Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
30. jún 2009

Jani,dobre experimentujeme s tymi detmi 😅
ja mam uz doma ale zo 20 flasiek,rozne stuple..potrebujem zistit,ci im flaska nesedi,teda stupel alebo mlieko,lebo ma uz porazi z toho,ako jedia
ja tiez uz pouzuvam tie od MAM,tie maju tvrde stuple,dneska som kupila od NUK,tak skusim tie najskor zo starim mlieckom a potom tie MAM s novym,ci bude zmena..ach jaj...
JAni,mau davate to mliecko AR vsak? aku znacku? ja som dneska kupila a ono je ake huste,take mastne mi pripada,velky rozdiel oproti tomu HA

ostatne kocky,mici ,tvojka ake vy davate mliecko?

JAni,neviem,ako maju priberat a aj moje dvihaju hlavku,ale neudrzia dlho,ale Selin uz par sekund podrzi sikulka
ja davam na brusko kazdy den trosku

petkaerdal
30. jún 2009

a napodobne sme mali hroznu noc,uz 3 po sebe...na etapy mi strajkuju,keby aspon naraz nespali zabky a vecer co vecer byva u nas placlivy 😅 doteraz to nebyvalo

janula13
30. jún 2009

peti ja ich na brusko nedavam, teda skor len kubka, on tak aj spinka, matuskovi sa to nepaci, ale asi by som mala, nech cvicia svaly, neviem od kedy by to mali zvladat, zajtra sa spytam, uz si spisujem otazky pre pedinu, citim sa tam ako debil ze sa tolko pytam, esteze sa tak ona na mna netvari je strasne fajn...
nam zatial smakuju tie mam flase...ja davam nutrilon AR, je fakt husty ako riedka kasa, ale mam pocit ze im chuti, vzdy stiahnu tych 100ml minimalne, dnes 120...ale hned to ide druhym koncom von...

veam
30. jún 2009

Ahojte tak uz som doma...boli sme este u nasich sa pochvalit...takze vraj cakame dievcatko...nemam moc pekne foto lebo mala mala stale rucicky pred tvarickou,sa nam schovavala,ja stale hovorim ze sa hambi po tatkovi...foto pridam neskor alebo az zajtra,lebo manzel ide nieco robit na pc,tak este chvilu vydrzte... 😀

petkaerdal
30. jún 2009

Jani,tusim vsetky mlieka chutia hnusne,ja mam uz stvrte mlieko 😅
predtym si ake davala mliecko? HA?
to ha ,co mam ja je riedke,to AR je ovela hustejsie,ako pises,ako riedka kasa..teraz som nim krmila ,zjedli,ale zeby sa tvarili nejak extra ze im chuti,to nie...
tvoji vypiju 100-120 ,ale ratas to uz zarobene mliecko alebo len vodu? lebo ja vodu vzdy pisem,cize 90 zarabam s mlieckom je to 110,ale vypiju niekedy aj trosku viac,tych 120ml

petkaerdal
30. jún 2009

veam tak dalsia dievka 😀 😉

peggyyy
30. jún 2009

veam super teším sa s tebou 😀

mici11
30. jún 2009

Ahojte,

Veam waw gratulujem k dievcatku 🙂 🙂 🙂 🙂
Peti ja len kojim takze s mlieckami nemam ziadnu skusenost.

Inak na poradni bolo fajn, maly mal naposledy 2890g a teraz 3500g, takze sa velmi vytesujem 🙂 🙂 🙂 Tyzdenne sa ma pribrat cca 150g a Samko pribral 200 😉 Brali mu krvicku a zajtra budu aj vysledky bilirubinu tak som zvedava ci mu klesa.
Predpisali nam na ritku imazol lebo sa mi vyhadzal zo sudocremu ☹ , predtym mal bepanthen a krasnu cistu ritku. A poradili nam kupit klasicku detsku pastu cize rybaciu mast. ze je najlepsie a najpredavanejsia. tak som kupila stoji len 1,90€ tak skusime.

petkaerdal
30. jún 2009

mici ahoj,zmylila som si ta asi s jvo ,ta prikrmuje a tvojka tiez iba koji,som dopletena dneska 😒
super,maly pekne pribral...

janula13
30. jún 2009

mici super. bodaj by som aj ja zajtra prisla s takymi spravami, uz sa ich aj bojim odvazit, ale co uz, pockam do zajtra co povie dr..
inak u nas bolo prave veselo, konecne spia, kubko stale place, aj by som ich zobrala von ako ty mau, ale chystala sa tu burka a nakoniec nic moc...ale bozske ticho aspon na chvilu...

baby nam ti mali tak desne prdia, ale to je vlastne dobre ze sa odplynuju, vsak? a dost mrncia a tlacia a prdia a o kakani ani nevravim...

petka ja som si az vcera uvdomila ze vlastne ked tam pridam mlieko ze je toho viac, ale ja vravim kolko vody davam...s mliekom je toho viac...

veam blahozelam k dievcatku 😀
jaaj, uz sa bojim noci, uz teraz som grogy a to este upratujem, mame to tu desne, kedze sme malovali, tak bordel z jednej izby po ostatnych a teraz som to navlacila naspät kedze to vyzera tak ze tak skoro tu detsku nespravime 😒

mici nam sudokrem celkom vycistil ritku, ale v zahyboch stehien sa im to stale supe, a to im tam davam kalciovu mast , ale ved sa postazujem zajtra dr, boze stale nieco...

a navyse zajtra pride navsteva, to zase budem hotova...

janula13
30. jún 2009

petka my sme mali predtym nutrilon nenatal, to je pre predcasne narodene deti s vahou do 2.5kg, to im davali aj v nemocke a teraz od piatku maju ten nutrilon AR, nic ine este nemali...

janula13
30. jún 2009

ozaj skusila som ich oboch dat na brusko, co sa im zvycajne neúaci a ako na potvoru si pekne lezkali a zaspavali, ale mm ich nastval, vytiahol dudle a matusko krasne pretacal a dvihal gebulku, kubka sme az tak nenastvali, ale prave som sa docitala ze staci od 8tt ked to budu vediet, ale posilovat budeme 😀

petkaerdal
30. jún 2009

ja pouzivam stale sudocrem a ani raz sme nemali ritku cervenu
Jani,ano s mlieckom je toho o 5 viac
inak vypili mi toho noveho mliecka vyse 120ml a za 2 hodinky plac od hladu,asi ich to nezasytilo ci co,ja uz som zufala z toho krmenia

Jani,ja som stale na Bebe,zevraj je dobra,ale mali sme HA a dneska som skusila AR,ale asi ich nezasyti,uvidim este raz,co bude..skusila som hipp a aj aptamil a vratila som sa k bebe

prave som dokupala Aylin,nakrmila a neskor okupem Selin,som spotena,ako mys 😀

Jani je to dobre,ze prdkaju stale a moc

petkaerdal
30. jún 2009

Jani a po zmene mliecka nemas pocit,ze su viacej hladni? nekrmis castejsie?

janula13
30. jún 2009

tak a u nas sa uz od 21.15 spi,tak som zvedava dokedy a aka bude noc, zaspali v zavinovackach, tak som ich len preniesla do postielky...

peti vidis to mi nenapadlo, zeby kubko reval od hladu?vzdy si pyta, matus nie...no mozno mas pravdu, ale stale ich krmime len kazde 3hodky...som zvedava co povie dr zajtra, matyus pribral konecne ale len 25g a kubo zase o 10g dole, nechapem to..ale nech od hladu nezomieraju a necham si poradit od dr...
no idem zalahnut kym sa da...mam dost...
dobru petka, dufam ze budeme mat my aj vy dobru noc...

petkaerdal
30. jún 2009

jani porad sa s dr. urcite,ale ja si myslim,ze by sa to mliecko mohlo aj miesat

ja som sa pytala preto,ako stale pisem,ze moje ked su hore sa jedujem,lebo nic ine nerobim len mliecko zarabam,krmim kazdu chvilku,vzdy si pytaju ,cez noc nie ,to vydrzia tie 3-4 hodky,ale cez den,ako trosku vyhladnu,hned si pytaju,aj ked iba 30 alebo len si potrebuju ozaj cucnut a su ticho,takto to funguje u nas,ale neviem,ci je to normalnemcez den ich neviem poraidne nakrmit,prv to tak nebolo,to teraz...ale takto to nieje bohvieco
😖

mne sa zase spat nechce,este nakrmim Aylin neskor a pojdem aj ja lahnut

dobru

mauzos
30. jún 2009

jeeej veam, takze som uhadla. Gratulujem k dievcatku 🙂

veam
1. júl 2009

Dobre ranko...

Dakujem za gratulacie,ja som si stale myslela ze to bude chlapec,este som zvedava co mi povie moj doki zajtra v poradni,ci sa zhodne 😀

peggyyy
1. júl 2009

dobré ránko
veam malá je chutnučká...viac fotiek nemáš? 😀

veam
1. júl 2009

Pegg mam ale tato je zo vsetkych najlepsia,na druhych neni skoro nic vidiet,co s nou ked sa schovavala opica mala 😀 ,ale idem skusit este nieco najst

peggyyy
1. júl 2009

veam aj tá naša mala všetko pred tváričkou ešte aj nohy no doki sa nevzdával, kým sa aspoň trocha neodkryla
máš aj dvd?

veam
1. júl 2009

Hej mam aj dvd,nasa tak bola stale a este k tomu mala hlavicku tam kde nebola skoro vobec plodova voda,preto to bolo rozmazane,este bola otocena od nas,no na slak trefenie 😀

peggyyy
1. júl 2009

no pekne
vidíš aj my s Maťom sme si mysleli, že budeme mať chlapca a hen 😀
idem do obchodu kúpiť si raňajky lebo sme hladné 😀

veam
1. júl 2009

Ok jasne,aj ja si idem nieco urobit,lebo tiez uz mala pyta jest 😀

petkaerdal
1. júl 2009

dobre ranko,
baby,co vy nemozte spat,sa vyspite,kym mozete 😀
u nas je placu rano 😖

veam
1. júl 2009

No veru mne sa uz nechce spat,ale ja si pospim aj cez den,mne to je jedno...Zase rusna noc?

petkaerdal
1. júl 2009

veam,gratulujem k holke 😀

dneska nebola rusna,baby pekne spali,len uz od 7 su hore a uz sa im spat nechcelo,ale teraz zaspinkali zase

veam a co si si priala,chlapca alebo dievca? hlavne,aby bolo zdrave,jasne,ale co si chcela?

veam
1. júl 2009

Tak ale to ti celkomi pekne spinkaju...

Ja som chcela dievcatko,ale verila som,ze to je naschval chlapec 😀

petkaerdal
1. júl 2009

tak ti to vyslo,ako mne 😀

no spinkaju,ale najlepsie cez den,noci mame tak na striedacku raz dobre a raz buntosia

veam
1. júl 2009

Ved oni sa coskoro polepsia neboj sa a prespinkaju celu noc,ani nebudes v noci vediet ze ich mas,este ti to bude chybat 😝