Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
28. apr 2009

pisala ti??? myslim na nu tiez,ze uz to ma za sebou a tie bolesti 😅 😅 😅

co raketa,stara koza som 😝 😀

petkaerdal
28. apr 2009

a ty uz sa citis ok,alebo ta rana este boli? ake to mas velke? kolko cm?

mici11
28. apr 2009

Ahojte,

V prvom rade Petulka vsetko najlepsie k tvojim krasnym narodeninam, vela zdravicka, stasticka, lasky a hlavne zdravucke a poslusnucke babatka. Cmuk cmuk.

Ze stara????? Co mam povedat ja mam 33, ale stara sa teda necitim, tak na 25 😉 mozno.
Nasa Tvojka je uz maminka asi, ze? Juj ci som zvedava 🙂 🙂 🙂 🙂
Peti spala som celkom dobre, az na to ze kazde 2 hodiny chodim cikat 😝
Mau ahoj, ako sa mas a ako fesaci tvoji?

petkaerdal
28. apr 2009

mici ,aj tebe dakujem...

tak viem,ze mate viacej ,ako ja,ale uz som v tom stadiu,ze sa obzeram spät na roky,uz sa mi zda,ze to ide rychlo hore 😅 ,ale citim sa na 18 stale 😀 😀 😀

ja uz to vstavanie na wc ani nevnimam,uz som si zvykla 😝

tak dneska sa od tvojky dozvieme aj mena,nepisala nikomu este? ja cislo nemam na nu

mici11
28. apr 2009

Peti ani ja nemam cislo na Tvojku, myslim, ze Mau a aj Babulka maju.....Tak snad nas budu informovat. Co dnes porabas? Ja idem zas pracovat, kedze som vcera cely den lezala 😉 , ale ta svadba mi zrejme dala zabrat 😝

petkaerdal
28. apr 2009

ja som hore od 5 rana,ako drahy odisiel a rozpustila som a umyla mrazak a chladnicku,nech to mam ciste,
chcem nieco uvarit ,ale neviem co,inak oddychujem pri tv ..nic extra...

na svadbe si mala tie fialkove saty,co predtym alebo ine zase? nedas foto potom?

babulka123
autor
28. apr 2009

Petkaaaaaaa vsetko naj k narodeninkam... vela zdravicka, stasticka, nervov {tie budes potrebovat} a hlavne nech je vsetko ok kym sa babulky narodia a potom samozrejme ze tiez..

cmmuuuuuuuuuk

babulka123
autor
28. apr 2009

nho Tvojka sa mi este neozvala ale predpokladam ze uz ma potom .. urcite da vediet ked sa troska bude dat.. uz sa neviem dockat..

babulka123
autor
28. apr 2009

S radostou v srdci vam oznamujeme, ze dnes o 10:30 uzreli svetlo sveta nase najvacsie lasky Sarinka 2880g a 50cm a Eliska 2560g a 47 cm, vsetky sme ok...... TVOJKA je Maminkaaaaaaaaaaaa

mici11
28. apr 2009

Waaaaaaaaaaaaaw velmi velmi sa tesim a Tvojke gratulujem. Princeznicky mali kraaaaaaaaaaane miery a maju velmi pekne mena 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
28. apr 2009

supeeeeer,tesim sa velmi,krasneeeee vahy 😉 😉 😉 😉 😉 a krasne mena 😉 😉
pozdrav ju babul

babul dakujem 😉

petkaerdal
28. apr 2009

mauzos ,pri cisarskom reze zena nekrvaca? nema to sestonedelie? 😕 😕 ..dnes mi to povedala kamoska,je to tak? vobec ma to doteraz nenapadlo

mici11
28. apr 2009

Peti fotecku zo svadby pridam, zatial mam v Pc len jednu, tak snad vecer. My sme nemali nas fotak, len co mi kamos poslal. Nie nemala som tie fialove, tie boli s pozicovne, nechcela som vtedy kupovat, stale verim, ze schudnem naspat 😀 😀 😀 potom by mi boli velke. Mala som nohavicovy kostym a top.

petkaerdal
28. apr 2009

aha,tak potom pridaj,som zvedava na brusko

a ty nevies,ako je to s tym sestonedelim a cisarskom?

jvo
28. apr 2009

tak to zo srdiecka gratulujem....a konecne sme sa dozvedeli aj mena 😵 😵
peti a aj po cisarskom sa krvaca tak ako po normalnom porode telu je jedno ako sa narodia deticky hned ako su z tela von tak je to signal a zacina sa krvacanie.....

mici11
28. apr 2009

Jaj jasne Peti ja som slubila, ze odfotim brusinko, snad sa mi podari s drahym pofotit dnes. A ja tiez tak viem ze aj po cisarskom sa krvaca.
Ahoj Jvo si dalsia v poradi 😉

petkaerdal
28. apr 2009

ahoj jvo 😉

ved ja som si to tiez myslela,to mi kamoska vravela,musim ju potom vyviest z omylu... 😝

jvo veru,ides coskoro...pojdeme jedna po druhej jedna radost 😀

petkaerdal
28. apr 2009

a nieje to tak,ze ked sa spravi cisarsky ,ale porod sa nezacne,zena nekrvaca vobec ,ale ked sa zacne porod predtym a potom sa spravi,tak zena krvaca??? takto mi to bolo vysvetlene

janula13
28. apr 2009

ahojte, tak hned kym nezabudnem..
petulik zelam vsetucko len to naj k narodeninam, kopec zdravicka, stasticka a za vagon lasky, nech sa ti splni zatial nesplnene a optimizmus a dobra nalada nech ta neopusta a uzivas si radost z krasnychdeticiek a materskych povinnosti 😀

boze ze 27, to uz si ani nepamatam..

tvojke som pisala rano, vidim ze babulka podala info, ale ubrala eliske na vahe 90g 😀 mala 2650g, to len aby sa eliska neurazila...ja by som tiez dala saru, keby mame babulu...

mne dnes prisli veci z raja deti, su pekne, som spokojna, zajtra mipride sterilizator, tak uz len ten ohrievac, ten som chcela poriesit vcera, ale sa mi nechcelo..a vecer ma zase chytili tie desne bolesti, teraz nalavo,celu noc somskoro nespala a tvrdlo mi brucho, nerozumiem co sa to deje, ja by som aj sla na pohotovost, lebo to fakt bol des, ale ja sa vtedy ani hybat nemozem, tak by som sa ani neoblieklaa nedoplazila k autu...a ked to preslo, snazila som sa skludnit a zaspat...ale plodova voda zomna nejde, nekrvacam, tak neviem...dufam ze dnes bude klud...

mauzi ako tie flasky, fakt pomohli?

mauzos
28. apr 2009

takze Tvojka je uz mamina, velmi sa tesim, maju krasne vahy a miery a super mena 🙂

peti ja normalne krvacam este stale a u mna sa nezacal porod, takze to bude podla mna nejaka blbost 😉

Jani nechcem to urieknut, ale fakt odkedy mame tie flase, mali sa nestazuju na bruska. Peti ty mas tie iste flase z DM? Ja som bola dnes v DM prihlasit malych do Babybonus, dostali sme nejake vzorky a kopu kuponov na zlavy, tak zase tam pojdeme pominat nejake euriky.
Dnes sme boli na ockovani proti TBC, tak som sa toho bala a mali ani nepipli, vobec sa nezobudili 😀 Dufam, ze nebudu ziadne komplikacie ...

Mici tesim sa na foto bruska, dufam ze odfotite 😉
Ja som tiez pridala zopar fotiek.

janula13
28. apr 2009

mauzi a tie aventky airflex nepomahali?
fotecky su super, krasne hladne duo 😀 ako to zvladas, nie si unavena?myslis ze sato da zvladnut ajked budem na nich sama?

mici11
28. apr 2009

Janulka ahoj moja, tebe tak velmi tvrdne to brusko? Moja, dufam, ze to prestane a dnes sa vyspis. Inak mne uz tiez tvrdne castejsie, hlavne vecer. A nas chrobacik ma velmi tlaci pod prave rebro, neviem potom sediet, ale nevadi hlavne nech je jemu dobre. 😉
Mau ake flasky???Inak tvoji chalosi su velmi zlatucki a super ze prespali ockovanie.
Peti ako narodeninkujes?

mici11
28. apr 2009

Pridala som fotecku bruska, ale fotila som sama, ale snad nieco uvidite 😉

janula13
28. apr 2009

ahoj micka, pekne brusko mas, myslim ze tam bude pekne baculate babatko v nom 😀 nuz, tvrdne mi dost nad limit tych povolenych 10x, tak neviem,magne beriem uz 8tabl denne...poviem mm nech sa zajtra spyta mojej gyndosky na ten gynipral co tu spominala petka, co na to povie...mm mi ide pre papiere na MD..

mici11
28. apr 2009

Jani no neviem ci bude az taky baculaty, ale uvidime. zatial ma trosku nizsiu vahu, ale nie je to presne 😉 Ale je v poriadku a kopka ako o dusu 😀 A dakujem 😉 Co je to ze povolenych 10X? Ako za den? Ja ho mam teraz ako kamen a aj to boli 😒 Ty ides na MD od 32 tt, ze? Ja som od minulej stredy na MD. Aj ja som zvedava, ze co ti povie na ten gynipral

janula13
28. apr 2009

mici hej, 13x za den je ok, ja ten limit precerpam uz cez den a potom ked mam blbu noc, tak to este navysim...myslim ze ty si uz tvrdnutie mozes hravodovolit,mna to vacsinou neboli, len niekedy je to take intenzivnejsie ze citim aj podbrusko a musim to predychat....davaju v 32tt ked ide o ivf a este k tomu dvojicky, ja by som radsej az v 34ttkvoli peniazkom, ale uvidim cidr povoli,za spytanie to stoji a ktovie ci dovtedy uz nebudemmat po tom, co pevne verim ze nie 😝
mm poviem nechsa spyta, teda ak ho vobec dovnutra vpustia, len ci ho neodbije ona nema rada take otazky ked vie ze som sa to niekde docitala...

mauzos
28. apr 2009

Mici super brusko 🙂 Ja mam este stale skoro take velke ako Ty, vsetci sa mi smeju, ze mi tam este nechali tretieho 😀 😀 Kupila som take antikolikove flasky,myslim ze sa volaju MAM, davala som tu niekde vyssie link.

Jani ja nemam aventky, mali sme iba take cumle s ventilcekom z lekarne, ale asi nic moc.
Jasne, ze som unavena, ale uz si pomaly zvykam. Zajtra uz nasi odchadzaju, tak potom ti napisem ako to zvladam 😀 😀 Zvladnut to zvladnes, lebo budes musiet, ale urcite budes mrtva... Ja som doteraz aspon semtam oddychla na konikovi, uvidim od zajtra 😉

Peti zabudla som ti odpisat, ze ranu mam cca 15 cm, dost velku, ale nebude ju vobec vidno. Je to taky bikinkovy rez a uz teraz je len ruzova ciarka 😉 A bolesti uz tiez presli, ale asi len tento tyzden, takze to trvalo take 3 tyzdne.

mauzos
28. apr 2009

jani ja som bola na materskej az od 34 tt a nebol problem, sama sa ma opytala odkedy chcem ist 😉 Dr. nema dovod ta vypisat uz od 32 tt ...

vierka
28. apr 2009

janulka - som rada ze sa stlae drzis, myslim na teba a drzim vam palce 🙂 😉

samozrejme ze aj ostatnym babam drzim palce, nech to zdarne dopracuju do konca 😀 sem-tam na vas nakuknem 😉

petulka - a tebe zelam vsetko leeeeeen to najsamlepsie k narodeninam, nech sa ti dari, nech si stastna a uz sa neviem dockat kedy budes hovorit, ako ti tvoje princeznicky vyrobili vlastnorucne srdiecka k narodeninam a sami ich vyfarbili 😀