Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
28. jún 2009

Jani,super ,ze maju prdelky uz zahojene,my nastastie s tym problem nemame a tiez super,ze tvojim staci aj povozit v kociku po byte a zaspia,to sa mojim uz nepaci,teda nezaspia tam,ani v hojdacke 😠 len s nami v posteli,ani neviem,ako sa na to naucili,take pekne postielky mam pre ne a opickam sa tam nepaci 🙄

aj mojim sa stale supu nozicky,ale nam lytka,myslim,ze je to ok

a s teplotou si nerob starosti,do 37,8 tusim alebo dokonca 38 pisala tvojka,je ok
moje maju 37,2

Janka,ja vodu varim normalne v konvici,tam ju necham ochladnut ,ked je studena v ohrievacke len prihrievam,najskor som varila vzdy novu,ale v noci to bolo dost zdlhave tym ochladzovanim,ked mi revali od hladu a ja som chcela spat,takto som si to ja vyriesila...na noc si ju teda uvarim vopred a cez den niekedy tiez ale väcsinou vzdy novu

a chalani ti papaju dost,my tiez tak 6 x niekedy 7x denne a mliecko asi vymenim aj ja,ale miniem,co mam doma este

peggyyy
28. jún 2009

ahojte baby tak som sa vrátila z 3D tipujte čo to bude 😀

mauzos
28. jún 2009

tipujem babu 🙂

peggyyy
28. jún 2009

videla si album čo?

mauzos
28. jún 2009

nevidela. Uhadla som?

mauzos
28. jún 2009

aaaa takze Veronika? gratulujem 🙂

peggyyy
28. jún 2009

ďakujem ale doki mal s ňou trápenie, ruky, nohy pred tváričkou a nie a nie sa nám ukázať, no bol to boj 😀

janula13
28. jún 2009

pegy blahozelam k babulke, isto sa velmi tesis 😀

petka mne v byte v kociku velmi nezaspia, matusko aj ano, ale kubko ten sa budi a vykrikuje, to robi ale vsade, len tak zo spanku vykrikne a niekedy sam zase zspi a niekedy nie, ja neviem co s nim je, stale place...

iak mne sa uz matus dvakrat prejkakal, tym ze to ma take riedke tak mu to bokom pretieklo a tak si davam pozor aby im to okolo noziciek tesnilo, asi su tie 2 stale velke...skusim tie tecso..a aj ma ocikali, tak sa prezliekam tak casto ako oni, pomaly denne periem, u vas je to ako baby?

teraz zase nastriedacku hore, jakub zaspal uz pri papani a matusko gula potichu ockami, asi vymyslaju taktiku na noc, s mm si uz robime z nich strasnu strandu, dost cierny humor, to z tej unavy...

babule vy ako krmte, mm dnes navrhol ze ved ich krmme az ked si sami vypytaju, nie budit po šhodkach...v noci sa mi ani po č nezobudili, tak potom som ich uz ja zobudila, ale jakub sa uz hniezdil...asi to sa nemoze tak robit ze pockat kym sa ohlasi u takych malych, ci moze?

ozaj a aku vodu pouzivate na prevaranie?my lucku ruzovu dojcensku...

mici samko je strasne krasny, casto si ho pozeram 😀 ved ma byt po kom 😀

veam
28. jún 2009

Ahojte...

Peggyyy no tak teda nakoniec to bude dievcatko a nie ziadny Matko? 😀 To je super spravicka,idem kuk album.

veam
28. jún 2009

Pozrela som album,aka je milena,som na nu zvedava,ked sa narodi...aky to bol zazitok?kolko trva zaznam na dvd?

petkaerdal
28. jún 2009

Jani,ja som ocikana stale 😀

a periem tiez denne,tie decke veci stale,prezliekam aj 2x denne ,ked vygrcne

ja krmim ,ked sa zobudia v noci same,teda jedna z nich,druhu budime,aby sme sa vyspali viacej
a cez den,ked vidim,ze uz mrnkaju,ze su asi hladne,tak kazde 3 hodky nam to vychadza

ja nepouzivam lucku,normalnu vodu

baby,ake vam deti kakaju,zlte alebo zelene,mne posledne dni iba zelene,je to normalne? tak prvy tyzden mi len zlte kakali

veam
28. jún 2009

Petka to kakanie by malo byt normalne,raz to je zlte a raz zelene.

petkaerdal
28. jún 2009

veam isto? nase kakaju len zelene,az teraz som sa nad tym zamyslela,ved aj predtym pili to iste mliecko a kakali zlte

veam
28. jún 2009

Myslim ze hej ale radsej sa este niekoho spytaj...davas im pit aj nejaky cajik?

petkaerdal
28. jún 2009

aha,uz som nieco o tom nasla,je to zo zeleza,ktore je v mliecku...aj ja som mala,ked som jedla zelezo pocas tehu 😀
malo by to byt teda v poriadku

davam kamilkovy,ale malo

veam
28. jún 2009

Hej to moze byt z toho zeleza alebo aj z toho cajiku,myslim ze to je ok a nemas sa coho bat.

petkaerdal
28. jún 2009

baby a placu vam deti len tak bez priciny??? alebo ked male babo place,vzdy mu nieco je? lebo u nas je niekedy taky rev ,nie a nie sprestat,doteraz to nebyvalo a nedaju sa ani na rukach utisit

petkaerdal
28. jún 2009

asi hej,ved takto kakaju uz 3 tyzdne...boze teraz som tu mala taky rev 😒 ,obe naraz a ja mam len dve ruky..uz su konecne ticho

ako sa mas veam? uz vies,co cakate?

veam
28. jún 2009

Petka moja mamina je vyucena zdrav. detska sestra a im vzdy primar hovoril,ze ak je dieta napapane a prebalene a place treba ho nechat vyplakat,ze aspon sa mu vyvinu plucka...ja viem ze to neni prijemne pozerat na placuce dieta ale zase netreba rozmaznavat aby si nezvykli 😀

veam
28. jún 2009

No dnes mi bolo obdivuhodne dobre,konecne aspon niekedy...nie ja este neviem v utorok idem na 3D aj s manzelom 😀

petkaerdal
28. jún 2009

ja som si myslela,ze kym dieta trebarz nic neboli,nieje hladne a tak,tak by vobec nemalo plakat,preto som chcela vediet,ci mozu len tak bez priciny spustit rev a dlhsie aj plakat

ale uz nevracias,ci?
tak som zvedava,co to bude,v utorok sa uz dozvies hadam

veam
28. jún 2009

Jasne ze mozu aj bez priciny plakat,oni sa pocase unavia a zaspinkaju...

Obcas este grckam,ale to len trosicku a velmi zriedkavo,to je v pohode,da sa to vydrzat...ja som uz tiez zvedava ako male dieta 😀

veam
28. jún 2009

Idem si ja uz lahnut,akasi som unavena...dobru a kludnu nocku prajem vsetkym maminam...pa

petkaerdal
28. jún 2009

no uz mi zaspinkali,ale plakali pol hodinu,obe naraz,to tu bolo teda 😅

a inak sa ako citis? teraz by si mala mat to krajsie obdobie tehu a potom pride to najtazsie 😀

peggyyy
28. jún 2009

veam no je to úžastný zážitok, záznam trvá asi nejakých 40 minút, je to dosť

janula13
28. jún 2009

petka mne tiez tak v poslednom case revu a nevieme preco uz aj matus sa spustil a nejak mi prestali priberat odkedy pap`aju nove mlieko, menej grckaju ale viac kakaju, tak pockam do sredy a spytam sa oki, mne zsae zacali kakat na sytozlto a dost riedke, mozno to zle toleruju....no idem skusi dat to spat...drzte palce nech zaspia...peti zltozelene je ok...

petkaerdal
28. jún 2009

Jani to preto ti tak kakaju,lebo si zmenila mliecko,po par dnoch by sa to malo ustalit,kym si zvyknu na zmenu...moje spia teraz,zachvilku by sme mali krmit,pockam kym sa zobudia,som na ne sama a zalahnem aj ja spat..ak teda zaspia ,lebo pre nich je den noc 😖

mici11
28. jún 2009

No my sme sa vratili okolo siedmej od nasich, okupkali sme sa napapali, aj ja som sa dala do poriadku a uz som si vas stihla aj precitat.
Samko mava zltu aj zelenu stolicu, ako kedy. Pytala som sa na to dokyny a vravela, ze je to Ok. Ze zelenu moze mat aj z mojej stravy,alebo ze mu mliecko prejde rychlo crevami. I ked uz skoro nic nejem, lebo v podstate nic velmi nemozem 😀 aspon tie prve 3 mesiace.Snazim sa davat si na to pozor, aby maleho nebolelo brusko.
Janka, diky, ale tvoji chalani su tiez velmi kraaasny 🙂 Nam to sono mozgu v nemocke nestihli spravit,ale robili nam sono obliciek, vysetrenie zraku a este nieco...este nas cakaju nozicky. tam sa ideme objednat zajtra.
Nas maly tiez zvykne zakricat idem k postielke a on kludne spinka. A zvykne tiez revat bez priciny, ked si ho zobeiem na ruky zvykne prestat. ja mam tiez ruzovu lucku.
Peti Maly mal take nahnisane potnicky, ked sme prisli z nemocky, mal ich po telicku. Potierali sme mu to liehom a dali nam taky zasyp. Potom to pekne preslo. Ono je to fakt normalne. Verim ze Selin to coskoro prejde.
Inak tiez periem kazdy den, no ale co uz.
Inak strasne ma boli chrbtica, ale neskutocne ☹ asi sa moc hrbim pri kojeni. Po leziacky mi bolo najlepsie, ale Samko potom vracka ☹ , ked pi sediacky tak malokedy. Ale mliecko zvykne vypustat casto 😒

Peggy tak dievcatko, gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

Inak Jani mne tiez kazali budit maleho po dvoch hodkach na kojenie, ale to sa neda. Jednoducho ho nezobudim. Tak krmime ked si on vypyta. Cez den to vychadza cca 2,5 hodiny, ale vnoci prespinka aj 4 - 6 hodin.

Peti ano v noci spinka dobre 🙂

Tak dobru noc

babulka123
autor
28. jún 2009

ahojte.. ste super matky.. ja len tak citam .. obcas sa desim co ma caka.. ale nejako to zvladnem..

ja idem zajtra do nemocky kuknut toho mojho dr. mam dole asi nejaky zapal.. zacina to poriadne boliet, stipat, svrbiet.. no proste parada.. brusko mi tvrdne.. tak snad ma pusti este domov...
troska bojim ale co uz.. tak dam zajtra vediet.. cmuuk

mici11
28. jún 2009

Ma napadlo, Jani teplota do 37,5 je uplne v pohode a zrazat sa ma az nad 38 to mam od dokyny. A Samko ma v kazdej plienke nalozene 😀 aj to je vraj normalka