Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
20. nov 2009

Ahojte,
my sme vstali o 8 😕

Vierka,to asi uz nie,ale tyzden si mohla pockat 😀

janula13
20. nov 2009

ahojte, tak sa idem len pochvalit, lebo ideme von..sedacky su super..teda stolicky, malym sa pacia pekne v nich apaju a este nam semaj super zapasovali ako sucast kuchyne aj obyvky...papa..

tvojka
20. nov 2009

ahojte,
ja nejak nestíham,včera sme mali perno,neskôr možno vysvetlím...Ale nedá mi,tiež nám včera dorazili stoličky,práve tam Sári sedí a hrá sa.tiež som spokojná 😀

vierka
20. nov 2009

Petka - dobre, tak teda nabuduce vydrzim o tyzden dlhsie 😀 😀 😀

fuha baby, tu uz je to normalne len o stolickach, tie vase deturence rastuuuuuuuuuuuu ako z vody 😀

petkaerdal
20. nov 2009

Vierus,neviem,ci nejaku nabuduce bude,ale ok teda 😉

rastu rastu deticky,ako z vody,ved aj ty nam rasties do krasy 😀

babulka123
autor
21. nov 2009

ahojte, ninka je spat... teda moja stara ninka.. hehehe

vecer zaspala sice s minimalnou nasou pomocou ale v podstate sama, zobudila sa o pol 3, dala som jej mliecko a spala do 7 rano.. nechcem to zakriknut ale snad je uz to zle obdobie za nami a tesime sa na dalsie.. heheheh

petkaerdal
21. nov 2009

ahojte,
babul,tak nech jej to aspon takto ostane 😉

my sme papali o 4 a spali do 7.

mauzos
21. nov 2009

ahojte 🙂

Babul super, tak nech jej to ostane.
U nas noc horor, kazdu chvilu mrncali, ale dufam, ze je to z tych zubov a ze uz to coskoro prejde, lebo som permanentne nevyspata 😠 A este akoby to nestacilo, tak som sa rano zobudila seknuta v lopatke, ide mi to az do krku, uz sa mi to nestalo roky a fuuj, hrozna bolest, ked mam dvihnut malych ☹

Baby som rada, ze som vam vybrala stolicky, s ktorymi ste spokojne 😀 😀 😝 Aj nejake fotky by nezaskodili 😉

babulka123
autor
21. nov 2009

dakujemee... u nas sme to spravili tak ze ja chodim spavat aj o 9 vecer, do 12-1 skace marek kym je hore a potom ja..

mauzos
21. nov 2009

Babul ja chodim spat o 11-12, skor sa mi nechce, iba ak odkvecnem niekedy skor 😀 Ale mali zacinaju az tak okolo 1-2. Par noci dozadu uz bol klud, neviem co to malo byt tuto noc.
Ale inak presne tak sme to robili, ked este papali v noci, mali sme sluzby, aby sme sa vyspali 😉

babulka123
autor
21. nov 2009

baby.. presne pred rokom o 10:30 mi dali Ninku do bruska a ujo dr. povedal gratulujem ste tehotna..och.. ako to leti..

vierka
21. nov 2009

ahojte babule 😀

petka - ty si si to vybavila dve jednym vrzom... ale ja by som este chcela druhe babo, tak uvidime ako to pojde a ci sa s manzom rozhodneme potom aj pre druhe 😀
veru, veru, uteka to 😀

mauzos - si seknuta? tak to ma marzi, dufam, ze ti to coskoro povoli a bude lepsie 😉

ja som dnes pomaly zacala ponukat lieky co mi zostali po nevyuzitom IVF 😀

petkaerdal
21. nov 2009

mau,dakujem za radu so stolickami,mne sa velmi pacia,ale mojim babam zatial nie,ale ved este maju cas 😀

ja som utahana,ako jeden kon z nakupov,dievky sme dali svokre,aby som mohla pobehat po obchodoch,chcela som aj nieco na seba,ale vsetko mi je velkeee 😅 nic som nekupila,okrem oblecka na deti a potravin a samozrejme vinko,dneska ideme mat romantikus vecer 😵

mici11
21. nov 2009

Ahojte,

Ja v poslednej dobe nic nestiham, snazim sa trochu pracovat a furt sme kade tade....
Mau tiez chodim spavat tak ako ty, cize spim nejakych 5 hodin denne, no nic moc 😅 Inak Samko zaspava okolo 19:30 a vstava okolo 5:00 uz niekolko dni..ako to je celkom super, ale keby vstaval o 7:00 tak to byt bolo genialne 😀
Peti tak romantikus vecer? My sme boli vcera na drink od 21:00 do 23:00 juuuuuuuuuuuuj dobre padlo, spala u nas segra, tak ked sme ulozili Samka tak sme trosku vypadli.

No uz som sa konecne rozhodla idem objednat tie fabule, za ako dlho pridu a je to dobierka ked som spravne pochopila, boli ste pre ne na poste? A to postovne je 10,-€? Idem objednavat totiz 2 aj pre svagrinku, tak aby som jej vedela povedat diky 😉 🙂

mauzos
21. nov 2009

Mici takze aj ty Fabulu? 😀 Da sa to objednat aj platbou vopred, vtedy je postovne 10€ (ja som platila tolko spolu za obidve), donesie ti to kurier domov. Alebo na dobierku a vtedy je tusim 12, ale to si nie som ista, len viem ze to bolo trochu viac. A prisli do tyzdna od uhrady.

mauzos
22. nov 2009

ahojte 🙂

co sa to tu dnes deje? aha, nedela 😀 😀

mici11
22. nov 2009

Dobre ranko,

Mau ano aj ja fabulu 😀 , som zvedava ci sa bude Samkovi v nej pacit 😉 Dik za info 😉
Inak prave odchadzame na hody mnam mnam, nakuknem vecer pa 🙂

mauzos
22. nov 2009

no Mici ty sa mas, dala by som si 😝

veam
22. nov 2009

Ahojte baby...

Tie co mate doma dievcatka,kedy ste davali nausnicky?a ake?tie kalsicke detske alebo ake?

babulka123
autor
22. nov 2009

veam ahoj, my sme davali asi pred 2tt cca a nastrelovacie z chirurgickej ocele.. keby som to mala spravit nabuduce {eheheh|} tak jej to spravim skor..

veam
22. nov 2009

Ja som sa totiz pytala mojej doktorky kedy sa davaju nausnicky a povedala,ze oni to robia v 3.mesiacoch ked ockuju proti tetanu,ale ja jej to nechcem dat prepichnut,radsej by som dala nastrelovacie,urcite ju to nebude tak boliet...

Babul a netlacia malu tie nausnicky?nazavadzaju jej?

veam
22. nov 2009

Ja sa bojim ze ju to zozadu bude pichat do hlavicky,lebo aj mne to obcas vadi. 😒

babulka123
autor
22. nov 2009

veam nemam ten pocit.. je ok. a nastrelenie bolo v pohode.. sice rev ako svina ale to asi preto ze sa zlakla a hlavne mala obmedzeny pohyb..

mici11
23. nov 2009

Dobre ranko,

V poslednej dobe tu je nejak mrtvo 😅 . I ked ani ja moc neprispievam, ale mam hekticke dni, ale vecer uz urcite nakuknem a co to popisem. Teraz odchadzam so svagrom do BA. Zatial pekny dnik a velke cmuk vsetkym 🙂 😉

petkaerdal
23. nov 2009

ahojte,no je tu teda mrtvo posledne dni

u nas leje,hrozne pocko.

veam,nam davali nausnocky ,ked mali baby tusim 12 tyzdnoc a nepichalo ich to ,mali tiez tie nastrelovacie..plakali tiez,ako im drzali hlavicky.

veam
23. nov 2009

Baby pridala som nejake foto malej tak ak chcete kuknite... 😀

emka1
23. nov 2009

ahoj veam - no uz som pozrela fotecky, mala je perfektna, tusim sa podoba na tatina 😅 😅
jaaaj, tak Ti zavidim, ze uz mas malu doma, ja uz sa neviem dockat 😵
zacinam sa trochu bat porodu, citam kopec infosiek o komplikaciach pri porode a pod. ale asi si to nemozem tak pripustat. A okrem toho som si dnes precitala, ze v SNV v nemocnici zomrelo dieta aj rodicka ... tak ma az zamrazilo 😔 😔

tvojka
23. nov 2009

ahojte,
Veam,Timi je nádherná okana!My sme nastrelovali naušnice tuším v 4mes,revali ale po chvíli bolo dobre.A vzadu boli také gumené štuplíky,tak ich to nemohlo pichať.Len sme mali potom problém ich omontovať z uší,držalo to teda riadne.ale komplikácie žiadne,ani sme to ničím neošetrovali.

Emka,neboj,to zbehne a o chvílu máš aj ty svoj poklad pri sebe.A zlé prípady si nepripúšťaj...zle sa može stať hocikedy,nie len pri pôrode.Mysli pozitívne,všetko bude ok!

Tak ja som vám nemala čas opisovať našu štvrtkovú story...obe baby kakali po 100rokoch,tak bolo kriku a Sárinka mi poobede začala vracať(asi jej nesadla zelenina),ale tolko,že vyvrátila aj vianočné pupáčiky.Chudatko,len ju dávilo,až žlč z nej išla,triaslo ju z toho a medzi vracaním sa ledva stíhala nadychovať.Ogrcala ale 10 plienok,dve deky,seba 2x a mna samozrejme tiež.Potom sme asi polhodku stáli v kupelke nad umývadlom,zaspávala mi od vyčerpania na rukách,preberalo ju len dalšie nadrapovanie.júúj,tak by som jej pomohla,keby som vedela.Mala som hrozný strach,že sa mi tými zvratkami začne dusiť...no chytala ma panika.Potom mi spala na rukách a už bolo dobre,aj papala mliečko,tak som bola kludnejšia.
Piatok a sobotu sme si dali od príkrmov pokoj a včera som dala karfiol,ale len trošku.Dnes zas cuketa,uvidíme,čo na to povie...

Zdravím všetky,cmuky!

vierka
23. nov 2009

caute babulky 😀

veam - mala je krasnucka a aka zababusena 😀 😀 😀 zlataaaaaa 😵

emka - toto si proste nemozes pripustat... proste to ako ked ma clovek problemy s neplodnostou a cita si vsetky prispevky na nete a vidi vsetky tie choroby, tak hned maluje certa na stenu a vidi len komplikacie preco sa niekomu nieco este nepodarilo a tak... ja som take temy potom prestala citat, zacala som pozitivne mysliet... a necitam nejake komplikacie pri porode, proste pozitivne myslim a verim, ze to bude v poriadku... a tiez som pri telke plakala ked povedali o tom umrti, ale treba proste mysliet pozitivne...

no a my sa ideme dat vo stvrtok fotit ujovi fotografovi 😀 😀 😀

emka1
23. nov 2009

tvojka - vdaka za povzbudenie, budem mysliet pozitivne 😵 😵 stale sa prihovaram nasej bambulke, nech pekne rastie, ze ju velmi lubime a velmi sa na nu tesime v marci 😵 a dohovaram jej, aby ma castejsie kopkala, lebo je nejak ticho niekedy, tak mam o nu strach, ci je v poriadku.

Tvojka, Ty si si teda vo stvrtok pekne vytrpela, a chudatko Sarinka, ta mala poriadny stres 😖 😔
Nastastie ste to zvladli obe a dobre to dopadlo, asi jej fakt nepadla zeleninka vhod a muselo ist vsetko von.
Take babatka si tiez vytrpia svoje. Esteze Sarinka nechytila nejaku crevnu chripku, lebo ta by mala horsi priebeh 😕