Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
24. aug 2009

mau,tak ja uz s tym nastastie problem nemam,konecne sa ukludnila,ale za to mne zase nechcu spat v kociku,radi sa teda vozia,neplacu,ale ich to uz vobec neuspi 😀

inak s tym vecernym krmenim sa nam uz celkom dari,ale som to posunula na tu 20,ako ty..a ide to,spia do 4 a potom do 8 potiahnu,inak mame dost chladno u nas a dost mi teraz spinkaju cez den

veam
24. aug 2009

Ahojte baby...ja sa dnes hlasim az teraz,dnes som bola nejaka zaneprazdnena,lebo aj manza mam doma,tak som varila,upratovala,boli sme v obchode a uz je aj vecer...

Vierka ja som citila prve pohyby v 19-20tt,take silnejsie boli o nieco neskor 😀 ...teraz su to uz rany 😀 😀 😀

veam
24. aug 2009

Poi mala je zlata s novymi nausnickami... 😀

veam
24. aug 2009

Baby a este jedna otazocka...dnes mi zacalo brniet,tak vibrovat dole,to je akoze co?je to take smiesne,som sa o tom nikde nedocitala 😵

petkaerdal
24. aug 2009

veam ahoj,neviem, ja som nejake brnenie ani nepocitovala

pointka
24. aug 2009

veam ja som to citila a je to udajne normane, tiez som sa toho zlakla, ale aj svagrina to mala 🙂

dik za pochvalu 🙂

veam
24. aug 2009

ja som dnes tiez pozerala ze co to je,a ta stikutka sa ako prejavuje?

vierka
24. aug 2009

veam - tak ty mas manzela doma a upratujes??? 😅 😀
no ja sa pytam len na take silnejsie pohyby, take rany, ze budem cela modrinova zvnutra dufam, ze zacnu az neskor 😀

no baby, uz som pridala do albumu toho Macka Pu 😀

pointka
24. aug 2009

veam to zistis, to ti tak jemnejsie nez kopance skace v brusku a je to pravidelne 🙂

to brnenie robi udajne pupocna snura

veam
24. aug 2009

Poi vdaka za odpoved...

Vierka nadhera,super si trafila farby,cakam ta 😀 😀 😀

mici11
24. aug 2009

Ahojte, ja nejak nestiham... ☹
Poi mala je zlata s tymi nausnickami 🙂 🙂 🙂 a ako pekne ti rastie 😉
Vierka ja som citila prve pohyby v 17 tt 😉 😉 bolo to super, ale tie kopance neskor... 😀 😀 😀 Ale aj tie boli fajn. Pamatam sa ze aka som bola nervozna ked sa maly dlhsie "neozval"

Zajtra idem so Samkom k dokyne. Uz som davnejsie som spominala, ze papa pahltne a zvykne mu vytekat z ustociek mliecko a ked si odgrgne, tak si sem tam odgrcne. Ale uz tyzden po kazdom papani a odgrgnuti ide aj grcka ☹ nie vela, nie prudom ale zakazdym ☹ ☹ ☹ Neplacka, ani brusko ho neboli len si myslim, ze to bude zrejme ten nestastny reflux ☹ Takze podbradnik musi mat stale a prezliekame sa castejsie 😒 Som zvedava co povie zajtra dokyna. A aby toho nebolo malo, mam asi menej mliecka, lebo dnes papal kazdu hodinku ☹ A ja by som chcela veeeelmi kojit aspon pol roka. Ale priklad ho ho podla potreby, tak by sa to asi malo upravit. Tak na nas zajtra myslite...

babulka123
autor
24. aug 2009

mici myslim na teba.. ja mam pocit ze v jednom prsninku mam malo mliecka tak uvidime co bude..

mici11
24. aug 2009

Babulka dakujem 😉 potom sa samozrejme ozvem, ako sme dopadli. Ja mam v pravom prsniku stale o cosi viac mliecka, z toho som vedela aj odsavat. Este ze mam ako tak zasoby mliecka v mrazaku. Uvidime co bude....ale budem sa snazit nejak to rozkojit 😉 😀

babulka123
autor
24. aug 2009

heheh vidim ze nie len deti ale aj my sme najeke naklonovane.. heheh ja mam tiez pocit ze v pravom mam viac..

ozaj aj tvoj maly mal sopliky? ninka ich ma obcas normalne ze "susne" vytiahnem ich odstavackou ale je to normnalne take ze huste.. nie len take vodove..

mici11
24. aug 2009

Babulka 😉 sme nejak prepojene 😀

Samko mava len susne 😀 , celkom riadne, nechapem kde sa mu beru v takom malom nosteku 😀 . Klasicke sopliky este nemal. Susniky mu vytahujem tiez odsavackou, niekedy len vatovou tycinkou, trosku ju namocim do vody a tak. Myslim, ze je to normalne

babulka123
autor
24. aug 2009

dobre tak som kludnejsia.. ja tusim ani nebudem pisat inym babam ako tebe.. hehehe ci uz ohladom seba alebo malej.. hehehe

cmuuuk

mici11
24. aug 2009

Babulka 😉 🙂 😀

Dobru nocku a bozkavam Ninku 😉

vierka
25. aug 2009

dobre ranko babulky 😀

mici - na dneska drzim palce k dokimu, verim, ze to nebude nic zle, to ze maly grcka a ze sa to upravy a ze dokina na to nieco doporuci 😉 potom sa ozvi ako ste dopadli 🙂

veam - upec babovku a hned som tam 😀

petkaerdal
25. aug 2009

ahojte,dneska mam baby zobudili skor,vcera bolo chladno driemali cely den a dneska su vyspata uz

mici,drzim tiez palce tiez.

mauzos
25. aug 2009

Ahojte 🙂

Mici drzim prsty. Kedze kojis, pravdepodobne ti odporuci Nutriton. Ak to grckanie vsak nie je nejake hrozne a maly je spokojny, ja by som ho nedavala, Tomasko mal z neho hrozne problemy s bruskom.

Vierka ja by som ti upiekla aj tri 😀 😀 Nadherne to je, si sikulka 😵

Peti nie kazdy den je nedela 😉

vierka
25. aug 2009

petka - no neviem ako u vas, ale u nas dnes a zajtra hlasia velmi teplo, takze baby budu dneska ani nervoznejsie 😅

mauzos - dakujem 😀 ale kolko sa clovek pri tom clovek rozculi a zanadava, by si musela dat chalanom stupliky do usiek 😀 😀 😀

tvojka
25. aug 2009

čaute,
dlho som sa neozvala,nejak neni času...Len vás čítam a na písanie už nevydá 😅
Minulý týžden mala mamina dovolenku,tak sme tu mali aj na 2dni starkú,potom došla teta s vnučkami a jeden den som bola s kamoškami v meste(jedna má dosť veľké auto,tak sa nám tam vošiel kočík a mohli sme ísť).Normálne som sa tešila,že som opustila tieto ulice...a dala som si McDonald 😝

Vierka,tuším ty si sa už dávnejšie pýtala na foto od Húsenicovej,ano bola som tam a bola som velmi spokojná.Určite to za takú pamiatku stojí.

Ked ste mali debatu o plienkach,ja som skúsila Pampers,Tesco,DM Babylove aj Bela Háppy...Najviac nám asi vyhovujú Pampers,ale aj tie DM sú dobré.Na tých tesco mi vadili tie gumičky na chrbte a brušku,ale švagriná kúpila tie nové v zelenom obale a majú pružné tie boky pri suchom zipse ako pampersky.Ale ona kupovala väčšie veľkosti,tak neviem,či aj tie menšie sú už tak vylepšené...
Inak baby majú takú riedku stolicu,že nám pretečie každá plienka,nezáleží na značke.Ked ju neprebalím včas,tak ju môžem rovno aj prezliecť 😝

Ako ste sa bavili o naušničkách(mimochodom chválim kočku Sofinku),my pôjdeme dať nastreliť,vraj je to menší masaker ako pri prepichovaní ihlou.Snád sa nám podarí už budúci týžden.Budeme síce musieť mať v uškách tie nastrelené náušnice 6týž,ale nevadí,vydržíme.

Zdravím všetky 😵

mauzos
25. aug 2009

vierka my mame stvorizbovy byt, takze nie je problem, prestahovala by som ich na druhy koniec bytu 😀 Ale verim ti, ze je to piplacka, ja by som na to nemala nervy ...

vierka
25. aug 2009

tvojka - dakujem za info... myslim ze v albume mas len jednu fotku od nej, ale paci sa mi.. ine som tvoje nevidela, baby mozno ano, lebo hned hovorili ze ty si bola... este si to rozmyslim a ked tak sa niekam urcite objednam 😉

mauzos - no tak to je dobre, by si ich odviedla z mojho dosahu 😀
je to piplacka hlavne v tom, ze je tam vela farieb a musi pockat kym ti jedna vrstva tej farby ked ju mas uz namiesanu uschne aby si to mohla natriet druhy krat.... takze tym padom to prvalo hrozne dlho, lebo som jednu farbu robila jeden den a tym sa to dost natiahlo a hrala som sa s tym vyse tyzdna... lebo som to robievala az vecer ked som mala cas...

no ja som sa vcera smiala na mangelovi, prisiel z prace total nahnevany a len nadaval, tak ja som len chodila a ruky som mala na bruchu a on tak na mna, ze ci ma nieco boli a ja ze "nie, len zapchavam babatku usi aby ta nepoculo" 😀 😀 😀

veam
25. aug 2009

Ahojte klebetnice....

Vierka babovku urobim lavou zadnou,tu najradsej robim... 😀 😀 😀 ...inak a ta predloha sa da este pouzit?ci to je len jednorazovka?

Tvojka ja ked budem mat dievcatko,tiez chcem dat nausnicky nastrelit...ja mam tak nastrelene 4 nausnice a nic to nebolo,len take jemne pichnutie a hned bolo hotovo...

mici11
25. aug 2009

Ahojte babenky,

Dakujem ze ste na nas mysleli. 🙂 😉
No a u doktorky: povedala, ze Samko pekne prospievava a ze to grckanie je zrejme z toho, ze je pahltny a ze babatka zvyknu grckat. Sono zatial nespominala, nutriton spomenula, ale dohodli sme sa ze uvidime na dalsej poradni o 2 tyzdne. Na ten nutriton som nic dobre nepocula, kamoskinu dcerku z neho zapekalo . Takze ako aj Mau, radsej by som bola bez neho.
Tvojka ahoj, rada ta opat "vidim"

Mau Tomaskovi to uz preslo, alebo ako?

veam
25. aug 2009

Mici som rada,ze vam poradna dopadla dobre...len tak dalej 😀

tvojka
25. aug 2009

Mici,to som rada,že ste v poriadku.Lekárka má pravdu,babatká niekedy grckajú,aj ked ja sa strašne teším,že moje len výnimočne.Ale podbradníky máme tiež skoro stále,lebo si pchajú ruky do pusy a slintajú 😀
Dnes sa Sárinka prvý raz obrátila z chrbta na bruško.Eliška už od toho tiež nemá daleko,gúľa sa zo strany na stranu,nohy zodvihnuté vo vzduchu...

Ako spomínate tú bábovku...veru by som si dala!A to som práve dojedla slivkové gule,čo mi svokra urobila 😅

Mici,ešte ma napadlo,či Samko nemôže byť len smädný,ked často pýta papať...čo ti na to povedala dokyna?

mici11
25. aug 2009

Tvojka, mohlo to byt aj smadom, alebo vraj sa mozno len ukludnoval na prsniku, lebo nejak intenzivne nepapal. A kedze grckal, tak ho iste palila zaha ☹ Ale noc bola kludna ako vzdy klop klop a dnes to vyzera, ze je vsetko OK aspon zatial. Negrckal este, len mu mliecko trosku vytieklo z ustociek. Tak uvidime, uz som si zvykla ze mame stale podbradnik a castejsie sa prezliekame. A tiez riadne slinta 😅 nechapem preco??

peggyyy
25. aug 2009

vierka v albume mám foto komody, dnes mi ju priniesli, je úžastná 😀 stojí za to dať si ju spraviť