Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

jvo
4. nov 2009

no ved pojdeme ju kuknut teraz je babymarket taky velky na vajnorskej kupovali sme tam aj fusak tak pojdeme po radu a uvidime co nakoniec kupime

jvo
4. nov 2009

pridala som fotecky fusaku 😉

pointka
4. nov 2009

ja mam od nich tusim tento isty, len v bezovej farbe 🙂

jvo
4. nov 2009

toto je kaiser, chcela som najskor emitex ale v babymarkete ma prehovorili 😀

mici11
4. nov 2009

no my sme sa rozhodli fusak nekupovat,kupili sme 2 riadne hrube overaly, take co sa tam daju pripnut aj take topanky ci ako to napisat a rukavicky aj s kapucnou z vnutra je kozusinka taka makucka, ale fusak mame pozicany od kamosky, ale lepsie nam je v tom overaly,ci skafandry ako to my volame 😀
Ale Jvo peknucky si kupila 😉

pointka
4. nov 2009

jvo tu ciapocku mas z H&M? Taku nejaku zhanam a kittynku my mozeme 🙂

my mame tiez tusim kaiser, ale teraz ho neviem pozriet 🙂

pointka
4. nov 2009

konecne som pridala fotky do albumu, tak kuknite 🙂

mici11
4. nov 2009

Poi Sofinka je náááááááááádherna, velmi pekne fotecky 😉

pointka
4. nov 2009

mici dakujem 🙂

babulka123
autor
5. nov 2009

poi.. paradicka.. krasna je..

my mame nausnicky od vcera.. vecer dosla teta ku nam domov nastrelila.. ninka plakala ako o dusu, normalne az tak vzlykavo.. drzala ju kamoska a ked mi ju dala, chuda moje, slzy isli potokom, mala tak lapala ako keby po dychu ako ked place dieta uplne utrapene ... tak som pustila aj ja slzu .. ale uz je dobre , rano sa zobudila vysmiata spokojna, .. takze ok,.

poobede pridam foto..

petkaerdal
5. nov 2009

Ahojte,
poi mala je sladucka,aka gulka 😀

aj my mame radi kitty,maju pekne veci 😵

mici11
5. nov 2009

ahojte,

Babul chuda moje, tak plackala? Ale hlavne, ze to ma za sebou. Som zvedava na foto 😉
Inak u nas sa uz par dni spi od 20:00 - do 4:00 😅 a potom papame, nezabera ani caj ani dudel. Predtym vstaval o 5:00 az 6:30, no zo uz je to hlados. Ale potom potiahne do 7:00 a potom sme uz hore.....

babulka123
autor
5. nov 2009

mici.. mozeme si volat o 4 rano. hehehe si davaju so samkom do nosa obaja.. heheheh

veam
5. nov 2009

Ahojte...

Poi mala je zlata a aka je uz velka... 😀

Babulka tak uz aj vy ste nausnickove?tesim sa na foto... 😉

Mici dakujem... 😀

Vierka a ty kde sa flakas?nerodis namiesto mna nahodou???

Pozdravujem ostatne clenky a clenikov... 😀

Dnes na obed idem zase na ten monitor,tak som zvedava...zaujimave ze vzdy tam mam vysoky tlak a doma nizky alebo normal...som z toho pako...baby ked mam ja vysoky tlak tak aj dietatu bije rychlejsie srdiecko???

mici11
5. nov 2009

Babul takze dalsia vec co ich spaja 😀 😀 😀 ok takze rano ti volam 😀 Ozaj este kojis? Ci uz len UM, kvoli tym zdravotnym problemom?
Veam neviem ako je to s tym tlakom a srdieckom babatka....ale ak uz neporodis odrodim ta ja 😀 😉 Potom sa urcite ozvi a mas na niekoho tel. cislo, aby sme boli informovane??

mici11
5. nov 2009

baby co vravite na tuto stolicku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5873143 alebo aj tato púolohovatelne sa mi paci http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3159332 ci je to zbytocne polohovanie a otacanie?

mici11
5. nov 2009

Mau das link na tie stolicky co mas ty? Dakujem

veam
5. nov 2009

Mici kludne ma mozes prist odrodit,budem sa tesit 😀 ...mam cislo na Peggyyy a na Vierku,tak keby nieco budem ich informovat...

Mici ta prva stolicka je super,taka moderna a ani neni draha,velmi sa mi paci...

mici11
5. nov 2009

Veam ok, kedy mam prist??? 😀 😀 😀 No ta prva je peckova aj cena, len sa bojim trosku ci je stabilna, ale mala by byt ked ju predavaju pre deti, no nie?
Ok uz sa tesim, ze kedy budu informovat 😉 Moja informatorka bola Babulka. A v den ked som nastupovala do porodnice, tak som si nasla rano sms od Petky, ze porodila 🙂 , a nakoniec ma este aj Janulka predbehla, uz som myslela, ze ja ani neporodim 😀

veam
5. nov 2009

Mici kludne aj hned,ale ci to pojde same len tak,to neviem,ale asi nie... 😀 ...najlepsie by asi bolo pozriet tu stolicku niekde v obchode a potom objednat,ale este som taku nikde nevidela

babulka123
autor
5. nov 2009

kuk foto

veam
5. nov 2009

Babul krasne 😀 😀 😀

tvojka
5. nov 2009

ahojte,
baby,čo ste objednávali stoličky z tej stránky ájashop,to oni zasielajú aj na Slovensko?A ako zistím cenu v €?Ja tam vidím len české koruny...hmmmmmmm?babo raď,lebo chcem objednať tie Fabuly.

floskula
5. nov 2009

ahoj babule. uz si ma mnohe asi nebudu pamatat, len vas chcem vsetky pozdravit, zazelat len to najlepsie a na maminy mam jednu otazku. aka je vyska materskeho prispevku? je to stale 55 percent z vymeriavacieho zakladu? dakujem.

veam
5. nov 2009

Floskula vitaj...ano je to tak ako pises a pol roka,potom je rodicovsky prispevok do 3 rokov zivota dietata... 😵

petkaerdal
5. nov 2009

mici,urcite by som chcela polohovatelnu,tu co si dala ten druhy link uz mam doma,v sobotu si idem po nu..
ta prva je tiez pekne 🙂

petkaerdal
5. nov 2009

a tie co ma mau,su na tej stranke,co som dala vcera link,tie po 70 euro,Fabula..ja mam tie druhe,co su tam po 70 euro,Pepe

floskula
5. nov 2009

veam, diky. a co je vymeriavaci zaklad? hruba mzda, ci cista, ci uhrn prijmov? alebo ten zdanitelny zaklad? to su polozky na vyplatnej paske. nefiguje tam vyraz "vymeriavaci zaklad".

veam
5. nov 2009

Floskula kuk sem,tam ti to aj vypocita : http://www.zervan.sk/indexN.php?idc=13&n=mzdova...

floskula
5. nov 2009

veam, uz som tam kukla aj to zadala. a z ktorej sumy mam vypocitat tych 55 percent. som z toho tupa. ☹