Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
16. nov 2009

Petka, nie nevarim. Jednak je to momentalne zbytocne, nespapa toho este vela a s rakuskymi Hippkami som spokojna, malej velmi chutia. Jednak na to nemam cas, kedze chodim do prace a mnazel varit nevie.

Okrem toho chcem varit z biopotravin a u nas je to bieda s nimi...

petkaerdal
16. nov 2009

mici pytala si sa,ci mojim chutia kupovene,asi menej,ako domace,na zaciatku to bolo aj tak,len ucenie sa papat,ale ked som dala domace,zbastili vsetko

poi,ja miesam niekedy,kupovane hippky so zemiakmi,ovocko davam kupovane napr. hrozno,co doma nerobim a hrusky

petkaerdal
16. nov 2009

mau a paradajky su v prikrmoch od 4 mesiacov,tak asi sa mozu,ale nekukala som nikde

mau,ako robis ryzu? mne z toho ostala lepkava kasa,vyhodila som to 😀

mici11
16. nov 2009

Mau no Samko tie zeleninke ee, ale kupovanu vyzivu spapa, ta mu smakuje 😉 No co zeleninku spravim aj do flasiek do mrazaku a mam pokoj 😉
Babulka krasne fotecky 🙂
Poi tie kupovane biopotraviny su o nicom minule to davali v spravach, tak neviem....No my mame prevazne od svokry zo zahrady a jablcka od otca, tak som celkom spokojna 🙂 Inak ani samko nespapa vela, musim ho dotlacit mlieckom, okrem zemiakovej kase, tu zladuje aj za dvoch 😀

mici11
16. nov 2009

a dnes mi svokra donesie vyzivu co ona robila, tak som zvedava 😉

petkaerdal
16. nov 2009

aj ja som to videla o tych bio potravinach

moje maju svoju 10 minutovku,tak mam chvilonku veget

inak som dneska robila vyzivu,ale z 2 kilo jablk az 4 pohariky mam 😀

jvo
16. nov 2009

ahojte kocky 😵
babul super uces ja sa uz chystam asi mesiac kadernicke, myslela som ze ako je super ze po porode mi vlasy vobec nepadaju a simsala bim od 3 mesiaca otras mam pocit ze o chvilu budem plesata musim si ich dat skratit a dako prestrihat nech sa odlahcia lebo mi fakt ziadne neostanu ☹

pointka
16. nov 2009

mici, aj nasi aj svokrovci maju zahradu, nasi mi dali jablcka, tie su ok, ale mala mi nechce ovocko.
a korenova zelenina im nevysla moc tento rok.

svoktovci maju sice zahradu aj peknu zeleninu, len ju chemicky nahnojili na jar a to malej nedam!!!

ved viem, ze tie bio su nic moc a verim, ze na slovensku nimi klamu. V rakusku nie, ale kto tam bude chodit kupovat stale cerstve biopotraviny?

zatial je to ok, neskor jej samozrejme budem varit, ale teraz na to jedno jedlo denne sa mi proste neoplati a v AT tie hippky su super, aj s maskom a nesolene.

vierka
16. nov 2009

caute babulky, ani vas nestiham 😔

v praci vsetko pomaly dokoncujem... teraz bol mangelik 4 dni doma, tak som sa riadne venovala jemu 😝 to som ani na net nechodila 😅 no a dnes odisiel zase na 10 dni prec, tak mam konecne cas... aj ked som si uvedomila, ze vsetko bezi tak straaaaaasne rychlo a uz by som mala mat aj vsetko pochystane - kdyby neco 😅 a prisla som na to, ze nemam 😀 😀 😀

veam - ako tak citam, mala si velmi tazky porod 😒 ale zvladli ste to, mala je krasna a urcite to za to vsetko stalo a ste obe zdravucke a to je hlavne 😀 si sikulka ze si to zvladla vsetko 😉
a nemas za co, rada som informovala baby, ved ty potom o dva mesiace spravis pre mna to iste 😉 😀

jvo - keby som o niekom vedela, tak dam vediet 😉 to akoze odpoved na tvoju IP 😀

petkaerdal
17. nov 2009

Ahojte baby,tu to nejak mrzne

ja idem na pohreb,vcera mi zomrela najlepsia kamoska,co tu mam na leukemiu,27 rokov ☹ ☹ ☹

mici11
17. nov 2009

Ahojte,

Boze Petka to sa aj zle cita ☹ ☹ ☹ Velmi velmi ma to mrzi....nemam slov ☹ ☹ ☹ ☹

babulka123
autor
17. nov 2009

petka to mi je velmi luuuto ... strasne , mlady clovek.. smutne....

inak babulky neviem co sa porobilo ninke, ale najnovsie ani zaspat nevie sama len na rukach.. .dam ju do postielky a pusti taky rev ze dovi dopo.. a vecer mi odmieta mlieko ako keby vedela ze sa naje a ide spat.. toto mi robi uz 2 den.. neviete co mozem spravit? nejako to zmenit alebo co mam robit..

vcera som musela s nou vyjst z izby a nakrmit ju pri TV a potom ked som ju dala spat spat tak taky rev ... potom sa zobudila o 11 na monitor so strasnym placom, zaspala asi o pol 12 , a potom o 2 znova.. zobudila sa tak som jej dala jest odsala som sople a potom nastatstie spala dalej do pol 8. ale neviem co sa jej porobilo so zaspavanim... som uplne bezradna.. pomooooc

petkaerdal
17. nov 2009

no mici,som z toho vedla,ani som nespala,pred 2 mesiacmi sme boli spolu,vsetko v pohode, 7 tyzdnov vydrzala ,co jej to zistili,strasne mala bolesti ,dostala zapal pluc a vysoke horucky a telo to nezvladlo

inak mi bola za svedka na svadbe

mici11
17. nov 2009

Peti ☹ to je hrozne, taka mladucka ☹ boze ta choroba to je pliaga ☹ Zlatko moje vela sily, ked si budes chciet "pokecat" vies kde ma najdes..

mici11
17. nov 2009

Babulka, tak toto presne robil Samko asi 2 tyzdne, dopil mliecko a spat ani za svet.Horko tazko na rukach, alebo na mojej postely, ale napriec, pozeral na svetlo co presvitalo pomedzi dvere a tak zaspal. No a teraz mu dam flasku do postielky, podopriem vankusikom (on si ju inak podstate drzi aj sam, len mu zvykne uletiet 😀 ) a kym dopije tak v 99% zaspinka.Skus 😉, nic zato nedas. Zoberiem prazdu flasku, vankusik a spinkame do 5:00 😉 . Inak najnovsie sa nastavil tak, ze o 18:45 kupeme a do 19:30 uz spinka ako anjelik, niekedy aj skor.

Baby tie co uz dokrmujete, kolkokrat za den ma mat Samko prikrm? Staci zatial obed? On papa o 5:00 mliecko, o 8:30 mliecko, o 12-tej ma prikrm bud zeleninka alebo vyziva(sem tam este trocha mlieka k tomu), o 16-tej mliecko a po 19-tej kasa. Ako to robite vy? DIky
Inak dnes som mu uvarila tekvicu so zemiacikom pomixovala s mlieckom co pije a nevedel sa dopapat 😉

jvo
17. nov 2009

Peti to je strasne ☹ uprimnu sustrast je to hrozne taky mlady clovek 😔
babulka to je asi nieco vo vzduchu nasa mala tiez posledne dni dost zle spi, nikdy nemala vecer problem zaspat teraz jej to trva vymysla tam stavia sa na 4, jazdi ako havinko a ja neviem ci sa mam smiat alebo plakat 😀

mici myslim ze tak ako papate to zatial staci mas vlasne uz 2 prikrmy zeleninku a kasu neskor mozes to poobedne mliecko vymenit za ovocie

mici11
17. nov 2009

Jvo dakujem, ma nenapadlo, ze vlastne aj kasa je prikrm dik 😉

babulka123
autor
17. nov 2009

jvo.. ani nehovor.. este ze na 4 sa nevie dat.. heheheh
ale zato sa dava na bok , ako keby sa chcela prevalit na brusko.. dorotka... heheh

mici a nemam ju dat potom odgrgnut?
lebo v noci to obcas tak spravim ze ju ani nevyberiem ale dam jej flasku v posteli... no uvidime.. ale skusim

mici11
17. nov 2009

Babulka ja nedavam za kazdym odgrnut, potom grcka ☹ a vecer ked zaspni, tak som kym bol malinky,som ho dala aj grgnut a aj taj si negrgol, len sa zobudil 😒

babulka123
autor
17. nov 2009

mici skusim to v noci. dnes so zapavanim troooska lepsie, dala som jej jest a bola chvilu hore, potom som ju dala do postielky , sice rucala ale za chvilku prestala.. tak uvidime..

zajtra chcem skusit tak ze ju okupem , nechame chvilku hore, za nejaku pol hodku jej dam jest a potom spat.. mozno este to je bude vyhovovat..

a kuk foto.. cmuuk

petkaerdal
17. nov 2009

mici ty si dala do toho prikrmu mliecko? to ma ani nenapadlo 🙂

u nas je to takto,rano mlieko o 7,o 12 prikrm,o 16 mlieko o 20 kasa.

inak tiez krmim tak,ze podopieram flasku a v noci krmim len v postielke,ani baby nevytiahnem.

babulka123
autor
17. nov 2009

no ja to skusim dnes v noci.. a petka kolko im davas v noci ?

mauzos
17. nov 2009

babul suprove dudle ... a ten stiling 😀 😀 perfektne fotky.

u nas je horor, s malymi je uz niekolko dni na nevydrzanie ☹ uz som uplne grogy

babulka123
autor
17. nov 2009

citala som ze vam idu zuby naraz... no to musi byt teda ina zabava.. drzim palce.. nas to len caka a ked vidim aka som unavena len pri soploch tak sa "tesim " na ostatne radosti..

mici11
17. nov 2009

Babulka no som zvedava....
Mau no pekne, snad to coskoro prejde...
Peti no s tym mlieckom to bolo super, zarobila som si 60 ml a postupne pridavala, podla potreby. Veeeeeeeeeeeelmi mu to chutilo 🙂 😉

petkaerdal
17. nov 2009

babul,ja zarabam stale 120,moje vobec viac nevypiju,takze 120 aj v noci,teda nadranom.

mau nestras,to caka aj mna? coze robia cely den?

mici vyskusam zajtra 😉

jvo
17. nov 2009

Peti takze tvoje papaju iba 4 krat za den a raz v noci? to je ako moja lebo skor ako po 4 hodinach sa nenaje teda naje ale rano papa okolo tej 7 mlieko potom o 11 obed zeleninku s maskom o 15 olovrant ked sa podari ovocie ked nie tak ta poharikova kasa alebo mlieko a okolo tej 19 tej kasa no a este v noci mlieko myslela som ze okolo 9:30 jej supnem desiatu a obed posuniem na 12-tu ale raz mi zjedla o tej pol desiatej banan a potom nechcela obed tak som nechala len 4 jedla za den ale rada by som ju prestala krmit v noci posledne dve uz v noci nejedla potom rano vypila 200 mlieka ale ked som jej davala aj v noci aj rano tak spolu to bolo okolo tych 300 a 100 mlieka naviac je predsa len dost tak neviem co robit
Citala som ze by mala pit aspon tych 500ml mieka denne ale teda to moc niekedy nevypije, rata sa tam aj kasa ale aj tak vam drobci vypiju?

jvo
17. nov 2009

a babul super fotky ten co ste mali prvy som uz objednala som zvedava 😀

petkaerdal
18. nov 2009

ahojte,
jvo,aj ja som citlala,ze by mali vypit aspon tych 500,ale co narobim,ked nevypiju,my viac,ako 120 proste nevypijeme a takto je to uz 4 mesiace..a tiez som skusala ovocko doobeda,ale potom nespapali obed,takze to nechavam tak,ako to je,papaju 4x denne,raz na obed zeleninu a raz ovocko,niekedy o 18 davam ovocie a kasu posuniem neskor,ale to nedavam banan,lebo ten ich zasyti dost,len jablko alebo hrusku,..

jvo
18. nov 2009

a piju ti mliecko aj po obede po tej zeleninke? a kolko teda denne vypiju ml mlieka?