Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

jvo
1. okt 2009

tvojka varila som mrkvu s hraskom ryzou a maskom a druhe menu bolo cukina s porom zemiakom a maskom po uvareni som to len rozmixovala dala do poharikov vychladila a supla do mrazaku

babul pravda je ze UM by sa malo davat najskor po 3 hodinach lebo pomalsie travi tak jej skus dat cajik ked jej vodicka nechuti mozno si da ten, ci cajik si jej nechcela davat?

babulka123
autor
1. okt 2009

cajik mi nebol doporucny, vraj je este malinka na neho!!!

pointka
1. okt 2009

babulka moja mala pije cajik asi od 2 tyzdnov, pijeme Hipp fenyklovy a kamilkovy urceny od ukonceneho 1. tyzdna.
Neviem, preco by mal malej ublizit?!! Take som este nepocula...

babulka123
autor
1. okt 2009

dr. mi vravela ze caje nemam davat, ze len cistu vodu .. tak neviem ..

este skusim kupit taky isty dudel ako ma na mlkieko mozno jej to pomoze.. lebo teraz mrska mala akonahle zisti ze je to dudel iny ako na mlieko tak mi nechce flasku..

pointka
1. okt 2009

mne dr praveze doporucil caje, ukludnuju babo, hlavne kamilkovy, dobre su na brusko a pomahaju k travenie ako fenyklovy. My sme nikdy nemali koliky ani ine problemy.
Neviem, taky nazor som este nepocula... ale ok.

petkaerdal
1. okt 2009

aj nam praveze doporucili caje ,tiez piju hlavne kamilkovy.
a je malinka? ved su caje od 2 tyzdnov 🙂

taky isty rezim mame aj my,ako vy 😀

petkaerdal
1. okt 2009

mau a este dalsia otazka na teba,skusala si kase babylove? vcera som kupila 2,ale este som neskusala...ake su?

veam
1. okt 2009

Cafte baby ale ste sa ru rozkecali...

Neviem kto to tu uz pisal,ale tusim Janula,to v pusinke sa nazyva afta ludovo povedane zaba a je na to dobra ta fialova vodicka-gencialova...

Baby tie Dm zlavove kupony platia aj ak je nieco v akcii ci nie?

petkaerdal
1. okt 2009

veam a tu fialovu vodicku este vyrabaju? ja si na to pamätam z detstva 😀

ja tie kupony nepouzivam,zatial 🙂

veam
1. okt 2009

Hej vyrabaju ju este... 😀 no ja mam kupony pre buducu mamicku,potom dostanem pre mamicku 😀

mauzos
1. okt 2009

Peti u nas su cumle 1 na mlieko do 4 mesiacov, 2 na vodu a caj a 3 na mlieko od 4 mesiacov. Neviem sko to je u vas, lebo UK je to napriklad inak. U nas to je napisane na cumloch.

Jani ja kupujem mliecne kase rozne znacky, uz som to ale asi pisala 😀 Nemliecnu sme mali len raz jablkovu a chutila tiez. S tvojimi diagnozami ti poradit neviem ☹

Jvo si sikulka 😉 Ja tiez planujem takto varit vo vacsom a strcit do mrazaku, taka mala davka sa neoplati varit kazdy den. Potom napis ako si dopadla s tymi homeopatikami. Je to tiez gel, alebo co to je? Mne nikdy homeo nezabrali, dufam ze vam ano.

Babulka urcite cajik moze, tiez som este nepocula ze by to neodporucali. Skus kupit Hipp cajik na dobru noc, je to s medovkou a nasim velmi chutil. Tusim je od 2 mesiacov.

Peti Babylove som kupila vanilkovu, uz som to pisala, ze mi ju nechceli. Zatial jedina, co im nechutila 😖

babulka123
autor
1. okt 2009

no skusala som feniklovy. netvarila sa nadsene.. hehe no neni to mliecko..

ozaj a ten cajik ma byt zohriaty alebo nie?

mauzos
1. okt 2009

babul feniklovy ani nasim bohvieako nebral, teda Lukimu vobec. Skus ten medunkovy na dobru noc, ten je fajny a stale ich ukludnil, ked boli nervni 😉 Ja davam taku vodu ako na mliecko, ale v priebehu dna uz nezohrievam, takze izbova teplota. Ale mozno by jej viac chutil teply, ved skus ohriat.

janula13
1. okt 2009

😀 😀 😀 veam dakujem, hadam je to ta zabka, nechapem, kde sa to zrazu vzalo, ale asi je to tym ze vselico napchaju do usy, sila, dnes aj matusko mal na pereakoby prasknuty pluzgierik a teraz vecer uz nic niekam to zmizlo 😕 ale kazala som mm kupit tu fialovu vodicku, keby aj nepomoze snad neposkodi...

inak peti dnes mi prave kamoska odporucala kupovat tie DM kase, jednak maju super cenu a jednak jej malej chutia, tak treba skusit asi, ja planujem skusit...dnes som im vo flasi rozhrkala tu mliecnu a chutila mi 😀 😀 😀 v podstate ako mlieko co maju , len lepsie..ale asi som spravila riedku, zase, lebo matuskovi cez ten dudlik az vytekala, dala som namiesto 8lyzic do 150ml len 6odmeriek, pre istotu, zajtra asi spravim podla navodu presne, ved bola dost riedka...a matuska sme este dorazili mliekom, strasne vela zjedia ti chlapi 😅
a dnes sme uvarili aj mrkvicku, ale degustoval len matusko, kubik spal, co uz, bude zabava aj zajtra, ale nebol nejak znechuteny skor do toho komentoval, on je strasne podareny ked nieco skusa, ma strasne peknu pusinu a mlaska a mlaska, ale nejak ani nevypluval a to nebola rozmixovana na kasu,a le zjedol tak za lyzicku...

babul aj nasim davam cajik, ale zarabam podstatne slabsi ako na navode, taky kompromis medzi vodou a cajom a chuti im, my pijeme ten pre spokojne brusko a na dobru noc na striedacku..

ozaj petka pisala si ze ty im davas pit aj nejaky iny napoj co to je?

Tvojka jasne ze sa lepsimme v rezime, ale nasi su vychovavany tak independent deti kvetov, hippies 😀 😀 😀 ja im nehodlam nieco nanucvat a uz vobec nechavat rucat , to mi srdce trha, ved oni sa nastavia ako potrebuju...ved kto sa lahsie prisposobi, ja im, alebo oni mne?
babule necitali ste nahodou knihu Koncept kontinua?ja nie sice ale len nejaku recenziu a isli mi slzy do oci ako pomylene chapem ja svoje babatka...je to viac menej z ich pohladu a je to strasne... ☹ tak som si povedala ze to nejdem lamat cez koleno, ale necham ich nech to ide svojim prirodzenym tempom...a ze nemame pevny rezim, aj to mozno raz bude, teraz papaju pravidelne a naraz a spia pomerne naraz a tiez pravidelne a hlavne ked potrebuju..a ze nemam doma ukazkovych spachtosov, co uz, prinutit ich nemozem, ti boli rozdeleni inde 😀

jvo ty sikula, tak to si ma inspirovanla, my sme vcera akurat len vyzivy jablkove narobili, ale planujeme aj zajtra nejake mixovane s inym ovocim...
no babulky idem...

mauzos
1. okt 2009

Jani pekne si to napisala 😵

Mici tusim ty si tu slubovala recept na vyzivu? Tak aj ja si prosiiiim 😝

babulka123
autor
1. okt 2009

babulky dakujem..

tak zajtra skusim. v DM sa daju kupit tie granulovane tak vyskusam.. uvidime..
dakujeeeem

mici11
1. okt 2009

Ahojte,

No dnes som bola kade tade 😀 , tak som nestihala skor prispievat.
Janulka to v ustach je ta "zaba" take iste mal raz Samko a ta vodicka nato co nam predpisala dokyna uz nastastie nie je fialova, ale priesvitna. Zabrala do druheho dna. A co to ma na gulkach, cerveny fliacik?
Babulka cajik sa neoporuca, len plne kojenym detickam inym sa praveze odporuca 😉 my pijeme od hipp bylinkovy, ale ten je od 2.mesiaca, ale Samko vypije len teply, alebo vlazny, studeny nechce.

K tej vyzive, tu je recept:

Na 1 kg ošúpaných jabĺk 14 dkg kryšt. cukru a 1 vanilkový cukor. Jablká podusiť (bez podlievania), roztlačíť na pyré, prípadne zmixovať a dať do pohárov. Sterilizovať 15-20 min. na 100°C. Može sa spraviť aj marhuľová, broskyňová....prípadne mix pol na pol...
Inak ak nie sú veľmi kyslé jabĺčka cukor vynechať. My robíme bez cukru, nechcem dávať cukor Samkovi do roka , ak sa bude dať. Dnes som mu dala oliznúť a chutila mu 😉

Jani ozaj si to pekne napisala 🙂 😉

petkaerdal
1. okt 2009

mau,no moze to byt vsade ine,ale ja som nasla tie cumle tu,len v inej drogerke a na kazdom pisane inak,tak asi si mam vybrat 😖
asi som pozabudla,no skusim tu kasu,aj ja mam vanilkovu,uvidime..inak doteraz bez problemov vypili kazdu ,ani sa nejak netvaria prekvapene,ze nieco nove.

Jani,davam napoj od hipp,vseliake prichute su,chuti to super,pokukaj v obchode,striedam im cajik s tou vodickou.

dobru noc kocky

babulka123
autor
1. okt 2009

mici 2 mesiace mame v sobotu .. takze v nedelu moze druuuulat.. hehehe

pointka
1. okt 2009

Babulka ten caj je od ukonceneho 2.mesiaca tak este pockaj mesiac. Skus kamilkovy, ten mozes

mauzos
1. okt 2009

poi o mesiac bude mat Ninka ukonceny treti mesiac 😉

babulka123
autor
1. okt 2009

poi.. tak tak v nedelu zaciname 3 mesiac.. heeh

pointka
2. okt 2009

mau, ale nie, ved ninka len teraz bude mat 2 mesiace, cize ukonceny druhy mesiac znamena az ked bude mat 3 mesiace, nie?

petkaerdal
2. okt 2009

ahojte,tak Ninka teraz konci 2 mesiac 😀 cize v nedelu ci kedy bude mat ukonceny druhy mesiac 😀 a zacina treti

babulka123
autor
2. okt 2009

heheh vidim ze nam to robi problem ze?
poi, ked bude mat 3 mesiace, tak bude mat ukonceny 3 mesiac nie??heheh

to je jedno , ten cajik jej skusim dat. max ho vypluje.. heheh

pekny den vam prajem

tvojka
2. okt 2009

dobré ránko,

Poi,dovolím si oponovať...podľa mna ukončený druhý mesiac je,ked začína tretí.Ved je už na svete celé 2 mes. 😵

Mici dík za recept.Tiež nechcem dávať cukor,čiže v podstate len rozvarím jablká a zavarím,hej?

veam
2. okt 2009

Dobre ranko...

Som sa na vas teraz normalne zasmiala ako ste sa bavili o Ninke... 😀

A s tymi DM kuponami mi poradi niekto?

mici11
2. okt 2009

Ahojte,

Tvojka ano presne tak 😉 🙂 nic zlozite. Potom od roka kludne aj cukor, alebo kro ako chce 😉
Veam a co konktňretne potrebujes vediet s tymi kuponmi?
Poi ako pisu baby, Ninka bude mat ukonceny druhy mesiac 😉
Babul tak tak, horsie ako vyplut caj sa nestane 🙂 😉

veam
2. okt 2009

Mici ze ci tie kupony platia aj ked je ten tovar v akcii,alebo iba ked ma normalnu cenu?

mauzos
2. okt 2009

ahojte 🙂

Veam veru aj ja som zabavila na tych mesiacoch 😀 😀 Ja som ti chcela vcera odpovedat, ale mi to vypadlo, sorry. Ano platia tie kupony aj na tovar v akcii.