Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
20. apr 2009

a dakujem za pochvalu,ano cakame dve kocky 😉

mausy21
20. apr 2009

no super a ake maš bruško strašne by som to rada videla.a aky to je pocit ked začnu obe kopat,vau to musi byt fajn, ja už pomaly do finale ale neviem si predstavit ešte jedno v tom brušku

aylin
20. apr 2009

ahoj Peti 🙂 tak vy ste pri babätkach??? akurat som kukla na forum 🙂))

petkaerdal
20. apr 2009

nooo,az take lahke to nieje mat v brusku dve,lebo maju malo miesta a niekedy to boli,ked sa pretacaju a vytrcaju chrbatiky,,,ale vydrzime pre deticky 😉 😉 😉
ked kopkaju naraz? no pekne,na jednej strane ,na druhej strane..sradna 😀 😀

brusko mam v albume odfotene,mam ho uz dost velke,urcite väcsie,ako pri jednom...

ty sa este neotvaras?

petkaerdal
20. apr 2009

ahoj Aylinka 😉 😉 😉
no prestahovali sme sa,hihi,ved co budeme stale v snazilkach,tak sup rovno medzi babätka

ako sa ma Aylin,co zubky?

mici11
20. apr 2009

No Peti 😀 😀 😀

Perla, Mausy ahojte

aylin
20. apr 2009

🙂)) dobre. akurat spinka 🙂)) jaaaj teraz nasa kamaratka si nas moze citat obe naraz v jednej teme a nemusi nas vyhladavat v rozdielnych foroch 🙂))

mici11
20. apr 2009

Mausy meno Sophia sme chceli dat aj my, lebo zo zaciatku nam vraveli, ze to asi bude dievcatko 😉 Ale bude to chlapcek 🙂 🙂 🙂 Tak mozno nabuduce 😉

mausy21
20. apr 2009

no bolasom u lekara v piatok a ešte nie pekne zatvorena, ale už by som chcela ved už mam toho dost.idem v piatok na poradnu tak som zvedava čo mi povie.ty to najvačšie bruško odnosiš v lete čo?no chuda ale ved čo by sme pre tie naše deturence neurobili.

aylin ahojček

petkaerdal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aylin
20. apr 2009

🙂))))

petkaerdal
20. apr 2009

mici a vsimla si si aj ty,ze na koniku su same Emky a Sofie 😀

mausy,ty mas toho dost? co my s dvojkami 😀 😀
preco nemas nejaku foto v albume?

aylin
20. apr 2009

ahojcek mausy 🙂

mici11
20. apr 2009

Ano vsimla 😉 Peti. Ja viem kto ide, len mi to pride zrazu tak rychlo,ze???? Inak co porabas? Ja som pracovala a stihla som poumyvat aj podlahy, idem asi do sprchy a lenosit. Dnes mam toho dnes. 😝

petkaerdal
20. apr 2009

inak toto je moja kamoska z Viedne,ktorej tak pekne o mne vravela taaaa,co som zevraj od nej zobrala mena pre moje baby...lebo ona ich poznala ovela skor 😀 😀 😀 aby ste boli v obraze 😉

mausy21
20. apr 2009

v albume?no neviem ako si to tam mam dat ja som tu neni až taka zbehla,porad a ja si dam mam ich dost. a to tvoje foto si sko pozriem?

mici11
20. apr 2009

Aha Peti pamatam sa 😀

Aylin ahoj, mas rozkosnu dcerenku 😉 🙂

petkaerdal
20. apr 2009

prave som vysla zo sprchy,pred tym som sa navecerala,urobila si puding na veceru ..som dneska dost unavena,lebo troska som sa motkala po byte,drahy maloval strop,ale este nestihol cely,tak som troska robkala 😅 dufam,ze mi to neuskodi...ale uz lenosim v pyzame 😀

mici fakt,ze 34 😀 😀 😀 uz aby som aj ja mala...
ja by som niekedy tak strane chcela uz male vidiet,ale musim vyckat

petkaerdal
20. apr 2009

mausy,kuk celkom hore a tam mas ze fotoalbumy,klik a to ta uz naviguje samo 😉 😉 😉

moje foto,hned napravo ,ked pridam prispevok je taky fotak malicky a tam mam album...

petkaerdal
20. apr 2009

mici,ved nedavno sme boli na zaciatku ,ja som stresovala a teraz uz budeme mat ratolesti coskoro tu 😅 😅 ten zivot leti

mici11
20. apr 2009

Peti presne ako pises a veru to letiiiiiiiiiiiii. Inak dnes mam cely den sem tam picha....ved vies kde. Niekde som sa docitala, ze to vtedy zvykne ked sa skracuje krcok, tak som fakt velmi zvedava co bude v stredu...

petkaerdal
20. apr 2009

to fakt,ze to skracuje? ved mna tam picha stale ked sa postavim 😕 😕 😕 to ja ho uz ani nemam potom

som zvedava ,co budete mat nove,kolko bude chalanisko vazit 😀

mici11
20. apr 2009

No Peti tak pisu, ze to moze byt z toho, ale aj pokrocilim tehotenstvom, ze dieta je otocene dole hlavickou a ze na nieco tlaci. Tak si vyber....
Takze uz do stredy vydrzim a potom ta o vsetkom poinformujem 😉 A tiez osm velmi zvedava kolko bude vazit 😀

petkaerdal
20. apr 2009

no tak si vyberam,ze to je u mna tym,ze su otocene dole hlavou a tlacia mi dole...
mna ti to picha,ked sa napr.posadim,normalne citim,ze ten krk mam uz moc dole a naposledy ma to uz aj bolelo pri vysterteni,takze verim,ze to bude tym u mna..bo ja mam casu a casu este do porodu,predtym si pockam na foto maleho tvojho a na to meno 😠 😀

babulka123
autor
20. apr 2009

nepiste tu ze ked picha dole ze sa skracuje krcoook .. ja sa potom bojim.. mna to tam picha staleee uz asi 5 dne v kuse.. a poradnu mam stvrtok.. a nechcem ist do nemocky

petkaerdal
20. apr 2009

babul,to nechce ist nikto...ved mici pisala,ze su to dve moznosti,tak si vyber aj ty jednu 😝

babulka123
autor
20. apr 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

petkaerdal
20. apr 2009

babul,ono to asi v tom neskorsom stadiu boli cely clovek,inak to nevidim 😅

babulka123
autor
20. apr 2009

nooo vybrala som si .. zubami nechtami budem doma.. hehehe

petkaerdal
20. apr 2009

no vidis,aj ja som si vybrala 😀 😀