Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

loginka
28. aug 2009

3D rozmyslam, este si prezistim ake maju podmienky v Prosanuse, kde chodim a mozno skocime aj do Hlohovca, ved to nie je daleko

veam
28. aug 2009

Vierka kup si ho,je super 😀

tvojka
28. aug 2009

tak už som pridala fotečky...

veam
28. aug 2009

Tvojka male su zlatunke a ake su uz velke a aj ti pekne priberaju 😀 😀 😀

petkaerdal
28. aug 2009

tvojka,kocky su zlatunkave 😵

veam
28. aug 2009

petka uz si doma?a uz si aj slamena?

veam
28. aug 2009
petkaerdal
28. aug 2009

veam,ano uz sme prisli,drahy uz je v praci,ja som si zamakala na bicykli a som mrtva 😖 a slamena 😀

petkaerdal
28. aug 2009

tvojka a ja zase h 4 mesiacikom gratulujem 😀 ..ja az vecer som sla na sal 😀

veam
28. aug 2009

dokedy si slamena?ja som mrtvy aj bez bicykla,staci mi toto horko 😀

petkaerdal
28. aug 2009

veam do 21 asi,ty do zajtra?

aj my tu mame horko a momentalne sa citim,ako v pekle,som ako rak cervena 😝

veam
28. aug 2009

Ano ja do zajtra poobedia,neviem presne cas...idem si tusim zdriemnut na chvilu 😕

tvojka
28. aug 2009

dakujeme za pochvaly samozrejme 😉

Peti,ty sa ešte morduješ na bicykli?kolko si už schudla?Baby spinkajú?
Moje momentálne ano,tak sa idem naobedovať.

Baby ,to ja som slamená skoro každý den od rána do večera ☹ .Aj dnes dojde mm asi o 21h.Inokedy chodí cca o 18-19h,sem tam sa mu podarí skôr...

petkaerdal
28. aug 2009

tvojka,zacala som sa mordovat ,ano ,uz mi to neslo dole len s dietou a aspon som vytiahla bike z pivnice..od svojej vahy 63 mam minus 4,konecne mam moju vysnivanu 5 ako prve cislo 😀

baby som nakrmila a ulozila spat,spinkaju,boli sme u svokry sa rozlucit so svagrovou,v noci odlieta do turecka domov,no chaos tam bol ,6 deti,kopec dospelych,male boli vycerpane..

tvoj robi kazdy den od rana do vecera? ja to mam aspon dobre,ze robi na smeny,niesom cele dni sama .

veam,oddychuj kym mozes

😉

veam
28. aug 2009

tvojka ja tiez som slamena skoro kazdy den od 5.00-17.00,niekedy som slamena aj viac dni v kuse,ked ide drahy na sluzobku ☹

petkaerdal
28. aug 2009

co planujete na vikend? my si asi spravime zajtra po dlhom dlhom case vecer pre seba,deti dame k svokre a pojdeme niekam von,uz sa normalne tesim 😀

loginka
28. aug 2009

petka to ti verim, uzite si to! 😉
my mame navstevu - kamosku z mojho rodneho mesta aj s rodinkou

kocky mala alebo ma z Vas niektora tehu vankus, je to dobre?

tvojka
28. aug 2009

Peti,aj ja mám minus 4kg,ale 5 vpredu ešte nemám 😝
Veru mm robí do rána do večera skoro každý den,kým nemá urobenú robotu.Nemôže po 8h odísť...žial ☹
Peti,švagrovej to zomrelo dieťa?či sa mi to s niečím-niekým pletie?

Mne už sa vyspala Eliška...nespala ani polhodku 😠

tvojka
28. aug 2009

Peťka,ten večer ti závidím!Ja kým kojím,tak sa sami von tak skoro nedostaneme...ale neva,vydržím to pre naše slniečka 😉

Logi,ja mám,ale viac som ho využila ako tehu,ked som sa ním podkladala...zo začiatku som na nom sem tam kojila,alebo nan uložila niektorú žabu,aby bola vo zvislejšej polohe po papaní.

petkaerdal
28. aug 2009

tvojka,nie ,to je Erdalova sesternica,teraz tu ma 2 sestri s detmi.
ako myslis 5 vpredu? nechapem 😅
tak si skoro cely den sama,ale zas mas vyhodu,ze mas rodicov 😉

a ty mliecko neodsavas vobec? ale tak na hodku-dve sa vam da vybehnut,ci ani to nie?

tebe to ide samo dole,ked kojis ,inak v tom ta obdivujem,klobuk dole pred tebou
😉,ale mne to uz neslo,ostala som na svojej vahe a nic ani za svet,tak som zacala makat,jem normalne uz a pohla som sa,tak sa vytesujem,inak ked brusko trosku stiahnem ,ani netrci
😀
log,ja som ten vankus nemala vobec

nana77
28. aug 2009

ahojte dievcata!
kedze viem, ze je tu par dvojickovych mamiciek, dovolujem si vam sem vpadnut a pozvat vas v pondelok 31.8. na dvojickove stretko v sade janka krala v BA okolo 9.00, plus, minus hodine. ak by ste niektora bola v tom case niekde pobliz, mala cas a chut sa s nami stretnut, srdecne vas pozyvame. tesime sa na vas!
pekny den!!!

tvojka
28. aug 2009

Peti,odsávala som,ale Eliška mi ho z flaše nechce piť...vôbec,ani si nececne,len reve.Sári,tá si dá,ale nie tolko,aby bola najedená.

petkaerdal
28. aug 2009

aha a ako casto kojis? kolko ti trva,kym sa obe napapaju?

tvojka
28. aug 2009

kojím cca každé 3hod,každá papá tak po 15min,ale nechcem ich moc nechávať našim na krku...

Nana,ja som mimo BA ☹ .Strašne ma to mrzí,lebo by som si také stretko rada dala.Snád nabudúce...

vierka
28. aug 2009

tvojka - dakujem za typ na kolotoc, baby to tu stale ospevuju tak som sa rozhodla podlahnut ich vplyvu a kupit si ho 😀 tento co mam vybrany je v zaruke, tak hadam nekupim macku vo vreci a bude fungovat ako ma 😀
a male su kraaaaaaasne, ake su buclatuckeeeeee 😀

no ja mam tento vikend 4 dnovy - v pondelok mame povinnu dovolenku a v utorok je sviatok... manzo je teraz na rybach, tak len tak vegetim... zajtra len tak pokavickujem s rodinou z ciec co je tu na navsteve, v nedelu neviem, v pondelok beriem krsniatko este v ramci prazdnin do kina na rozpravku a v utorok neviem 😀

veam
28. aug 2009

Vierka a ten link co som sem hodila si nepozerala???

vierka
28. aug 2009

pozerala.. myslis, ze tam mam napisat aj na ten inzerat??? to je z akej stranky???

ja som pred chvilou citila kopnutie miminka!!!!!!! uz normalne take silnejsie, na brusku som mala ruku a bum-bum... babatko ma koplo do ruky, som to normalne citila!!!!!!!!! 😀 😀 😀

mauzos
28. aug 2009

Ahojte 🙂

Jeeej Vierka to bolo krasne, ze?

Petka, Tvojka gratulujem k vymesaciam 😵

Tvojka krasne su babule 🙂

mici11
28. aug 2009

Ahojte,

Trosku som nestihala 😝
Vierka, takze zase nevieme co sa v tebe ukryva, no pekne nas natahuje tvoje babo 😀
Petka vsetko naj babam k 3 mesiacikom 😉
Tvojka aj vam gratulujem k 4 mesiacikom 😉 , pozerala som fotky, kraaaaaaasne princeznicky mas 😉
Veam ku koncu tehu som sa citila ako vyvrhnuty vorvaň 😀
Mau ahoj 😉

babulka123
autor
28. aug 2009

ahojte, moc teraz nestiham , mareka mam prec na cely tyzden isil n aryby..
mam tu sestru s 5 mesacnym synom takze obcas je to veeelice vesele u nas.. jeden reve, druha blaci.. no srandaaaa..

uz viem ake je to mat dvojicky, ked je sestra v sprche alebo tak.. hehehe este ze je to max na 5-10 min.. hehehe ale baby poviem vam .. klobuk dole..

tak som vas len chcela pozdravit a poslat vam vsetkym cmuuk

vierka a len tak zbezne co som citala tak sa tesim s tebou z tvojich kopancov..