Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
26. aug 2009

veam - ty sa mas, ze mas tak volnejsie... ja sa tesim domov po praci, ale budem musiet pospratavat riad, umyt novy, navarit, ale aj tak budem mat potom volnejsie, lebo manzo pride domov dnes az tak okolo 21.00 😅

veam
26. aug 2009

vierka ja mam skoro stale tak volnejsie,ale uz ma to nebavi,uz nech je male na svete a nech mam co robit. 😀

vierka
26. aug 2009

neboj sa - ty to mas uz za "par" 😀 😀 😀
no mna slachti zatial moja praca 😵 inak by som asi tiez len sunky valala 😀

som si teraz zistovala veci ohladom takej pripravy na porod co robia v TT, chcela by som tam zacat chodit, tak si musim uz len rozmysliet ci zacnem chodit na kurz uz buduci tyzden zacinaju, alebo az potom koncom oktobra 😀

mauzos
26. aug 2009

Ahojte 🙂

Peti tak teba takto mala trapi? Asi sa zase vyspinkala cez den? Moji dnes pekne pospali, Luki do siedmej a Tomi do polosmej. Teraz zase spinkaju, Luki v postielke a Tomi na dvore v kociku. Prisla som uz na to, ze ked zacne byt taky zly, strcim ho do kocika a za minutu spinka ... inde nezaspi. Doma ho budem musiet asi kocikovat po byte. Esteze mame ten jednoickovy kociar v byte 😝

Logi, ja mam tiez veci malych vo vstavanej skrini, ale aj tak vyuzivam vrch komody, v ktorej mame my spodne pradlo a podobne. Mam na nej mlieka, flasky, termosku, pestunku a plno dalsich drobnosti 😀 Tak pokial budes mat kde dat taketo drobnosti, tak myslim, ze komodu nepotrebujes. Prebalovak mam krizom cez jednu postielku a je to super, taka akurat vyska pre mna. Na postielke vedla prebalovaku mam este zaveseny taky organizer, kde mam plienky a kozmetiku. Tusim ho mam aj v albume a je to super vec, vsetko mam po ruke pri prebalovani. Do vstavanej skrine som si kupila take latkove krabicky z Ikei na take drobnosti pre malych - ponozky, ciapocky ...

petkaerdal
26. aug 2009

veam,nebudes tu sama,aj ja budem slamena onedlho.

mau potrapila,teraz uz spi,bojim sa,aby sa jej to neprehodilo,poobede ju nenecham spat,vcera spala cely den.

no tak si na nieco prisla,super,te Tomi v kociku spi..mne v kociku nezaspia,v autosedackach v aute ano

veam
26. aug 2009

Vierka myslim ze ti to staci az toho koncom oktobra...kolko si uz pribrala? 😀

Petka aspon niekto teda,ale ty mas doma zabavu tvoje deticky... 😀 😀 😀

mici11
26. aug 2009

Ahojte,

No dnes Samko len vypustil trosku mliecka. Ale od dnes kojim ho na tanecnika, radila som sa s Annag v inej teme, mozno ju poznate, jej rady su nad zlato, tak to snad zaberie 😉 Teraz ho moja mamina zobrala na prechadzku tak mam veget, ale upratat som uz stihla 😉
Peti mala ti v noci nespinkala?
Mau vcera som ja tak ukocikala po byte Samka, lebo cez den malo spinka a to vraj tiez nie je dobre okolo 18:00, okolo 21:00 sme ho prelozili do postielky a vstal o 3:30 😅 hladny ako vlk

veam
26. aug 2009

baby nemate tu nahodou niektora nejaky dobry zoznam co treba do porodnice???dakujem

petkaerdal
26. aug 2009

veam,no mam zabavu ,ale s nimi sa este tak nezahram,ked len lezkaju,tak som vedla nich s NB

mici nie nespala 😖 ,ma nadspate asi.

vierka
26. aug 2009

veam - co ja viem, vazim sa az zajtra pred poradnou 😅 aby som mala kazde meranie priblizne v tu istu hodinu...
ale pocitam, ze tak 5 - 6 kg od maja urcite 😀

no veru aj mne by sa hodil taky zoznam 😅

loginka
26. aug 2009

no uz som doma z poradne, bolo to super - babatka bolo krasne vidiet, robili neskutocne pohyby, jedno mi mavalo, skrabkalo sa, vselijako sa vykrucali 🙂 maju po 7 a pol cm, som 13 plus 4, skusala im merat aj siju (NT), ale uz sa to tazko meralo, ale videlo sa jej to ok, neviem preco ma moja dr neposlala skor, ale neriesim...
bol to krasny zazitok 🙂

veam
26. aug 2009

Vierka zajtra mas poradnu?tak drzim palce a budem cakat na dobre spravicky od teba 😀

Loginka super ze je vsetko ok,este budes mat takych krasnych zazitkov viac na utz,neboj nic...pojdes aj na 3D?

loginka
26. aug 2009

vierka tusim hlasenie zajtra
prebalovaci pult moc neplanujem, akurat tu podlozku budem mat od sestry, a chcem to mat na stole aj s drobnostami, (je to taky vacsi stol) myslite, ze to bude ok?

veam
26. aug 2009

Loginka ked mas tu skrinu,tak ti ten stol bude v pohode stacit...

mici11
26. aug 2009

No Peti pekne, Samko zas nespinka cez den, ale dnes som ho uz 2 krat uspala na hodinku, ze aky uspech 😉
Veam ten zoznam mi dali na poradni, alebo ho davaju v porodnici. Kazda porodnica ma iny. U nas pre babo netrebalo doniest nic len pampers, oblecenie a kozmetika a aj perinka vsetko davali. Mohli sme dat aj vlastne oblecenie, ale naco ho spinit 😉
Takze ja som si brala: vlozky tie poporodne su peckove, nepremokave podlozky pod seba, kozmetiku, uterak, zupan, kojenecku podprdu, krem na bradavky, nocnu koselu, ale aj tu som pouzivala tu nemocnicnu, bola fasa na kojenie, odsavacku, ale mali tam elektricku.
Pre maleho : pampers, cipocka, rukavicky, 2 bavlnene plienky, dudlik, lycizka, a veci v ktorych siel domov. Vsetko ostatne dala porodnica 😉
Loginka super, tesim sa s tebou.Je to krasny zazitok. Mam aj ja v albume fotecku, ked sme boli na NT na 3D bola som v 13 tt.
Vierka ty si odkial?

mici11
26. aug 2009

Loginka aj ja to tak riesim s tou pevnou prebalovacou podlozkou. Zatial ju mam na pracke v kupelni.Mam tuto http://www.rajdeti.sk/product_info.php?cPath=12... ale inu obrazok. Bude to urcite OK 😉

mauzos
26. aug 2009

logi ja mam tiez len tu podlozku, ale taku tu tvrdu. Myslim ze na stole to bude super, tusim Babul to tak ma.
Gratulujem k dobrym vysledkom.

loginka
26. aug 2009

dik baby 🙂 ta podlozka ale nie je pevna, taka z Ikey gumena
baby mate nadherne deticky!

mici11
26. aug 2009

Loginka diky 🙂 za komplimenty, uz sa tesime na tvoje krasne deticky 😉 🙂

tvojka
26. aug 2009

čafte,
aj ja mám tú podložku,len žltú.A tiež ju mám položenú na postielke a ked kúpeme,prenesiem ju do kúpelne na vanu.
Logi,teším sa z vašich dobrých výsledkov.len tak dalej 😵
zdravím všetky 😉

vierka
26. aug 2009

loginka - tak to sa tesim ze kontrola dopadla super 😀 jeeeeeeej...
ja som skoro plakala ked sa babatko mrvilo a ty ked si k tomu este videla dve, tak to muselo byt krasne 😀

ano, ja mam zajtra poradnu, tak pridem rano neskor a hadam uz aj poviem kto sa v mojom brusku skryva 😀

mici - ja som z Cifera, to je dedina pri Trnave, ale pracujem v TT takze som tu kazdy den a kedze tu mam rodinu, tak aj cez vikendy 😀

ja budem mat od segry taku tu podlozku co sa dava cez postielku, alebo si ju nejako pripevnim na komodu potom 😀

floskula
26. aug 2009

ahoj babule. nesiem info od emky1. je uz treti tyzden v nemocnici s tymi nevolnostami. 😖 dnes ze ma dobry den, lebo jej je zatial najlepsie za cely pobyt. ale ze v nemocnic sa neda dychat, ked je vonku takto horko. no proste stale tam trci na tych infuzkach, to je fakt u nejako dlho. tak vas pozdravuje. snad sa jej to upravi.

loginka
26. aug 2009

chudatko, ze ju pozdravujeme, nech uz jej ten dobry den vydrzi aj dalsie dni

loginka
26. aug 2009

baby, stale som na pochybach s tym cvicenim, v mudrej knihe som citala, ze sa moc neodporuca cvicit pri viacpocetnom tehotenstve, dnes som sa pytala dr a ona ze mozem
chcela by som cvicenie vo vode, nechodil niekto?

tvojka
26. aug 2009

Emku pozdravujem,držím palce,nech je čoskoro domka.

Logi,ja som radšej necvičila a ani do bazéna by som nešla...toť môj názor...

veam
26. aug 2009

Chuda Emka...prajem jej nech sa jej to coskoro upravi a nech je skoro domka,pozdravujem a drzim palce 😵

veam
26. aug 2009

Tvojka pridaj nejake nove foto princezien,urcite zase trocha podrastli...som zvedava 😀

petkaerdal
26. aug 2009

aj ja pozdravujem emku,nech sa jej polepsi co najskor

veam,ako slamenis? 😀

tvojka
26. aug 2009

pridám,len musia pospať,nech to môžem pozmenšovať...
Peti,pridaj aj ty krasavice 😉

veam
26. aug 2009

Peti vidis ako slamenim,pokec,konik,pokec,konik...a stale dokola...ale aj som upratovala a pradlo vesala,aj na nakupe bola 😀