Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

loginka
14. sep 2009

vierka a kde si bola na jarmoku? v TT?

pointka
14. sep 2009

Caute baby, ja teraz iba rychlo. Idem sa pochvalit, uz mame krstiny za sebou.
Mala cele krstiny prespala, dokonca ani ked jej hlavicku polievali sa nezobudila, dokonca ani sa nepohla 🙂
Ledva som ju vtrepala do perinky 🙂
Poobede dam foto.

peggyyy
14. sep 2009

vierka a to sme tam šli tie kočíky len omrknúť, že čo a ako, a že pre najhoršom si nejaký objednáme, no nakoniec sme ho aj hneď kúpili a k tomu aj autosedačku, inak veľmi milá pani tam robí, dobre poradí a je dosť ukecaná....ozaj sa tam oplatí ísť 😀
som rada, že ti je fajn a že si užívaš pohyby, aj ja si ich užívam, hlavne večer pred spaním 😀

petkaerdal
14. sep 2009

babul,dudle obmienam,kazdy den iny,mam ich tiez ale 8 ks,len som chcela vediet,ci treba po case vyhodit,tak asi treba,asi by som ich mala pretriedit a inak mojim babam je jedno,aky maju,ale mam vsetky skosene,ale mam aj silikonove a aj kaucukove.

ja neviem,co s tou sobotou,ja by som to odlozila,kd by prisla aj mici a aj Janka

a ako casto sterilizujete dudle? ja vzdy vecer davam cisty,takze raz denne.

ja sa dneska uplne ze nudim,neviem,co so sebou 😖

mici11
14. sep 2009

Peti ja dudliky sterilizujem ako ty 😉 Nudis sa? Ja teda nie, som upratovala, varila, mamine farbila vlasy a teraz som si sadla 😝 Ale segra zobrala Samka von, takze sa idem vyvalit pred telku. Zajtra nebudem robit nic 😀 😀 pride mi svagrinka spravit nechty a potom pojdem s malym von a to je vsetko co sa tyka mojich planov na zajtra 😀
V stredu ideme no sono noziciek, tak som zvedava, co mi povedia.

vierka
14. sep 2009

loginka - ano jarmonocila som v TT - moje rodne mesto 😀

pegy - no vidis to, isli ste len omrknut a nakoniec ste sli s kocikom domov 😀 ja mam z toho obchodu v PK vybrati jeden a v TT mam vybrate dva - tak som teda velmi zvedava pre ktory sa rozhodnem 😀
teraz ako som chodila po jarmoku, tak som len pozerala na kociky, ze kto aky ma 😝 😀
uzivam si to a v nedelu ideme na to 3D sono, tak sa nesmierne tesime vsetci - dufam, ze sa tesi aj babatko 😀
no ty si to veru este uzivaj, lebo cochvila budete mat malinku v naruci a uz nebude v brusku 😀

petkaerdal
14. sep 2009

mici hej nuda mi je,ja navarene mam,upratane tiez,vsetko som porobila vcera a dneska som len na gauci.
my ideme zajtra na to ockovanie,som zvedava kolko male vazia.

a na tu svadbu idem s tebou 😀

Vierka,tak kup vsetky 3 kociky,ked sa nebudes vediet rozhodnut 😀

vierka
14. sep 2009

petka - no ved uvidime... zatial nie som v takom stadiu ze by som si kvoli kociku vlasy trhala 😀 ale verim, ze toto stadium pride, ked budem mat vacsie tt v pase 😀 😀 😀

loginka
14. sep 2009

na TT jarmok som zvykla chodit, bol super, mala som v TT sesterku 🙂

janula13
14. sep 2009

Ahojte nevenovala som sa ,mali sme program cez vikend, vcera boli zliii a dnes mi tiez davali zabrat...ja neviem co s nimi, rano vstanu v nalade, teda ako kedy a potom cim som viac unavena tym viac som nastvana...

ale uz spinkaju, snad nebude budicek zase o 1, ale aj ked bude, co narobim...nakrmim, esteze potom hned zaspia, prv sme uspavalai aj hodinu,,,

babule..to som sokovana co som ja zac, ked citam o tych dudloch, ani neviem kedy som ich streilizovala naposledy, len ich umyvame a ked tak, tak maju stale jeden, prave som rozmyslala, ze im dokupim, lebo ostatne mi vypluvali, tak som sa na to vykaslala, hned zajtra im ich nacpem do pusey, mame kopu tych aventackych, ale nechceli ich velmi, naj su chicco take zrezane...no mam co napravat ako tu citam...a mau dakujem, aj mne si pomohla ohladne prikrmov, pozriem aj tu stranku, ani ja som nemala predstavu ako sa s tym zacina, ty zena skusena 😉 dufam ze sa vam zacne darit s prikrmovanim, potom nebudes stihat krmit, ked sa rozpapaju 😉

micuska, no ty mas zivot, vymenime sa?

no babulky idem sa ogabat, mam dost, inask aj my malych nosime tak na hrudi opretych a tak v polosede na nas sedia, to je zle???nesedia samozrejme, ale radi sa tak pozeraju po byte...tak ich mm unavuje...

stretko neviem, ja este neviem ci od zajtra ostavam zase u mamy, potrebujem si nejak oddychnut...

petkaerdal
15. sep 2009

ahojte,dneska prva 😕

Janulka,tak dudle by si mala sterilizovat,aspon raz denne

ideme poobede na ockovanie,tak drzte palce,uz teraz mam strach z toho placu 😢 a dufam,ze sa vratime s nausnickami

veam
15. sep 2009

Ahojte...

No ja to tu nejak flakam,ale to preto,ze mam doma manza,zajtra to s mojou aktivitou tu bude lepsie...dnes nam konecne opravili uz tu postel,tak ju zase mozeme rozbit 😀

Petka drzim palce...cakam na spravicky 😵

Vierka este mas cas si dobre vybrat,tak vyberaj a preberaj 😀

Mici drzim palce na sono... 😵

Zdavim vsetky ostatne 😀

vierka
15. sep 2009

caute baby 😀
ja teraz len na skok, zachvilu sa chystam do TT a potom ideme na rodinnu oslavu 😀 takze sa zase dneska dobre najem 😝 😀 to je znak tehuliek, ze uz chodia vzdy len tam kde dostanu nieco dobre pod zub 😀 😀 😀

petka - myslim na vas, ockovanie dopadne urcite dobre a babulky sa rychlo ukludnia 😉

veam - ved aj ja si este uzivam dnes den volna a zajtra zarezavam opat v praci, ale kedze je tam nova kolegyna, tak to bude zase len take prispievanie - ze rano a poobede 😅
takze ta postel od "vyroby" je uz opravena 😀 tak to ju stihate este zopar krat rozbit 😝 😀
no ved ja viem, ze mam este cas... ale pre istotu v tom chcem mat uz okolo 30 tt jasno 😀

mauzos
15. sep 2009

ahojte 🙂

Petka, Mici drzim palce. Ozvite sa potom ako ste dopadli.

Veam 😀 uz by ste si mali dat pokoj s rozbijanim postele, predsalen si uz 34 tt 😝

vierka uzi si oslavu a dobre sa napapaj, este kym mozes 😉

petkaerdal
15. sep 2009

baby,ja som si zacala umyvat okna 😖 ,tak to neznasam,ale musim,uz su hrozne 😅

mici ide na ake sono? uslo mi to 😅

babulka123
autor
15. sep 2009

no peti.. ty sa nezdas.. pod aj ku mne..

janulka ty si mi raz pislaa kvoli tej koznej.. a potom uz nic.. potrebujes to este.. a mimochodom mala ma celu hlavu jednu veeelku supinu.. strasne sa jej supe hlava. co s tym??

petkaerdal
15. sep 2009

babul,aj moja to mala na hlavicke,je s tym papracka,dobre to naolejuj detskym olejcekom,nechaj postat a potom mozes zacat vycesavat,mne to trvalo 3 hodiny...ale odvtedy mame pokoj,este si jej to nevycesavala?

babulka123
autor
15. sep 2009

nie.. ja som myslela ze to prejde.. ale asi ani nie..
a kedy si to robila? vecer alebo rano ?

petkaerdal
15. sep 2009

aj ja som myslela,ze to opada,ale vobec nic nepadalo

ja som si to cez den ,natrela,dala plienku pod hlavicku,lebo mastna bola strasne a zobrala kefku a hrebienok,inak hrebienkom to slo lepsie a potom sup do vane,tie supinky boli vsade dookola
😀

petkaerdal
15. sep 2009

tak my sme uz spät,vakcina na pneumokoky pichnuta,zaplakali len pri vpichnuti a viac nic a konecne mame uz aj my nausnicky 😵 😵 😵 natreli to nejakym kremikom a baby ani nevedeli,ked dr. strelil,akurat plakali,ked sme im drzali hlavicku.
a Selin sa strhla ,nastrelil prave usko zle,tak musel este raz,dufam,ze jej tam neostane dierka po prestreleni 😢

veam
15. sep 2009

Petka tak super ste to zvladli,neboj ta nepodarena dierka sa pekne zahoji,ani nebudes o nej vediet...pridaj fotecky s nausnickami,som zvedava 😀

Baby ake su plienky new born tesco?Boli tiez vo fialovom baleni a teraz su v zltom.Nemáte skusenosti?

petkaerdal
15. sep 2009

veam,ja som mala tesco,ale to boli tusim uz 1,neviem a bola som spokojna

veam pridam fotky ,zajtra pofotim.

veam
15. sep 2009

Akoze 1?nerozumiem...ok tesim sa

petkaerdal
15. sep 2009

cislo 1 som myslela,neviem ktore som to ja pouzivala

new born som mala ale pampers a to som bola spokojna

petkaerdal
15. sep 2009

boli do 5 kilo,su to asi jednotky

veam
15. sep 2009

No oni su tusim od 2-6kg tie tesco

mici11
15. sep 2009

Ahojte,

Janulka moja, tak ja si to s tebou vymenim aspon na 2 dni, chces???I ked samko tiez moc nespinka, ale vecer zaspi okolo osmej a vstane okolo siestej 😉
Peti idem s malym na sono noziciek zajtra rano 😉 ja sterilizujem raz za den dudle. Peti takze mate nausnicky, nepofotis?
Veam ja som mala newborn pampers, tie boli dobre a tesco su od 2 - 6 kg, tiez su dobre, ale prve sme mali pampers.
Mau diky, jasne ze dam vediet 🙂

petkaerdal
15. sep 2009

mici ahojky,ano uz mame konecne nausnicky a male uplne super to zvladli,ani nevedeli,ze im prestrelili,inak to dr. nastreloval normalne,maju zatial tie nausnicky,ale za 2 tyzdne vymenim.

fotky dam samozrejme,ale nie sem,ved vies kam 😉 zajtra pofotim

mauzos
15. sep 2009

Peti, ze okna 😲 Moje neboli umyte, ani nepamatam ... no ale sme na 7. poschodi, tak ich nikto nevidi 😝
Gratukujem k nausnickam 😵 Len ta chcem upozornit, ze skor ako za 5 tyzdnov ich nemen. A cisti malym okolo nausnicky alkoholom a stale trochu pootoc. Dali ti nieco na cistenie? To je super, ze im to umrtvili, nechapem ze tu take nieco nerobia.

Veam ja som tiez mala Pampers 1, takze ti neporadim. S Tesco 2 som bola spokojna, ale 3 nie som.

Takze Mici drzim palce na zajtra. Vy este balite nasiroko, ci uz nie?

mauzos
16. sep 2009

no co spachtosky, kde ste vsetky?