Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
21. aug 2009

no baby, vam tak pekne tie deti spavaju 😀 asi ich to ucili priamo v centre, ze im pekne na noc zhasinali a tak... bodaj by aj to moje bolo take 🙂

janulka - aj ja sa pripajam... vsetko len to naj naj najsamlepsie k tvojim meninkam... cmuky 😝 😀

babulka123
autor
21. aug 2009

janulka.. cmuuuuk vsetko len to naj..

veam
21. aug 2009

Vierka ja som zvedava na tie nase poklady 😀

babulka123
autor
21. aug 2009

keby len ty.. my vsetky.. hehehe

vierka
21. aug 2009

no ved aj, ja som zvedava uz na buduci tyzden, hadam mi na poradni uz povei co cakame!!!! 😀

ja by som veru v tomto nemohla byt ako babulka nasa 😀

babulka123
autor
21. aug 2009

viereka a vies ake to bolo super.. doteraz si pamatam ako mi marek do ucha hovoril ze mame Ninku... a ja som ani nevedela plakat nic, len si pamatam ze som mu povedala ze ho strasne moc lubim a ze sa neskutocne tesim .. a je to tak .. neviem povedat ci by som sa tak tesila pri chlapcovi lebo ho nemam ale som neskutocne stastna ze je to baba... princezna moja..

veam
21. aug 2009

To uz by ti mohol povedat...ja to prakticky tiez ani neviem co cakame,ta na 3D to hovori zle a moj doki to tam poriadne tiez nevidel,takze este moze byt z dievcatka chlapcek...potvora mala sa nevie poriadne ukazat,nas bude natahovat az do porodu 😀

vierka
21. aug 2009

babulka - urcite to bolo neopisatelne.. taka krasna chvila... len ja som straaaaasne zvedava zenska 😅 no co uz so mnou... a keby som bola nedajboze po narkoze a nahodou by som si to nezapamatala co mi manzo hovoril ze co mame a nahodou by som sa prihovarala inemu dietatu, tak co potom ?! 😀 😀 😀

veam - no nabuduce musis povedat tvojmu babatku nech sa odbre natoci, dokimu dat nejake silne dioptrie a povedat mu, ze bez 100% zaruky odtial neodides... ze kolko zvedavych zenskych na to caka - toto nam predsa nemoze robit!!! 😀 😀 😀

veam
21. aug 2009

Vierka uz to asi do porodu vydrzim,ked mi to na dalsej poradni nepovie 100%...ked uz som tolko vydrzala,tak vydrzim tu chvilu

vierka
21. aug 2009

veam - no ty uz to mas za par... ale aj tak neviem ako to vsetky vydrzime s tebou 😅 😀

veam
21. aug 2009

Vierka ved zatial si myslite ze to bude teda dievcatko,mozno aj bude,ale nebudem prekvapena ked to bude chlapec,lebo ja od zaciatku hovorim ze to bude chlapec,neviem nejako to citim...
Ty este necitis pohyby?

vierka
21. aug 2009

tak sa budeme zatial teda vyjadrovat vo forme - to babo 😀 😀 😀
ja som mala po prvom IVF taky pocit, ze toto bude chlapec, ale teraz... neviem co si mam mysliet 😅
no pohyby citim tak vecer, pred spanim... niekedy take simorenie 😀

babulka123
autor
21. aug 2009

vierka.. ja som sa toho velmi bala ale ver mi ze si velmi casto spomeniem na to ako mi z dialky niekde marek hovori... mame Ninku...

inak vies velmi dobre ja som cele tehu bola v tom ze to bude chlapec.. noo a mylila som sa.. aj brucho som mala akoze na chlapca aj som akoze opeknela aj sa my vyhodili chlpi na bruchu.. no a... je z toho chlapec jak vysity.. hehehe az na to ze jej nieco chyba.. zlaticko moje..

jaaj a nepochvalila som sa , dnes rano mala 3420 g. takze sme pribrali 200g.. ze aka parada..

jvo
21. aug 2009

ahojte kocky
babul este raz gratulujem ninka je krasna
prosim poradte podla tohto http://www.onlineconversion.com/clothing_womens... ktore cislovanie je ako nase nemecke?

babulka123
autor
21. aug 2009

jvo dakujeeeem , uz konecne mozeme dat to kocikove stretko.. fuuu ale s tym cislovanim ti nepomozem.....

petkaerdal
21. aug 2009

ahojte,dneska ste ake akcne,ja od rana upratujem,precitam si vas potom,zatial pa

vierka
21. aug 2009

jvo - podla mna to France - lebo ja ked si kupujem tak 40-tku, tak mi to vide v anglickych obchodoch kde maju handry, ze je to 12-tka... takze podla mna to france... hej - je to ono... lebo niekedy kupujem aj L a to je potom taka 42 😉
no len dufam, ze som sa nesekla a ze na tom nezavisi tvoj zivot 😀 😀 😀

babulka - no ja ani neviem ako mam vyzerat ked chcem chlapca, alebo dievca 😀 ale ja by som chcela skor dievca, ale urcite sa spolieham na to, ze vyzor tehulky moze klamat - lebo segra mala aj to, aj to a mne prisla pri obcho tehu taka rovnaka.. som nevidela ze by bol nejaky rozdiel len preto, ze je to chlapec... aj som pekna - teda aspon ja si to myslim 😝 😅 , tak hadam mozem byt pekna aj pri dievcatku...
ale v konecneom dosledku mi to bude aj tak jedno co to je 😀

veam
21. aug 2009

Mne podla brucha hovoria,ze to bude dievca...vraj ho mam gulate a ked si sadnem tak take rozliate,ja som teda riadne oskaredla,mam same vyrazky,hlavne na tvari a krku co som nemavala

petkaerdal
21. aug 2009

veam,aj ja som mala same vyrazky po tvary a krku ,tiez som nikdy nemavala,tak mozno bude dievca 😀 ,ale vyrazky mala aj Janka,tak mozno to bude aj chalan 😀

veam
21. aug 2009

No ved,to je otazne...a potom si vyber ked babo sa hambi a doktori su slepi 😠

petkaerdal
21. aug 2009

no tak budes mat prekvapko 😀 ,ale dr. niekedy nechcu povedat na 100%,keby to nevyslo nahodou,ale ked ti aspon 2x povedia ,ze dievca,tak by som sa toho asi uz drzala..mne tiez vzdy povedali ,ze na 90%..a boli 😀

veam
21. aug 2009

Ok petka uvidim co mi povie este teraz na poradni,podla toho sa zariadim,a ja by som tak velmi chcela dievcatko... 😀

petkaerdal
21. aug 2009

a mena vidim,ze mas dve,pre chlapca si mala ake vybrate?
Karolinka sa mi viac paci 😵 😵

veam
21. aug 2009

Uz mam dve,mama mi rozmluvila Karolinku...pre chlapca Tomáš a Kristián

petkaerdal
21. aug 2009

a co das? Laura teda? Kristian je pekne 😉

mauzos
21. aug 2009

petka a Tomas nie je pekne? 😠 😠 😠

petkaerdal
21. aug 2009

je co by nebolo 😉

veam
21. aug 2009

No chlapec bude urcite Tomáš po tatkovi a to dievca?hmm,asi ta Laura 😀

janula13
21. aug 2009

ahojte zôaticka, vsetkym vam strasne dakujem ze ste si na mna spomenuli, dakujem za vsetky krasne gratulacie, to tak potesi, ze na mna mylite aj ked vas momentalne zanedbavam, ale stale som u mamy a mozno este budem tt, ale potom sa vam povenujem, sem tam tu strajkuje net aj pocitac tak nemam na to nervy aj ked vdaka mame cas mam...tak potom precitam dozadu vsetkooo...
este raz dakujem, idem zapijat, ked nekojim 😀

mici11
21. aug 2009

Ahojte, tak konecne mam chvilku. My furt nieco mame, tak aktivne stale zijeme ze az 😝 , ale nevadi. Zajtra poobede ideme zase na grilovacku....takze tak. A neuverite, hlavne ty Peti poznas ma najlepsie 😀 😀 😀 , ale 19.9. idem opat na svadbu 😀 😀 😀 Ak zaratam aj nasu v minuly rok v auguste , tak to bude 6 svadba 😀 na ktoru ideme za posledny rok. Sme s tou nasou svadbou nejak rozbehli 😀 😀 😀

Janulka ahoj, super ze si u maminy, aspon mas cas trosku aj pre seba. A daj si aj za mna jeden, ked ja nemozem 😠 😀
Babulka krasne ti pribera Ninka a j dobre spinka. A musel to byt kraaaaaaaaaasny pocit, ked ti Marek sepol to uska, ze mate Ninku 🙂 . Ked sa maly narodil, ako to drahy videl, tak povedal, : zlatko jeeeeeeeej to je zazrak a mal slzy v ociach. Nikdy na to nezabudnem , bolo super ho mat pri sebe 🙂

Baby inak mne podla brucha kazdy vravel, ze to bude baba. My sme vedeli z 3D ze chalan 😉 I ked na normalnom sone, doky povedal, ze asi baba, tak mesiac sme samka volali Sophia 😀 😀 😀 Peti pamatas?