Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
6. okt 2009

ahojte 🙂 uz aj ja som tu 😉

vyhodila som draheho s malymi von a kukam, ze uz to tu konecne chodi. Ale parim zeleninu, vcera som pokupila viac druhov, tak sa idem trosku pozabavat s mixovanim a plnenim nadobiek na mrazenie 😀

Ano Peti piskoty sa mozu davat od 6 mesiacov. Su aj take specialne pre deti, na ktorych mas napisane, ze od 6 mesiacov, ale ja som kupila klasicke dlhe piskoty. Dnes sme im dali po mliecku, ze sa s nimi pobavia a Luki ju zlupol celu za 5 minut 😲 veeeelmi mu chutila. Tomi sa najprv tvaril, ze fuj, ale nakoniec tiez zbastil taku 3/4 😅 Mam aj take susienky od Sunaru, tiez je na nich ze od 6 mesiacov. Na nich je taky recept, ze do mliecka dat 1/2 bananu a 2-3 susienky a pomixovat, tak sa chystam im to urobit vecer namiesto kase. Som zvedava, ale zle to urcite nebude 😉

veam
6. okt 2009

Caute...no hurááááááááááááá

Ako sa mate a co nove?vsetky vas zdravim 😀

petkaerdal
6. okt 2009

mau ja mam doma zase tie obyc gulate piskoty a tak ma napadlo,ze odkedy sa mozu davat,lebo tam napisane nieje nic

my sa mame dobre a ty veam? uz ti vytravilo? 😀

veam
6. okt 2009

Petka no ani nie,poslednu dobu mi byva nejako divno,tazko od zaludka,neviem cim to je...zeby preto ze mi babo tlaci na zaludok?

petkaerdal
6. okt 2009

to urcite preto,ze mala tlaci na zaludok
ty uz mas 37tt 😕 tak coskoro tu bude prirastok,uz mozes kazdu chvilu cakat,kedy ides k dr. na kontrolu?

veam
6. okt 2009

Mne dnes zacal 36tt...tu to mam o tyzden popredu...do poradne idem vo stvrtok,uz sa nemozem dockat 😀

jvo
6. okt 2009

mau a nedrhli sa kuskami? a zubky uz maju obaja ci si to len tak zuzlali a tak to spapali?

loginka
6. okt 2009

veam drzim palec, ale uz mas supertt! este take 2 a ideal 🙂

veam
6. okt 2009

Log dakujem,ten 38tt to by bolo pre mna uplne idealne...a ty kde beries tie tt?

veam
6. okt 2009

Log a inak brusko by si mohla pofotit nech vidime ako sa gulatis 😀 😀 😀

petkaerdal
6. okt 2009

log,veru brusko nam ukaz 😀

tvojka
6. okt 2009

čaute,
my sme sa dnes boli flakať v meste,vcelku sme to prežili.Cesta MHD bola tiež v poho,s kočíkom mi pomohli ochotný páni 😉 .čo to som pokúpila,moje baby majú tento týžden meniny 😵 .

Výživy som ešte nerobila,dúfam,že zajtra na ne dojde rad.

Log,bruško chceme vidieeeeeeť!Mna ten overal trošku pomýlil s fusakom...asi bude stačiť fusak a nejaké teplé deky(tie španielske sú výborné-máme).

Peti,myslím,že normálne piškoty by si ešte nemala dávať,tie tuším obsahujú lepok.Ja by som radšej dala len tie babatkovské.

Jani,už ste doma?Zajtra držím palce k dokyne,nech sú tie vaše diagnozy len banalita 😉

Všetky vás zdravím!

mauzos
6. okt 2009

jvo nie nedrhli. Zubky ma len Luki, mozno preto mu to islo tak sup sup 😉 Oni si to len zuzlali a ked sa im odzuzlal kusok, tak ho rozzuzlali a tak spapali. A na veceru som im urobila to mliecko s bananom a Sunar keksikmi a bolo to perfektne, normalne som uvazovala ci im to nevypijem ja 😀 😀

vierka
7. okt 2009

dobre ranko baby 😀

no konecne ide kon!!!!!!!!! 😀

velmi pekne vam dakujem vsetkym za blahozelania 😀 ste zlaticka 😵

mici - verim, ze maly bude v poriadku a ze sa coskoro vylieci 😉 a velmi pekne dakujem za kompliment - to vies, ked ja pri mne na blizku nejaky fesi chlap, tak hned ziarim a tento moj je sakra blizko 😀 😀 😀

tvojka - taku torticku robievam aj ja a je to velka mnamka 😀

pegy - tak to je super, ze poradna dopadla dobre a ze ste v poriadku, tak uz len cakame na buduci tyzden... vlaste teraz to uz moze byt kedykolvek, tak drzim palce a drzte sa 😉

veam - veru o take dva tyzdne uz aj na teba budeme netrpezlivo cakat 😵

loginka - gratulujem ku pariku, si asi jedna z mala co ma parik 😀 ja som po takom vzdy tuzila ze keby boli dvojky tak rovno parik, ale clovek je vdacny za tieto zazraky nech su akekolvek 😀 a kedy ides na 3D???

inak baby, uz sa mi asi tak tri krat stalo ze som sa v noci zobudila na taku prudku bolest do rebier a hned to bolo prec, moze to byt uz to, ze by ma maly tak silno kopal??? lebo kopance v brusku nie su zatial az take bolestive...

babulka123
autor
7. okt 2009

ahojte, vsetky vas zdravim a posielam pusku..

vcera sme 1x vypili vodicku ze aka parada.. potom stiahla este mliecko tak som sa tesila..
spinkali sme do pol 5 a potom do pol 9 takze uplne super,
dnes sa chystame do dunajskej na zapis do pasu , v piatok alebo nedelu chceme ist na nakup do rakuska..
peti nevies ci je niekde teraz nejaka dobra akcia na vlhcene obrusky, ci v bipe nieco maju? alebo ci mam kuknut aj v nejakych normalnych obchodoch.. dakujem za info..

inak presla som spat na normalny nutrilon nie na HA, a mala sa vykadila rano v phode, ani stolicu uz nemala taku ciernu. tak snad to bude lepsie uvidime..

a uz plne pijeme z MAM flasiek taka som rada.. ani nekucka uplna pohodicka a najviac sa mi paci ze pasuju MAM dudle do Avent flasiek tak aspon vyuzijem aj tie, dnes idem dokupit cumle..

a baby na MAM stranke sa da spravit dudel s menom, v stede co je obrazok tak je tam napisane co chcete tak dam asi ninke spravit..

ak chcete tak tu je stranka..

http://www.mambaby.com/?websiteLang=sk

a nebojte sa ked aj nepisem citam ako blazon.. {teda okrem vcerajska, skoro ma slahlo.. hehehe }

mici11
7. okt 2009

Ahojte,

Vcera to tu neslo, tak som sa uz potom neukazala.
Mau to musela byt dobrota mnam mnam. Mne chuti aj Samkova kasa, vzdy dufam, ze mi necha a nic 😀 😀 😀
Inak hlasok ma uz uplne v poriadku, to calcium je super. Pamatam si ho este z detstva, tiez mi nechutilo.
Mau kolko krat za den mozm dat Samkovi kasu? Davam mu ju na veceru, inak papa nutrilon a doobeda kusok mrkvicky.
Peti ty ako davas?
Veam tebe sa to uz blizi, ja som sa uz v takom tt nevedela dockat porodu 😀 😀 😀

tvojka
7. okt 2009

ahojte,
kávičkaaaaa!Baby už spia na balkone,tak mám trochu veget.Ale mala by som ísť žehliť 😝

babulka123
autor
7. okt 2009

tvojka .. zehlit sa bude vecer teraz oddychuj..
u nas sa uz spi a rozmyslam ze sa idem k nej suchnut aj ja..

tvojka
7. okt 2009

babul,večer snád budeme variť výživu...takže idem žehliť 😠

janula13
7. okt 2009

ahojte,tak som spat doma a bacujem doma a po dvoch dnoch som na prasky...hnevaju obaja, netusim co im je, dnes ideme na poradnu a ockovanie a potom do BA, tak budem mat vyjazd do polusu aspon....poviem dr nech im pozrie dasna, 3dni im davam tu fialovu vodu a aj tak sa im to tam na jazyku kazde rano zjavi...inak uz 3 dni papali mrkvu a celkom sa dari, vcera spapali spolu pol poharika..len ten rev , kubik sa jeduje ze nestiham ..a strasne vela papaju..a maju vselijaku stolicu. oranzovu, zelkenu, zltu, dnes taku az tmavosivu, to je ok,u vas ako...no a zase mi to mrnci, musim ist, dnes ma mm dovolenku, ale siel vyzdvihnut obyvacku, tak hadam napisem viac a aj vas precitam..

pozdravujem vas vsetky babulky...

jvo
7. okt 2009

babul tie cumle su super a tie mam su ale take gulate ze? lebo ta nasa lubi iba take skosene ortodonicke 😠 tak ale je to dobry namet na darcek, kamoske sa v januari narodi dievcatko len musim pockat ci sa naozaj bude volat tak ako planuju 😀

mauzos
7. okt 2009

Ahojte 🙂

Mici ja davam len raz denne kasu, myslim ze viac krat by sa nemala davat. Este by malo asi gro stravy tvorit mliecko, hlavne u vas, este ste malicki.

Babul ja tie cumle tam neviem najst. Kde presne to je? Neda sa hodit priamy link?

Jani tak uz aj vy ste na mrkvicke, super. Drzim palce k Dr. Neboj, oni sa ukludnia, musia mat aj zle dni ... aj nasi su taki, niekedy sa nezastavim a niekedy ani neviem ze ich mam 😉

mauzos
7. okt 2009

Jani kaky mame aj my vselijake farby, ale my uz aj papame vselico, tak neviem.

petkaerdal
7. okt 2009

ahojte,tak som tu uz aj ja
babul,v bipe maju stale akciu na papers obruzky,6 ks tusim po 6.99e,to je tam stale,ine neviem

tvojka,piskotky samozrejme nejdem davat,len som doma nasla zasoby z mojho tehu,tak ma to len napadlo

mici,kasu davam len na veceru na obed zeleninku a doplnim mliekom

jvo ku kasicne chcem povedat,ze dva dni davam tu s getreide a nechcu ju moc 😅 ,myslim,ze to bude tym obilim,inu doteraz spapali kazdu.

Jani aj u nas je kakacka uz vseliakej farby,je to ok 🙂

a mne Aylin nechce uz nic,ani zeleninu a ani ovocko,ja uz mam doma vsetko od mrkvy 😠 ,Selin mi vsetko krasne popapa 🙂

petkaerdal
7. okt 2009

a dneska mame v kalendary Elisku,tak vsetko naj prajem a cmukyyyy

jvo
7. okt 2009

peti ja som ju tiez odlozila jednak koli tomu obiliu ono asi je bezlepkova ale aj tak a jednak ked sme mali tu papaciu krizu tak jej nic ine nechutilo len ta nestle mliecna ryzova s bananovou prichutou tak ju nedrazdim, tu ovocnu som sice otvorila ale je tam ze sa moze spotrebovat do 3-4 tyzdnov tak pockam tyzden dva a skusim jej ju dat
Eliske vsetko naj naj naj 😵
a kasu davam tiez len na veceru
http://www.mambaby.com/vrobky-cumlky-mam_indivi...
mau link pre teba tieto su od 6 mesiacov ked chces mensie pre niekoho tak
http://www.mambaby.com/vrobky-cumlky-mam_indivi...

jvo
7. okt 2009

no tusim mi to s tym linkom nevyslo tak skusim este raz
http://www.mambaby.com/vrobky-cumlky-mam_indivi...

alebo pozri na tej stranke vyrobky/cumliky/mam individual a tam je to

pointka
7. okt 2009

Ahojte.

Dnes sme boli na vakcinacii proti rotavirusom. Mala trosku grckala, dufam, ze v nej nieco ostalo z toho ☹
Inak mame 7,67 kg, dufam, ze uz teraz ak bude papat viac zeleninky, ze uz nebude tak priberat, to mliecko je izaj syte. Tucna nie je, len je lepsie zivena 🙂 Lekar sa na d tou vahou nepozastavoval velmi, ze to vybeha 🙂

tvojka
7. okt 2009

Dakujeme za gratulácie 😵 😵 😵

Poi,tééda,riadna váha 😕

petkaerdal
7. okt 2009

poi teeeeda,dobra vaha 😵 mala je aka gulka 😀

inak ja som vazila dneska Aylin a ma nejak 7200g,tiez nie malo,na to ze mala 2200g pri narodeni

jvo,inak mne od vcera zacala Selin lepsie papat a o dost lepsie