Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
30. apr 2009

Mau 😀 😀 😀

veam
30. apr 2009

Ahojte dievcata...

Petka co to tu citam?Tak nakoniec si ta tam predsa nechali,chuda nase,ale neboj vsetko bude dobre,maju ta aspon pod kontrolou...ja si tiez myslim ako baby ze este tak 1-2tyzdne potiahnes,ved nemas co stratit,baby maju pekne vahy...drzim moc palce

petkaerdal
30. apr 2009

baby,tak mali sme vizitu a dr. öovedal,ze som tu,aby som NAOZAJ lezala,lebo ze doma sa NAOZAJ lezat neda,co ma pravdu 😅 😅 😅

do zily mi dali gynipral a magnezko na 10 hodin,porazi ma 😖

zobrali mi vyter,ci nieco nemam ...

neviem,ci sa dostanem domov vobec bez babätiek alebo uz rovno s nimi

petkaerdal
30. apr 2009

mici,ja by som ta nechcela predbehnut,ale vyzera to tak moja,ved kolko vydrzim zo 4mm krkom,mozno nic,mozno ani lieky nezaberu...

babulka123
autor
30. apr 2009

peti nad tym ani neuvazuj.. viem ze len kludovym rezimmov, ze vaaaazne budes len lezat sa to da urpavit..
ale osobne si myslim ze bez deti uz domov nepojdes.. ale nebude to tak skoro..
brusko ti tvrdne, alebo mas kontrakcie? lebo ked nie tak klud.rezim robi zazraky... ver mi viem o com hovorim kamoska takto bola v nemocke 10 tt.. a nakoniec jej museli vyvolavat porod lebo ani za ten svet nechcel ist krpec von

janula13
30. apr 2009

ahojte,
tak konecne mam k dispozicii nb a co to tu citam?

petka som rada ze si ta tam nechali, nechap to zle, dufam ze vies preco to tak pisem, ste pod dobrym dozorom a udrzia si ta pekne liekmi, verim tomu, kamosku co mala silne ontrakcie a bola na dva prsty otvorena udrzali navyse tta ty nie si na tom tak zle..takze verme lekarom, som rada ze to beries ako to beries, nic nenarobis, len lezat v klude a dat nalekarov...ja ti poviem pravdu, smiesne ked to pisem, ale ja uz by som rada do nemocky, ten strach a stres a neistota cozazivam a neviem co sa vo mne deje...radsej by som uz bola tam, nech si ma vypiplaju este par dni...ja sa len modlim nech sa mi to do stredy nespusti, aj ked tie nocne bolesti ma lakaju, brucho mi tvrdne veselo, tak nechcem vediet ako som skratena a otvorena....
tak drzim palceky, babulky uz maju super vahu, takze v pohode, teraz uz len natahovat dni....

mne tie injekcie este nedali...

janula13
30. apr 2009

mauzi, ved to si myslim, ze tie pyzamka su sikovnejsie ako ine oblecenie, veru dokupime ked budu na svete, uvidim aku velkost zozeniem...a plienky planuje zatial mm ist kupit 8.5 do mosonu, ak nie, kamoska mimozno kupi v polsku...
som rada ze ocko je uz ok, paradne to zvladas...

janula13
30. apr 2009

a este, mm mi prave volal z tesca, ze maju tesco plienky 2 v akcii, tak kupi balikdo zasoby, skusime ked podrastu 😉 tusim ho tie nakupy plienok zacinaju bavit 😉

petkaerdal
30. apr 2009

babulka,nemam kontrakcie,vobec

Jani,neberiem to zle,mas pravdu,len ja nechapem precoooo tak zrazu za jeden tt o 2cm 😕 😕 😕

petkaerdal
30. apr 2009

Jani,ved uz aj ja som otvorena asi,nepytala som sa,ale ked to tam mam len 4mm....no som zvedava,ako dopadnes ty,dufajme,ze lepsie...nakoniec ta ozaj ja predbehnem,co som mala krcisko,ako pstros 😀

babulka123
autor
30. apr 2009

peti ak nemas to je hlavne.. v tomto stave mozes este dlhooo cakat.

babulka123
autor
30. apr 2009

ja som dnes vydepkovana, lebo ma straaasne boli ta lonovka, uz som si aj poplakala..

petkaerdal
30. apr 2009

babul,ale ved ked sa otvorim,tak dostanem kontrakcie automaticky ,nie??? ja myslim,ze potom ani lieky nepomozu

inak mala sa mi zase otocila,jedna je dole hlavou a druha dole ritkou 😀

babul a ty oddychujes?

janula13
30. apr 2009

petka tak je super ze nemas kontrakcie, tie su hlavny problem, lebo tie jednak skracuju krcok a jednak ho otvaraju...takze mas velke sance ze ta este pekne udrzia, ja mam kontrakcie casto, aj teraz som mala pomaly jednu za druhou, tak neviem ci vydrzim do stredy, skoda ze si ten krcok nevidim, aspon by som vedela ze mam uz ficat do nemocky...
a petka ako som pisala o tej kamoske, aj ked sa otvaras a mas kontrakcie, lieky to dokazu pozastavit, to neznamena ze porodis...

babulka neplac, trpime spolu 😉

janula13
30. apr 2009

inak baby mne sa tie spacie vaky tak pacia ze im ich idem asi objednat 😉

babulka123
autor
30. apr 2009

peti presne ako pise janka.. to neznamena ze rodis..

ja uz 2 den len lezim .. poctivo naozaj .. a .. je to nahovno.. boli stale viac a viac.. a viem ze s tym nikto nic nespravi tak ..ako pise janulka trpim s vami..

petkaerdal
30. apr 2009

Jania preco sa potom otvaram,co to sposobilo? ty mas teda aj kontrakcie a ako pekne sa drzis...
ctg kontrakcie nezaznamenal....ja ani neviem,ci by som kontrakciu spoznala...ak to citit?

mici11
30. apr 2009

Peti viem, ze ma nechces predbehnut, mozno nas to chyti naraz 😉 . A ako ti aj Janulka pise, aj ked sa otvaras to dokazu pozastavit. Hlavne ze si pod dozorom.
Janulka ahoj zlaticko, tu poradnu mas teda v stredu ako ja? A ako sa citis, brusko tvrdne? Mne na vecer vzdy, ale nie je to az take strasne. Skor tie bedrove klby bolia ako svina, sorry za vyraz, ale neviem ani zaspat, alebo sa nato budim ze to boli. A to sa budim aj zato, ze chodim cikat, takze...Ale co uz to je teraz asi normalne.
Babulka to je hrozne ta tvoja lonovka ☹

petkaerdal
30. apr 2009

no uvidime na dalsiom sone,ci to stoji..
len ja tu nechcem lezat,doma je lepsie

mici11
30. apr 2009

Petulka co som si citala na primar.sk tak v tvojom pripade, je to otvaranie za to, ze cakas dvojicky. Sposobuje to vaha babatiek. Ale neodtecie plodova voda, neboj sa vedia to udrzat este par tt. Len hlavne lezkaj. Kontrakciu som nemala, ale kazda kamoska vravi, ze sa to neda zamenit s nicim inym, ze to hned spoznam.

veam
30. apr 2009

Zelam vam dobry vecer,,,baby potrebujem poradit,nejako ma zacalo dole rezat,asi som trochu prechladla na moc.cesty,co si mam dat?Bojim bojim ☹

petkaerdal
30. apr 2009

mici ved ano,ale preco tak zrazu a tak rychlo o 2cm? 😕
predtym to bolo o 2cm za mesiac

petkaerdal
30. apr 2009

veam ahoj,
niekde som citala o tom rezani ,ale neviem kde 😖
najlepsie bude ist ku dr. urcite...

mauzos
30. apr 2009

ahojte, ale ste sa rozpisali. Konecne 😉
Ked Vas tak citam, tak som rada ze uz to mam za sebou 🙂

Veam ja by som tiez isla radsej k Dr. na tvojom mieste

veam
30. apr 2009

no super,zrovna teraz ked je zajtra sviatok,mna porazi asi,dufam ze sa nic nestane...

ty ako moja?lezkas poctivo?

petkaerdal
30. apr 2009

mau to teda mozes byt ozaj velmi rada,ze si to bez problemov dotiahla tam,kde si to dotiahla 🙂

petkaerdal
30. apr 2009

Ja? no co mam robit v nemocke 😖 len lezat,teplo mi tu je na skapanie 😖

veam
30. apr 2009

Baby a co mam robit ked je zajtra sviatok?mam ist na pohotovost?neposlu ma prec,ze som prisla kvoli hluposti?

mauzos
30. apr 2009

urcite ta neposlu prec, neboj sa. Radsej ist aj kvoli zbytocnosti, ale podla mna to zbytocnost nie je.

Peti ze bez problemov 😀 Ved mna tiez bolel uz cely clovek. Take problemy ako ty som sice nemala, ale aj tak to bol zaberak 😒

Jani po com su tie Tesco plienky v akcii, nevies?

petkaerdal
30. apr 2009

veam pockaj do zajtra,mozno to prejde do rana