Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
26. máj 2009

babul a na to rychle rastenie bruska si zvykaj,mne rastie priamo pred ocami tiez ,zo dna na den

mici11
26. máj 2009

Petulka no este nerodim 😀 😀 😀 ale uz CHCEM 😉

babulka123
autor
26. máj 2009

petka.. noo ja to citim hlavne ked sedim.. uz kope hore dole.. neviem kade.. no des..ale nevaaaa... vydrzim

mici.. boliii hehehe zo dna na den viac a viac. naposledy sme mali 5 cm dierku tak uvidime teraz, idem 4/6 na poradnu tak som zvedava co bude.. uz budem mat konecne aj ultz. lebo posledny som mala v 20tt.. a to je taaaaaaaak strasne davno .... heheheh tak sa velmi tesim

petkaerdal
26. máj 2009

mici,no my sme mysleli,ze v noci sa uz nieco zomlelo,ale to by si mi dala vediet,nie?
no patrilo by sa,nenechaj tu Janku ta predbehnut,nech ideme v poradi,ako mame 😝

babul,ty musis byt este rada,ako sa citis,keby si si vymenila so mnou na jeden den pocity,tak by si nechcela viac 😀

mici11
26. máj 2009

No jasne ze by som ti poslala sms, keby nieco na to sa spolahni 🙂 😉 No ja sa tej Janke predbehnut nedam!!! 😀 😀
Babulka to ma mrzi, ze to boli, ale co uz musis vydrzat, ze? Mna lonovka bolela len 3 dni a stacilo mi ☹ No ten UTZ si mala teda riadne davno, verim ze sa nan tesis. Ozaj ty si bola na tom 4D?

babulka123
autor
26. máj 2009

mici.. hehe mi hovor.. a mna to boli pouhych 29tt hehehe
ale uz som si aj zvykla len v noci.. to je bruuuuuutuuuuus.. cez den ako ked fungujem tak sa to da lebo je to v pohybe alebo tak .. ale v noci ked to "zatvrdne ten sval" nooo uz som si aj poplakala...

neboli sme na 4D .. boli sme len na morfol.a vsetko bolo ok.. a tak som sa s tym uspokojila.. dost na to babatko svietim NB nebudem ho este aj ULTz. presvecovat.. heheh

mici11
26. máj 2009

Baby neviem odkial mam dnes neskutocne vela energie 😕 Vyupratovala som cely byt, balkon a aj dlazky som povysavala a aj poumyvala.A navarila samozrejme. Co je to dnes so mnou???

petkaerdal
26. máj 2009

mici a to vsetko ty este vladzes? 😕
ja som ledva macku oholila a to je tak vsetko 😅

mici11
26. máj 2009

Peti ved prave, ze uz som nevladala a dnes no sama nechapem 😕 Niekto mi asi poslal energiu 😀 Pojdem aj ja do sprchy a tiez ma caka macka 😀
Jaj a taku chut som mala na granatir, tak som uvarila a dala som si k tomu cviklu a neskutocne mi to chutilo. To sa mi tiez este nestalo 😀

babulka123
autor
26. máj 2009

mici to bude posledny zachvev energie.. vraj to byva tesne pred porodom hheeheheh

mici11
26. máj 2009

Jaj babulka kiez by si mala pravdu 🙂 😉
Dobru noc, zajtra sa ozvem ked pridem od dokyho 😉

mauzos
26. máj 2009

mici veru, hovori sa tomu priprava hniezda ... takze fakt to uz bude skoro 😉

babul ahoj, ze sa aj ukazes 🙂 Snazivec je este na dovci?

babulka123
autor
27. máj 2009

mauzi.. hehhe prepaaaac..
nie drahy je uz doma, len bol zas pondelok utorok na sluzobke tak som bola v BA.

ale dnes som uz doma, vonku je prijemne chladno takze mi je super..
este ale musim ist na postu lebo mam dopruceny list.. a taaak sa mi nechce..

petkaerdal
27. máj 2009

dobre rano 😉
drzim palce na dnesnu kontrolu kocky,kazdej nech to dopadne,ako si praje 🙂 ,co najlepsie

veam
27. máj 2009

Ahojte baby...aj ja vam dnes drzim palce na kontrolu,potom dajte vediet ako ste dopadli vsetky.

petkaerdal
27. máj 2009

veam,ty sa tu uz ako malo ukazujes

babulka123
autor
27. máj 2009

petkaaa ta 36 je pre tvojom mene uuuuplne super.. ja mam od zajtra 30...

mimohcoodm myslim na teba a hlavne na janku ... davajte pozor.. a budem cakat na info ze co bolo na kontrole

petkaerdal
27. máj 2009

babul,ze? a ako som sa bala,celkom fajn mi tie dni idu,ved nedavno som bola v nemocke s 32tt,ako to leti
ty budes mat teda od zajtra uz 3 napredu? no u teba sa necudujem,u teba mi to ide od zaciatku rychlo,stale mam pocit,ze ma dobiehas,ved to uz aj ty budes cochvilu rodit 😝

na Janku myslim tiez,ale uz to bude ok,aj u nej a aj u mna,uz nehrozi hadam nic

veam
27. máj 2009

Petka malo,nejako nemam cas ked mi je uz dobre,tak stale nieco robim alebo niekade lietam,musim to este vyuzit,ked nemam brusisko ako vy...momentalne som u nasich,som tu spala,drahy mal nocnu,tak pockam kym pride a pojdeme domov...

babulka123
autor
27. máj 2009

petka.. az po tebe.. heheheh
ale ano.. zacina to byt zaujimave.. uz je to len 1ciferne cislo, kedze viem ze rodim cca v 38tt.
sak ale kukni ze veam ma 18.. straaasne to leti.. neskutocne rychlo ..

veam
27. máj 2009

Babul ja mam sice 18 ale v skutocnosti len 16 zevraj...ja si este pockam 😒

petkaerdal
27. máj 2009

no tak si to teda pekne uzivaj,lebo potom sa ti uz bude tazko zit 😝

babul,no leti to velmi rychlo,to som si myslela,ze tehu trva celu vecnost,akoze tehu je dlhe obdobie,ale neuveritlne to rychlo prejde

babulka123
autor
27. máj 2009

peti.. ja som mala vcera taky divny den.. no nudila som sa nic ma nebavilo dlhsie ako 5 min.. strasne.. a potom som len tak lezala pred tv... a niiiic ..no hroza.. a marek mi hovori ze ako rada budem este na toto spominat... a vies co je najhorsie? ze ma zas pravdu.. sakra.. heheheheh

petkaerdal
27. máj 2009

babul,vidis,ja mam nervy z lezania a tiez by som si ten oddych a to nudenie mala naposledy uzivit,lebo dni sa mi uz odpocitavaju 😀
tak si tu nudu podme uzivat 😉 😉 😉

petkaerdal
27. máj 2009

mici,kde si??? ty by si uz mohla dat vediet,som zvedava 🙂

pointka
27. máj 2009

Ahojte, tak som sa vratila z UTZ.
Poradnu mi bude robit az zajtra, dnes len UTZ,
prietoky OK, placenta ako minule, vody dost no a mala ma prekvapila, ma 2834g!
Tomu neverim, ze za tyzden pribrala 400g. Neviem. Dokonca aj brusko bolo vacsie na dane tt, nez som, vzdy byvalo mensie. Asi to jedenie moje 🙂

Mici ako?

Petka, tebe drzim palce 🙂

petkaerdal
27. máj 2009

dik poi,uz som nervozna,uz tam chcem ist,to cakanie ma nebavi 😖

mici11
27. máj 2009

Ahojte,

Takze uz som tu, boli sme este na nejaky nakup.
Takze krcok uz mam len 5mm, otvorena stale na 1 prst a bolesti v podbrusku a v krizoch, dost silne. V piatok rano nastupujem do nemocky a to uz som vlastne aj v 40 tt a zrejme idu rovno vyvolavacky. Ak nahodou do vtedy neporodim. Takze uz sa to blizi a ja zacinam mat strach. Ked si predstavim, ze v piatok odidem z domu a vratim sa uz rovno s nasim chrobacikom 🙂 🙂 🙂 , ale tesim sa ale aj bojim. Chapete, ze?

petkaerdal
27. máj 2009

mici ja ta teda chapem a myslim,ze aj poi,lebo mame take iste pocity,bojime sa vsetkeho 😅
takze ty ho mas uz iba 5mm,tak ako ja..cize nic moc
takze v piatok rano uz ides? ved dnes je uz streda 😅

no vy mate teda spravy dobre a ja trcim este doma,nervozna 😖

a co to mas za bolesti? kontrakcie?

mici11
27. máj 2009

Peti 🙂 tie pocity mame asi vsetky, ze? No v piatok rano nastupujem , aj sa tesim 😉 . No zrejme su to kontrakcie, take stahy dole v podbruskui, ale teda riadne a bolesti krizov ako pred menzes. Ty ides poobede na kontrolu?