Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
25. máj 2009

No to by bolo 😀 😀 Idem zalahnut pred telku, pohladkaj za mna svoje zlaticka 😉 🙂

mauzos
25. máj 2009

pohladkam, uz spinkaju.
Tak pa

marione74
25. máj 2009

ahojte babulky, som nebola tyzden na konkovi, tak som sa prisla mrk ci este stale drzite dva alebo tri v jednom 😉
vidim ze mici drzi pokope, petka tiez aj pointka 🙂 Tak drzim palce dalej 😉 a pozdravujem samozrejme aj maminy 😉

marione74
25. máj 2009

prave citam o Veam a vysetreniach, no mna sa doki asi nechysta poslat na nejaky special utz a to uz som vhupla dnes do 13 tt, a nemam este ani tehu knizku 😒 nemala by som ju uz mat?
Zajtra tam idem, tak sa ho opytam... uz by mi mali robit aj nejake odbery nie?

marione74
25. máj 2009

Dievcata este sa Vas opytam, mne robili utz skoro kazde 2 tyzdne, alebo aj castejsie koli zamlknutemu dvojcatu, zajtra idem po 2 tyzdnoch znova, a ten dalsi tyzden mam ist na 3D.
Nie je to nejak casto neuskodi to mimikovi?

pointka
26. máj 2009

marione, neboj sa, UTZ neuskodi, keby si vedela kolko UTZ robili mne. Pytala som sa na to dokiny, ona sa len usmiala. Mne robila doki cele tehu UTZ kazde dva tyzdne, niekedy aj castejsie.

ten specialny UTZ to bude asi to merianie NT, sijove presvietenie, tam sa pozera, ci ma babatko nabeh na downa.
a s tou tehu knizkou je to cudne, ze ju este nemas, co ja viem, okolo 10tt ju davaju, ale podla mna ju teraz uz dostanes. Drzim palce!

petkaerdal
26. máj 2009

ahojte 😉

Marione,tak ako pointke,tak aj mne robili uzv kazde 2tt a niekedy aj 2x za tyzden,ked sa mi pretinal termin s nemockou a u gynekologa a vzdy robili aj cez brusko a aj z dola

ako sa mici citis dnes?
mne sa tie menstruacne bolesti pomalicky vracaju,dneska v noci som pocitila ale 3x 😔 ,uz pockam na zajtra,co nove a ked tak,pojdem do nemocky sama

petkaerdal
26. máj 2009

a vcera moj manzel povedal,ze sa uz velmi tesi na nase hracky 😀 😀 😀 dobreee co,ze hracky,ale tie uz neodlozime urcite niekam na policku 😝

pointka
26. máj 2009

petka, som zvedava, co povie o dva mesiace 🙂
tak isto aj moj 🙂 ten by uz najradsej kocikoval, uz sa na sidlisku obzera po ockoch s kocikmi, s kym sa bude kamaratit 🙂 no len neviem neviem 🙂 ako bude kocikovat vonku bez prsnika plneho mlieka 🙂

petkaerdal
26. máj 2009

no uvidime,kolko ich to budu bavit a na mojho som teda zvedava,ked pride domov z nocnej a nebude spat 😀 ci povie,ze hracky 😀 😀
aj ten sa tesi na kocikovanie

boze,to akoze ja budem uz mama coskoro 😅 😅 to neverim 😅

pointka
26. máj 2009

petka 😀
no veru, iny zivot, ale uplne iny 🙂 uz zachvilu bude koniec vylihovaniu kedy chces, kukaniu tv kedy chces, vyletom kedy chces a pod 🙂

petkaerdal
26. máj 2009

nemozem tomu uverit,nejako az teraz si to zacinam uvedomovat,ako sa to blizi
a vobec,ako to tehu aj ubehlo rychlo 😅
to uz akoze ziadnbe disko,ziadne party,uz len starosti okolo deti? 😕 😕 😀

pointka
26. máj 2009

petka, presne tak 🙂
a ty to mas o to horsie, ze mas dve 🙂 heh
ja si to uz tiez zacinam uvedomovat, velmi 🙂

petkaerdal
26. máj 2009

no tazsie to budem mat 2x ,ako ty,ale zase po tom vsetkom,co som pre ne spravila nevadi,pre druhe by som to uz nechcela absolvovat...
nejak to zvladnut budeme musiet predsa

pointka
26. máj 2009

zvladneme to, zvladli to ini, zvladneme aj my 🙂

petkaerdal
26. máj 2009

no musime,ved ine nam neostava 😀
ty to zvladnes,ja to budem mat tazke,ked budem doma sama,ale ved svokra sa mi ponukla,ze tu bude kazdy den 😅 😠 😅

pointka
26. máj 2009

a to si pis, ze bude 🙂 u mna nastastie nebude 🙂

petkaerdal
26. máj 2009

no to nebude,to budu potom ine hadky,,to neznesiem teda,aby tu bola kazdy den 😠

petkaerdal
26. máj 2009

a kde mame dneska mici? zeby sla uz rodit 😕

pointka
26. máj 2009

podla mna este dospava 🙂

petkaerdal
26. máj 2009

ta nieje take ranne vtaca,ako my dve 😀 tak asi este ozaj spi 😀

pointka
26. máj 2009

miciiiii, rodis? 🙂

petkaerdal
26. máj 2009

mici ,halooooooooooooooo 😀 😀
keby nieco,isto by mi pisala sms,ona lubi niekedy nas takto ponatahovat 😖

pointka
26. máj 2009

hehe, takze ma na teba cislo 🙂 dobre, to som rada, ze budeme mat ked tak info

marione74
26. máj 2009

pointka to je mile ze sa tvoj muzik chce kamaratit s inymi ockami 🙂
Aj ja sa tesim uz na ten cas ked ho poslem s mimikom von alebo pojdeme spolu, boze ved to bude taka idylka 😀

petka, si chcela vydrzat do 36 tt, no aj tak si dobra, mozno by si mala troska polihovat aby sa Ti to dole ukludnilo, ze by si este par dni vydrzala, ci uz je to jedno?

marione74
26. máj 2009

hlavne nech to mate dievcata uz stastne za sebou 🙂 uz teraz sa tesim na fotecky 😉

pointka
26. máj 2009

ja sa tesim na babatko 🙂

dnes aj postielku urobim, len musim vymysliet nieco, cim ju zakryjem.

petkaerdal
26. máj 2009

Marionka,mpj ciel prvy a aj ciel dr. bol ukoncit 34tt,to uz mam ,tak si ten ciel tak sama posuvam,ale myslim,ze uz som za vodou,zajtra zacinam 36tt,takze super,som nesmierne stastna,ze som tu,ked si predstavim,ze od 27tt mam problemy s krckom
inak polihujem stale,cely den,lebo aj tak mi je len najlepsie,ked lezim,ked stojim alebo sedim dlhsie,tak brusko mam nepokojne potom

ty sa ako citis? nebyva ti zle?

poi,ano mam na mici cislo a povedala,ze ked nieco,tak mi napise,tak hadam sa nic neudialo v noci

petkaerdal
26. máj 2009

poi,ty tusim vsetko na poslednu chvilu nechavas 😀
ja uz mam postielku,ale len jednu,k druhej sa neviem moj dokopat ju zlozit 😖

pointka
26. máj 2009

ja som postielku nechcela robit kvoli prachu 🙂
ale dnes ju spravim, nemam este plachtu ale vypranu