Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
22. aug 2009

tak dalsi Tomasko 😀 peknee 😉

ja este trcim doma,este len teraz pojdeme na nakup..

veam ,tak uz mas 2 krabice odlozene,aj hracky chces?

veam
22. aug 2009

petka hracky netreba...tych mame dost,co sme dostali a este aj nejake po mne 😀

Ja uz som u nasich,uz ich tu vyzieram...mozu sa detom uska aj prestrelit?a kedy?

petkaerdal
22. aug 2009

veam to neviem,ci sa takym malym nastreluju,ale nam budu prepichovat normalne

mauzos
22. aug 2009

Veam nastrelovat by sa malo az od pol roka, ale robi sa to aj tak aj mensim.

Mici ako dopadla grilovacka? My sme vystihli hodinku ked neprsalo a stihli sme to 😉 Fuuuj, este teraz som nadzgana.

mici11
22. aug 2009

Ahojte, mam za sebou velmi prijemny dnik a ked vsetko vyjde, tak sme konecne zohnali pozemok na 3 domy, chceme totiz stavat este s nasimi 2 velmi velmi dobrymi priatelmi - tiez tvoria par a maju dietatko. Tak ze by sme boli susedia mali spolocny bazen a miesto na grilovanie s altankom a nieco na hranie pre deti. Hladali sme taky pozemok, aby detska nemohli vybehnut na ulicu a asi sa podarilo 😉 Uz len vybavit uver 😀 😀 😀 nechceme predat nas byt, len ho dat do podnajmu. Mame ho kompletne prerobeny. Tak uvidime....

Mau grilovacka dopadla absolutne perfektne, u nas uz od 14 - tej neprsalo vobec. Prezrata som statocne 😝 Ale bolo fajn.

mauzos
22. aug 2009

waw Mici, drzim palce aby vam to vyslo. To bude fakt parada 😉
U nas zase prsi od poobedia este stale. Len tu hodinku, ked som grilovala neprsalo 😝

mici11
22. aug 2009

teraz zacalo u nas prsat, dobre sa bude spat.....tak dobruuuuuuuuuuuu

mici11
22. aug 2009

Mau diky 🙂 😉

petkaerdal
23. aug 2009

ahojte,
mici tak tiez drzim palce,aby vam to vyslo,to byste mali super 🙂

loginka
23. aug 2009

mici to budete mat super, este aj so znamymi, my sme teraz tiez na novom domceku a je to super oproti panelaku

veam
23. aug 2009

Ahojte...

Mici aj ja drzim palce...

Ja som este stale u nasich,drahy pride nejako vecer,potom pojdeme domov.

petkaerdal
23. aug 2009

dneska to tu viazne,co robite vsetky? 😀

babulka123
autor
23. aug 2009

ahooj ja som dnes spala.. doobeda som navarila a poobede o 12 nina jedla , o jednej sme zalahli a zobudili sa rovnako cca o 16..
ze super..
teraz kukuckuje co je super, snazim sa ju udrzat v bdelom stave aspon do pol 8 aby sme mohli okupat , najest sa a spat..
zajtra mame 3 tt ako to leti.. hehhe a v utorok ideme na kontrolu dr. tak som velami zvedava..

pointka
23. aug 2009

Ahojte,
tak konecne som pridala aktuálne fotky aj s nausnickami 🙂

vierka
24. aug 2009

ahojte babulky 😀

ja som sa tak tesila na vikend, ze sa vyspim, ale v sobotu sme skoro vstavali a sme behali kade tade a prisli domov az vecer o desiatej a v nedelu som musela dobehnut vsetko co som v sobotu nestihla - upratat, navarit, oprat, upiect kolac a poobede u nas bola sestra s detmi, tak sme mali doma veselo 😀 a konecne som vcera dokoncila toho Macka, tak to potom vecer pofotim a dam do albumu...

tu su inak same svadby a grilovacky... ja by som na nejaku svadbu sla, ved mam take chutne tehu saty spolocenske a nikam nechodim 😅

pointka - krasne nausnicky mate 😵

babulka123
autor
24. aug 2009

poi super, ja sa tesim ked budmeme mat nausnicky..
ty kojis ci nie??

vierka
24. aug 2009

baby a vlastne od kolkeho tyzdna sa daju citit potom uz take vacsie pohyby... nie len take simorenie???

babulka123
autor
24. aug 2009

ja som citila cca od 21tt

pointka
24. aug 2009

baby diky 🙂

Vierka, ja presne od 20tt.
Babulka nekojim.

janula13
24. aug 2009

ahojte..len kuk, musim nieco pozhanat...

vierka ja tie prve tuknutia uz od 16tt a kopance nejak v 18tt tusim, velmi skoro...tes sa na to 😀

petkaerdal
24. aug 2009

ahojte,poi mala je sladka 😵

Vierka ja som citila od 19tt ,tes sa 😉

vierka
24. aug 2009

jeeeeej, dakujem baby za info... 😀 som nevedela kedy asi tak mam cakat, som sa bala, ze to bude mozno az okolo 25 tt - ale ved blondinka si moze namyslat co chce 😀
tak to sa teda tesim, to by som uz mohla kazdou chvilou 😀

janula13
24. aug 2009

vierka veru mas sa na co tesit, je to krasne 😀 normalne mi to chyba niekedy...az na tie noci, ked zalahnes spat a babo vstava 😀 😀 😀 a teda keby mas dve, tak nezaspis, to sa neda ked mas rodeo v brusku, ale ved hadam, zazijes poriadne aj s jednym 😀 uzi si to kym sa da, kazdu chvilu to moze byt 😉

vierka
24. aug 2009

janulka - no ved ja vas obdivujem s tymi dvomi a ked kopkali, tak to muselo byt asi dost 😅 a ked ti to tak chyba, tak povedz manzovi nech ta kopne do rebra, alebo brucha - ale ty asi myslis take to nebolestive kopkanie 😉 😀
no ved hadam to moje babo zalahnes polu so mnou, ved bude so mnou chodit do prace, tak hadam ho cez den unavym 😀

mauzos
24. aug 2009

Ahojte 🙂

vierka mna v noci nekopali, boli uz v brusku vychovani ... tak mozno ani teba nebude 😀 Inak tiez som citila tak cca od 20 tt kopance, takze kazdu chvilu to caka aj teba 😉

poi krasne nausnicky, Sofinka je fesanda 😵

vierka
24. aug 2009

mauzos - no super, tak uz sa na to tesim 😀 moje bude mat spartansku vychovu hned od mala, bude pekne v noci spavat, inak dostane po zadku 😀 😀 😀
a ako sa maju tvoji fesaci? posluchaju???

mauzos
24. aug 2009

Jasne Vieri, treba ho vychovavat uz v brusku, aby bolo zvyknute 😉
Luki poslucha, on je taky zlatusik, kde ho polozim, tam sa pohra ... vela spinka, skoro vobec neplace. Zato Tomi da zabrat celej rodine 😀 On vobec nechce cez den spinkat, tak je unaveny a urevany ... neustale si vyzaduje pozornost, uz by stale len sedel, aj ked mu vysvetlujem, ze este nemoze cele dni presediet 😀 😀 O hracky sa velmi nezaujima, zato ho bavi telka 😲

vierka
24. aug 2009

mauzos - no lne teraz by som musela davat po zadku asi len sebe 😀 tak radsej nech poslucha aj bez vyhrazok 😀
no tak to mas teda z jednym veselo a o druhom ani nevies ze ho mas 😀 tusim to Tomi vsetko riesi aj za brasku 😀

petkaerdal
24. aug 2009

mau,moje su o dost mladsie a uz teraz ich velmi zaujima telka,stale na to cucia 😀 ,ale si to nieje dobre co?

a neskusala si Tomaska cez obed uspat? mozno by bol pokojnejsi,ja Aylin uspavam a je kludna uz

mauzos
24. aug 2009

No veru Vieri, nie len za brasku, ale aj za styroch braskov 😠 A to bol taky zlatusik, ked sme sem prisli. Myslela som, ze doma bol zly kvoli tym horucavam ... no ale uz to ma zas. Asi ma take obdobia, raz je zly a raz dobry.

Peti urcite to nie je dobre, no ale co narobim 😝 Ked pozerame my, tak aj on. Ked sa mu postavim do vyhladu na telku, tak zacne revat 😀 😀 Ja ho stale skusam uspat, ked je taky mrzuty, ale aj ked sa mi to nahodou podari, tak su to len take 10 minutovky 😠 Ale dnes pospal poobede v kociku dve a pol hodiny. Normalne som chodila na neho kukat, ci zije 😀 😀