznam veci co potrebujeme, aby som na nieco nezabudla a myslim, ze by bol kratsi zoznam co nepotrebujeme 😀 😀 Chystam sa k rodicom asi buduci tyzden a podla okolnosti by som tam chcela byt cely august, lebo v nasom byte sa neda existovat 😠

veam
23. júl 2009

Ahojte...

No o tom horku mi nieco hovorte,strasne ma to unavuje a ked nemusim tak ani von nejdem,este ze existuje ventilator...momentalne som u nasich,pekne som sa vymocila vo vlaznej skoro studenej vode vo vani,pojdem kuknut kamosku tak za hodinku...

Baby nezavidim vam to balenie a hlavne tebe mau s dvojickami...

mici11
23. júl 2009

Diky Mau odsajem teda viac 😉 tych 150ml. To veru to balenie......dopredu sa mi nechce. To mas super ked mas kam vypadnut, aj my zvykneme k mojmu otcovi na dom, je tam super chladno.